PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینترانت (اینترنت ملی) چگونه است؟

ahmadjafarian
January 14th, 2014, 19:55
سلام
میخواستم یه سرور مجازی اینترانت بگیرم اما چندتا سوال برام پیش اومد خواستم اینجا مطرح کنم:
- اگه سرور مجازی اینترانت بگیرم میشه سایت رو از خارج از کشور دید؟
- اگه میشه از خارج سایت رو باز کرد محاسبه پهنای باند خارج چگونه خواهد بود؟
- اگه نمیشه از خارج باز کرد آیا میشه پهنا باند اینترنتی به سرور مجازی وصل نمود؟
- تاثیری در معرفی به گوگل و پیج رنک میزاره ؟
- لطفا اگه کسی سرورمجازی ، حقیقی، هاست یا هرچیز دیگه ای اگه روی اینترانت داره یکی معرفی کنید تا سرعت و پینگ اون رو ببینم چقدر تفاوت داره
با تشکر

flexhost.ir
January 14th, 2014, 20:25
سلام
میخواستم یه سرور مجازی اینترانت بگیرم اما چندتا سوال برام پیش اومد خواستم اینجا مطرح کنم:
- اگه سرور مجازی اینترانت بگیرم میشه سایت رو از خارج از کشور دید؟
- اگه میشه از خارج سایت رو باز کرد محاسبه پهنای باند خارج چگونه خواهد بود؟
- اگه نمیشه از خارج باز کرد آیا میشه پهنا باند اینترنتی به سرور مجازی وصل نمود؟
- تاثیری در معرفی به گوگل و پیج رنک میزاره ؟
- لطفا اگه کسی سرورمجازی ، حقیقی، هاست یا هرچیز دیگه ای اگه روی اینترانت داره یکی معرفی کنید تا سرعت و پینگ اون رو ببینم چقدر تفاوت داره
با تشکر

اگه اینترانت باشه فقط وب سایت هایی که تو ایران میزبانی میشه باز میشه

فک نکنم تاثیری تو گوگل داشته باشه

Ramin
January 14th, 2014, 20:32

سایت در شبکه داخلی ایران توسط اسپایدر های گوگل قابل آنالیز است؟

flexhost.ir
January 14th, 2014, 20:46
سایت در شبکه داخلی ایران توسط اسپایدر های گوگل قابل آنالیز است؟

خیر :D

Ramin
January 14th, 2014, 20:48
خیر :D

این جمله ی شما بیعنی راهنمایی اشتباه استارتر!

کلا مطالب سایت ایشان ئر شبکه داخلی در هیچ کدام از موتور های جتستجو ایندکس نمی شود.و کلا بحث تاثیر داشتن و نداشتن مطرح نیست !

ahmadjafarian
January 14th, 2014, 20:50
یعنی میفرمایید سایتهای اینترانتی رو نمیشه به گوگل معرفی کرد؟
اصلا توی گوگل سایتمون نشون داده نخواهد شد ؟
اگه اشتباه نکنم بعضی سایتها (مثل Roobinaserver.ir ) علاوه بر اینترانت ، اینترنت هم میدن اما من متوجه نشدم اساس کارشون چجوریه ...

Ramin
January 14th, 2014, 20:52
یعنی میفرمایید سایتهای اینترانتی رو نمیشه به گوگل معرفی کرد؟
اصلا توی گوگل سایتمون نشون داده نخواهد شد ؟
اگه اشتباه نکنم بعضی سایتها (مثل Roobinaserver.ir ) علاوه بر اینترانت ، اینترنت هم میدن اما من متوجه نشدم اساس کارشون چجوریه ...

سلام

وقتی سایت کلا توسط آیپی های خارجی در دسترس نیست. چطور توسط اسپایدر ها آنالیز و ایندکس شود؟! فرض کنیم ایندکس هم شده باشد. بازهم فایده ی زیادی ندارد. چون کاربران داخل دسترسی دارند به لینک ها

flexhost.ir
January 14th, 2014, 20:53
این جمله ی شما بیعنی راهنمایی اشتباه استارتر!

کلا مطالب سایت ایشان ئر شبکه داخلی در هیچ کدام از موتور های جتستجو ایندکس نمی شود.و کلا بحث تاثیر داشتن و نداشتن مطرح نیست !
خوب بنده نگفتم که تاثیر داره

جواب منفی دادم رامین جان

موفق باشید

ahmadjafarian
January 14th, 2014, 20:57
امکانش هست سرور مجازی شما طوری باشه که اکه بازدید کننده از ایران بود پهنای باند اینترانتی حساب بشه و اگه از خارج بود بصورت اینترنتی محاسبه بشه ؟
این رو بخاطر معرفی به گوگل و وایمکس ایرانسل میپرسم اخه یه جایی خوندم که وایمکس ایرانسل هم اینترانت نیست

ahmadjafarian
January 14th, 2014, 21:10
یه سوال دیگه اینکه سرور مجازی توی ایران بگیرم (اینترنت باشه و نه اینترانت) یا اینکه سرور مجازی اینترانت بگیرم ، سرعت اونا با هم فرق میکنه ؟

flexhost.ir
January 14th, 2014, 21:22
یه سوال دیگه اینکه سرور مجازی توی ایران بگیرم (اینترنت باشه و نه اینترانت) یا اینکه سرور مجازی اینترانت بگیرم ، سرعت اونا با هم فرق میکنه ؟
100% اینترنت باشه بهتره

ahmadjafarian
January 14th, 2014, 21:27
100% اینترنت باشه بهتره

منظورتون از لحاظ سرعت بهتره یا از بقیه جنبه بهتره؟

InterServer.ir
January 14th, 2014, 21:34

از لحاظ سرعت شبکه به دیتاسنتری که میزبانی میشین ربط داره و به اینترنت و اینترانت ربطی نداره!
روی اینترانت امنیت بیشتری دارید روی اینترنت بازدید کننده بیشتر !

flexhost.ir
January 14th, 2014, 21:38

قصد راه اندازی جه نوع وب سایتی دارین؟

ahmadjafarian
January 14th, 2014, 22:04
برای من مهمترین فاکتور سرعت هست (گرانی پهنای باند و دیداس بیشتر و ...) فعلا نمیخوام درمودش بحث کنم؟

از لحاظ سرعت شبکه به دیتاسنتری که میزبانی میشین ربط داره و به اینترنت و اینترانت ربطی نداره!
روی اینترانت امنیت بیشتری دارید روی اینترنت بازدید کننده بیشتر !
بقیه هم موافقید که سرور مجازی ایران چه روی بستر اینترانت باشه چه اینترنت سرعت مشابهی به ما میدهد ؟
یعنی مثلا از دیتا سنتر پارس آنلاین یه سرور مجازی بگیرم بعد اینترانت باشه یا اینترنت باشه سرعتش فرق نمیکنه ؟

RoobinaServer
January 14th, 2014, 22:30
برای من مهمترین فاکتور سرعت هست (گرانی پهنای باند و دیداس بیشتر و ...) فعلا نمیخوام درمودش بحث کنم؟

بقیه هم موافقید که سرور مجازی ایران چه روی بستر اینترانت باشه چه اینترنت سرعت مشابهی به ما میدهد ؟
یعنی مثلا از دیتا سنتر پارس آنلاین یه سرور مجازی بگیرم بعد اینترانت باشه یا اینترنت باشه سرعتش فرق نمیکنه ؟

با سلام

اینترنت و اینترانت هیچ فرقی از نظر سرعت ندارند.

چه اساس کاری ؟ سوالتون مفهومش مشخص نیست.

navid2zp
January 14th, 2014, 23:41
ببینید اینترانت مناسب برای سایت های دولتی و یا سایت های خصوصی هست که فقط به کاربرای داخلی خدمات میدن و نیازی ندارن کاربری از خارج حتی موتور های جستوجو به سایت اون ها وارد بشه
برای هر نوع سایت دیگری باید از اینترنت استفاده کنید
در کل اینترانت برای وبسایت هایی با شرایط خاص و یا گیم سرور ها و ... هست
از نظر سرعت و کیفیت هم هر 2 با کیفیت بالا میتونید تهیه کنید
دیگه الان سرور هایی با قدرت پورت بالا توسط دیتاسنتر ها ارائه میشه که شاید تنها مشکلشون نسبت به دیتاسنتر های خارجی پینگشون باشه
موفق باشید

azadfalah
January 15th, 2014, 08:17

دوست عزیز تو سرعت ارتباطی سرور هیچ فرقی ندارند . ولی اینترانت از لحاظ امنیت حملات اینترنتی عالی هستن و به هیچ عنوان از خارج کشور مورد حمله قرار نمیگیرند مگر در شرایط خاص .

alfavps.com
January 15th, 2014, 08:25
سلام
اگر برای امنیت میخواهید اینترانت بگیرید و میخواهید به گوگل هم دسترسی داشته باشید به نظر من اینترنت بگیرید و فقط ایپی های ایران و گوگل رو باز بزارید
اینجوری هم امنیت بالا هست و هم گوگل رو دارید

Parserver
January 15th, 2014, 09:31
اگر سایت گیم دارید و گیم سرور کار میکنید حتما اینترانت استفاده کنید ، خیلی موفقتر خواهید بود البته در صورتی که مشتریان ایرانی دارید !

shabane.net
January 25th, 2014, 16:47
دوستان برای تبدیل اینترانت به اینترنت میتونین از اکانت ما استفاده کنین
به این مطلب برین
http://www.webhostingtalk.ir/f203/103847/
باید بگم که الان اسیاتک سرویس 2 مگ با 10 گیگ اینترانت رو 12 تومن میده که قیمت هر گیگ اضافه 480 تومن است;;)