PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور های ایرانی سایت دانلود قبول میکنند؟

فرهاد م
January 18th, 2014, 21:23
سلام دوستان میشه از سرور ایران استفاده کرد برای هارد و نگهداری فایل ها و یه سرور خارجی برای فقط اپلود دانلود ؟ ایا سرور های ایرانی سایت دانلود فیلم هم قبول میکنند؟ قیمتشون چی به صرفه تر از اینی که دارم هست؟ یا ارزش نداره

ULTRAWEB
January 18th, 2014, 22:17
توی عنوان سایت یک چیزی برای تبلیغ زدن هاست دانلود نامحدود یک بررسی بکن ولی در کل چیز عجیبی هست
و نامحدود نه تو خارج داریم و نه توی ایران
شدنش که میشه ولی به هزینش نمی ارزه

navid2zp
January 18th, 2014, 22:23
سلام دوستان میشه از سرور ایران استفاده کرد برای هارد و نگهداری فایل ها و یه سرور خارجی برای فقط اپلود دانلود ؟ ایا سرور های ایرانی سایت دانلود فیلم هم قبول میکنند؟ قیمتشون چی به صرفه تر از اینی که دارم هست؟ یا ارزش نداره
مستقیما دیتا سنتر بهتون ارائه نمیده ولی نمایندگان شاید ولی خوب دردسر داره
از خارج از کشور هم از سرویس دهنده های ایرانی بگیرید باز هم دردسر داره
از نظر کیفیت هم عالی هستند و میشه گفت در خیلی از مواقع در حد سرور های خارجی هستند .

توی عنوان سایت یک چیزی برای تبلیغ زدن هاست دانلود نامحدود یک بررسی بکن ولی در کل چیز عجیبی هست
و نامحدود نه تو خارج داریم و نه توی ایران
شدنش که میشه ولی به هزینش نمی ارزه

میشه دوست عزیز
سایت های بزرگ + سایت خود ما روی سرور های ایران هست که خود دیتاسنتر پشتیبانیش رو به عهده گرفته و خیلی عالی کار میکنه
ترافیک نامحدود بدون هیچ مشکلی
بنده تو 1 روز برای سرور دانلود آپلود فقط 7ترابایت استفاده کردم حالا شما حساب کنید سایتی که بالای 12تربایت فایل داره با بازدید خیلی بالا چه مقدار مصرف میکنه و مشکلی هم پیش نمیومده
حقیقت هم این هست که از نظر هزینه در حد سرور های خوب خارجی هست نه بیشتر نه کمتر
موفق باشید

فرهاد م
January 18th, 2014, 22:45
الان سایت دانلود ها و چند تا سایت دانلود و پرحجم سرورشون تو ایران هست و یه وی پی اس برای دانلود و اپلودشون از خارج تهیه کردن
حالا نمیدونم ارزش داره این کارو بکنم
ایا فیلم هام امنیت داره بعد چند روز نیان بگن فایل های شما مسدود شده و پاک میشه
البته اگه به خوای حساب کنی دانلود ها و خیلی از سایت ها کپی رایت رعایت نمیکنند ولی ما که شانس نداریم

navid2zp
January 18th, 2014, 22:57
الان سایت دانلود ها و چند تا سایت دانلود و پرحجم سرورشون تو ایران هست و یه وی پی اس برای دانلود و اپلودشون از خارج تهیه کردن
حالا نمیدونم ارزش داره این کارو بکنم
ایا فیلم هام امنیت داره بعد چند روز نیان بگن فایل های شما مسدود شده و پاک میشه
البته اگه به خوای حساب کنی دانلود ها و خیلی از سایت ها کپی رایت رعایت نمیکنند ولی ما که شانس نداریم

وی پی اس هاشونم داخل ایران هست
حداقل ما اینطور کار می کنیم
بحث کپی رایت نیست
بحث این هست که سایت شما خلاف قوانین کشوری هست

فرهاد م
January 18th, 2014, 23:10
پس قید سرور در ایرانو بزنم؟ احتمال زیاده که مسدود کنند البته به این تبلیغ بالای تیکت ارسال کردم ببینم چی میگه یکی از مشترشون پلیس فتا هست :-o