PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ریدایرکت دامنه به منظور تعویض دامنه ی سایت

avacs
January 15th, 2014, 19:54
سلام.
میخوام دامنه ی سایتم رو عوض کنم.
گوگل 3 مرحله رو بیان کرده (تعویض دامنه در تنظیمات سایت - ریدایرکت 301 - تغییر دامنه در webmasters)
من در مرحله ی 2 مشکل دارم.
1 - آیا منظور گوگل از ریدایرکت , ریدایرکت صفحه ی اصلیه فقط ؟ یا تمام پست ها و صفحات نیز باید به آدرس جدید ریدایرکت شوند ؟
2 - کدهای بسیار زیادی در سایت های مختلف قرار داده شده برای ریدایرکت . وقتی ازشون استفاده میکنم فقط و فقط صفحه ی اصلی سایت ریدایرکت میشه...
چطور میشه کاری کرد که وقتی کاربر آدرس www.olddomain.com/folder/post54578.html رو مینویسه , به آدرس www.newdomain.com/folder/post54578.html ریدایرکت بشه ؟
منظورم اینه که همه ی پست ها هعمراه صفحه ی اصلی سایت ریدایرکت بشن نه فقط صفحه ی اصلی...

در ریدایرکت هایی که من انجام دادم صفحه ی اصلی با موفقیت ریدایرکت میشه ولی وقتی کاربر آدرسی مانند www.olddomain/folder رو مینویسه , دامین قدیمی باز میشه.

لطفا راهنمایی کنید. ممنون

alfavps.com
January 16th, 2014, 09:47
سلام

دوست عزیز دامنه اصلی رو در کنترل پنل هاست ریدایرکت کنید به دامین جدید فکر کنم همه ادرس ها خودکار ریدایرکت بشه

avacs
January 16th, 2014, 11:32
دامنه باید پارک بشه یا ادان دامین بشه ؟