PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ورد استاندارد و قفل شده

iman.server
January 16th, 2014, 19:05
سلام دوستان

یک سوال

میشه به یک فایل ورد ساختار داد ؟یعنی منظورم اینه طرف دانلود کنه فایل را و بعد بخاد پر کنه جاهای خالی را(فرض کنید فرم رزومه) مثلا اون با هر فونتی بنویسه خودش اتوماتیک tahoma شه یا سایزش یا فارسی و انگلیسی نویسیش

ممنون

khudeman
January 16th, 2014, 19:43
این ریختی که گفتی نمیشه. ولی با تعریف Styles توی ورد خودت میتونی سریع بهشون استایل یکسان بدی.

iman.server
January 16th, 2014, 20:23
این ریختی که گفتی نمیشه. ولی با تعریف Styles توی ورد خودت میتونی سریع بهشون استایل یکسان بدی.

بیشتر توضیح میدین

khudeman
January 16th, 2014, 20:34
شما توضیح بده میخواهی چه کنی تا من بهتر بتونم جواب بدم

iman.server
January 16th, 2014, 23:24
شما توضیح بده میخواهی چه کنی تا من بهتر بتونم جواب بدم

من میخام یه فایل ورد بزارم رو سایتم تا یکسری افراد مبتدی دانلود کنن و پر کنن و برام ارسال کنند
نکته اینجاست که من نمیخام گند بزنن تو فرم :دی

مثلا فونت اونی باشه که من تعریف میکنم و نحوه جدول ها

بتونن اونجوری که من میخام پر کنن و خرابش نکنن

که بتونم از جدول ها بعدن خروجی بگیرم تو اکسل

khudeman
January 16th, 2014, 23:28
اینجوری هر کاری بکنی بازم فرم را خراب میکنن. خواسته یا ناخواسته . کارت زیادتر میشه. ورد از این کامپیوتر تا اون کامپیوتر خیلی بهم میریزه. بهتره فرم آنلاین پر کنن و بعد خودت اونها را بچینی توی ورد یا اکسل.

iman.server
January 16th, 2014, 23:37
اینجوری هر کاری بکنی بازم فرم را خراب میکنن. خواسته یا ناخواسته . کارت زیادتر میشه. ورد از این کامپیوتر تا اون کامپیوتر خیلی بهم میریزه. بهتره فرم آنلاین پر کنن و بعد خودت اونها را بچینی توی ورد یا اکسل.

راس میگی خودمم بهش فکر کردم مثل این فرم

AFR@NET (http://www.afranet.com/Site/Job/ApplicationForm.aspx)

اما چون بهم بالا دستیها گفتن فایل ورد داشتم راجب اون سرچ میکردم :دی