PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در راه اندازی whmcs

ffaariidd
January 16th, 2014, 08:58
سلام
اساتید کسی میتونه بهم کمک کنه؟

من اسکریپت سایت رو نصب کردم و تقریباً بدون مشکل بود و همه تنظیمات رو انجام دادم.
الان دوتا مشکل دارم :
1- خرید آنلاین انجام میشه و دامنه اتوماتیک ثبت میشه و خرید هاست هم انجام میشه ولی بصورت معلق در میاد، وقتی توی قسمت ORDER میرم میبینم Pending زده و باید برم داخل شماره order و اونجا دکمه Create رو بزنم تا هاست داخل WHM ساخته بشه و بعد از اون فعال بشه. کسی میدونه مشکل چیه؟ و چرا اتوماتیک خودش ساخته نمیشه؟
2- با اینکه تنظیمات ایمیل رو روی حالت PHP گذاشتم هیچ ایمیلی از طرف سایت برای مشتری ارسال نمیشه.

ممنون میشم یک نفر راهنمایی کنه
با تشکر

asafnak
January 16th, 2014, 09:03
از قسمت تنظیمات محصولات هر محصول رو ادیت کنید و برروی ثبت خودکار پس از سفارش قرار دهید

ffaariidd
January 16th, 2014, 09:34
از قسمت تنظیمات محصولات هر محصول رو ادیت کنید و برروی ثبت خودکار پس از سفارش قرار دهید

من تیک : Automatically setup the product as soon as the first payment is received رو گذاشتم و حتی روی حالت Automatically setup the product as soon as an order is placed هم گذاشتم اما بعد از خرید به حالت Pending در میاد و من باید برم توی ORDER و اونو به حالت Active در بیارم و بعد برم دکمه Create رو بزنم. :(

alfavps.com
January 16th, 2014, 09:49
whmcs شما لایسنس داره یا.... هست؟

asafnak
January 16th, 2014, 10:19
من تیک : Automatically setup the product as soon as the first payment is received رو گذاشتم و حتی روی حالت Automatically setup the product as soon as an order is placed هم گذاشتم اما بعد از خرید به حالت Pending در میاد و من باید برم توی ORDER و اونو به حالت Active در بیارم و بعد برم دکمه Create رو بزنم. :(
whm رو به درستی به whmcs متصل کردید؟
نسخه whmcs مورد استفاده تون چنده؟

flexhost.ir
January 16th, 2014, 10:29
سلام

من اسکریپت سایت رو نصب کردم و تقریباً بدون مشکل بود و همه تنظیمات رو انجام دادم.
الان دوتا مشکل دارم :
1- خرید آنلاین انجام میشه و دامنه اتوماتیک ثبت میشه و خرید هاست هم انجام میشه ولی بصورت معلق در میاد، وقتی توی قسمت ORDER میرم میبینم Pending زده و باید برم داخل شماره order و اونجا دکمه Create رو بزنم تا هاست داخل WHM ساخته بشه و بعد از اون فعال بشه. کسی میدونه مشکل چیه؟ و چرا اتوماتیک خودش ساخته نمیشه؟
2- با اینکه تنظیمات ایمیل رو روی حالت PHP گذاشتم هیچ ایمیلی از طرف سایت برای مشتری ارسال نمیشه.

با تشکر

نسخه whmcs شما چنده؟

mhiizadi
January 16th, 2014, 10:33
سلام

الان دوتا مشکل دارم :

با تشکر

1- 99 درصد مشکل از ماژول درگاه پرداخت شماست ؛ 1 درصد هم sitting در تب ordering رو بررسی کامل بکنید .
2- یک بار از smtp جیمیل استفاده کنید .

ffaariidd
January 16th, 2014, 11:56
این تصویر صفحه تنظیمات محصول :
18017
نسخه برنامه من 5.2.15

hell.machine
January 16th, 2014, 16:20
با سلام
از قسمت تنظیمات محصولات
whm رو اضافه کنید و بر روی ساخت خودکار محصول قرار دهید