PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک برای فعالسازی اکانت فیس ب.وک

fblover
January 13th, 2014, 18:34
سلام دوستان
من سایت دیگه هم درخواست دادم اما اینجا شاید بچه هاش بیشتر و بهتر کمک کنند
من اکانت فیس بوکم بسته شده. هرکاری میکنم و هر شماره ای میدم نمیفرسته. ایرانسل 4 خط دادم نفرستاده اس ام اس
دوستان اینجا کسی خط همراه اول یا خارجی داره کمکم کنه؟ فقط میخوام یک کد تایید رو بفرسته برام و من هم اکانتم باز بشه.... ممنون میشم کمکم کنید. :53:
2 دقیقه بیشتر کار نداره

fblover
January 13th, 2014, 21:44
دوستان کسی نیست کمکم کنه؟

Ramin
January 13th, 2014, 21:47
- موضوع تاپیک خیلی مرتبط با موضوع انجمن نیست. بهتر بود در انجمن های دیگری درخواست دهید

به هر حال

اگر اکانت به هر دلیلی بسته شده است. در حال حاضر که شما نمی توانید شماره همراه را تغییر دهید و یا شماره جدید جهت وریفای قرار دهید؟ شماره ای که قبلا ثبت شده باید کد فعالسازی را از همان شماره دریافت کنید !
چطور قصد قرار دادن شماره جدید را دارید در حالت قفل؟

majidisaloo1
January 13th, 2014, 21:53
در تکمیل پاسخ دوستمون Raminn لازم به ذکر است اگر شما میتونید تغییر بدهید و نیاز به شماره خارج هستید کافیه از این سایت استفاده بکنید :
Receive SMS Online | Free SMS | SMS Online (http://www.receivesmsonline.net/)

pspasp
January 13th, 2014, 21:54
سلام دی اکتیو شده ایا؟

fblover
January 13th, 2014, 22:09
سلام ممنون نمیدونم دیگه کجا بزنم واقعا جای مناسب پیدا نکردم عذر میخوام اگر جای بدیه من اینجا رو وارد نیستم
اصلا فعال نشده بود و از اول شماره نداده بودم. الان یک شماره میخواد که اس ام اس بفرسته و من کد رو بزنم که تشخیص بده آدم هستم و اکانت الکی نیست!
بله دی اکتیو شده. شماره ایرانسل و 919 دادم سه چهار تا اصلا اس نمیاد پیگیری کردم مثل اینکه ایران تحریمه؟؟؟؟؟؟؟
اون سایت هم اس ام اس نمیگیره دوست عزیز همرو امتحان کردم

Ramin
January 13th, 2014, 22:12
سلام ممنون نمیدونم دیگه کجا بزنم واقعا جای مناسب پیدا نکردم عذر میخوام اگر جای بدیه من اینجا رو وارد نیستم
اصلا فعال نشده بود و از اول شماره نداده بودم. الان یک شماره میخواد که اس ام اس بفرسته و من کد رو بزنم که تشخیص بده آدم هستم و اکانت الکی نیست!
بله دی اکتیو شده. شماره ایرانسل و 919 دادم سه چهار تا اصلا اس نمیاد پیگیری کردم مثل اینکه ایران تحریمه؟؟؟؟؟؟؟
اون سایت هم اس ام اس نمیگیره دوست عزیز همرو امتحان کردم

سلام ربطی به تحریم ندارد. برای همراه اول و ایرانسل اس ام اس فیسبوک ارسال می شود. سایر اپراتور ها را اطلاع ندارم

شاید مشکل شما دلایل دیگری داشته باشد؟!

fblover
January 13th, 2014, 22:17
خیر جدیدا انگاری اینطوری شده این صفحه رو ببینید خیلی ها مشکل دارن
https://www.facebook.com/notes/%D9%85%D9%86-%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%82-%D8%B4%D8%A8-%D8%A8%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%87%D8%B3%D8%AA%D9%85/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%DB%8C%D8%B3-%D8%A8%D9%88%DA%A9-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%AA%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D8%AF-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF/113870738647617

AVA-SERVER
January 13th, 2014, 22:51
سلام برا همراه اول ارسال نمیشه ، تنها برا ایرانسل و تالیا و رایتل ارسا میشه

666regab
January 13th, 2014, 22:57
برای ایرانسل ارسال می شه بقیه رو نمی دونم .
شما باید از شماره ای که ثبت کردید کد رو بخوایین وگرنه اینجوری بود که سنگ رو سنگ بند نمی شد .
برخی اوقات به دلیل کاره زیاد با اکانت ، فیسبوک برای یک مدت زمانی مثلا 24 ساعت امکان ورود رو می بنده و باید این مدت رو طی کنید تا دوباره بتونید عملیات بازیابی رو فراهم کنید .

fblover
January 13th, 2014, 23:04
It looks like your account might not be real. Facebook is a community where people share and interact using their real identities. Facebook does not allow accounts that:

Pretend to be someone else

Use a fake name

Don't represent a real person

In order to regain access to your account, please complete the following security check to verify your identity and help keep Facebook secure.

بعدش میگه شماره بده. من هم هرچی شماره ایرانسل میدم سه چهار خط دادم میگه که فرستاده شد کد تایید رو وارد کنید اما اصلا اس ام اس نمیاد
اون لینکی که دادم رو ببینید میفهمید خیلی ها مشکل دارن و برای ایرانسل کد وریفای رو نمیفرسته.

GateFa
January 13th, 2014, 23:07
عزیز کپی پاسپورتتون رو بفرستید براشون تا اکانت رو فعال کنند.

666regab
January 13th, 2014, 23:10
اطلاعات اکانتتون رو پ خ کنید چک کنیم .

fblover
January 13th, 2014, 23:12
عزیز کپی پاسپورتتون رو بفرستید براشون تا اکانت رو فعال کنند.

خب مشکل اینه که اکانتم به اسم و فامیلم نیست! وگرنه خودم این راهها رو میدونم. یعنی کسی نیست خط خارج ایران داشته باشه یا خطی که کد فیس بوک براش بره؟
فقط من کد رو بگیرم و تایید کنم این اکانت رو باز کنم.

fblover
January 14th, 2014, 18:21
دوستان کسی خط داره؟!! واقعا کار سختی نیستا یک کمکی کنید
من شمارتون رو بزنم ببینم ارسال میکنه شما فقط کد تایید رو بدین! فیس بوک هست.
من خسته شدم از بس خط ایرانسل و همراه اول دادم و میگه میفرسته اما اس ام اس نمیاد.

pspasp
January 14th, 2014, 18:45
سلام اگه ای دی شما در فیس بوک دی اکتیو شده
یک اینفو کامل از مشکل شما در لاگین
و مشخصات دقیق شما
لیستی از دوستان
به فیس بوک بفرستید رسیدگی میکنند
روش بازگرداندن اکانت غیر فعال شده در فیس بوک - پایگاه خبری فناوری اطلاعات (http://gorgancomputer.blogsky.com/1390/05/23/post-192/)

fblover
January 14th, 2014, 18:50
عزیز دیسیبل نشده! یکی تهدید کرد که میبندم و .....
گزارش دروغ داده. حالا یک شماره از من میخواد! شماره خارج. آقا فقط میخوام کد رو بفرسته به اون شماره و اکانت رو تایید کنه و من 10 دقیقه برم اکانتم!
یعنی کسی نیست کمک کنه؟! کسی نیست شماره بده؟!!!! شماره خارج داشته باشه؟! راههای دیگه رو نمیخوام بگین خودم بلدم
اینجا یکی هست کمک کنه شماره اش رو بده و من بدم فیسبوک کد تایید بفرسته و من وارد کنم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

codefb
February 16th, 2014, 11:45
سلام
دوستان همون طور که میدونین فیسبوک دیگه کد تایید اکانت رو به هیچ شماره ای از ایران نمی فرسته
من می تونم از راه دیگه ای براتون با شماره خودتون حلش کنم
این Yahoo ID :
codefb
و اینم پروفایل فیس بوک :
facebook.com/taeed.payamaki
یاهوی من تقریبا همیشه آنلاین هستش، پی ام بدین تا براتون توضیح بدم