PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشورت - راه اندازی هاستینگ روی vps

alivw71
January 17th, 2014, 22:23
سلام

بنده یک vps ایران خریداری کرده ام که 1/5 گیگ رم و 2 ghz سی پی یو و 200 گیگ ترافیک ماهیانه داره. centos

حالا میخام با تهیه لایسنس دایرکت ادمین هاستینگ راه اندازی کنم هاست + رسیلر و...

حالا نظر دوستان درمورد این سخت افزار سرور برای شروع مناسب هست؟

راهنمایی کنید که آیا میتوان تو این راه قدم بر داشت یا خیر.

.............................
بنده به هیچ عنوان به دنبال سود نیستم- فقط بحث علاقه ای که دارم هست.
............................

با تشکر.

dexin
January 18th, 2014, 07:21
فک نمیکنید سروری که در نظر گرفتید از لحاظ منابع ضعیف باشه؟سخت افزار مطمئن تری انتخاب کنید

ULTRAWEB
January 18th, 2014, 11:37
برای سایت های استاتیک و کم مصرف مثل سایت های خبری کم بازدید خوب هست برای شروع

sat2they
January 18th, 2014, 12:16
برای شروع خوب هست ولی گزینه های بهتروکم خرج تر دیگری هم وجود داره مثلا پنل ریسلری هاستینگ بگیرید از همه جهات به صرفه تر هست هر زمان مشتریاتون زیاد شد راحت سرور اختصاصی بگیرید ومشتریاتون رو انتقال بدید

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

alivw71
January 18th, 2014, 12:47
سپاس فراوان از نظرات دوستان

این سرور من به صورت 3 ماهه تمدید کردم.

امیدوارم که بشه با این سخت افزار فعلی شروع کرد و موفق شد.

یه سوالی دیگری که دارم اینکه چه تعداد هاست (معمولی) میتوان با این سرور ارائه داد؟

ra3ou1
January 18th, 2014, 13:15
سرور مناسب هست دوست عزیز

البته برای شروع و در صورتی که بازدید ها در حد معمولی باشه

Mr.Te0
January 18th, 2014, 13:53
بستگی به شرایط سایت هایی که قرار سرویس دهی کنید دارد.
باید قید سرویس دهی به چت روم هارو بزنید چون مطمئنن از لحاظ سخت افزاری به مشکل خواهید خورد.
ولی برای شروع و میزبانی سایت ها معمولی مناسب است.

alivw71
January 18th, 2014, 14:23
تشکر از دوستان.

این سرور رو فقط برای سایت های معمولی و بازدید متوسط تهیه کردم. که هاست بدم به این نوع سایت ها .
برای مصارف دیگیر (چت روم - اپلود-سنتر و.. ) یک سرور دیگر تهیه میکنم.

c69
January 19th, 2014, 13:13
برای سایت های کم مصرف و معمولی مناسب است میتوانین اگر شایط داشته باشید برای شما ارتقا بدهند اگر کم اومد

mashadp30
January 19th, 2014, 14:01
به نظر بنده هم براي شروع ريسلر تهيه كنيد هزينه كم تري ميكنيد ( لايسنس ، سرور ) بعد از پيدا كردن مشتزي هاتون يك سرور با منابع اختصاصي تهيه كنيد و اكانت ها رو به اون سرور انتقال بديد

aligoli
January 19th, 2014, 14:09
برای شروع مناسب و ایده آل است.
طرح شما نیز از دیدگاه بنده مناسب است.

666regab
January 19th, 2014, 20:55
بنده هم یه مدت پیش پیگیر همین بحث بودم که یک سرور بگیرم و در زمینه هاستینگ کار کنم اما این کار مشکلاتی رو داره .
اولا اینکه بهتره برای این منظور یک سرور اختصاصی تهیه کنید و اون رو به چند سرور تقسیم کنید .
یک سرور قابل ارائه به مشتری باشه و یک سرور هم بعنوان پشتیبان . چون کار هاستینگ یهویی سرور می خوابه و ... و تا حل مشکل و ... در برخی مواقع بهتره که سرور رو تغییر داد . و البته برای بک آپ هم باید فکری بکنید .
مدیریت سرور کاره سختی هست و باید از لحاظ کانفیگ و ... وارد باشید .

در کل اگه برای تمرین و ... هست خوبه ولی اگه انگیزه تجاری بازارای دارید فکر جالبی نیست .

OmidX
January 19th, 2014, 20:58
پیشنهاد میکنم از سرور اختصاصی استفاده کنید !

در غیر اینصورت از دو سرور مجازی استفاده کنید ، ک بکاپ یکی رو دیگری باشه .