PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب مناسب برای سرویس نامحدود

miladsokout
January 18th, 2014, 22:41
با سلام.
دوستان عزیز من میخوام سرویس نامحدود adsl بگیرم،از اونجایی که 3 سال شهر خودم(اهواز) نبودم،و تو این مدت در آمل از سرویس شاتل استفاده میکردم که در ادامه میگم.... الان هم که برگشتم اهواز همه وایمکس گرفتن از دوستانم!! و خودم هم تست کردم اصلا سرعتش راضی نبودم.
به دلیل همین خواستم از دوستان کمک بگیرم که کدوم سرویس دهنده در حال حاضر بهتر است...

با توجه به اینکه من مصرف بالایی در دانلود دارم،مجبورم که سرویس نامحدود بگیرم....سرویس های محدود و تست کردم تو این مدت(شاتل) با اینکه در طول روز سرعت قابل قبولی داشتن ولی با توجه به محدود بودن نمیشد زیاد دانلود کرد وگرنه باید هزینه ایی بالایی پرداخت کرد،در ساعات رایگان شب هم که بعد از یه مدت سرعت میکشید پایین.

الان که سرویس های نامحدود و بررسی میکردم در سایت شرکت ها به چند نکته برخوردم:
پار س آنلاین: برای مثال سرویس 256 نامحدود،45 هزار تومان در ماه... که در طول 1ماه 20گیگ حجم دانلود با سرعت 3مگابیت! ارائه میدهند و میگن که در این دوره وقتی 20گیگ تمام شد،سرعت دانلود به سرعت معمولی ضریب 1 به 8 برمیگرده.

شاتل: برای مثال همین سرویس 256 نامحدود،43 هزار تومان... که این سرویس و خودم داشتم و سرعت بالایی داشته در طول روز ولی بدون هیچ گفته ایی و مشخص کردن حدی! با توجه به تجربه هایی که کردم و با توجه به سرعت سرویسی که میگیریم، برای این سرویس چیزی حدود 30-40 گیگ که دانلود کردم،سرعت در حد لالیگا کم شد!!! حتی گوگل هم باز نمیکرد!! و به من گفتن چون مصرف پیوسته داشتم اینطوری شده و گفتن درست میشه به شرطی که 1-2 هفته کلا دست نزنم بهش!!! فقط در حد پیچ باز کردن باشه و دانلود و تعطیل کنم!!! اون حجم هم من توی 15-18 روز دانلود کرده بودم!

آسیاتک هم که همین 256 نامحدود و به 3 صورت ارائه میده که بهترینش طلایی است که 8 گیگ سرعت بالا میده و بعدش میشه همون 25 سرعت!!!!

های وب هم که این سرویس و 42 تومان ارائه میده!

از دوستان خواهش دارم که راهنمایی کنند که کدوم سرویس بهتر است و سرعت بالا و مستمرتری ارائه میده...چون من فقط شاتل و تجربه کردم،پارس آنلاین هم تقریبا 7 سال پیش تجربه کردم که اون زمان کلا خیلی همه چیز فرق داشت،آهنگ های توی نت ogg بودن برای مثال!!! ;)
بعضی ها میگن آسیاتک و های وب سرعت بالایی دارن و ... نمیدونم یعنی بالاتر از شاتل و پارس آنلاین؟!

با تشکر.

LightOnline
January 18th, 2014, 23:25
بسته به مرکز مخابراتی فرق داره ! من مخابرات 1 مگ نامحدود دارم راضیم کاملا . شاتل و پارس آنلاین هم راضی دارن هم ناراضی اما شاتل بهتره پشتیبانیش . سرویس های های وب رو تست نکردم .
وایمکس هم که خوبه اما بدرد دانلود نمیخوره به هیچ عنوان و هزینه هاش هم بالاست .
مخابرات پشتیبانیش به شدت بد هست . اما اگر مشکل خط نداشته باشید و کارتون به پشتیبانی نخوره نامحدودش واقعا نامحدوده و سرعت آپلود و دانلود دقیفا مطابق اونچه سفارش دادید به شما میدن . نه کمتر میشه و نه بیشتر البته این قضیه در مورد محدود ها صدق نمیکنه . یه تاپیک بهتون میدم کمک میکنه حتما .
ADSL / شهر اهواز - Page 414 (http://forum.p30world.com/showthread.php?t=333754&page=414)

maddahi.m.p
January 19th, 2014, 00:28
خداییش مخابرات وضعش خرابه ، نه پشتیبانی دارند نه اخلاق نه سرعت نه لااقل هزینه کمتر، شاتل با یک ای پی استاتیک من گرفتم عالییه

LightOnline
January 19th, 2014, 00:31
سرعت رو گفتم اگر شرایط مناسب باشه خوب هست پینگ هم با Gateway خاص بسیار پایین میاد و تایم اوت خیلی کم پیش میاد .
کاربرای مخابرات از جمله خودم خوب تونستیم از اوضاع بهترین استفاده رو ببریم .
اگر حوصله این دردسر هارو ندارید , مخابرات گزینه مناسبی نیست براتون .

miladsokout
January 19th, 2014, 14:20
بسته به مرکز مخابراتی فرق داره ! من مخابرات 1 مگ نامحدود دارم راضیم کاملا . شاتل و پارس آنلاین هم راضی دارن هم ناراضی اما شاتل بهتره پشتیبانیش . سرویس های های وب رو تست نکردم .
وایمکس هم که خوبه اما بدرد دانلود نمیخوره به هیچ عنوان و هزینه هاش هم بالاست .
مخابرات پشتیبانیش به شدت بد هست . اما اگر مشکل خط نداشته باشید و کارتون به پشتیبانی نخوره نامحدودش واقعا نامحدوده و سرعت آپلود و دانلود دقیفا مطابق اونچه سفارش دادید به شما میدن . نه کمتر میشه و نه بیشتر البته این قضیه در مورد محدود ها صدق نمیکنه . یه تاپیک بهتون میدم کمک میکنه حتما .
ADSL / شهر اهواز - Page 414 (http://forum.p30world.com/showthread.php?t=333754&page=414)

ممنون از پاسختون دوست عزیز...الان شما 1مگ سرعت دانلودتون چه مقداره؟؟
اهواز هستید؟!

LightOnline
January 19th, 2014, 18:58
KB/s 128 فیکس
بله

miladsokout
January 19th, 2014, 21:08
Kb/s 128 فیکس
بله

دوست عزیز دفتر امور مشترکینشون همون فلکه دوم کیانپارس هست دیگه؟؟

LightOnline
January 19th, 2014, 21:56
آره خیابان پهلوان شرقی اگر اشتباه نکنم . 2020 تماس بگیرید با تلفن منزل

mzn928
January 19th, 2014, 23:46
برای استان خوزستان پیشنهاد من اینترنت وایرلس حجمی است
دانلودتون رو هم میتونید در ساعات رایگان شبانه انجام بدید
سرعت روزانه تا 10 مگابیت هم میره البته با توجه به سرویس دهنده
چند تا شرکت هم بهتون معرف میکنم این وبسایت هاشون:
http://www.refatecisp.com/default.aspx
بدر رایان جنوب || ارائه دهنده اینترنت پر سرعت در خوزستان (http://www.badrrayan.com/)
چند شرکت دیگه هم بود فعلا یادم نیست

LightOnline
January 19th, 2014, 23:54
هزینه وایرلس خیلی بالاس و کیفیت هم نامناسب باشه تجهیزاتش روی دست آدم میمونه . پشتیبانی هم فکر نمیکنم جالب باشه چون قرار دادی هستن .

alaviyoon
January 20th, 2014, 00:01
دوست عزیز بستگی به همون منطقه داره .
با این که خیلی ها از مخابرات ناراضی اند ، بنده بسته 128 kb گرفتم و سرعت دانلودم بالای 350 هست .
شب هم 4 گیگ رو رایگان و راحت میشه دانلود کرد . قیمتش هم معقولانه است .
بنده از کیفیت سرویسشون راضی ام . ولی پشتیبانی صفر !
یا حق

namesis R
January 20th, 2014, 14:00
برید طرف سرویس دهنده های خصوصی مانند آسیاتک و پارس انلاین ، بنده از پارس آنلاین سرویس داشتم پشتیبانی و کیفیت خوبی داره نسبت به قیمتش

mzn928
January 20th, 2014, 17:58
پیشنهاد من همون وایرلسه اگر میتونید پول تجهیزاتش رو بدید بهترین گزینست
ولی برای adsl پیشنهاد میکنم به هیچ وجه طرف مخابرات نرید که بعدا پشیمون میشید
پارس آنلاین میتونه گزینه ی خوبی باشه

SniTomb
January 20th, 2014, 18:33
درود

از نامحدود 128 پارس آنلاین استفاده میکنم

سرعت دانلود 250kb/s

موفق باشید

ali0000
January 20th, 2014, 18:44
منطقه مخابراتی شرق تهران ، از تمامیه شرکتهای حاضر در این مرکز ADSL گرفتم اول پارس آنلاین ، کیفیت و پشتیبانی قابل قبول اما سیاست کاسبی و یه جورایی گول زدن مشتری در پارس آنلاین و شاتل وجود داره ، با بهترین کیفیت و آپتایم داری دانلود میکنی چند روز میگذره میبینی سرعت کشید در حد 10 کیلوبایت زنگ میزنی یه چند ساعتی میپیچوننت آخرشم خیلی سمج باشی میگن 8 گیگ دانلود کردی سقف دانلود unlimit !!!! ما همینه و باید با همین وضع ادامه بدی پس معنای unlimit میشه 8 گیگ :)
در مورد اینترنت وایمکس مبین نت اصلاً تمایلی ندارم توضیح بدم در همین حد که 4 روز استفاده کردم و مودمشو نصف قیمت دادم به دوستم که دیگه به این شرکت هم فکر نکنم!
آخر سر در رابطه با سرویس IN برای دفتر رفتم مخابرات دیدم یه لیست رنگی بزرگ و جدید زدن رو دیوار اشتراک ADSL پر سرعت تا 5 مگ ! کمی پرس و جو کردم و روی خط اشتراک 1 مگ گرفتم ، سرعت همیشه ثابته ، قطعی خیلی کم دارم و به جرأت میگم طول این 3 ماه که اشتراک دارم هر ماه حساب کنی بیشتر از 30 گیگ دانلود داشتم در کل از ADSL مخابرات راضیم سرعت به شکل ثابت بروی پکیج 1 مگ هم بین 110 الی 120 هست هزینه ماهانه حدود 74 تومن میدم که روی قبض تلفن منظور میشه فعلاً هم قصد تغییر شرکت ADSL ندارم .

Mr.Te0
January 20th, 2014, 18:58
پارس انلاین در حال حاضر بهترین گرینه است.
بنده نیز باهاشون کار کردم کیفیت قابل قبولی دارند.

mzn928
January 20th, 2014, 19:29
اگر مصرفتون ماهی 10 ،11 گیگه نامحدود 128 پارس آنلاین گزینه خوبیه.10 گیگ رو با سرعت بالا دانلود میکنید مثلا 250KB بعد محدود میشید روی 16.از نظر پینگ هم هم میتونه خوب باشه هم میتونه بد،بستگی به مرکز مخابراتی داره
قیمتش هم فکر میکنم 25 هزار تومانه.
نامحدود فن آوا هم هست . 1 مگ نامحدودش حدود 128 KB دانلود میده محدودیت حجمی هم نداره قیمتش هم بد نیست:
تعرفه ها (http://dp.fanava.ir/%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%86/%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%86/%D8%AA%D8%B9%D8%B1%D9%81%D9%87-%D9%87%D8%A7.html)

miladsokout
January 21st, 2014, 00:16
درود

از نامحدود 128 پارس آنلاین استفاده میکنم

سرعت دانلود 250kb/s

موفق باشید

دوست عزیز شما اهواز هستید؟!

اگر مصرفتون ماهی 10 ،11 گیگه نامحدود 128 پارس آنلاین گزینه خوبیه.10 گیگ رو با سرعت بالا دانلود میکنید مثلا 250KB بعد محدود میشید روی 16.از نظر پینگ هم هم میتونه خوب باشه هم میتونه بد،بستگی به مرکز مخابراتی داره
قیمتش هم فکر میکنم 25 هزار تومانه.
نامحدود فن آوا هم هست . 1 مگ نامحدودش حدود 128 KB دانلود میده محدودیت حجمی هم نداره قیمتش هم بد نیست:
تعرفه ها (http://dp.fanava.ir/%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%86/%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%86/%D8%AA%D8%B9%D8%B1%D9%81%D9%87-%D9%87%D8%A7.html)

ممنون دوست عزیز. در مورد فن آوا که نمایندگی اهواز(طلوع رایانه لقمان) هستند، توی سایت خود نمایندگی تعرفه ها کاملا فرق میکنه!!! 1مگ و سایت اصلی نوشته 45 تومن ولی نمایندگی نوشته 200 هزار تومان!!!!

namesis R
January 21st, 2014, 10:44
پیشنهاد میکنم اصلآ طرف فن آوا نرید ! :68:

aliii88
January 21st, 2014, 13:00
درود
نامحدود تهران چی بگیرم ؟
کسی سمت مخابرات شیخ فضل الله میشینه ؟ اگه آره که بگه نامحدودش چجوره از نظر سرعت و قیمت!

n4ser
January 21st, 2014, 14:38
بنده از یک شرکت معتبر پهنای باند یک مگ اشتراک یک به هشت ترافیک نامحدود واغعی بدون لیمیت در صورت مصرف زیاد سرعت دانلودتا 140 ماهیانه 49000 تومان حدودا و تعرفع ها گونا گون هست محدود هم اگر خواستین داریم در صورت تمایل میتونید با من هماهنگ و برای خرید با من در تماس باشید