PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی نمایندگان فروش و سایتهایی هاستینگ در ایران که با دیتاسنترهای IWEB و Softlayer و Leaseweb کار میکنند !!!

CyberLife
April 26th, 2010, 15:09
سلام لطفاً نمایندگان فروش و سایتهایی هاستینگ در ایران که با دیتاسنترهای

IWEB و Softlayer و Leaseweb کار میکنند و معتبر هستند را معرفی کنید .

AfraWeb.net
April 26th, 2010, 15:14
هیچ کدوم از این دیتا سنتر ها در ایران نمایندگی رسمی ندارند
caro = nikanhost

hostina
April 26th, 2010, 15:23
با 100tb.com کار می کنم که تو همون Softlayer هست ولی رسمی نه

Amir.Mansoury
April 26th, 2010, 15:28
من یک زمانی با iweb کار میکردم ولی بعد سیستم نمایندگیشون قطع شد.کلا هیچ کدوم توی ایران نماینده ندارند.هرکسی ازشون سرور بگیره برای سرور بعدی بهشون تخفیف میده.همین

CyberLife
April 26th, 2010, 16:34
با 100tb.com کار می کنم که تو همون Softlayer هست ولی رسمی نه

راستی چرا سایت شما برای من بالا نمیاد ؟ مشکلی پیش اومده !!!

هیچ کدوم از این دیتا سنتر ها در ایران نمایندگی رسمی ندارند
caro = nikanhost

پس چرا داخل سایت نگاه روشن پارس نوشته " شرکت نگاه روشن پارس نماینده فروش بزرگترین و معروفترین دیتا سنتر کشور کاناداست. "

اینم از لینکش : ParsDev.Ir - (http://parsdev.ir/page-serverhardware.html)

من یک زمانی با iweb کار میکردم ولی بعد سیستم نمایندگیشون قطع شد.کلا هیچ کدوم توی ایران نماینده ندارند.هرکسی ازشون سرور بگیره برای سرور بعدی بهشون تخفیف میده.همین

الان کدام سایتها مثل سایت نگاه روشن پارس با Iweb کار میکنه ؟

hostina
April 26th, 2010, 17:06
Parsystem INC (http://hostina.ir)

Amir.Mansoury
April 26th, 2010, 17:12
اینگونه شرکتها بصورت همکاری در فروش با آنها کار میکنند. یک شرکت امریکایی تحت هیچ شرایطی در حال حاضر نمایندگی مستقیم نمیده.

nimafire
April 26th, 2010, 17:41
سلام لطفاً نمایندگان فروش و سایتهایی هاستینگ در ایران که با دیتاسنترهای

IWEB و Softlayer و Leaseweb کار میکنند و معتبر هستند را معرفی کنید .

سلام
لحطه الکترونیک در سطح بالایی با iweb کار میکنه . نزدیک به 2 سال هست
تمام خرید های شما رو با افر بسیار خوبی براتون انجام میده.
تقریبا تمام پشتیبان های فروش iweb این شرکت رو به عنوان بهترین خریدار در ایران قبول دارند (بیش از 50 سرور اختصاصی - رک اختصاصی و ... )

برای leaseweb میتونیم فقط خرید کنیم.

اگر مایل بودید به من پیام بدید تا براتون خرید کنیم

AfraWeb.net
April 26th, 2010, 18:39
راستی چرا سایت شما برای من بالا نمیاد ؟ مشکلی پیش اومده !!!

پس چرا داخل سایت نگاه روشن پارس نوشته " شرکت نگاه روشن پارس نماینده فروش بزرگترین و معروفترین دیتا سنتر کشور کاناداست. "

اینم از لینکش : ParsDev.Ir - (http://parsdev.ir/page-serverhardware.html)

الان کدام سایتها مثل سایت نگاه روشن پارس با Iweb کار میکنه ؟

تو دنیای تبلیغات همه چیز ممکن هست - شما پرسیدید که نماینده رسمی دارند ؟ خیر این دیتا سنتر ها هیچ نماینده رسمی در ایران ندارند و اکثر سرور ها بصورت واسطه یا گاهی بصورت تخفیف از دیتا سنتر خریداری میشود که شما دو راه دارید یا بصورت مستقیم خریداری نمایید یا از نماینده رسمی دیتا سنتر ها خریداری نمایید که افر های بهتری با امکانات و قیمت مناسب تری به شما ارائه میکنند . در هر صورت در زمینه سرور اختصاصی مهمترین مسله مالکیت سرور و ارائه پنل اختصاصی از طرف دیتا سنتر به شما هست که باید به شما ارائه شود .

root
May 12th, 2010, 13:32
سلام
صالح هستم از نگاه روشن پارس
اگر دقت بفرمایید ما نوشتیم نماینده فروش ننوشتیم نماینده
آی وب سیستم نماینده ندارد اما بسته به تعداد سرور و یا هزینه پرداختی ماهانه دارای تخفیفات خاصی هستیم
اگر دوست داشتید می توانید سرورهای ما را در سایت شرکت مشاهده کرده و یا در صورتی که نیاز به سرور خاصی داشتید از ما هم آفر بگیرید و مقایسه کنید.
پیروز باشید

irlogo
May 12th, 2010, 23:04
این طور که من می دونم آقای صالح همراه با سرور منیج و فضای بک آپ در یک دیتاسنتر دیگه! می دن که خیلی ارزشمنده