PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست شراکت برای تمدید سرور اختصاصی

DeltaGostar
April 25th, 2010, 23:05
با سلام یه سرور اختصاصی کانفیگ شده آلمان دارم که 4 روز دیگه مهلت تمدیدش هست و تقریبا نزدیک
150 هزار تومن در میاد
آپتایم و کیفیت و دیتا سنتر تضمینی و عالی است
اگر کسی میتونه شریک بشه و این ماه رو هم تمدید کنیم خیلی خوب میشه چون کانفیگ شده و
Xen+hyper vm نصب
شده است و آماده استفاده و فروش سرور مجازی و غیره.
پ. خ و غیره بده در خدمتیم
مشخصات هم توی عکس پیوست شد
:39:#:-S
http://st2.img98.com/out.php/i32059_2.png

delta
April 25th, 2010, 23:13
رو آلمانه؟ :d خدا به خیر کنه

DeltaGostar
April 25th, 2010, 23:43
اره آلمان

DeltaGostar
April 26th, 2010, 00:22
کسی پیدا نشد :(

delta
April 26th, 2010, 01:04
رو آلمان کسی رو پیدا نمیکنی عزیز.به تاپیکهای متعددی که راجبش زده شده یک نگاهی بندازی دلیلش رو میفهمی

DeltaGostar
April 26th, 2010, 01:15
دیتا سنتر داریم تا دیتا سنتر عزیز فرق داره :d

VatanVPS
April 26th, 2010, 01:19
ایشون نگفتن گیگا! گفتن آلمان این جایی که سرور دارنNetdirekt هست و کیفیت سرور هاشون خوبه مانند گیگا هم پول الکی نمیگیرند

AfraWeb.net
April 26th, 2010, 01:20
شرکت دلتا گستر آساک
شماره ثبت شرکت 999

150 هزار تومان ؟

persiansoft
April 26th, 2010, 01:24
شرکت دلتا گستر آساک
شماره ثبت شرکت 999
با سلام .
شركت شما در شهر مشهد به ثبت رسيده ؟
چه سالي ثبت شده ؟

delta
April 26th, 2010, 03:00
والا کلا دیگه به این آلمانی ها مشکوک شدیم.فرقی نمیکنه کدوم دیتاسنتر. آلمان باشه کلا ما یکی بیخیال میشیم.. :d گیگا و... نداره . همشهری هم هستند کافیه

smartieuser
April 26th, 2010, 08:41
والا کلا دیگه به این آلمانی ها مشکوک شدیم.فرقی نمیکنه کدوم دیتاسنتر. آلمان باشه کلا ما یکی بیخیال میشیم.. :d گیگا و... نداره . همشهری هم هستند کافیه

خوب ! شما که از خود این دیتاسنتر نگرفتید و از یکی از شرکت های دیگه ای که در این دیتاسنتر تحت نام خودش کار میکنه گرفتید. خود نت دایرکت رو من نزدیک 3 سال هست که استفاده میکنم و به پورت و پشتیبانی واقعا عالی اونها ایمان دارم (حتی در شرایط خفن)

DeltaGostar
April 26th, 2010, 10:38
با سلام .
شركت شما در شهر مشهد به ثبت رسيده ؟
چه سالي ثبت شده ؟
لینک اثبات شرکت و محل تاسیس
Iranian Official Journal (http://www.rooznamehrasmi.ir/Detail.asp?CurPage=27&NewsID=928588422374345)

delta
April 26th, 2010, 11:58
این دلتاگستر رو من 2 سالی هست میشناسم.فکر کنم 7 - 8 ماه پیش بود شرکت زدند.کلک تو کارشون نیست. از نظر من تایید میشن

DeltaGostar
April 26th, 2010, 12:20
این دلتاگستر رو من 2 سالی هست میشناسم.فکر کنم 7 - 8 ماه پیش بود شرکت زدند.کلک تو کارشون نیست. از نظر من تایید میشن
3 سال پیش بدون ثبت کار میکردم به نام هاست سنتر (host3nter.com - net) و بعد از ثبت شرکت که نزدیک 1 ساله و چند روزه شده در خدمتیم از شما هم

delta (http://www.webhostingtalk.ir/members/delta/) THANKS

DeltaGostar
April 26th, 2010, 12:36
آقایون مهندسین به نظر شخصی خودم درسته رقابت باید باشه و مطمن هستم که کل بچه های هاستینگ که اینجا هستن فقط یه رقیب دارن خودشون میدونن کدوم و کیه- پشنهاد من که همون قضیه یه دست صدا نداره است

چهار تا آدم با اخلاق شرکت یا ... و کار کشته جمع بشن مثل اون بنده خدا که 12 تا سرور داره و کل سایت های ایران و گرفته و هر کسی که بهش میگی بیا هاست بگیرمیگه فقط هاست دی ... بهتر نیست یکم لجبازی رو کنار بزاریم و تلاش برای همکاری داشته باشیم خودتون میدونید که لود شدن سریع سایت ها به فاصله یوزر تا سرور است
که هر چی پینگ پایین باشه سریعتر لود میشه این که راهش همون سرور های ایران هست که ا ای اس پی ها و نامه و گرفتن سرعت بالا و کمک دولتی این عمر میسر است ممونه سخت افزار اونم مسئله نیست- الان هم 4 تا سیستم و سرور داریم - حالاحرف اصلی برای کیفیت خوب فقط پوسته و قالب اصلی رو (وب هاست) وب سرور رو روی سرور ایران میدم به مشتری و برای سرور های دانلود هم که استاتید میدونن چه مدل سرور و از کجا بگیرم به مشتری ها بدم فقط میگم هر کسی هاستینگ داره همه مشتری ها یکی میکنیم و با یه نام و قرارداد های بین خود اشخاص میتونیم هم سود بکنیم هم کم کم زمینه برای رقابت اصلی با اون بنده خدا .. رو فراهم کنیم که الان همچین رقیبی سرسختی نداره که هر روز یه مشتری اضافه میشه بهش - خلاصه فکراتون رو بکنید و بدونید یک دست صدا نداره
آقایون آفراوب -نیکی هاست . تک وب و مایاهاست و هزار تای دیگه - خودتون رو به اون راه نزدید که ما مشتری های خودمون رو داریم و از اون هاست دی .. بیشتر است و غیره پشنهاد برای اسم جدید گروه (ایران وب هاست )است که میتونیم توی کیفیت حرف اول رو بزنیم توی ایران - هاست دانلود هم که داریم .دیگه هر کسی هم که مشتری سرور مجازی اختصاصی داره سرجاش کارشو میکنه (منتظر انتقاد و پشنهاد های شما هستیم)
نام دامنه پشنهادی
iranwebhost
مخفف
www.iwh.ir
بسم الله
:114:-

databack
April 27th, 2010, 19:41
با سلام یه سرور اختصاصی کانفیگ شده آلمان دارم که 4 روز دیگه مهلت تمدیدش هست و تقریبا نزدیک
150 هزار تومن در میاد
آپتایم و کیفیت و دیتا سنتر تضمینی و عالی است
اگر کسی میتونه شریک بشه و این ماه رو هم تمدید کنیم خیلی خوب میشه چون کانفیگ شده و
Xen+hyper vm نصب
شده است و آماده استفاده و فروش سرور مجازی و غیره.
پ. خ و غیره بده در خدمتیم
مشخصات هم توی عکس پیوست شد
:39:#:-S

پهنای باندش چقدر؟

DeltaGostar
April 27th, 2010, 23:38
دقیقا توی عکس همه مشخصات هست
5 ترابایت

DeltaGostar
April 27th, 2010, 23:43
دیتا سنتر دست یه کانادای هست که کارش دقیق است پشتیبانی همیشه و هر ثانیه جواب نمیدن ولی کار قنی خوبی بلدن و مجازی ساز رایگان نصب میکنن و
ویندوز 2008 رایگان و هر گونه رینتسال رایگان انجام میدهد من 14 بار سرور رو لینوکس از صفر نصف کردن تا چیز که باب دلم میخواست نصب شد و همه مجازی ساز ها رو هم روش تک تک نصب کرد .:d

IranSpace
May 13th, 2010, 00:41
سرور netdirekt رو که گرفتی و چطوری کانفیگ انتخاب کردی که 150 تومان در میاد ماهانه؟ می تونی مشخصات کامل از قبیل تعداد آی پی، کی وی ام و در کل کاستومیزاشینتو بزاری و همچنین نوع پرداخت انتخابیتو 1 ماهه 3 ماهه... ممنون

Woshka
May 13th, 2010, 01:18
یعنی ما باید در داه خدا 150 تومان بدیم؟

m_dg_farari
May 18th, 2010, 23:59
آقایون مهندسین به نظر شخصی خودم درسته رقابت باید باشه و مطمن هستم که کل بچه های هاستینگ که اینجا هستن فقط یه رقیب دارن خودشون میدونن کدوم و کیه- پشنهاد من که همون قضیه یه دست صدا نداره است

چهار تا آدم با اخلاق شرکت یا ... و کار کشته جمع بشن مثل اون بنده خدا که 12 تا سرور داره و کل سایت های ایران و گرفته و هر کسی که بهش میگی بیا هاست بگیرمیگه فقط هاست دی ... بهتر نیست یکم لجبازی رو کنار بزاریم و تلاش برای همکاری داشته باشیم خودتون میدونید که لود شدن سریع سایت ها به فاصله یوزر تا سرور است
که هر چی پینگ پایین باشه سریعتر لود میشه این که راهش همون سرور های ایران هست که ا ای اس پی ها و نامه و گرفتن سرعت بالا و کمک دولتی این عمر میسر است ممونه سخت افزار اونم مسئله نیست- الان هم 4 تا سیستم و سرور داریم - حالاحرف اصلی برای کیفیت خوب فقط پوسته و قالب اصلی رو (وب هاست) وب سرور رو روی سرور ایران میدم به مشتری و برای سرور های دانلود هم که استاتید میدونن چه مدل سرور و از کجا بگیرم به مشتری ها بدم فقط میگم هر کسی هاستینگ داره همه مشتری ها یکی میکنیم و با یه نام و قرارداد های بین خود اشخاص میتونیم هم سود بکنیم هم کم کم زمینه برای رقابت اصلی با اون بنده خدا .. رو فراهم کنیم که الان همچین رقیبی سرسختی نداره که هر روز یه مشتری اضافه میشه بهش - خلاصه فکراتون رو بکنید و بدونید یک دست صدا نداره
آقایون آفراوب -نیکی هاست . تک وب و مایاهاست و هزار تای دیگه - خودتون رو به اون راه نزدید که ما مشتری های خودمون رو داریم و از اون هاست دی .. بیشتر است و غیره پشنهاد برای اسم جدید گروه (ایران وب هاست )است که میتونیم توی کیفیت حرف اول رو بزنیم توی ایران - هاست دانلود هم که داریم .دیگه هر کسی هم که مشتری سرور مجازی اختصاصی داره سرجاش کارشو میکنه (منتظر انتقاد و پشنهاد های شما هستیم)
نام دامنه پشنهادی
iranwebhost
مخفف
بزرگترین سیستم همکاری در فروش ایران با بیش از 100،000 عنوان محصول (http://www.iwh.ir)
بسم الله
:114:-

بله منم با این دوستمون موافقم.
الآن شما هرجا بری تبلیغات مایاهاست ، .... دوستان رو میبینی. شرکت هستند اینا و مشتری هم دارند ! میدونیم دارند بیشتر از ما مبتدی ها. ولی خوب خود این دوستان هم میدونند که کسی که میخواد هاست بخره اگه 2 ماه تو اینتنت گشته باشه در باره ی هاست اولین جایی که میره همون هاست دی... هست !
البته بگم سوء تفاهم نشه . مثلا همین مایاهاست سایت های شرکتی بزرگی رو میزبانی میکنه ولی در کل میگم.
باید یه نقشه ای ریخت که به جای اینکه همه رقیب هم باشیم و هیچ کدوم به هیچ جا نرسیم و فقط 1 سایت مثل هاست دی.... همه رو جمع کنه ! همگی دست به کار بشیم و هماهنگ یه جا باشیم تا هم یه سرور و خدمات توپی بدیم و هم سود خوبی ببریم