PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش قالب بسیار شیک و زیبا برای همه سایتا

letsgo78
January 17th, 2014, 15:44
سلام دوستان بنده یه قالب دادم برام طراحی کردن با قیمت 150 هزار تومان که الان میخوام به بالاترین قیمت بفروشم
طراحی توسط سایت ورد پرس ساز انجام شده یکی از معتبر ترین سایت ها ولی به دلیل مشکلات پیش اومده اصلا سایتو باز نشد قرار بود شهریور ماه باز بشه سایت ولی خوب دیگه نتونستیم الانم قالبو گذاشتم برای فروش

http://wpsaz.ir/wp-content/uploads/facemedia.jpg
برای رنگبندی از رنگ های سفید بنفش قرمز و مقدار کمی سبز استفاده کردیم، در طراحی این پوسته وردپرس از جدیدترین متد ها استفاده کردیم تا نیازی به استفاده از تصاویر نباشه به عبارتی من برای طراحی این پوسته فقط از دو تصویر برای بکگراند ها و دو تصویر برای اسلایدر استفاده کردم. یک اسلایدر هم برای این پوسته در نظر گرفتم که در آن مدیر بتونه مطالب محبوب و پیشنهادی خودش رو به همراه تصاویر و توضیح به کاربران پیشنهاد دهد. در این پوسته وردپرس ما قسمتی رو طراحی کردیم که در آن مشخصات آهنگ وارد بشه. همچنین قسمتی برای پست های مشابه که در همان دسته بندی ارسال شده اند با استفاده از این مطلب تهیه شده.

از امکانات این پوسته وردپرس میشه به:
- سرعت بارگزاری بالا و حجم کم اون
- استفاده از CSS3 برای استایل دهی و HTML5
- استفاده فقط از دو تصویر
- رنگ بندی زیبا
- اسلایدر برای نمایش پست های پیشنهادی

- زیبایی خاص

- سئو بالا
- دارای قسمت اطلاعات آهنگ
- دارای قسمتی برای پست های مشابه که در همان دسته بندی ارسال شده اند
- و …
آی دی بنده : m_3da

i-w2
January 17th, 2014, 15:46
سلام دوستان بنده یه قالب دادم برام طراحی کردن با قیمت 150 هزار تومان که الان میخوام به بالاترین قیمت بفروشم
طراحی توسط سایت ورد پرس ساز انجام شده یکی از معتبر ترین سایت ها ولی به دلیل مشکلات پیش اومده اصلا سایتو باز نشد قرار بود شهریور ماه باز بشه سایت ولی خوب دیگه نتونستیم الانم قالبو گذاشتم برای فروش

http://wpsaz.ir/wp-content/uploads/facemedia.jpg
برای رنگبندی از رنگ های سفید بنفش قرمز و مقدار کمی سبز استفاده کردیم، در طراحی این پوسته وردپرس از جدیدترین متد ها استفاده کردیم تا نیازی به استفاده از تصاویر نباشه به عبارتی من برای طراحی این پوسته فقط از دو تصویر برای بکگراند ها و دو تصویر برای اسلایدر استفاده کردم. یک اسلایدر هم برای این پوسته در نظر گرفتم که در آن مدیر بتونه مطالب محبوب و پیشنهادی خودش رو به همراه تصاویر و توضیح به کاربران پیشنهاد دهد. در این پوسته وردپرس ما قسمتی رو طراحی کردیم که در آن مشخصات آهنگ وارد بشه. همچنین قسمتی برای پست های مشابه که در همان دسته بندی ارسال شده اند با استفاده از این مطلب تهیه شده.

از امکانات این پوسته وردپرس میشه به:
- سرعت بارگزاری بالا و حجم کم اون
- استفاده از CSS3 برای استایل دهی و HTML5
- استفاده فقط از دو تصویر
- رنگ بندی زیبا
- اسلایدر برای نمایش پست های پیشنهادی

- زیبایی خاص

- سئو بالا
- دارای قسمت اطلاعات آهنگ
- دارای قسمتی برای پست های مشابه که در همان دسته بندی ارسال شده اند
- و …

درود
لاينسس داره؟

letsgo78
January 17th, 2014, 15:52
اگر که میشه ای دی بنده رو ادد کنید m_3da بیشتر تویح بدید

milad4292
January 17th, 2014, 16:09
اگر که میشه ای دی بنده رو ادد کنید m_3da بیشتر تویح بدید

قالب خوبيه.
Psd هم داره؟

letsgo78
January 17th, 2014, 16:11
اونو میتونید از خوده ورد پرس ساز بگیرید بهش میگم که بده ولی چندتا عگس بیشتر کلا ازش نتونستم جمع کنم چون اصلا سایت باز نشد این عگسا هم خودشون گرفتن