PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکایت از یک ای پی

Tumrusx
January 15th, 2014, 17:58
با سلام چطور میشه از یک ای پی که قصد نفوذ داره شکایت کرد
با تشکر

RoobinaServer
January 15th, 2014, 18:06
با سلام

لاگ آیپی که به سیستم شما وارد شده است را گرفته و به مرکز فتای استان خود جهت شکایت مراجعه نمائید.

عنوان شکایت هک و نفوذ و تخریب اطلاعات

یا حق

ULTRAWEB
January 15th, 2014, 18:16
وقت خودت رو بیخودی تلف نکن:)
اینجور شکایت ها به جایی نمیرسه
سایت های جدی رو فقط به شکایتشون رسیدگی میکنن
البته اینها رو هم رسیدگی میکننن ولی اگر ااعصابشونو خراب کنی
هر روز بری و یک سر بزنی

RoobinaServer
January 15th, 2014, 18:24
اره. حتما :|
اونا هم با کمال میل میپذیرن و یه جوری دنبال کارت رو میگیرن که انگار میخوان بابک زنجانی رو بگیرن :|

بابا بترس که یهو خودت رو نگیرن :d به جرم فروش سرور از خارج کشور و نیازمند شدن به بیگانگان و غرب زدگی و اینا :d

تمام شکایت هایی که کردیم و میکنیم از همین آیپی میباشد و جواب داده - درضمن ما سرویس دهی از ایران انجام میدهیم نه تخصصی روی خارج کشور

خیلی به موارد بد بین هستید نمیدونم چرا.

تاپیک بنده خدا هم به انحراف رفت.

یا حق

speednet
January 15th, 2014, 19:20
سلام اگر ای پی تون خارج هست هویز بگیرید ببینید مال کدوم دیتا سنتر هست بعد با لوگهاتون به دیتا سنتر ابیوز بفرستین و شکایت کنید

alfavps.com
January 15th, 2014, 19:25
به نظر من فکر امنیت باشید
امنیت خودتون رو قوی کنید تا نگران مشکلات این چنینی نباشید

Raid_10
January 15th, 2014, 19:45
با سلام

لاگ آیپی که به سیستم شما وارد شده است را گرفته و به مرکز فتای استان خود جهت شکایت مراجعه نمائید.

عنوان شکایت هک و نفوذ و تخریب اطلاعات

یا حق

جناب آقای سجادیه درست می گویند
ایشون تجربش بیشتر
آیپی از ایران باشه با این کار میشه حلش کرد
ولی از نظر من شما یه کسپر اسکای اینترنت سکوریتی نصب کن
با اکانت boo^er.tw
هم کسی روت شارژ کنه دان نمیشی

nightman
January 15th, 2014, 20:02
تمام شکایت هایی که کردیم و میکنیم از همین آیپی میباشد و جواب داده - درضمن ما سرویس دهی از ایران انجام میدهیم نه تخصصی روی خارج کشور

خیلی به موارد بد بین هستید نمیدونم چرا.

تاپیک بنده خدا هم به انحراف رفت.

یا حق

شما داری دروغ میگی در حد چوپون دروغگو :))))))
قول میدم حتی یک بار هم پلیس فتا نرفتی و الکی تز میدی
پلیس فتا به هیچ وجه این موارد رو پیگیری نمیکنه من ۲ تا شکایات ازم تو پلیس فتا هست به خاطر هک و از بین بردن اطلاعات حتی یک بار یکی به ما نگفت آقا چرا اینکارو کردی :)))))))))

pspasp
January 15th, 2014, 20:28
سلام
قصد نفوذ داشته یا نفوذ کرده

نفوذ کرده میشه کاری کرد
قصد نفوذ داشته خیر

Raid_10
January 15th, 2014, 21:25
پلیس فتا به هیچ وجه این موارد رو پیگیری نمیکنه من ۲ تا شکایات ازم تو پلیس فتا هست به خاطر هک و از بین بردن اطلاعات حتی یک بار یکی به ما نگفت آقا چرا اینکارو کردی :)))))))))

:|
فکر کردی خیلی باهوشی؟
یارو نیوفتاده پیش وگرنه تو 5 روز می رفتی دادگاه

pspasp
January 15th, 2014, 21:37
ولله

من یه بار شناسه هک کردم
استفاده 7 هزارتومان بود
پدرمو در اوردن
جریمه 2 ملیون تومان میخواستن کسر شد صد هزار نامشو هم دارم میخواین اسکن کنم

تازه شاکی بهش 500 هزارتومان دادم رضایت داد
رضایت نمی داد زندان میرفتم

Abolijoon
January 15th, 2014, 21:43
ولله

من یه بار شناسه هک کردم
استفاده 7 هزارتومان بود
پدرمو در اوردن
جریمه 2 ملیون تومان میخواستن کسر شد صد هزار نامشو هم دارم میخواین اسکن کنم

تازه شاکی بهش 500 هزارتومان دادم رضایت داد
رضایت نمی داد زندان میرفتم

اگه اسکن کنید میبینیم دی ::

hadi_am
January 15th, 2014, 22:14
وقت خودت رو بیخودی تلف نکن:)
اینجور شکایت ها به جایی نمیرسه
سایت های جدی رو فقط به شکایتشون رسیدگی میکنن
البته اینها رو هم رسیدگی میکننن ولی اگر ااعصابشونو خراب کنی
هر روز بری و یک سر بزنی

نه داداش کافیه فقط یه خورده باهاشون خوب حرف بزنی تموم شد دیگه همه کاراتو انجام میدن یه بار قرار بود بریم شهرستان واسه پیگیری یکی از شکاستا برام بلیط هواپیما گرفتن...

دوست عزیز این طرفی که ازتون شکایت کرده حتما دنبالش نرفته والا حتما حسابرسی شده بود خدمتتون...

در مورد استارتر عزیز:

لوگ بگیرید و عکس بگیرید و پرینت کنید همچنین بزنید تو یه سی دی همراه پرونده وشکاتی دادسرا ببرید بدید فتا انشاالله به حقتون میرسید...

nightman
January 16th, 2014, 17:17
:|
فکر کردی خیلی باهوشی؟
یارو نیوفتاده پیش وگرنه تو 5 روز می رفتی دادگاه

رفته دنبالش ولی به نتیجه نرسیده تجربه ای که خودم داشتم: یک بار رفتم از یکی شکایات کردم اینقدر من و دووندن که به غلط کردن افتادم و منصرف شدم اولین وقت دادگاهی که به من دادن ۲ ماه بعد شکایاتم بود یعنی زمانی که همه ی مدارک از بین رفته بود

پس طرف رفته دنبالش ولی نتونسته کاری کنه چون عملا پلیس فتا نمیتونه کاری کنه با این همه شکایتی که در روز میشه فکر کردین چقدر نیرو دارن که این همه شکایات رو بررسی کنن:))

nightman
January 16th, 2014, 17:19
در مورد استارتر عزیز:

لوگ بگیرید و عکس بگیرید و پرینت کنید همچنین بزنید تو یه سی دی همراه پرونده وشکاتی دادسرا ببرید بدید فتا انشاالله به حقتون میرسید...

اگه کسی با این مدارک از من شکایات کنه میگم لوگی که داره میده جعلی هست چون یک فایله دیگه راحت چنج میشه و تاریخ مدیفیکشنش هم تغییر داده میشه چطور میخواد ثابت کنه جعلی نیست؟ نمیتونه :))

pspasp
January 16th, 2014, 17:27
اگه کسی با این مدارک از من شکایات کنه میگم لوگی که داره میده جعلی هست چون یک فایله دیگه راحت چنج میشه و تاریخ مدیفیکشنش هم تغییر داده میشه چطور میخواد ثابت کنه جعلی نیست؟ نمیتون

#:-s

1 دونه کشیده میارن تو صورت بلا نسبت اول اخر میگی

bmi
January 16th, 2014, 18:06
امنیت را بالا ببرید
فقط همین و همین
ایمن سازی ...

RoobinaServer
January 16th, 2014, 23:59
#:-s

1 دونه کشیده میارن تو صورت بلا نسبت اول اخر میگی

نیاز به کشیده نیست . لاگ کسی که شکایت میکنه فقط جهت اطلاع هست لاگ اصلی نتی هست که استفاده میکنند و کاملا قانونی هست اون لاگ و شخص ارائه نمیکنه لاگ رو وقتی گفته بشه جعلی جرمشون بیشتر میشه همین.

یا حق

میخواستم جواب ندم نشد چند نفر پیغام خصوصی کرده بودند که چرا جواب ندادیم میشه پیگیری کرد یا خیر ناچار شدم دیگه جواب بدم.

متاسفانه در مقابل این طرز حرف زدنتون و به سخره گرفتن دیگران جوابش را نمیتوانم بدم (چون در حد شخصیت بنده نیست) اما جواب بقیه مواردتون :

معمولا 6 ماه طول میکشه تا پرونده رسیدگی بشه و کل مراجعه 3-4 بار بیشتر نیست بعد اون هم میره برای دادگاه.

لازم به ذکر هست کسی هم که شکایت بکنه در هر شهری باشه باید به شهری بره که اون فرد مورد نظرش اونجاست و دادگاه همانجا برقرار میشه.

استارتر محترم شما کافیه لاگ حتی اتصال به سرور را بگیرید و مدرکی بگیرید که نشان بدهد آن آیپی به شما صدمه زده یا حتی وارد شده یا ... لاگ شما فقط جهت اطلاع پلیس فتا میباشد وقتی آیپی و منزلی که آن آیپی به آن متصل بوده پیدا شد شخص مورد نظر هر ادعایی بکنه باید جوابگو باشه که چرا اصلا به سرور شما نگاه کرده که باعث این جریانات بشه و تمام این نگاه کردن ها و ... همه و همه خیالتون راحت باشه در لاگ isp ذخیره میشه و معمولا این لاگ ها را 2-4 ماه نگهداری میکنند برای همچین مواردی شما سریعتر پیگیر باش چون پلیس لاگ را بگیرد دیگه پاک هم بشه مهم نیست مهم دریافتشه و این که مراحل اداری شکایت رد بشه و تقاضای لاگ از isp مد نظر بکنند و بگیرند ان را.

و اما شما آقای محترم پلیس فتا وقتی ببینه خیلی فعال هستید منتظر میشینه تا فعالیتتون اینقدر سنگین و ادامه دار بشه تا قشنگ وقتی اومد گفت سلام خودتون از ترستون همه چی را بدون هیچ ادعای دروغ و ... لو بدید.

اگر واقعا ازتون شکایت شده باشه و پرونده بسته نشده باشه تا به نتیجه نرسه امکان بسته شدن نداره مگر شاکی رضایت بده و بگه پرونده بسته بشه در غیر اینصورت ممکنه حتی یک سال یا ... هم طول بکشه تا تمام جرایم شما به ترتیب لیست بشه و تحقیق بشه و پروندتون کاملتر بشه من این طرز حرف زدن و خنده ها را بارها دیدم :)

دیگه صحبتی ندارم همه چی هم پاسخ داده شد (پاسخ کامل به استارتر محترم در تاپیک و کسایی که پی ام کردند)

موفق باشید
یا حق

RoobinaServer
January 17th, 2014, 00:11
سلام
قصد نفوذ داشته یا نفوذ کرده

نفوذ کرده میشه کاری کرد
قصد نفوذ داشته خیر

بنده هم حرف شما را درست میدونم و اصلا تا حالا به عنوان قصد انجام کاری اقدام نکردیم که تجربه داشته باشم ولی بارها دیدم که پلیس فتا به ما مراجعه کرده برای گرفتن مدارک کاربری که متخلف بوده و حتی نگاه چپ کرده به یک مثلا isp و اون isp شکایت کرده و پلیس فتا هم کاملا پیگیر بوده.

فکر کنم یک وکیل خوب پشت پرونده باشه بشه پیگیری کرد این مورد رو هم.(تمام فکس هایی هم که از فتاهای استان ها میاد برای ما با این عنوان تاحالا به جز شرکتی و دولتی چیز دیگه ندیدیم - مثلا نیدیدیم طرف شخص باشه سر یک قصد انجام کاری فتا پیگیری بکنه از ما)

یا حق

pspasp
January 17th, 2014, 00:56
حالا ای پی ایرانیه!! اگه خارجی باشه باید قیدشو بزنن

Azad Web
January 17th, 2014, 00:56
آقا سه سال پیش ما یه شیطونی کردیم زدیم ای دی اس ال یه بابایی رو هک کردیم...
رفتم داخل مودمش تو قسمت ssid نوشتم لطفاً پسورد مودم رو عوض کنید...!!

اقا یکسال گذشت از این قضیه یه روز از دادسرای یه شهر دیگه زنگ زدن که بیاین کارتون داریم... رفتم دیدم لامصب صاجاب مودم خودش قاضیه اونجا....
هرچی ما قسم خوردیم که استفاده نکردیم قصد کمک بوده و این حرفها... قبول نکردن...
مدتها گذشت دوباره تماس گرفتن نوبت دادگاه زدن یارو اومد پیش قاضی گفت اقا من رضایت میدم
رضایت داد حالا قاضی کوتاه بیا نیست... یه پیرمرد پیزوری حرف هم حالیش نمیشد..
ورداشت نوشت به جرم ایحاد اختلال در سیستمهای مخابرات 500 تومن جریمه نقدی...
گفتم حاجی شما با این حرفت کلا دنیای نت رو زیر سوال بردی که... مخابرات که اینترنت نداره من بخوام برم هک کنم یا هر چیز دیگه... مخابرات فقط مکانش رو برای تجهیزات ای اس پی اجاره میده....
من توی مودم این آقا رفتم نه تو مخابرات نه تو ای اس پی نه تو کامپیوترش...
گفت من نمیدونم اینترنت به تلفن وصله تلفن هم به مخابرات....
خلاصه دادیم تجدید نظر خوشبختانه ادمای روشنی بودن توضیح دادم براشون... جریمه رو باطل کردن...
آخه من میگم چرا این قضات هیچی نمیدونن؟؟؟ پس اینا چی یاد گرفتن توی دانشگاه آخه؟
پرونده این چنینی رو باید بدن دست یه قاضی که حداقل کامپیوتر از نزدیک دیده باشه...

البته بانی خیر شد این قضیه که دوستان بسیار خوبی در سایبری و فتا پیدا کنیم... واقعاً خوش برخورد و اهل فن هستن.