PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حساب پی پال 88 دلاری

moradbarghi
January 18th, 2014, 18:05
سلام دوستان حساب پی پال دارم با 88 دلار چطوری اینو بکشم بیرون الان محدود شده

این ایمیل امده
Dear golo,

On 18 Jan 2014, your PayPal notification or selling preferences were changed.

,
این تو پنل امد
Why is my account access limited?

Your account access has been limited for the following reason(s):

18 Jan 2014 : For reasons relating to the safe use of the PayPal Service we need some more information about some of your recent sales.

ULTRAWEB
January 18th, 2014, 18:22
لیمیت های پی پال دونوع هست
1.هنوز لیمیت 180روزه نشده مدارکی میخواد می فرستی یا وریفای میکنی
2-180روز که بداز اون میتونی شماره حساب بدی موجودیت رو بریزن داخلش حساب خارج کشور

mobin96
January 18th, 2014, 18:53
با سلام

طبق ایمیل ارسال شده برای شما : تنظیمات اطلاع رسانی و یا فروش PayPal شما در تاریخ 18 ژانویه 2014 تغییر داده شده.
طبق متنی که تو پنل آمده : به دلایل مربوط به استفاده امن از خدمات PayPal،ما نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد برخی از فروش های اخیر شما داریم.

با توجه به این چیز هایی که برای شما ارسال شده،فکر می کنم شما باید اطلاعات کاملی از چند فروش اخیر خودتون رو برای آن ها ارسال کنید.

در پناه حق

moradbarghi
January 18th, 2014, 19:04
با سلام

طبق ایمیل ارسال شده برای شما : تنظیمات اطلاع رسانی و یا فروش PayPal شما در تاریخ 18 ژانویه 2014 تغییر داده شده.
طبق متنی که تو پنل آمده : به دلایل مربوط به استفاده امن از خدمات PayPal،ما نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد برخی از فروش های اخیر شما داریم.

با توجه به این چیز هایی که برای شما ارسال شده،فکر می کنم شما باید اطلاعات کاملی از چند فروش اخیر خودتون رو برای آن ها ارسال کنید.

در پناه حق
هیچ فروشی نداشتم خدا وکیلی