PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ♥♥♥♥ درخواست کمک برای انتخاب حرفه ی آینده دار [ همه نظراتشون رو بگن ] ♥♥♥♥

behnam_rs232
January 17th, 2014, 21:39
سلام به همه دوستای عزیزم

به تازگی تصمیم گرفتم یه حرفه رو به صورت تخصصی دنبال کنم و می خوام برم توی اون زمینهآموزش های لازم رو ببینم و پایه و اساس زندگیم رو روی اون زمینه بزارم می دونم که خیلی ها مثل بنده

سر درگم هستن و هنوز راه زندگیشون رو پیدا نکردن امیدوارم این تاپیک به اون ها هم کمک کنه

حرفه هایی که خودم مد نظرم هست اینا هستن لطفا از نظر میزان درآمد ، آینده شغلی ، مشکلات احتمالی که امکان داره برام به وجود بیاد راهنماییم کنید توی این انجمن کسایی رو دیدم که واقعا متبحر هستن توی

حرفه ی خودشون از همه خواهش می کنم که بیان و نظر بدن و اگه حرفه ی بهتری رو سراغ دارن اینجا بیان کنن

زمینه هایی که خودم در نظر گرفتم و خیلی کلی عنوان می کنم چون هر کدوم زیرمجموعه هایی دارن و بقیه راهنمایی ها رو میسپارم به شما که مثلا فلان بخش از فلان حرفه خیلی مناسبتره یا ...

قبل از همه از علاقه ی خودم هم بگم ، چون خودش شرط مهمیه ، من خودم به شخصه علاقه ی زیادی به حرفه های گرافیکی دارم خیلی علاقه ای به برنامه نویسی ندارم ولی خوب شما در کل نظر خودتون رو بگید و صرفا به علاقه شخصی من اکتفا نکنید

هک و امنیت ، گرافیک کامپیوتری ( طراحی لوگو و کلا حرفه های از این قبیل ، انیمیشن سازی ( دو و سه بعدی) ، جلوه های ویژه ،و... ) ، طراحی سایت ( کد نویسی ، طراحی قالب ، سئو و.... ) برنامه

نویسی (java , C ,php و... یا هر حرفه ای که به نظر شما آینده خوبی داره و پول خوبی توش هست

با سپاس از همتون

Ramin
January 17th, 2014, 21:47
یک تاپیک دیگر برای تبدیل شدن به اسپم سرا !

در چند روز اخیر همه یا به دنبال شغل هستند و یا شریک
البته جسارت نباشد .منظور بنده با شما نیست. ولی در انجمن تاپیک درخواست کار . شریک در چند روز گذشته چندین بار تکرار شده. هر چند تاپیک شما درخواست کار نیست. درخواست راهنمایی است !

با توجه به اینکه شما به طراحی سایت و گرافیک علاقه دارید. اگ همین راه را ادامه دهید و بتوانید به صورت حرفه ای هم کار طراحی و هم کدنویسی را انجام دهید و اگر خلاقیت داشته باشید و طرح های جدید خلق کنید بدون الهام گرفتن از طرح های تکراری موجود موفقیت زیادی خواهید داشت!
اولین مورد اینکه یک کار را انتخاب کنید و با جدیت ادامه دهید. به این صورت نباشد که امروز مثلا برنامه نویسی کار کنید، فردا پیشمان شوید و نصب و کانفیگ سرور ، پس فردا طراحی قالب ! این روش = شکست است. در ابتدا فکر کنید ! تصمیم بگیرید و انجام دهید !

گرافیک و طراحی یک هنر است. هنرمند کسی است که خلاقیت داشته باشد. تکرار هنر ها قبلی را هنرمندی نام گذاری نمی کنند ! برای طراحی قالب و سایت و ... همه به دنبال طرح های تک و جدید هستند. ایده های نو !

پ.ن: از دوستان خواهشمندم لطفا این تاپیک را نیز به حاشیه نبرید و با ارسال پست های مزاح و شغل ها کاذب و ...... زمینه ارسال اسپم کل کل را فراهم نکنید !

behnam_rs232
January 17th, 2014, 22:06
یک تاپیک دیگر برای تبدیل شدن به اسپم سرا !

در چند روز اخیر همه یا به دنبال شغل هستند و یا شریک
البته جسارت نباشد .منظور بنده با شما نیست. ولی در انجمن تاپیک درخواست کار . شریک در چند روز گذشته چندین بار تکرار شده. هر چند تاپیک شما درخواست کار نیست. درخواست راهنمایی است !

حق با شماست تاپیک های زیادی هستن که توی زمینه کاریابی و شریک و ... هست ، و قصد من هم فقط شخصی نیست ، بلکه خواستم عده ی زیادی را نیز از سر در گمی در بیارم یا به گونه ای کمک کرده باشم

با توجه به اینکه شما به طراحی سایت و گرافیک علاقه دارید. اگ همین راه را ادامه دهید و بتوانید به صورت حرفه ای هم کار طراحی و هم کدنویسی را انجام دهید و اگر خلاقیت داشته باشید و طرح های جدید خلق کنید بدون الهام گرفتن از طرح های تکراری موجود موفقیت زیادی خواهید داشت!
اولین مورد اینکه یک کار را انتخاب کنید و با جدیت ادامه دهید. به این صورت نباشد که امروز مثلا برنامه نویسی کار کنید، فردا پیشمان شوید و نصب و کانفیگ سرور ، پس فردا طراحی قالب ! این روش = شکست است. در ابتدا فکر کنید ! تصمیم بگیرید و انجام دهید !

گرافیک و طراحی یک هنر است. هنرمند کسی است که خلاقیت داشته باشد. تکرار هنر ها قبلی را هنرمندی نام گذاری نمی کنند ! برای طراحی قالب و سایت و ... همه به دنبال طرح های تک و جدید هستند. ایده های نو !

خلاقیتم بدک نیست اگه توی یه زمینه تخصص داشته باشم بهتر می تونم حرفم رو ثابت کنم ، در زمینه ی اینکه فرمودین که بخوام هر روز شغل عوض کنم ، باید عرض کنم که خدا رو شکر همیشه توی کارهام مصمم بودم و هر کاری رو تا تموم نکنم سراغ کار دیگه ای نمیرم

فرض مثال شما فرمودین طراحی سایت از کجا باید شروع کنم که بتونم سریعتر رشد کنم و فقط به یادگیری از اینترنت اکتفا نمی کنم