PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لینوکس برای شبکه اجتماعی

patogh4u
January 19th, 2014, 16:08
سلام
قصد دارم یک شبکه اجتماعی با اسکریپت phpfox راه اندازی کنم .
رم 1 گیگ ، هارد 60 گیگ ، پهنای باند 700 گیگ ، پورت ارتباطی هم 1000 mbps
کنترل پنل هم گفتم kloxo نصب کننن دیگه از هزینه های سی پنل و دایرکت ادمین بر نمیام .
فقط یه سوال مونده برام :
کدام نوع از سیستم عامل های لینوکس برای منی که اولین باره دارم وارد دنیای سرور مجازی میشم بهتره ؟

centos
ubuntu
debiam
چون فقط اینا رو نصب میکنن
نسخه 64 بیتی بهتره یا 32 بیتی ؟

ViToN
January 19th, 2014, 16:26
با سلام و عرض وقت بخیر

برای سیستم جامعه مجازی , مخصوصا phpfox نیازمند منابع بیشتری برای بهره برداری با کیفیت باب میل از سیستم میباشید . در نظر داشته باشید نیازمند سیستم های کش همانند Varnish و وب سرور قدرتمندی نیز میباشید . برای شروع با ریسورس های که در پستتون اشاره کردید سنت او اس ۳۲ بیتی مناسب میباشد .

سوال یا مورد دیگری در این زمینه دارید خوش حال میشوم بتوانم بهتون کمکی کنم .

موفق و موید باشید .

ULTRAWEB
January 19th, 2014, 16:48
بدون کنترل پنل نصب فرمایید که منابع درگیر کنترل پنل نشن دیگه
در ضمن نسخه ی مینیمال دبیان توصیه می شود براتون که کم حجم و سبک هست

patogh4u
January 19th, 2014, 17:05
بدون کنترل پنل میشه کار کرد ؟ چون تا حالا من با لینوکس کار نکردم .

c69
January 19th, 2014, 17:12
منابع کمتری در lx استفاده می شود ولی باید بهینه سازی و کانفیگ شود بهتر است منابع بیشتر استفاده کنین
centos 32 بهترین گزینه است

ULTRAWEB
January 19th, 2014, 17:13
بدون کنترل پنل چرا نشه کار کرد شما فایلهاتونو میریزین در پوشه ی دیفالت اپاچی
و روند نصب و بقیه ی کارهای مدیریتی رو مثل سابق انجام میدین همین با این مقدارم رم حتما 32 بیت نصب کن بیخودی نری 64 بیت نصب کنی

Raid_10
January 19th, 2014, 17:17
cent os 64 Bit

i-whost
January 19th, 2014, 17:42
سلام
قصد دارم یک شبکه اجتماعی با اسکریپت phpfox راه اندازی کنم .
رم 1 گیگ ، هارد 60 گیگ ، پهنای باند 700 گیگ ، پورت ارتباطی هم 1000 mbps
کنترل پنل هم گفتم kloxo نصب کننن دیگه از هزینه های سی پنل و دایرکت ادمین بر نمیام .
فقط یه سوال مونده برام :
کدام نوع از سیستم عامل های لینوکس برای منی که اولین باره دارم وارد دنیای سرور مجازی میشم بهتره ؟

centos
ubuntu
debiam
چون فقط اینا رو نصب میکنن
نسخه 64 بیتی بهتره یا 32 بیتی ؟

پیشنهاد می کنیم از سرویس اشتراکی استفاده کنید در غیر اینصورت بودجه مناسبی برای سرور و مدیریت آن در نظر بگیرید . بستگی به بودجه شما دارد.

sat2they
January 19th, 2014, 17:51
پیشنهاد می کنیم از سرویس اشتراکی استفاده کنید در غیر انصورت بودجه مناسبی برای سرور و مدیریت آن در نظر بگیرید . بستگی به بودجه شما دارد.

نظر بنده هم همینه چون اگه خودتون بخواید از اول سرور کانفیگ و راه اندازی کنید اخر اون چیزی که فکرشو میکردید نمیشه.