PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نویسنده برای سایت های فیلم و سریال و دانلود مسابقات ورزشی با قیمت 300 تا 500

behroz7
January 19th, 2014, 13:58
سلام دوستان برای سایت های فیلم و سریال آماده همکاری تخصصی در زمینه :
1 - سریال های دوبله فارسی
2 - سریال های تلویزیونی خودمون
3 - فیلم ها ی سینمایی ایرانی
4 - فیلم های ایران قدیم
5 - دانلود مسابقات فوتبال و...
هستم و البته که میتونم در بخش فیلم خارجی هم کار کنم ولی تسلط اصلیم روی این چند بخشه
بنده دسته کم 17 ساعت در روز آنلاین هستم و دارای اینترنت 2 مگ بر ثانیه
برای قیمت پست ها بسته به کار شما و توافقی که باهم میکنیم حلش میکنیم ولی نباید برای پست های روزانه محدودیتی داشته باشید.
من جاهای زیادی کار کردم اما به دلیل اینکه با خیلیاشون سر تسویه حساب دعوا داشتیم اگر بپرسید هم میگن کار نکردم. این اخرین سایتی بود که باهاش کار کردم و پولمو بالا کشید
دانلود فیلم و سریال به طراوت باران (http://www.baran-dl15.com/) برای حل این مشکل که آیا از پست زدنم راضی باشید یا نباشید حاضرم پست تستی براتون ارسال کنم.
اصولا هر سایتی به سبکی کار میکنه بعضی از سایت مثل همینی که در حال حاضر توش فعالیت دارم تمرکز شدیدی روی اطلاعات فیلم دارن و با تمامی جزئیات فیلم هارو برای دانلود قرار میدن شما هرچی از ما بخواین ما همونو براتون اجرا میکنیم.
آشنا به وردپرس،فوتوشاپ،وی پی اس،اطلاعات کافی در مورد فیلم و سریال و ... هم که دارم. آی دی بنده behzad.emadi (اسم خودم بهروزه این اسم اسم یکی از دوستان عزیزمه که فوت شده)
در خدمتیم

Mr.Te0
January 21st, 2014, 06:53
برای سایت دانلود زیرنویس هم نویسندگی میکنید؟

behroz7
January 21st, 2014, 09:31

اگر کار ترجمه باید بکنم نه چون تسلط ندارم روی ترجمه

zakerweb
January 27th, 2014, 22:17

سلام
من میتونم
با بنده در تماس باشید