PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی قالب برای pdf و پیش نمایش فاکتور

akbari
January 17th, 2014, 21:24
سلام دوستان
کسی هست بتونه قالبی برای pdf و پیش نمایش فاکتور طراحی کنه ؟
لطفا هزینه را بفرمایید

با تشکر

iNicz.Com
January 17th, 2014, 21:51
سلام دوستان
کسی هست بتونه قالبی برای pdf و پیش نمایش فاکتور طراحی کنه ؟
لطفا هزینه را بفرمایید

با تشکر

فکر کنم venon.ir انحام میده

xmasoud
January 19th, 2014, 17:58
با سلام بخش پیش نمایش رو انجام میدیم و پی دی اف ها را راستچین میکنیم و اگر تغییراتی بخواهید آن هم انجام میدیم.

موفق باشید...

akbari
January 20th, 2014, 00:12
با سلام بخش پیش نمایش رو انجام میدیم و پی دی اف ها را راستچین میکنیم و اگر تغییراتی بخواهید آن هم انجام میدیم.

موفق باشید...

سﻻم راست چین و فارسی سازی را خودمان انجام داده ایم ظاهر قسمت Pdf باید رسمی تر شود کلا قسمت فاکتور ویرایش شود برای مثال امکان تعیین تعداد محصول تخفیف فاکتور نیز اضافه شود اگر میتوانید هزینه را اعلام کنید

xmasoud
January 20th, 2014, 04:05
شدنش میشه به طور مثال اگر میخواید ظاهری متفاوت داشته باشه که فقط هزینه قالب هست و اگر کد نویسی نیاز داشته باشید هزینه فرق میکنه!

موفق باشید...

Mr.Te0
January 20th, 2014, 04:52
پیشنهاد بنده ونون است.
تیم حرفه ای هستند.

akbari
January 20th, 2014, 09:12
شدنش میشه به طور مثال اگر میخواید ظاهری متفاوت داشته باشه که فقط هزینه قالب هست و اگر کد نویسی نیاز داشته باشید هزینه فرق میکنه!

موفق باشید...

بله بنره هم در پست اول گفتم هزینه را اعلام کنید هر کدام را جدا بفرمایید

akbari
January 20th, 2014, 09:13
پیشنهاد بنده ونون است.
تیم حرفه ای هستند.

بله به ونون هم ایمیل زدم پاسخ ندادن هنوز شاید به خاطر تعطیلی دیروز باشه امروز منتظر پاسخشون هستم

websazha
January 20th, 2014, 09:20
بله به ونون هم ایمیل زدم پاسخ ندادن هنوز شاید به خاطر تعطیلی دیروز باشه امروز منتظر پاسخشون هستم
سلام
قالب whmcs برای پیش فاکتور خود سیستم قبل از انتقال به درگاه قابل تغییرات زیادی نیست قبلا با ایشون صحبت کردم.