PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل استفاده کامل از رم و ارور 500 در هاست اشتراکی

rules
January 14th, 2014, 03:13
سلام دوستان مقدار رم در هاست من محدود شده و چند ساعت پیش خود به خود تمام رم use شده و سایت ارور Internal Server Error میده

فقط به cpanel دسترسی دارم پشتیبانی سرور هم کلا تعطیل..

لطفا کمک کنید چطوری مشکل رو حل کنم

Parserver
January 14th, 2014, 03:16
با پشتیبان تماس بگیرید
بیش از حد از منابع استفاده شده ، البته پس از مدتی باید مشکل رفع بشه اگر از این موضوع باشه .

glxx
January 14th, 2014, 03:18
به چیز خاصی نیاز ندارید
cms که نصب کردید چیست؟
فایل htaccess بک اپ بگیراز روی هاستت مجدد رونویسی کن ( اپ کن ) بیشترین مورد مربوط به تنظیمات این فایل است
به صورت مخفی است و در cms نیوک بیشتر دیده شده و نگار و جوملا

rules
January 14th, 2014, 03:18
با پشتیبان تماس بگیرید
بیش از حد از منابع استفاده شده ، البته پس از مدتی باید مشکل رفع بشه اگر از این موضوع باشه .

پشتیبانی الان تیکت بدم شاید فردا شب جواب بده اگر خوش شانس باشم دنبال یک راه حل هستم که مشکل رو خودم حل کنم.

Virtual Memory Usage 1,024 / 1024 MB

کاملا خود به خودی شده.وردپرس هم نصب هست.

rules
January 14th, 2014, 03:20
به چیز خاصی نیاز ندارید
cms که نصب کردید چیست؟
فایل htaccess بک اپ بگیراز روی هاستت مجدد رونویسی کن ( اپ کن ) بیشترین مورد مربوط به تنظیمات این فایل است
به صورت مخفی است و در cms نیوک بیشتر دیده شده و نگار و جوملا

htaccess هم تست کردن از اون نبود.وردپرس نصبه.

glxx
January 14th, 2014, 03:21
wp استفاده زیادی میکند از منابع :105: بهتر است یکی تست کنین بعد پشتیبانی ......

rules
January 14th, 2014, 03:22
Internal Server Error The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, webmaster@01.directbaz2.in and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.
Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Mohsen.b
January 14th, 2014, 03:32
باید دسترسی از بالا باشه. سرور شما CloudLinux هستش و از Virtual Memory استفاده میکنید. شما سایت رو برای 15 دقیقه ببند و بجای ایندکس یه صفحه سفید بزار بعد ببیم مقدار مموریت پایین میاد یا نه. اگر نه که باید ادمین اقدام کنه و اگر اومد باید درخواست بدی مموریتو افزایش بدن.

rules
January 14th, 2014, 03:35
باید دسترسی از بالا باشه. سرور شما CloudLinux هستش و از Virtual Memory استفاده میکنید. شما سایت رو برای 15 دقیقه ببند و بجای ایندکس یه صفحه سفید بزار بعد ببیم مقدار مموریت پایین میاد یا نه. اگر نه که باید ادمین اقدام کنه و اگر اومد باید درخواست بدی مموریتو افزایش بدن.

چطوری ببندم ؟ فایل هامو نمیتونم الان بک آپ بگریم که پاک کنم الان.

Mohsen.b
January 14th, 2014, 03:38
نیاز نیست چیزی رو پاک کنید. فایل index.php رو به index.php.1 تغییر نام بده و یه فایل ایندکس خال به جاش بزار. ببین مشکلت از اجرای اسکریپت هاته یا شاید مشکل از خود سرور باشه.

rules
January 14th, 2014, 03:47
ایندکس و تمامی پوشه های پلاگین rename کردن اما رم تکون نمیخوره... راه ینیست بشه فهمید رم مصرفی کجا داره استفاده میشه ؟

Mohsen.b
January 14th, 2014, 04:01
پس مشکل باید از سرور باشه. شاید سرور خودش رم کم آورده.

rules
January 14th, 2014, 04:12
ایندکس وردپرس رو بر میدارم بالا میاد . کلا wp-content رو rename کردم مشکل از کجای وردپرس میتونه باشه ؟

Mohsen.b
January 14th, 2014, 05:13
شاید مشکل از خود سرور باشه.