PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در خرید سرور اختصاصی

Parsa08
January 17th, 2014, 22:27
سلام دوستان
من میخواهم یه سرور بگیرم برای فروش وی پی اس کدوم دیتاسنتر رو پیشنهاد میکنید از لحاظ پورت و کیفیت سرور

dacentec خوب هست ؟

ممنون

iNicz.Com
January 17th, 2014, 22:59
سلام دوستان
من میخواهم یه سرور بگیرم برای فروش وی پی اس کدوم دیتاسنتر رو پیشنهاد میکنید از لحاظ پورت و کیفیت سرور

dacentec خوب هست ؟

ممنون

بستگی داره که قصد دارید در چi حدی فروش داشته باشید . سرور های ارزان از المان . فرانسه و امریکا و خیلی جا های دیگه هم هستش . مهم کیفیت سرویس هستش و پشتیبانی

hostfire
January 17th, 2014, 23:07
سلام دوستان

dacentec خوب هست ؟

ممنون

با داسنتک نزدیک به 1 سال هست کار میکنیم
سرور در حد 50 دلار هست.پورت متوسط رو به بالائی دارند
کیفیت سخت افزار در حد 50 دلار ولی از سخت افزار دستاسنتر های مثل دیتاشک خیلی بهتر هستند...مخصوصا الان که موجدی جدید اضافه میکندد تقریبا هارد ها نو هستند و کیفیت مطلوبی دارند
پشتیبانی بخش ساپورت = پاسخ گوئی زیر 10 دقیقه
پشتیبانی بخش های دیگر مثل فروش و شیپینگ که بنده در ارتباط بودم باهاشون = 1 الی 5 ساعت

Send From My Iphone 5 Using Taptalk

elecomp2014
January 17th, 2014, 23:08
سلام اصلا خوب نیست ! ما داشتیم برای هاستینگ خوبه ولی برای مجازی سازی مفت نمی ارزه ! بهت پیشنهاد میکنم از رداستیشن یا او وی هاش بگیری
=p~

hostfire
January 17th, 2014, 23:10
سلام اصلا خوب نیست ! ما داشتیم برای هاستینگ خوبه ولی برای مجازی سازی مفت نمی ارزه ! بهت پیشنهاد میکنم از رداستیشن یا او وی هاش بگیری
=p~

جان؟
بله برای اورسل کردن و ارائه ی 500 (اصطلاح دال بر زیاد بودن) سرور مجازی رو 16 گیگ رم و 2 تا یه ترا بایت هارد اصلا مناسب نیست :)

elecomp2014
January 17th, 2014, 23:20
جان؟
بله برای اورسل کردن و ارائه ی 500 (اصطلاح دال بر زیاد بودن) سرور مجازی رو 16 گیگ رم و 2 تا یه ترا بایت هارد اصلا مناسب نیست :)

من زیاد تجربه ندارم تو این کار ولی چیزی که یکی از دوستام پول داده بود میگفت قطعاتش قدیمه و همچنین قدرت خوبی نداره ولی جون میده برای ارئه هاست !

hostfire
January 17th, 2014, 23:25
من زیاد تجربه ندارم تو این کار ولی چیزی که یکی از دوستام پول داده بود میگفت قطعاتش قدیمه و همچنین قدرت خوبی نداره ولی جون میده برای ارئه هاست !
درسته منم عرض کردم در حد همون 50 دلار هست

ولی اگر به صورت معقولانه استفاده بشه از سرور خیلی خوب جواب گوست
من الان رو یکی از این سرور های 16 گیگی 50 دلاری نزدیک 14 تا مشتری رم 1 گیگ برای مولتی کشی رید کال دارم
خیلی عالی جوابگوست سرور

GateFa
January 17th, 2014, 23:41
سلام

پیشنهاد میکنم از سرورهای جدید hetzner استفاده کنید.

Parsa08
January 18th, 2014, 00:41
بستگی داره که قصد دارید در چi حدی فروش داشته باشید . سرور های ارزان از المان . فرانسه و امریکا و خیلی جا های دیگه هم هستش . مهم کیفیت سرویس هستش و پشتیبانی

من مثلا ً میخوام روی رم ۱۶ گیگ ۱۴تا وی پی اس بسازم
اصلا نمیخوان اورسل کنم یا چیز دیگه

Parsa08
January 18th, 2014, 00:43
سلام

پیشنهاد میکنم از سرورهای جدید hetzner استفاده کنید.

احه هتزنر با هزینه ست آپ و فلکسی پک و ... گرون میشه
میخوام یه چیز خوب با قیمت خوب باشه

منتظر باز شدن gorack هستم
قبلا سرور داشتم و خیلی راضی بودم

در این حد قیمت میخوام

Mr.Te0
January 18th, 2014, 14:01
سلام دوستان

dacentec خوب هست ؟

ممنون
در مورد دیتا سنتر dacentec باید گفت کیفیت متوسط رو دارند و انتظار چندانی نمیشه از این سرور ها داشت.
از سرویس های امریکا میشه گفت دیتا سنتر Countinum کیفیت مطلوب و قیمت مناسب دارند.