PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه اپدیت درایور

مینا-صیفی
January 19th, 2014, 18:28
سلام یک برنامه خوب اپدیت درایور معرفی کنید با لینک مستقیم میخوام درایورای سیستمم رو اپدیت کنم

pspasp
January 19th, 2014, 18:36
سلام ک.رک شده بدرد نمیخوره نصیحت ازمن

DriverUpdate

https://www.google.com/#q=%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87+%D8%A7%D9% BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA+%D8%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%8 8

مینا-صیفی
January 19th, 2014, 18:44
ایدی یاهو میدید بهم کارتونم دارم

مینا-صیفی
January 19th, 2014, 19:01
حالا بنظرتون اپدیت کنم یا نکنم مهم هست یا نیست ؟ من چون دوست دارم اخرین ورژن باشه امروز به سرم زده اینکار رو کنم نمیدونم حالا این برنامه ها الکی پیدا میکنه اما اپدیت نمیکنه کسی هست ازین برنامه ها داشته باشه کار کنه خوئش استفاده کنه ؟ یا اپدیت نکنم اصلا اگر مهم نیست ؟

pspasp
January 19th, 2014, 19:10
به خاطر همینه که میگم کر. ک شده استفاده نکنید و قانونی استفاده کنید
پخ شد ای دی یاهو

flexhost.ir
January 19th, 2014, 20:22
سلام یک برنامه خوب اپدیت درایور معرفی کنید با لینک مستقیم میخوام درایورای سیستمم رو اپدیت کنم

بهترین نرم افزار برای اینکار Driver Genius هست

shazo
January 19th, 2014, 20:32
سلام.. بیشتر توضیح بدین.. دقیقا چه کاری ؟

Yas-Host
January 19th, 2014, 20:50

بهترین راه وارد شدن به سایت شرکت سازنده سخت افزار شماست و وارد کردن مدل و دانلود آخرین درایور می باشد.

flexhost.ir
January 19th, 2014, 20:50
سلام.. بیشتر توضیح بدین.. دقیقا چه کاری ؟

قابلیت های نرم افزار Driver Genius Professional :

نصب و بازگرداندن درایورها بدون نیاز به برنامه
تهیه ی فایل پشتیبان (BackUp) در کمترین زمان ممکن
بازگرداندن فایل پشتیبان فقط با یک کلیک (Restore)
ذخیره فایل پشتیبان(BackUp) با قالبEXE و نصب آسان (EXE auto-installer)
قابلیت به روز رسانی درایور یک سخت افزار از طریق اینترنت
پاک کردن درایورهای بی اعتبار و بدون استفاده برای بهبود بخشیدن به سرعت سیستم
آپدیت روزانه با قابلیت همزمان سازی (synchronize) دیتابیس درایورها از طریق سایت سازنده
عیب یابی قطعات درایورهای سخت افزاری و کمک به شما برای رفع مشکل آن ها
انتخاب درایورهای مورد نظر برای گرفتن فایل پشتیبان (BackUp)
نمایش گزینه های مخفی مربوط به کارت های گرافیک Nvidia در NVIDIA display driver control panel از قبیل : قابلیت overclocking، کنترل خنک کننده گرافیک (Fancontrol)

Mr.Te0
January 19th, 2014, 23:30
بهترین راه اپدیت سخت افزاری ، اپدیت از سایت سازنده است.
به این منظور:
روی My computer راست کلیک کنید و Manage را انتخاب کنید و در تب Device manager درایور مورد نظر راست کلیک کنید و اپدیت رو بزنید تا اخرین نسخه را از اینترنت پیدا و به روز رسانی نماید.

مینا-صیفی
January 19th, 2014, 23:33
اینکارو امتحان کردم اما سرچ میکنه اپدیت نمیکنه.

مینا-صیفی
January 19th, 2014, 23:34
شما با این برنامه کار کردید کار میکنه ؟ اگر اوکی هست لینک دانلود بزارید ایدی یاهو هم بدید.

مینا-صیفی
January 19th, 2014, 23:36
بله درست میگید اینکارو کردم. اما برنامه ای باشه راحت تر هست اپدیت بشه . اونجوری همش باید ستاپش رو دانلود کنم حجم نت هم درنظر میگیرم اما اپدیت شه همش حجمه کمی مصرف میشه.

Mr.Te0
January 20th, 2014, 00:02
اینکارو امتحان کردم اما سرچ میکنه اپدیت نمیکنه.

اینم یک برنامه حرفه ای

DriverMax 7.27 یک ابزار جدید برای پیدا کردن و دریافت آخرین به روز رسانی درایور برای کامپیوتر شما می باشد. دیگر نیازی به جستجوی درایور در دیسک ها یا اینترنت ندارید و نیازی نیست سی دی نصب های مختلفی را یکی پس از دیگری امتحان کنید. شما می توانید تمام درایورهای فعلی خود و یا فقط آن هایی که به خوبی کار می کنند را بصورت یک فایل فشرده در آورده و پس از نصب ویندوز آن ها را در یک محل مشخص داشته باشید. در بسیاری از موارد، کند شدن اجرای ویندوز به دلیل استفاده از درایورهای معیوب است. توسط این نرم افزار می توانید تمامی درایورها در کمتر از 5 دقیقه در جای خود قرار می گیرند. قابلیت Driver Restore به شما امکان نصب تمامی درایورهایی که قبلا خروجی گرفته اید را می دهد. کل این عملیات ممکن است تا 5 الی 10 دقیقه طول بکشد. DriverMax فقط بر روی نسخه های 32 و 64 بیتی سرویس پک های مختلف ویندوز 7، ویندوز ویستا، ویندوز ایکس پی و ویندوز 2003 کار می کند و دانلود درایور فقط برای کاربران ویندوز 7، ویندوز ویستا و ویندوز ایکس پی در دسترس است.

قابلیت های نرم افزار DriverMax :

یافتن و دریافت آپدیت درایورها
جلوگیری از اتلاف وقت
گرفتن خروجی درایورها به صورت فایل فشرده
و …
منبع: سافت98
پسورد فایل زیپ:
soft98.ir

لینک دانلود:
http://soft98.ir/engine/go.php?url=http://small.drivermax.com/soft/dmx/drivermax.exe

namesis R
January 20th, 2014, 11:24
اینم یک برنامه حرفه ای

DriverMax 7.27 یک ابزار جدید برای پیدا کردن و دریافت آخرین به روز رسانی درایور برای کامپیوتر شما می باشد. دیگر نیازی به جستجوی درایور در دیسک ها یا اینترنت ندارید و نیازی نیست سی دی نصب های مختلفی را یکی پس از دیگری امتحان کنید. شما می توانید تمام درایورهای فعلی خود و یا فقط آن هایی که به خوبی کار می کنند را بصورت یک فایل فشرده در آورده و پس از نصب ویندوز آن ها را در یک محل مشخص داشته باشید. در بسیاری از موارد، کند شدن اجرای ویندوز به دلیل استفاده از درایورهای معیوب است. توسط این نرم افزار می توانید تمامی درایورها در کمتر از 5 دقیقه در جای خود قرار می گیرند. قابلیت Driver Restore به شما امکان نصب تمامی درایورهایی که قبلا خروجی گرفته اید را می دهد. کل این عملیات ممکن است تا 5 الی 10 دقیقه طول بکشد. DriverMax فقط بر روی نسخه های 32 و 64 بیتی سرویس پک های مختلف ویندوز 7، ویندوز ویستا، ویندوز ایکس پی و ویندوز 2003 کار می کند و دانلود درایور فقط برای کاربران ویندوز 7، ویندوز ویستا و ویندوز ایکس پی در دسترس است.

قابلیت های نرم افزار DriverMax :

یافتن و دریافت آپدیت درایورها
جلوگیری از اتلاف وقت
گرفتن خروجی درایورها به صورت فایل فشرده
و …
منبع: سافت98
پسورد فایل زیپ:
soft98.ir

لینک دانلود:
http://soft98.ir/engine/go.php?url=http://small.drivermax.com/soft/dmx/drivermax.exe
از ایزن برنامه استفاده کردم ، برنامه خوبی هست ، ولی سرعت آپدیت درایور ها کمی پایین هست تو این برنامه

Mr.Te0
January 20th, 2014, 17:28
از ایزن برنامه استفاده کردم ، برنامه خوبی هست ، ولی سرعت آپدیت درایور ها کمی پایین هست تو این برنامه

سرعت دانلود و اپدیت بسته به سرعت نت شما دارد.

namesis R
January 20th, 2014, 18:44
سرعت دانلود و اپدیت بسته به سرعت نت شما دارد.
بله دوست عزیز ولی بنده نرم افزار دیگه ای رو هم نصب کردم که از سرور قوی تری اینک میداد و سریعتر آپدیت میشد.