PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با وی پی اس

ghasemi-reza
January 15th, 2014, 19:35
سلام دوستان یک سوال داشتم بنده وی پی اس گرفتم با رم و سی پی یو بالا .
وقتی صفحه ای باز میکنم صفجه تیکه تیکه باز میشه مثل این میمونه که گرافیک روش نصب نباشه
اصلا خیلی خیلی کنده کسی هستش که با وی پی اس خودش وارد بشه و یک فیلم نشون بده سرعت کار با وی پی اس چقدره خواهش میکنم یکی راهنمایی کنه من مشکل دارم در کار کردن با وی پی اس .
فقط میخواستم ببینم سرعت وی پی اس به همین صورتی هست که من دارم سرچ میکنم یک عکس که باز میشه کلا هنگ میکنه
ممنون میشم یکی فیلمی چیزی بفرسته یا راهنمایی کنه

Raid_10
January 15th, 2014, 19:42
روند درست
منتهی شما باید با وی پی اس کنار بیاید :ی
درکل همینه وی پی اس با پی سی مقایسش نکن

ghasemi-reza
January 15th, 2014, 19:53
نمیشه یه فیلم بزارید خواهش میکنم از دوستان

i-Power
January 15th, 2014, 20:07
شما زمانی که سرور مجازی تهیه می کنید بسته به کشور و میزان فاصله با ایران ( از نظر پینگ تایم )
به همچنین پورت سرور ( منابع ) و سرعت اینترنت شما همگی با هم در ارتباط هستند.
اما انتظار نداشته باشید همانند رایانتون بازده سرعت داشته باشه.

موفق باشید

ghasemi-reza
January 15th, 2014, 20:12
درسته ولی واقعا واسه من بیش از حد کنده اگر فقط یک فیلم باور کنید فقط میخوام ببینم سرور وی پی اس خوب هستش بگیرم .
چون واقعا میدونم که هر کسی به جز من هم باشه با این سرعتی که من دارم کار نمیکرد

ULTRAWEB
January 15th, 2014, 20:17
شما نمیتونی با وی پی اس فیلم ببینی از یوتوب یا هرجای دیگه ای که دانلود کرده باشی
حتی اگر سرور اختصاصی هم بگیری همین ههههه

i-Power
January 15th, 2014, 20:17
درسته ولی واقعا واسه من بیش از حد کنده اگر فقط یک فیلم باور کنید فقط میخوام ببینم سرور وی پی اس خوب هستش بگیرم .
چون واقعا میدونم که هر کسی به جز من هم باشه با این سرعتی که من دارم کار نمیکرد
سرعت براتون اهمیت داره از دیتاسنتر های اروپایی می تونید استفاده کنید به همچنین غربی ترین نقطه دیتاسنتر های آمریکایی
که پینگ تایم پایینی به ایران دارند، البته عنایت داشته باشید که تنها پینگ ملاک نگیرید، بازهم تاکید می کنم، منابع سرور ( خصوصا پورت ) و سرعت اینترنت شما ( مهم ترین بخش ).

موفق باشید

ghasemi-reza
January 15th, 2014, 20:30
دوستان من نمیخوام تو وی پی اس فیلم ببینم .
من وقتی یک مرورگر تو وی پی اس باز میکنم 2 دقیقه طول میکشه بازشه 2 دقیقه طول میکشه سرچ کنه 2 دقیقه طول میکشه بیاره
اگر بشه یکی یک فیلم از وی پی اس خودش بگیره و یه ادرس وارد کنه و سرچ کنه و دانلود کنه
خواهش میکنم دوستان .

Raid_10
January 15th, 2014, 21:21
بابا رو سرور یه تانلی ****** چیزی بزن از رو پی سی خودت فیلم رو ببین :ب

parsa-server
January 15th, 2014, 21:34
دوستان من نمیخوام تو وی پی اس فیلم ببینم .
من وقتی یک مرورگر تو وی پی اس باز میکنم 2 دقیقه طول میکشه بازشه 2 دقیقه طول میکشه سرچ کنه 2 دقیقه طول میکشه بیاره
اگر بشه یکی یک فیلم از وی پی اس خودش بگیره و یه ادرس وارد کنه و سرچ کنه و دانلود کنه
خواهش میکنم دوستان .

در صورتی که اینطور باشه یا سرعت اینترنت شما خیلی پایین
یا اینکه اگه سرعت اینترنت شما پایین نیست فروشنده سرور اورسل کرده و سرویس شما تحت فشار هست...
سرعت دانلود تو سیستم منزل چند هست؟

ULTRAWEB
January 15th, 2014, 21:57
وی پی اس ییی که روان باهاش کار کنی و این مشکلات رو نداشته باشی میشه گرفت
که یک دفیقه واسه بازکردن مرورگر معطل نشی ولی این بحث دیگه اش رووووو باید بیخیال
شی شما بهترین کار اینه بری با ماهانه اکانت سایت دانلود فیلم بگیری وی پی اس بدرد شما نمیخوره احه

ghasemi-reza
January 15th, 2014, 23:46
سلام سرعت اینترنت من 2 مگ هستش
خواهش میکنم یکی فیلمی بده من ببینم سرعت کار چه طور هستش

hell.machine
January 16th, 2014, 04:14
دوست عزیز در کل وی پی اس همینه اما بستگی به کشوری داره که شما از اون وی پی اس رو تهیه کردید
یا اینکه سرور خیلی شلوغه و به وی پی اس شما فشار میاد و شاید هم سرعت شما بیش از حد پایین هست

Mr.Te0
January 16th, 2014, 06:07
دوست عزیز نکته اول اینکه نمیشه از سرویس مجازی عملکرد سریعی همچون سیستم خانگی خود داشت...
البته نباید به کندی هم باشه که حتی مرورگر هم نشه روش باز کرد و به بازدید صفحات پرداخت.
اگر از سرعت نت خود مطمئنید مشکل برمیگردد به سرویس دهنده شما که ممکنه سرور با منابع اشتراکی یا سرور اورسل شده و... باشد.
البته قصد تهمت ندارم ولی این موارد ممکنه باعث این مشکل شده باشد.

alfavps.com
January 16th, 2014, 09:40
سلام
اگر ویندوزتون 2008 باشه اطلاع بدید یک راه حل دارم که بتونم کمکتون کنم سرعت ریموت بالاتر بره

sat2they
January 16th, 2014, 09:52
سلام دوستان یک سوال داشتم بنده وی پی اس گرفتم با رم و سی پی یو بالا .
وقتی صفحه ای باز میکنم صفجه تیکه تیکه باز میشه مثل این میمونه که گرافیک روش نصب نباشه
اصلا خیلی خیلی کنده کسی هستش که با وی پی اس خودش وارد بشه و یک فیلم نشون بده سرعت کار با وی پی اس چقدره خواهش میکنم یکی راهنمایی کنه من مشکل دارم در کار کردن با وی پی اس .
فقط میخواستم ببینم سرعت وی پی اس به همین صورتی هست که من دارم سرچ میکنم یک عکس که باز میشه کلا هنگ میکنه
ممنون میشم یکی فیلمی چیزی بفرسته یا راهنمایی کنه
این مشکل به دلیل پینگ بالای شما نسبت به اون سرور هست همچنین سرعت اینترنتتون هم باید بالای 2mbbit باشه