PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استخدام مسئول سرور و پشتیبانی هاستینگ

smh2000
January 16th, 2014, 15:12
با سلام و خسته نباشید

دفتر مرکزی تهران از دوستانی که در زمینه هاستینگ و نگهداری سرور فعالیت می کنند، دعوت به همکاری می نماید.

شرایط مورد نیاز جهت استخدام
کار به صورت تمام وقت
تسلط به مفاهیم سرور اختصاصی و مجازی
تسلط به نصب و کانفیگ سرور و کنترل پنل ها
تسلط به مفاهیم هک و ضدهک
تسلط به نصب انواع آنتی ویروس، آنتی شلر، آنتی دیداس و کلیه موارد مربوط به سرور

برای ارسال درخواست از طریق لینک استخدام سایت (http://sanin.co/employment/) اقدام فرمایید یا فایل رزومه را دانلود نموده (http://sanin.co/dl/resume.doc) و سپس به ایمیل info@sanin.co ارسال فرمایید.
همچنین علاقمندان می توانند برای تکمیل فرم استخدام به صورت حضوری از ساعت 12 لغایت 15 همه روزه به آدرس شرکت مراجعه نمایند.
حقوق و مزایا و پاداش و سایر مسائل مالی پس از بررسی فرم ها و در جلسه مصاحبه اول در دفتر مجتمع تدبیر بیان می گردد.

nginxweb
January 16th, 2014, 15:18
درود بر شما

در صورت تمایل به کار بصورت ریموت بصورت حرفه ای میتوانیم در خدمت باشیم .

smh2000
January 16th, 2014, 15:49
با سپاس از شما

استفاده از نیروی تمام وقت به صورت حضوری اولویت است.

در صورت نیاز حتما خدمت شما اعلام خواهد شد.

با تشکر و عرض احترام

smh2000
January 16th, 2014, 15:55
درود بر شما

در صورت تمایل به کار بصورت ریموت بصورت حرفه ای میتوانیم در خدمت باشیم .

با سلام و احترام

شرایط خود و میزان حقوق و ساعات فعالیت خود را به ایمیل درج شده ارسال فرمایید.

Mr.Te0
January 16th, 2014, 15:58
بنده نیز اعلام امادگی جهت همکاری ریموت میکنم.

smh2000
January 16th, 2014, 16:14
بنده نیز اعلام امادگی جهت همکاری ریموت میکنم.

با تشکر از شما

لطفا فرم رزومه را دانلود و تکمیل فرمایید و سپس به ایمیل شرکت ارسال نمایید تا بررسی شود.

با احترام

Metalik
January 16th, 2014, 16:45
سلام

اگه حقوق زیر 2 نیست رزومه بفرستم.

namesis R
January 16th, 2014, 16:56
رزومه بنده ارسال شد.

smh2000
January 16th, 2014, 17:46
رزومه بنده ارسال شد.

با تشکر

روزمه های دریافتی به مدیریت تحویل داده می شود و در صورت تایید تماس گرفته می شود.

smh2000
January 16th, 2014, 17:52
سلام

اگه حقوق زیر 2 نیست رزومه بفرستم.

با سلام و عرض احترام

مجتمع تدبیر در چندین حوزه فعالیت دارد و بیش از 86 نفر در حوزه آموزشی - تبلیغاتی و فرهنگی در آن مشغول فعالیت هستند. بنده نیز مانند دیگر عزیزان، یکی از کارمندان شرکت هستم که 6 سال است در این شرکت فعالیت می کنم.

تا جایی که بنده می دانم میزان حقوق و مزایا و... 100 درصد به نظر مدیرعامل و مسئول مصاحبه و گزینش و همچنین میزان توانمندی و ارزش آفرینی افراد بستگی دارد.

بنده نمی توانم در این زمینه ای که فرمودید، اظهار نظر کنم. اگر می خواهید فایل رزومه را تکمیل نمایید و در قسمت میزان حقوق با توجه به تخصص خودتان هر مبلغی صلاح می دانید ذکر فرمایید.

موفق و پیروز باشید

smh2000
January 18th, 2014, 07:59
با سلام و احترام

دوستانی که رزومه را تکمیل و ارسال می نمایند، دقت نمایند که اطلاعات تماس و اطلاعات سوابق شغلی را با دقت پر نمایند.

موفق و پیروز باشید

Mr.Te0
January 18th, 2014, 14:08
رزومه ارسال شد.

smh2000
January 19th, 2014, 15:12
رزومه ارسال شد.

با تشکر

رزومه شما برای مدیریت ارسال گردید.

موفق و پیروز باشید

alborzgostar
January 19th, 2014, 16:08
ببخشید اول من میخواستم بدونم 14 سال سابقه شرکتتون رو ثابت کنید بنده هم بفرستم براتون رزومه خیلی دوست دارم جایی کار کنم بیشتر از 10 سال کار کرده باشه

smh2000
January 20th, 2014, 14:35
ببخشید اول من میخواستم بدونم 14 سال سابقه شرکتتون رو ثابت کنید بنده هم بفرستم براتون رزومه خیلی دوست دارم جایی کار کنم بیشتر از 10 سال کار کرده باشه

شما قرار است در شرکت تدبیر استخدام شوید. پس توجه داشته باشید برای ارسال رزومه به ما لطف نمی کنید! پس از ارسال رزومه قسمت گزینش رزومه را بررسی نموده و در صورت تایید جلسه مصاحبه به اطلاع متقاضی رسانده می شود. در صورت تایید جلسه مصاحبه توسط بخش گزینش مراحل استخدام صورت می پذیرد.

در ضمن شرکت تدبیر که شامل چند شرکت ثبت شده همکار دیگر و بیش از 80 پرسنل فعال از نخبگان و اساتید دانشگاه و مدیران ارشد که سابقه مدیریت دولتی و شرکتهای بزرگ خصوصی داشته اند، نه برای جنابعالی و نه برای سایر همکاران موضوعی را ثابت نمی نماید. این کارمندان و پرسنل مجموعه های شرکت هستند که باید بر طبق اهداف تعریف شده و اصول و خط مشی شرکت، توانایی خود را در انجام وظایف محوله اثبات نمایند و در قبال هیات مدیره و مدیرعامل محترم پاسخگو باشند.

با اینحال برای تنویر افکار و اذهان توضیح مختصری ارائه می شود.

مجتمع تدبیر در تهران دارای 3 بخش مختلف فرهنگی آموزشی ، تبلیغاتی ، خدمات پیام کوتاه و هاستینگ است. البته واضح و مبرهن است که بخش خدمات هاستینگ به تازگی و با سرمایه گذاری بالا شروع به کار کرده است.
بخش فرهنگی آموزشی (فرهیختگان) شامل بر 2 دبیرستان پسرانه- 1 دبیرستان دخترانه - 1 مرکز فنی و حرفه ای دخترانه- 1 مرکز آموزش از راه دور
بخش تبلیغاتی (رهنما- نوین پارس) شامل بر 1 کانون تبلیغاتی و 1 مرکز چاپخانه (همکاری با صدا و سیما- ایرانسل-شرکت محسن- شرکت تبرک-شرکت پدیده و...)
بخش پیام کوتاه و خدمات هاستینگ شامل بر یک مجتمع 3 طبقه در تهران که در بخش پیام کوتاه یک شرکت برنامه نویس و پشتیبان برنامه نیز وجود دارد همچنین شرکت سنین با سرخط 300078 شرکت مگفا و خطوط 30001244 و 30001277 و 30001288 و 30 خط 8رقمی دیگر و قرارداد با تمامی اپراتورها تاکنون به ارائه خدمات به بیش از 130 شرکت و سازمان پرداخته است.

بنده نیز به عنوان یکی از کارمندان دستورات شرکت را اجرا نموده و در این انجمن محترم اقدام به درج مطالب نموده ام. لذا درج سه موضوع استخدامی حسب تشخیص مدیران شرکت بوده است، نه اتخاذ تصمیم شخصی!

با تشکر و سپاس

smh2000
January 20th, 2014, 14:42
با سلام و عرض ادب

دوستان گرامی که اقدام به ارسال رزومه نموده اند و سایر عزیزان توجه نمایند که شرکت در حال حاضر نیاز به نیروی متخصص به صورت تمام وقت و حضوری دارد.

(در حال حاضر مدیر سرور به صورت ریموت فعال می باشد.)

لذا مستدعی است عزیزان متقاضی به متن و شرایط مندرج در تاپیک نخست بذل توجه بیشتری داشته باشند.

با سپاس و تجدید احترام

sina_67_85
January 20th, 2014, 14:45
سلام
به صورت ریموت از تربت حیدریه در خدمت هستم.رزومه ارسال شد.

smh2000
January 20th, 2014, 14:54
سلام

با تشکر از شما

رزومه دریافت شد.

موفق و پیروز باشید

VPS
January 21st, 2014, 14:10
سلام
اگر نیرو ریموت خواستید همکار ما می تواند با شما همکاری کند.
آماده همکاری با شرکت های هاستینگ داخلی - بخش امنیت (http://www.webhostingtalk.ir/f41/85245)
رزومه ایشان نیز در همان لینک وجود دارد/

smh2000
January 22nd, 2014, 20:35
سلام

با سلام

رزومه شما دریافت نشده است. رزومه خود را به ایمیل info@sanin.co ارسال نمایید.

موفق باشید