PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت اکانت FTP روی ویندوز 2003 و انتقال اطلاعات از pc به آن

akbar_syberia
January 13th, 2014, 12:31
سلام

دوستان طریقه ساخت اکانت FTP در vps ویندوز برای انتقال اطلاعات از pc شخصی به سرور رو یک بامرام راهنمایی کنه .
( از داخل pc با filezilla میخوام به vps وصل بشم )
ممنون

downloaddl
January 13th, 2014, 12:36
با filezilla server باید اکانت باسازی و به fileziila در پی سی خودت وصل شی

sarinainc
January 13th, 2014, 12:39
همانطور که دوستمون downloaddl فرمودند ، ساده ترین راه همان استفاده از filezilla server است.به راحتی نصب کن ، یک یوزر تعریف کن براش ، بعد از آن میتونی با ftp کار کنی ، با خود filzilla client نیز که روی سیستم خودت نصبه هم می تونی وصل بشی به ftp سرور ویندوزت

akbar_syberia
January 13th, 2014, 12:47
همانطور که دوستمون downloaddl فرمودند ، ساده ترین راه همان استفاده از filezilla server است.به راحتی نصب کن ، یک یوزر تعریف کن براش ، بعد از آن میتونی با ftp کار کنی ، با خود filzilla client نیز که روی سیستم خودت نصبه هم می تونی وصل بشی به ftp سرور ویندوزت

filzilla Clinet رو دارم ip vps رو وقتی میزنم وصل نمیتونه بشه
من فکر کنم باید یه تنظیماتی از vps انجام بدم که وصل شه نه ؟

downloaddl
January 13th, 2014, 13:02
filzilla Clinet رو دارم ip vps رو وقتی میزنم وصل نمیتونه بشه
من فکر کنم باید یه تنظیماتی از vps انجام بدم که وصل شه نه ؟

فایروال باید خاموش باشه
دسترسی هارو ارسال کنید بررسی کنم اگه دوس داشتین

ULTRAWEB
January 13th, 2014, 13:13
خیلی موقع ها ویندوز سرورهای نصب شده تمپلیت هست و کلی بازی در میاره(سیستم رو گرفتن فایروالش+پورتایی میخواستن بستن )
برای نصب اف تی پی و سایر موارد اول ببین فایروالت درست کار میکنه و میتونی بری توش و تنظیماتش
رو تغییر بدی بعدشم پورت 20 21 باید باز باشه و سایرموارد اگر باز نبود ببین کدوم پورت بازه و میتونی استفاده کنی

akbar_syberia
January 13th, 2014, 13:23
ممنون بچه ها حل شد