PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کارت نقدی زرين پال، سرويس جديد زرين پال برای کاربران نقره ای و طلائی

samansystems
January 13th, 2014, 11:35
سلام
ازونجائی که زرين پال در ارائه سرويس های متنوع پيشتاز هست، از امروز امکان دريافت کارت نقدی زرين پال برای کليه کاربران وبسايت فراهم شده. مزيت اين کارت ها تسويه سريع تراکنش ها هست که به نوعی ميتونه نياز کليه کاربران فعال در اينترنت رو فراهم کنه.

اين کارت با همکاری دو بانک صادر ميشه که بر حسب زمان از يکی از بانک ها کارت صادر و در اختيار کاربران قرار ميگيره.

هزينه صدور و ارسال اين کارت برای کاربران طلائی رايگان و برای کاربران نقره ای به زودی اعلام خواهد شد. در مرحله اول تعداد 4000 کارت برای کاربران زرين پال صادر و ارسال ميشه که طی روزهای آتی کارت ها به دست پذيرندگان خواهد رسيد.

زرين کارت (https://ir.zarinpal.com/zarincard) چيست؟

زرين کارت يک کارت بانکی است که با لوگوی زرين پال در دسترس کاربران قرار ميگيرد. زرين کارت به نام کاربر صادر ميشود. اين کارت تمامی مولفه های کارت های شتابی از جمله، برداشت وجه از دستگاه خود پرداز، خريد از کارت خوان های شاپرک، خريد از درگاه های اينترنتی شاپرک را دارا ميباشد. اين کارت با همکاری دو بانک کشور صادر ميشود و مزيت تعريف شده آن در زرين پال تسويه حساب های سريعتر و منظم ميباشد.

در حال حاضر زمان تسويه حساب تراکنش های انتقالی به زرين کارت ظهر هر روز، ساعت 12 ميباشد و کاربران ميتوانند تراکنش های انتقال داده شده خود به زرين کارت خود را هر روز ظهر در کارت خود مشاهده و استفاده نمايند. البته هدف مجموعه زرين پال کاهش مدت زمان تسويه حساب روی زرين کارت است.

هزينه صدور زرين کارت برای کاربران طلائی رايگان و برای کاربران نقره ای (متعاقبا اعلام ميگردد.) تومان است که اين هزينه شامل صدور و ارسال کارت برای کاربران ميباشد. کاربران درخواست کننده زرين کارت حداکثر 3 هفته بعد از درخواست صدور کارت را در آدرس پستی ثبت شده در پنل کاربری خود دريافت و پس از آن امکان استفاده از کارت را خواهند داشت.

برای درخواست صدور زرين کارت، از پنل کاربری خود در وبسايت زرين پال، فرم درخواست صدور زرين کارت را تکميل و منتظر تماس کارشناسان زرين پال به منظور هماهنگی ارسال بسته زرين کارت باشيد.

دارندگان اين کارت مزايایی دارن که در حال حاضر ميشه به موارد زير اشاره کرد:
1. تسويه حساب فوری و سريع به نحوی که در اکثر موارد تا 30 دقيقه بعد از ثبت انتقال، وجه به کارت انتقال داده شده.
2. عدم دريافت کارمزد کارت به کارت يا هر کارمزدی که تحت عناوين مختلف دريافت ميشه. تنها کارمزدی که کاربران برای تسويه حساب پرداخت ميکنن همون کارمزد پايه هست که اگر تسويه حساب عادی هم داشته باشن همون رقم کسر ميشه.
3. امکان دريافت وجه موجود در زرين کارت از خود پرداز های سراسر کشور به طوری که کاربر در هر شهر کوچيکی از ايران هم که باشه ميتونه موجودی زرين کارت خودش رو از خود پرداز دريافت کنه.
4. امکان خريد از POS های متصل به شبکه شتاب تا جائی که کاربر تو خريد از هر مغازه ای ميتونه با موجودی زرين کارت خودش خريد داشته باشه.
5. امکان خريد از کليه درگاه های پرداخت اينترنتی
6. امکان انقال وجه کارت به کارت از خود پرداز های کليه بانک های عضو شبکه شتاب
7. امکان دريافت موجودی زرين کارت از وبسايت زرين پال

sinask
January 13th, 2014, 11:40
آیا از این کارت ها میشه داخل عابر بانک ها هم استفاده کرد؟
متصل به حساب زرین پال است؟

milad_it
January 13th, 2014, 11:50

درود خسته نباشید بله امکان استفاده در خود پرداز است ، و به حساب زرین پال شما هست موجودی حساب زرین پال شما موجودی کارتتون هست ! این طبق چیز هایی بود که بنده دیشب از دوستان شنیدم ! موفق باشید

rezaonline.net
January 13th, 2014, 11:54
از این حرکت زرین پال خیلی استقبال میشه مسلماً.
فقط یه سوال ، این کارتها اعتباری هستن درسته؟

glxx
January 13th, 2014, 12:03
کارت نقدی است نه اعتباری

TARIMEHR
January 13th, 2014, 12:25
یا مگنت هست یا مایفر یا اسمارت کارت که احتمالا بخاطر ظرفیت و امنیت بالا زرین پال نوع اسمارت رو انتخاب کرده

ولی اینکه به خودپرداز هم وصل میشه یا فقط توسط بارکدخوان قابل استفاده هست جای سوال داره

با توجه به اینکه زرین پال اهداف بزرگ رو نشونه میگیره بعید نیست که از بانک مرکزی هم مجوز اتصال به شبکه ی شتاب گرفته باشه

در هر صورت این سرویس جدید رو به مجموعه ی زرین پال تبریک میگم:53:

rezaonline.net
January 13th, 2014, 12:42
کارت نقدی است نه اعتباری

منظورم کارتهای اعتباری قابل شارژ که میشه از خودپرداز استفاده کرد .

samansystems
January 13th, 2014, 15:29

ازين کارت ها ميشه از عابر بانک های شتاب پول دريافت کرد.
يا از دستگاه های pos خريد کرد.
يا از درگاه های شاپرک خريد کرد.

کارت ها متصل به حساب زرين پال هست و بايد واريز به اين کارت رو از سايت ثبت کنيد. مزيت اصلی اون هم اين هست که زمان واريز به شدت کاهش پيدا ميکنه و ديگه لازم نيست 3 تا 4 روز کاری صبر کنيد.

درود خسته نباشید بله امکان استفاده در خود پرداز است ، و به حساب زرین پال شما هست موجودی حساب زرین پال شما موجودی کارتتون هست ! این طبق چیز هایی بود که بنده دیشب از دوستان شنیدم ! موفق باشید

بايد موجودی رو به اين کارت انتقال بديد و بعد از دستگاه خود پرداز وجه رو دريافت کنيد يا از pos ها خريد کنيد.

از این حرکت زرین پال خیلی استقبال میشه مسلماً.
فقط یه سوال ، این کارتها اعتباری هستن درسته؟

کارت ها نقدی قابل واريز هستند. يعنی امکان شارژ شدن توسط زرين پال وجود داره.
ضمن اينکه امکان کارت به کارت کردن به اين کارت ها هم وجود داره.

ولی اینکه به خودپرداز هم وصل میشه یا فقط توسط بارکدخوان قابل استفاده هست جای سوال داره

کارت ها به شبکه شتاب و شاپرک متصل هستند و به اين صورت امکان دريافت وجه از خود پرداز های شتاب و خريد از pos های شاپرک وجود داره.

خیلی خوبه یعنی الان ما می تونیم از این کارت ها بگیریم؟ پس دیگه نیاز نیست 3 روز برای درخواست واریز وجه صبر کنیم

زمانی که پول به حسابتون مياد انتقال ميديد به اين کارت و بعد از دستگاه خود پرداز دريافت ميکنيد.

sarv-it
January 13th, 2014, 15:34
کارت ها متصل به حساب زرين پال هست و بايد واريز به اين کارت رو از سايت ثبت کنيد. مزيت اصلی اون هم اين هست که زمان واريز به شدت کاهش پيدا ميکنه و ديگه لازم نيست 3 تا 4 روز کاری صبر کنيد.

ببخشید با این اصاف خیلی تغییر نکرده اگه میتونستید کارت رو طوری متصل کنید که دقیقا لحظه ای باشه و نیازی نباشه کاربر بیاد سایتتون و درخواست واریز بده
اینطوری این کارت زیاد با کارتی که تو جیب یا کیف طرف هست فرق نمیکنه زیرا اونطوری میاد درخواست تسویه میده از سایت شما و شما پول واریز میکنید به حساب ایشان که کارت عابر داره

samansystems
January 13th, 2014, 15:34
عالیه ولی حیف که حساب ما نقره ایه و باید دو هفته صبر کنیم.

تو اين مدت ما کارت های کاربران طلائی رو آماده کرديم و در حال ارسال اونها هستيم. انشالله بعد از دو هفته امکان درخواست صدور و ارسال کارت روی پنل کاربران نقره ای هم اضافه ميشه. :-*
به قول معروف ميگن گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی. خوشختانه کاربرای زرين پال هم با صبری که داشتن هميشه تونستن سرويس های ويژه و تک رو از زرين پال دريافت کنن.

samansystems
January 13th, 2014, 15:36
ببخشید با این اصاف خیلی تغییر نکرده اگه میتونستید کارت رو طوری متصل کنید که دقیقا لحظه ای باشه و نیازی نباشه کاربر بیاد سایتتون و درخواست واریز بده
اینطوری این کارت زیاد با کارتی که تو جیب یا کیف طرف هست فرق نمیکنه زیرا اونطوری میاد درخواست تسویه میده از سایت شما و شما پول واریز میکنید به حساب ایشان که کارت عابر داره

موردی که شما ميگيد نياز به مجوز بانک داره. ما هنوز تو رده های پايين تر هستيم. :-* انشالله به مرور زمان قابليت های بيشتری ارائه ميشه. همونطور که تا الان هم قابليت های ويژه و خاصی در زرين پال ارائه شدن که در ايران خاص و يکتا هستند.

hostfire
January 13th, 2014, 15:42
موردی که شما ميگيد نياز به مجوز بانک داره. ما هنوز تو رده های پايين تر هستيم. :-* انشالله به مرور زمان قابليت های بيشتری ارائه ميشه. همونطور که تا الان هم قابليت های ويژه و خاصی در زرين پال ارائه شدن که در ايران خاص و يکتا هستند.

بنده هر 3-4 روز یک بار نزدیک به 2.000.000 واریز دارم
الان از جهان پی استفاده میکنم بهم درگاه با لوگوی خودم و اسم شرکت خودم دادن به دلیل واریز بالام!
این امکان شما برای بنده خیلی جالبه....
این دروازه ی رو که من میخوام یمتونید بهم بدید؟نمیتونم صبر کنم 2 هفته که تراکنش هام بالا بره تو زرین پال بعد درگاه مستقیم بهم بدید....
با این کارت واریز ها زمانش چقدر شده؟

samansystems
January 13th, 2014, 15:45
با این کارت واریز ها زمانش چقدر شده؟

کمتر از 24 ساعت.

samansystems
January 13th, 2014, 15:51
الان از جهان پی استفاده میکنم بهم درگاه با لوگوی خودم و اسم شرکت خودم دادن به دلیل واریز بالام!

من تلاش کردم تو سايت شما يک سفارش رو برای نمونه ثبت کنم ولی متاسفانه موفق نشدم.
اين امکان وجود داره که همون درگاه مستقيم فعليتون رو به زرين پال انتقال بديم. :64:

hostfire
January 13th, 2014, 15:57
من تلاش کردم تو سايت شما يک سفارش رو برای نمونه ثبت کنم ولی متاسفانه موفق نشدم.
اين امکان وجود داره که همون درگاه مستقيم فعليتون رو به زرين پال انتقال بديم. :64:

بله چون برای درگاه پاسارگاد اقدام کردم و توی رولز پاسارگاد نوشته فقط باید از ایران سرویس بدید!
برای اینکه این مشکل نباشه تا تایید مجبور شدم محصولات فیک بزنم و سرویس هی اصلیرو هیدن کنم

Ramin
January 13th, 2014, 15:58
سلام

بعد از ثبت درخواست چه مدت زمانی نیاز است تا موجودی زرین پال کاربر به این کارت منتقل شود؟ کارمزد ها برای این کارت به چه شکل است؟

اگر مدت زمان و کارمزد تغییری نکرده باشد. تفاوتی ندارد کاربر درخواست واریز به کارت های قبلی خود را داشته باشد و یا درخواست واریز به کارت زرین پال.نتیجه گیری بنده درست بود؟

samansystems
January 13th, 2014, 16:00
بله چون برای درگاه پاسارگاد اقدام کردم و توی رولز پاسارگاد نوشته فقط باید از ایران سرویس بدید!
برای اینکه این مشکل نباشه تا تایید مجبور شدم محصولات فیک بزنم و سرویس هی اصلیرو هیدن کنم

اگر درگاه پاسارگاد مستقيم صادر بشه باز هم نياز به درگاه های مستقيم زرين پال داريد ؟
لطفا در صورت امکان لينک سفارش رو پيام خصوصی کنيد تا زمينه همکاری بيشتر مشخص بشه و بتونيم با هم همکاری داشته باشيم.
زرين پال برای مشتريان خاص، پيشنهاد های خاص ارائه ميده.

samansystems
January 13th, 2014, 16:02
سلام
بعد از ثبت درخواست چه مدت زمانی نیاز است تا موجودی زرین پال کاربر به این کارت منتقل شود؟ کارمزد ها برای این کارت به چه شکل است؟
اگر مدت زمان و کارمزد تغییری نکرده باشد. تفاوتی ندارد کاربر درخواست واریز به کارت های قبلی خود را داشته باشد و یا درخواست واریز به کارت زرین پال.نتیجه گیری بنده درست بود؟

سلام
زمان واريز حداکثر 24 ساعت خواهد بود. (مثل بعضی از سايت ها که مينويسن زمان واريز 1 ساعت تو پرانتز نهايتا 24 ساعت :)))
کارمزد تغيير نميکنه. فقط اين مزيت وجود داره که از کاربران هزينه اضافه (500 تومان بابت کارت به کارت يا هر هزينه اضافه ديگه ای فراتر از کارمزد) کسر نميشه.

vahab00
January 13th, 2014, 17:08
سلام
زمان واريز حداکثر 24 ساعت خواهد بود. (مثل بعضی از سايت ها که مينويسن زمان واريز 1 ساعت تو پرانتز نهايتا 24 ساعت :)))
کارمزد تغيير نميکنه. فقط اين مزيت وجود داره که از کاربران هزينه اضافه (500 تومان بابت کارت به کارت يا هر هزينه اضافه ديگه ای فراتر از کارمزد) کسر نميشه.

سلام استاد
خوبید ؟ واقعا جالب بوده و امکان جالبی هست البته در حال حاضر چیز خواصی اضافه نشده اما همون کارت زرین پال اقدام جالبی بوده
از این مورد بگذریم فقط ار حرف اخرتون یکم ناراحت شدم

(مثل بعضی از سايت ها که مينويسن زمان واريز 1 ساعت تو پرانتز نهايتا 24 ساعت :)))
من شخصا با پی لاین کار میکنم و واقعا هم همه تسویه حساب هام حتی روزهای تعطیل هم کمتر از 1 ساعت بوده در روز تاسوعا و آشورا به موجودیم نیاز داشتم که وقتی درخواست دادم کمتر از 1 ساعت واریز داشتند و واقعا کارشون حرف نداره
بنده ماهیانه تراکنش زیادی در پی لاین دارم که واقعا هم جای تشکر و قدردانی داره
اون تیکه تو پرانتزتون خدایی خیلی بهم برخورد
به هر حال موفق باشید
یا حق

samansystems
January 13th, 2014, 17:19
سلام استاد
خوبید ؟ واقعا جالب بوده و امکان جالبی هست البته در حال حاضر چیز خواصی اضافه نشده اما همون کارت زرین پال اقدام جالبی بوده

سلام
سعی زرين پال (و کلا مجموعه سامان سيستم) اين هست که هميشه با سرويس های جديد کار کاربران رو در اينترنت ساده تر و امن تر کنه و انشالله به مرور زمان پيشرفت های بيشتری حاصل ميشه. هدف ما هم هدف بزرگی نيست. بيشتر سعی ميکنيم اهداف دست يافتنی رو در برنامه قرار بديم. به خاطر همين موضوع هست که در برنامه تنها صدور 4 هزار کارت رو پيش بينی کرديم (با وجود بيش از 10000 پذيرنده فعالی که داريم.) دليل اين موضوع همين هست که شايد خيلی از کاربران در نگاه اول فکر کنن اين کارت چيز خاصی نيست و تمايلی به استفاده ازون نداشته باشن و به مرور زمان ترغيب بشن به استفاده ازين کارت يا استفاده از هر روش ديگه ای که مايل باشن.

از این مورد بگذریم فقط ار حرف اخرتون یکم ناراحت شدم

اين سايتی که ازش نام برديد تو پرانتز اين مورد رو ذکر نکرده. نمونه های ديگه ای هستند که اين جمله رو تو پرانتز ذکر کردن که منم الان در اين مورد به همون شيوه عمل کردم ;)
البته ذکر مزيت ها و قابليت های ديگر سايت ها خارج از بحث اين تاپيک هست. هر سايتی مزايا و معايبی داره که اين موضوع غير قابل انکار هست. مهم اين هست بشه شرايط رو برای همه کاربرانی که قصد فعاليت سالم در اينترنت رو دارن قابل استفاده کردن.

abbasss
January 13th, 2014, 17:33
درود
امکان بسیار جالبی است...
آرزوی موفقیت برای مجموعه سامان سیستم و زرین پال

samansystems
January 13th, 2014, 17:44
درود
امکان بسیار جالبی است...
آرزوی موفقیت برای مجموعه سامان سیستم و زرین پال

خوشحال ميشيم وبسايتتون رو در جمع پذيرنده های زرين پال داشته باشيم تا انشالله مشتری های وبسايتتون بتونن در کنار درگاه های بانکيتون از درگاه زرين پال هم پرداخت داشته باشن. قعطا اين موضوع ميتونه در افزايش فروش نقش داشته باشه و البته آفرهای ويژه زرين پال برای وبسايت شما که دو درگاه بانکی فعال داره هم محفوظ هست. :115:

DeLtAvPs
January 13th, 2014, 18:15
ابتدا تبریک میگم ایده حالب و خوبی هستش.
اما تا موقعی که نشه از کارت به صورت مستقیم خرید کرد فایده ای نداره

من یه مورد رو پیشنهاد میکنم
در یکی از سایت های درگاه واسط یه مورد خیلی خوب و جالب بود که نام نمیبرم از سایت مورد نظر که تبلیغ نشه
اما بعد از هر تراکنش مقدار کارمزد همون کسر میشد و موجودی واقعی رو به کاربر نشون میداد.

شما هم میتونید همین کار رو انجام بدید یعنی کاربرهای شما که این کارت رو دارند وقتی تراکنشی انجام میشه با کسر موجودی بتونند برداشت کنند
چون اینطور که 24 ساعت صبر کنند تا بیاد توی کارت میشه همون ماجرای واریز به کارت های عادی بانک ها که الان انجام میدین فقط فرقش در کامزد 500 تومانی انتقال هست

یعنی من خودم به عنوان یه پذیرنده دوست دارم وقتی این کارت دستم هستش بتونم آنی ازش استفاده کنم.
مثلا: من در جایی هستم که فقط کارت زرین پال دستم هست حالا پول نیاز دارم به یکی از دوستان میگم از سایتم یه خرید کنه و برام به نوعی پول حواله کنه و پول سریع بیاد توی کارت زرین پالم که بتونم برداشت کنم

samansystems
January 13th, 2014, 18:25
ابتدا تبریک میگم ایده حالب و خوبی هستش.
اما تا موقعی که نشه از کارت به صورت مستقیم خرید کرد فایده ای نداره

منظورتون از خريد مستقيم به چه صورت هست ؟
ازين کارت ميشه تو همه درگاه های پرداخت اينترنتی تحت شاپرک و همه کارت خوان های شاپرک خريد کرد. :64:

در یکی از سایت های درگاه واسط یه مورد خیلی خوب و جالب بود که نام نمیبرم از سایت مورد نظر که تبلیغ نشه
اما بعد از هر تراکنش مقدار کارمزد همون کسر میشد و موجودی واقعی رو به کاربر نشون میداد.

خيلی از کاربرای زرين پال در واقع کارمزدی رو پرداخت نميکنن.
بزرگ بودن جامعه پذيرندگان زرين پال باعث شده کاربران نياز های خودشون رو از پذيرنده های داخل زرين پال تامين کنن و بنابراين هيچ کارمزدی رو پرداخت نميکنن.

چون اینطور که 24 ساعت صبر کنند تا بیاد توی کارت میشه همون ماجرای واریز به کارت های عادی بانک ها که الان انجام میدین فقط فرقش در کامزد 500 تومانی انتقال هست

زرين پال تا پيش ازين کارت ها اجازه واريز کارت به کارت رو نداشت و با راه اندازی اين کارت ها امکان واريز به زرين کارت فراهم ميشه. همين رقم 500 تومان کارمزد شايد در نگاه اول کم باشه ولی برای بعضی از تراکنش ها از 2.5% هم بيشتر هست. به اين معنی که برخی از درگاه های پرداخت دارن به اسم های مختلف تا 5 6 درصد کارمزد از مشتری های خودشون کسر ميکنن.

یعنی من خودم به عنوان یه پذیرنده دوست دارم وقتی این کارت دستم هستش بتونم آنی ازش استفاده کنم.
مثلا: من در جایی هستم که فقط کارت زرین پال دستم هست حالا پول نیاز دارم به یکی از دوستان میگم از سایتم یه خرید کنه و برام به نوعی پول حواله کنه و پول سریع بیاد توی کارت زرین پالم که بتونم برداشت کنم

بعضی از مواردی که ميگيد در حال حاضر قابل پياده سازی نيست و به خاطر همين هست پيشبينی ما صدور تنها 4000 کارت هست ولی انشالله به مرور زمان مزايایی رونمائی ميشن که در نوع خودشون اولين و بهترين هستند.

reza*
January 13th, 2014, 18:44
انشالل... زرین پال کی بانک میشه ؟ فقط این نوع حرف زدن و دست انداختن مسئولان زرین پال درست بشه ایرادی نداره دیگه :d

موفق باشید .

samansystems
January 13th, 2014, 18:48
انشالل... زرین پال کی بانک میشه ؟ فقط این نوع حرف زدن و دست انداختن مسئولان زرین پال درست بشه ایرادی نداره دیگه :d
موفق باشید .

زرين پال کوچيکتر ازين هست. :)
انشالله وقتی عمرش به 40 50 سال رسيد چيزی شده باشه!
برنامه زرين پال بلند مدت هست انشالله.

samancms
January 13th, 2014, 19:26
با این کار زرین پال باز هم ثابت کرد که مثل بقیه درگاه ها نیست که مثل قارچ رشد کردن و کارش رو خوب بلده و کارش رو بچه بازی نمیدونه ...
دارم لحظه شماری میکنم برای زرین کارتم ...

mibfa
January 14th, 2014, 01:09
سلام

تبریک میگم به دوستان عزیز و اقای امیری.

انشالله که هر روز موفق تر و خلاق تر باشد

Parserver
January 14th, 2014, 01:19
تبریک
اقدام جالبی هست
موفق باشید

rashed2285
January 14th, 2014, 01:39
تبریک میگم اقدام جالبی است
اما چند نکته
1.شما میگین کمتر از 24 ساعت
تجربه شخصی بنده از سایت های جهان پی . پای لاین کمتر از اینا است و ار صبح تسویه بزنم تا عصر میاد
همون جور که یکی از دوستان گفتند این کارتم مثل کارت های عابر است و تفاوتی نداره
سایت هایی که اسم بردم در کمترین زمان به کارت هر بانکی تسویه میکنن
زیر 18 ساعت به جز روز های جمعه

mahdiazarnia
January 14th, 2014, 01:44
دقیقاً منم با حرف دوستمون موافق هستم ، تسویه حساب هاتون رو سریع کنید خیلی بهتره

samansystems
January 14th, 2014, 09:50
1.شما میگین کمتر از 24 ساعت

با وجود اين کارت:
بله دقيقا مشابه يکی از سايت هایی که نام برديد. يعنی ممکنه 1 ساعته واريز بشه ممکنه 24 ساعته واريز بشه.
اتفاقا بعضی ازين سايت هایی که نام برديد شاکی زياد دارن که اوايل 10 دقيقه ای ميريختن و الان 24 ساعته

برای کاربران طلائی:
هم که ما از قبل 8 تا 36 ساعته واريز ميکرديم و به طور متوسط تراکنش های کاربران طلائی زرين پال زير 5 ساعت به حساب بانکيشون اعمال ميشه.

همه اين موارد رو در حالتی در نظر بگيريد:
که هيچ کارمزد اضافه ای بجز کارمزد تعيين شده کسر نميشه. مثل کارمزد کارت به کارت شتابی يا هر کارمزد ديگه ای تحت هر عنوانی :)

samansystems
January 14th, 2014, 09:51
دقیقاً منم با حرف دوستمون موافق هستم ، تسویه حساب هاتون رو سریع کنید خیلی بهتره

برای تسويه حساب سريعتر يا بايد در سطح تاييد طلائی باشيد يا بايد زرين کارت داشته باشيد. وظيفه زرين پال تضمين تراکنش برای مشتری و فروشنده هست و به همين دليل هست که سختگيری هایی وجود داره که با عبور ازون سختی ها ميشه به تسويه حساب سريعتر رسيد. کليه پروپوزال ها و طرح های پذيرفته شده و در آستانه پذيرش زرين پال هم بر اساس همين تضمين تراکنش ها تدوين شده و در بانک های طرف قرار داد پذيرفته شده.
با وجود سطح طلائی يا داشتن زرين کارت تراکنش هاتون با سرعت بيشتری به حسابتون اعمال ميشه.

samansystems
January 14th, 2014, 09:58
دوستان اين موضوع رو هم دقت کنيد که اکثر سرويس های زرين پال سرويس های خاص و متفاوت هستن که برای هر کدوم داره تعهدات و ضمانت هایی به بانک های طرف قرار داد داده ميشه.
بنابراين مقايسه زرين پال با سايت هایی که بعضا آدرس و تلفن مشخص و دائمی ندارن و هر روز اطلاعات خودشون رو تغيير ميدن ممکن نيست.

samansystems
January 14th, 2014, 22:44
2000 تا کارت آماده شده تا انشالله طی روزهای آتی برای پذيرندگان طلائی ارسال بشه.
انشالله بعد از ارسال آماده ميشيم برای صدور کارت پذيرنده های نقره ای

vp_server
January 14th, 2014, 22:56
2000 تا کارت آماده شده تا انشالله طی روزهای آتی برای پذيرندگان طلائی ارسال بشه.
انشالله بعد از ارسال آماده ميشيم برای صدور کارت پذيرنده های نقره ای
درود
کارتی که در پست اول پابلیک کردید با کارتی در پست قبلی قرار دادید فرق دارد و اگر اشتباه نکنم لوگو بانک آینده درج شده است
ممنون میشوم در این مورد توضیح بدهید

samansystems
January 14th, 2014, 23:02
درود
کارتی که در پست اول پابلیک کردید با کارتی در پست قبلی قرار دادید فرق دارد و اگر اشتباه نکنم لوگو بانک آینده درج شده است
ممنون میشوم در این مورد توضیح بدهید

از ابتدا توضيح داديم که اين کارت ها با همکاری دو بانک صادر شده. يکی از بانک ها آينده هست.
طرح کارت ها بعد از برسی و تاييد نهائی به صورت فعلی دراومده و انشالله 4000 کارت اول با طرح فعلی ارسال ميشن. (طرح اول به دليل گسترده بودن طيف رنگ فعلا در حال برسی هست. انشالله برای چاپ های بعدی طرح های متنوع و جالب تری هم ارسال ميکنيم.)

reza*
January 14th, 2014, 23:10
با اینا میشه خرید اینترنتی داشت ؟ یعنی ccv2 اینا دارن ؟

samansystems
January 14th, 2014, 23:13
با اینا میشه خرید اینترنتی داشت ؟ یعنی ccv2 اینا دارن ؟

هم cvv2 و هم تاريخ انقضا دارن.
رمز دوم رو هم از دستگاه های خود پرداز بانک ميشه ست کرد.

reza*
January 14th, 2014, 23:17
هم cvv2 و هم تاريخ انقضا دارن.
رمز دوم رو هم از دستگاه های خود پرداز بانک ميشه ست کرد.

شرمنده من تاپیک رو زیاد دنبال نکردم شاید سوالاتم تکراری باشه . اینا همون کارت های هدیه هست که بانک ها میدن ؟ با این تفاوت که لوگوی شما رو داره ؟

samansystems
January 14th, 2014, 23:21
شرمنده من تاپیک رو زیاد دنبال نکردم شاید سوالاتم تکراری باشه . اینا همون کارت های هدیه هست که بانک ها میدن ؟ با این تفاوت که لوگوی شما رو داره ؟

خير اين کارت، کارت هديه نيست. کارت هديه قابل شارژ نيست. در حالی که اين کارت ها قابليت شارژ شدن دارن و امکان کارت به کارت کردن به اونها هم وجود داره.
کارت نقدی هست اين کارت.

samansystems
January 14th, 2014, 23:26
یعنی برای ما که شخص حقیقی هستم صادر نمیشه؟

زرين کارت برای همه کاربران زرين پال (تاييد طلائی و نقره ای) قابل صدور هست.

samansystems
January 14th, 2014, 23:30
ببخشید برای حساب های نقره ای و طلایی کارت جدا و متفاوتی صادر میکنید؟ اینو می پرسم که اگه کارت های حساب های طلایی امکانات بیشتری دارن منم زودتر حسابم را طلایی کنم.

خير کارت ها تفاوتی ندارن. يعنی اگر الان نقره ای باشيد و کارت رو درخواست بديد در آينده که طلائی باشيد هم از همون کارت ميتونيد استفاده کنيد. ولی کوچکترين مورد اين هست که کارت پذيرنده های طلائی به صورت رايگان صادر شده در حالی که کارت کاربران نقره ای با دريافت هزينه صادر ميشه. ;)
البته پيشنهاد ما اين هست که اگر ميتونيد حتما به سطح تاييد طلائی ارتقا بديد حسابتون رو. چون مزايای کاربران طلائی در برابر کاربران نقره ای زياد هست و روز به روز هم در حال بيشتر شدن هست.

rezaonline.net
January 15th, 2014, 00:49
انشاالله موفق باشید.
من از این طرحه خوشم اومد اتفاقا این از اولیه که گذاشتن قشنگتره ، با کلاستره .
:)

i-whost
January 15th, 2014, 01:13
موجودی حساب زرین پال آنلاین در حساب کارت انلاین قابل روئت هست یا باید درخواست واریز داده بشود؟

تفاوت این کارت با کارت شتاب بانک آینده چیست ؟ جز طرح و لوگویی که زده اید

delta
January 15th, 2014, 02:22
یک سوال..بخواهیم بریم موجودی ببینیم یا پسورد عوض کنیم باید بریم کدوم بانک؟ درسته شتاب هست اما بقیه کارتهای بانکهای دیگر هم بخواهیم عملیاتی مثل تعویض رمز و رمز دوم و.. بزاریم باید بریم بانک خودش..مال شما روباید کدوم بانک ببریم؟

سواب بعدی: از کجا و چطوری درخواست کارت روبدیم؟

samansystems
January 15th, 2014, 09:02
موجودی حساب زرین پال آنلاین در حساب کارت انلاین قابل روئت هست یا باید درخواست واریز داده بشود؟

موجودی بايد به اين کارت انتقال داده بشه و بعد بشه ازون در شبکه شتاب استفاده کرد.

تفاوت این کارت با کارت شتاب بانک آینده چیست ؟ جز طرح و لوگویی که زده اید

در کارايی هيچ تفاوتی نداره و در تمام جاهایی که کارت بانک آينده و کارت های تحت شتاب قابل استفاده هستند اين کارت هم قابل استفاده هست.

یک سوال..بخواهیم بریم موجودی ببینیم یا پسورد عوض کنیم باید بریم کدوم بانک؟

برای تغيير رمز بايد به بانکی که لوگوی اون روی کارت درج شده مراجعه کنيد. اين 4000 کارت اولی که صادر ميشن مربوط به بانک آينده هستن که برای عمليات تغيير رمز بايد به خود پرداز های بانک آينده مراجعه کرد.

سواب بعدی: از کجا و چطوری درخواست کارت روبدیم؟

برای کاربران طلائی بسته بندی شده و طی روزهای آتی ارسال ميشه.
برای کاربران نقره ای از هفته آينده گزينه درخواست زرين کارت در پنل فعال ميشه.

i-whost
January 15th, 2014, 13:02
اگر اشتباه متوجه شدم اطلاع بدهید. شما این کارت ها به اسم فرد تهیه می کنید و با مدارکی که به شما ارسال کرده اند یا به اسم زرین پال صادر می شود؟

پس تفاوتی در کارت شتابی که به طور مثال بنده الان در زرین پال اضافه کردم با این کارت وجود ندارد؟

برداشت ابتدایی بنده به این صورت بوده که موجودی از این کارت ها قابل روئت و برداشت هست ولی مثل اینکه این کارت ها صرفا جنبه تبلیغاتی دارد.

اگر بتوانید امنیت بالا ببرید و سیستم كارت های مغناطیسی راه اندازی کنید همانند ویزا و مسترکارت و ... طرح جالبی می شود.

samansystems
January 15th, 2014, 14:10
اگر اشتباه متوجه شدم اطلاع بدهید. شما این کارت ها به اسم فرد تهیه می کنید و با مدارکی که به شما ارسال کرده اند یا به اسم زرین پال صادر می شود؟
پس تفاوتی در کارت شتابی که به طور مثال بنده الان در زرین پال اضافه کردم با این کارت وجود ندارد؟
برداشت ابتدایی بنده به این صورت بوده که موجودی از این کارت ها قابل روئت و برداشت هست ولی مثل اینکه این کارت ها صرفا جنبه تبلیغاتی دارد.

موضوع اين هست زرين پال تا پيش ازين اجازه واريز کارت به کارت رو نداشت.
ولی ازين به بعد واريز کارت به کارت بوجود اومده و کاربران برای واريز سريعتر نياز به افزايش سطح تاييد به طلائی ندارن و با همين کارت ها هم ميتونن واريز های فوری و سريع رو داشته باشن.

اگر بتوانید امنیت بالا ببرید و سیستم كارت های مغناطیسی راه اندازی کنید همانند ویزا و مسترکارت و ... طرح جالبی می شود.

روی کارت ها برنامه هایی در نظر گرفته شده که انشالله مثل هميشه به مرور زمان معرفی ميکنيم.

vp_server
January 15th, 2014, 14:15
درود
برای دریافت کارت نقدی برای هر کاربر حساب شخصی باز کرده اید و درخواست کارت داده اید؟
تا جایی که بنده اطلاع دارم یرای دریافت کارت نقدی افتتاح حساب لازم است
و اگر حساب باز شده است با هماهنگی کاربر میباشد؟ و از مدارک ارسالی کاربر برای عضویت در زرین پال جهت افتتاح حساب استفاده شده است؟
در این صورت امضا کاربر جهت افتتاح حساب الزامی است...

samansystems
January 15th, 2014, 14:22
درود
برای دریافت کارت نقدی برای هر کاربر حساب شخصی باز کرده اید و درخواست کارت داده اید؟
تا جایی که بنده اطلاع دارم یرای دریافت کارت نقدی افتتاح حساب لازم است
و اگر حساب باز شده است با هماهنگی کاربر میباشد؟ و از مدارک ارسالی کاربر برای عضویت در زرین پال جهت افتتاح حساب استفاده شده است؟
در این صورت امضا کاربر جهت افتتاح حساب الزامی است...

خير برای کاربر حسابی باز نشده و از مدارک هم استفاده ای نشده =d>
اسم و کد ملی کاربر برای صدور کارت به بانک ارائه شده و بانک کارت نقدی رو صادر کرده.

موضوعی که شما ميفرمائيد مربوط به شرايط عادی هست که کسی بخواد حساب باز کنه.
قطعا قرار دادی که برای اين کارت ها با بانک آينده و بانک های ديگه امضا شده متفاوت با شرايط عادی هست.

Faraz4u
January 15th, 2014, 15:11
طرح جالبی هست . نمونه این کارت ها را از صبامهر با همکاری بانک پاسارگاد دیدم ولی یک خوبی که کارت های اونها داره خیلی از فروشگاه ها و مراکز تفریحی تخفیف میدن بهش

مثلا از یک فروشگاه 20% تخفیف میده . شما 100 هزار تومن که کارت بکشین 80 تومن از حساب کم میکنه

با زرین پال هم اگر بتونین با چند جا صحبت کنین تخفیف بگیرین خیلی خوب میشه . یه تبلیغ خوب هم برای اون فروشگاه هست. خیلی هم مشتاق پیدا میکنه کارت های شما

samansystems
January 15th, 2014, 15:17
طرح جالبی هست . نمونه این کارت ها را از صبامهر با همکاری بانک پاسارگاد دیدم ولی یک خوبی که کارت های اونها داره خیلی از فروشگاه ها و مراکز تفریحی تخفیف میدن بهش
مثلا از یک فروشگاه 20% تخفیف میده . شما 100 هزار تومن که کارت بکشین 80 تومن از حساب کم میکنه
با زرین پال هم اگر بتونین با چند جا صحبت کنین تخفیف بگیرین خیلی خوب میشه . یه تبلیغ خوب هم برای اون فروشگاه هست. خیلی هم مشتاق پیدا میکنه کارت های شما

لوياليتی يکی از اهدافی هست که برای اين کارت ها در نظر گرفته شده.
در حال مذاکره با شرکتی هستيم که انشالله اون شرکت با 2000 مرکز تفريحی طرف قرار داد هست.

البته در مورد کارت صبامهر امکان برداشت از خودپرداز وجود نداره که در کارت زرين پال اين قابليت مهم (برای کاربران زرين پال مهم هست :دی ) وجود داره.

nasser
January 16th, 2014, 22:43
سلام و خسته نباشید به گروه زرین پال
من از سال 90 یا 91 که با زرین پال آشنا شدم اما به دلایلی درگاه فعالی باهاشون نداشتم و الان کم کم دارم روی یکی از سایت های تازه تاسیسم راش میندازم و انشالله همکاری مون رو آغاز کنیم تا حالا واریز و خرید زیادی از طریق زرین پال داشتم که واقعا سیستم خوب و پشتیبانی قوی دارن

زرین کارت برنامه جالب قابل انعطافی به نظر میرسه ولی یه مشکل که برای برخی کاربرها وجود خواهد داشت اینه که الان من و امثال من که شهرستان هستیم و بانک آینده شعبه تو شهرمون نداره برای استفاده از خدمات این کارت ها مشکل خواهیم داشت

یه پیشنهاد : بانک های دیگه که قرار داد دارین باهاشون سعی کنید از بانک های استفاده کنید که توی خیلی از شهر ها شعبه دارن مثل پاسارگاد و اقتصاد نوین و .....
و این امکان رو هم تو سایتتون قرار بدین که کاربر وقتی درخواست کارت میده بتونه انتخاب کنه که مثلا کارتش از بانک x صادر بشه

samansystems
January 17th, 2014, 00:25
زرین کارت برنامه جالب قابل انعطافی به نظر میرسه ولی یه مشکل که برای برخی کاربرها وجود خواهد داشت اینه که الان من و امثال من که شهرستان هستیم و بانک آینده شعبه تو شهرمون نداره برای استفاده از خدمات این کارت ها مشکل خواهیم داشت

کارت ها در تهران صادر ميشن و به آدرس پستی شما ارسال ميشن.
زمانی که کارت بدستتون ميرسه بايد رمز رو تغيير بديد و رمز دوم رو هم در صورت تمايل روی اون ست کنيد (از خود پرداز های بانک آينده)
بعد ازين عمليات ديگه با خود پرداز بانک آينده کاری نداريد و از هر خود پردازی ميتونيد موجودی کارت خودتون رو دريافت کنيد.

nasser
January 17th, 2014, 11:32
کارت ها در تهران صادر ميشن و به آدرس پستی شما ارسال ميشن.
زمانی که کارت بدستتون ميرسه بايد رمز رو تغيير بديد و رمز دوم رو هم در صورت تمايل روی اون ست کنيد (از خود پرداز های بانک آينده)
بعد ازين عمليات ديگه با خود پرداز بانک آينده کاری نداريد و از هر خود پردازی ميتونيد موجودی کارت خودتون رو دريافت کنيد.

یعنی با این کارت ها امکان استفاده از خدمات بانکی از داخل شعبه رو نداریم مثلا به یکی شماره کارت یا حساب بدیم و از داخل شعبه برامون پول بریزه یا بریم از داخل شعبه گردش حساب بگیریم و ........ !!!!!؟؟؟؟

samansystems
January 17th, 2014, 11:37
یعنی با این کارت ها امکان استفاده از خدمات بانکی از داخل شعبه رو نداریم مثلا به یکی شماره کارت یا حساب بدیم و از داخل شعبه برامون پول بریزه یا بریم از داخل شعبه گردش حساب بگیریم و ........ !!!!!؟؟؟؟

از داخل شعبه هم ميتونن به کارت شما انتقال وجه بدن.
و شما هم ميتونيد از داخل شعبه موجودی کارت خودتون رو تا سقف 15 مليون تومان در روز نقد کنيد.

ولی در کل بدون مراجعه به شعبه و از طريق هر دستگاه خود پردازی ميتونيد وجه رو از کارت برداشت کنيد.

END
January 17th, 2014, 12:07
ضمن احترام به قدمت مجموعه سامان سیستم

ولی این امکان خیلی ویژه ای نیست !

مثلا ال جی کارت هدیه با همکاری یکی از بانک ها میداد که شماره کارت هم روش درج شده بود و قابلیت شارژ داشت ، عین کارت خود اون بانک بود فقط لوگو و طرح ال جی روی کارت بود

با آن کارت ها میشد از همه جا خرید کرد فقط نمیشد نقدی وجه را از خودپرداز دریافت کرد

ولی کارت هایی دیگر هست که با طرح یک شرکت خاص داده می شوند و کلیه قابلیت هایی که شما فرمودید را دارا می باشند

لینک مرتبط : شرکت پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد :: کارت (http://pep.co.ir/index.aspx?siteid=86&pageid=829)

samansystems
January 17th, 2014, 12:16
ضمن احترام به قدمت مجموعه سامان سیستم

مننون از شما.

ولی این امکان خیلی ویژه ای نیست !

ما هم نگفتيم ويژه هست. مهم اين هست که از ترکيب سرويس ها با هم بتونيم سرويس ويژه ای رو به کاربران خودمون ارائه بديم.
برای مثال تسريع در واريز ها به کمک اين کارت باعث ميشه تا کاربران زرين پال به يک سرويس کاملا ويژه در فروش اينترنتی دسترسی داشته باشن.

مثلا ال جی کارت هدیه با همکاری یکی از بانک ها میداد که شماره کارت هم روش درج شده بود و قابلیت شارژ داشت ، عین کارت خود اون بانک بود فقط لوگو و طرح ال جی روی کارت بود
با آن کارت ها میشد از همه جا خرید کرد فقط نمیشد نقدی وجه را از خودپرداز دریافت کرد

يکی از مزايای اصلی اين کارت اين هست که قابليت دريافت وجه از خود پرداز های شتاب رو داره. فقط برای همين يک موضوع ما مجبور به ارائه تضمين های محکمتری به دو بانک طرف قرار داد شديم.

ولی کارت هایی دیگر هست که با طرح یک شرکت خاص داده می شوند و کلیه قابلیت هایی که شما فرمودید را دارا می باشند
لینک مرتبط : شرکت پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد :: کارت (http://pep.co.ir/index.aspx?siteid=86&pageid=829)

البته نمونه هایی که شما ارسال کرديد از طرف شرکت تجارت الکترونيک ارائه ميشن ولی کارت فعلی زرين پال با همکاری مستقيم با بانک صادر شده.
بالطبع دست بانک ها در ارائه سرويس بسيار بازتر از شرکت های تجارت الکترونيک هست و به همين خاطر بوده که بانک انتخاب شده و نتيجه اون اين هست که امکان برداشت از خود پرداز بوجود اومده که در اکثر کارت های فعلی که شما نمونه اون رو ارسال کرديد، اين امکان وجود نداره.

ولی در کل ويژگی اين کارت ها زمانی مشخص ميشه که اين سرويس ترکيب ميشه با سرويس زرين پال و کاربران زرين پال ميتونن يک سرويس ويژه از زرين پال دريافت کنن.

milad4292
January 17th, 2014, 16:20
طرح 4000 هزار کارت اول در اين تصوير قابل مشاهده هست.
خوشحال ميشيم دوستان نظر خودشون رو در مورد طرح کارت بدن تا در چاپ بعدی از نظر دوستان هم استفاده کنيم.

سلام
بنظرتون يخوره رنگ بندي جذاب داشته باشه بهتر نيست؟

reza*
January 17th, 2014, 16:27
طرح 4000 هزار کارت اول در اين تصوير قابل مشاهده هست.
خوشحال ميشيم دوستان نظر خودشون رو در مورد طرح کارت بدن تا در چاپ بعدی از نظر دوستان هم استفاده کنيم.

نسبت به ویرایش نام خانوادگی از روی کارت اقدام فرمایید :-|

samansystems
January 17th, 2014, 17:08
دوستان خوشحال ميشيم نظر خودشون رو در مورد طرح 4000 کارت اول بدن تا در چاپ بعدی نظر دوستان هم تا جای ممکن لحاظ بشه.

Azad Web
January 17th, 2014, 17:51
بسیار عالی
تبریک میگم به همه دست اندرکاران زرین پال
انشالله بتونید روزی بین المللیش کنید و ملتی رو از شر تحریمهای پی پال و غیره خلاص کنید.

Azad Web
January 17th, 2014, 17:57
دوستان خوشحال ميشيم نظر خودشون رو در مورد طرح 4000 کارت اول بدن تا در چاپ بعدی نظر دوستان هم تا جای ممکن لحاظ بشه.

پیشنهاد میکنم یک قراخوان با عنوان طرح کارت زرینپال راه بندازید تا دوستان طراح شرکت کنن و بهترین طرح رو انتخاب کنید + جایزه

nasser
January 18th, 2014, 00:02
مفتخرم که اولین نفری هستم که یه طرح برای زین کارت زده و تقدیم زرین پال می کنم :D

طرح اولیه هست اومیدوارم که مورد توجه تیم زرین پال و دوستان wht قرار بگیره و کارت خود من رو هم با این طرح جدید برام بفرستن و سورپرایزم کنن :D
این طرح فقط روی کارته و پشتش رو فعلا کاری نداریم
تو این طرح از سه رنگ استفاده شده رنگ زمینه که به رنگ خاکستریه که تو روانشناسی رنگ برای نشان دادن و القاع حس تعادل به کار می رود
و رنگ بعدی بخشی که فقط در قسمت زیرین کارته و برای دادن جلوه به کارته که به رنگ آبی که القاع کننده حس اعتماد
و رنگ زرد که رنگ لوگوی زرین پال هم هست و القاع کننده حس خوش بینیه

تو این کارت بیشتر سعی شده سادگی تو الویت باشه
توی کارت اولیه زرین پال 2 تا چیز که به شخصه برای خود من ناخوشایند بود یکی لگوی زرین پال که در پایین قرار داشت و دیگری ترکیب استفاده از کلمات فارسی و انگلیسی که به نظرم جالب نبود

توی این کارت از طرح کره زمین با دایره های کوچیک استفاده شده که از کره زمین به این خاطر استفاده شده که نشان دهنده قالبیت فراوان و فراگیر و دارای پتانسیل پیشرفته
و از دایره های کوچک برای این استفاده شده که تا اونجایی که تو روانشناسی یادمه نشون دهنده اینه که حس وظیفه شناسی شخص رو نشون میده

18063

milad4292
January 18th, 2014, 11:10
مفتخرم که اولین نفری هستم که یه طرح برای زین کارت زده و تقدیم زرین پال می کنم :D

طرح اولیه هست اومیدوارم که مورد توجه تیم زرین پال و دوستان wht قرار بگیره و کارت خود من رو هم با این طرح جدید برام بفرستن و سورپرایزم کنن :D
این طرح فقط روی کارته و پشتش رو فعلا کاری نداریم
تو این طرح از سه رنگ استفاده شده رنگ زمینه که به رنگ خاکستریه که تو روانشناسی رنگ برای نشان دادن و القاع حس تعادل به کار می رود
و رنگ بعدی بخشی که فقط در قسمت زیرین کارته و برای دادن جلوه به کارته که به رنگ آبی که القاع کننده حس اعتماد
و رنگ زرد که رنگ لوگوی زرین پال هم هست و القاع کننده حس خوش بینیه

تو این کارت بیشتر سعی شده سادگی تو الویت باشه
توی کارت اولیه زرین پال 2 تا چیز که به شخصه برای خود من ناخوشایند بود یکی لگوی زرین پال که در پایین قرار داشت و دیگری ترکیب استفاده از کلمات فارسی و انگلیسی که به نظرم جالب نبود

توی این کارت از طرح کره زمین با دایره های کوچیک استفاده شده که از کره زمین به این خاطر استفاده شده که نشان دهنده قالبیت فراوان و فراگیر و دارای پتانسیل پیشرفته
و از دایره های کوچک برای این استفاده شده که تا اونجایی که تو روانشناسی یادمه نشون دهنده اینه که حس وظیفه شناسی شخص رو نشون میده

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f172/18063-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%86%D9%82%D8%AF%DB%8C-%D8%B2%D8%B1%D9%8A%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D9%84%D8%8C-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D9%8A%D8%B3-%D8%AC%D8%AF%D9%8A%D8%AF-%D8%B2%D8%B1%D9%8A%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%86%D9%82%D8%B1%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D9%88-%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%A6%DB%8C-zarincard-jpg

سلام
طرح شما زيباتر هست. اما نميدونم چرا اصرار به استفاده از رنگهاي مرده دارين :|

sat2they
January 18th, 2014, 12:19
واقعا این کارتون تک هست تابحال همچین چیزی در بین سایت های رقیب زرینپال نه دیده و نه شنیده بودم !

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

nasser
January 18th, 2014, 16:11
سلام
طرح شما زيباتر هست. اما نميدونم چرا اصرار به استفاده از رنگهاي مرده دارين :|

ممنون دوست عزیز شما لطف دارین
من به جای مرده از واژه سنگین تر و رسمی تر استفاده میکنم
با تغییر رنگ موافق نیستم به دلایلی که گفته شده چرا از این رنگ ها استفاده شده
و برای روشن تر و تیره تر کردن رنگ ها پس از برسی زیاد به این رنگها رسیدم
و این که طرح اولیه هست و جای زیادی برای کامل شدن داره
به نظرم میشه رنگ خاکستریش و زردش رو کمی روشتر کرد اما در حدی که به اصل کار لطمه نخوره .

بازم ممنون از نظرتون منتظر نظرات دوستای دیگه هم هستم

yallfa
January 21st, 2014, 13:59
با سلام

با نظر من بتونید پذیرندگی مثل سایت پرشین سویچ راه اندازی کنید خیلی عالی میشه

من خودم خیلی رفتم دنبالش نشد

الان سایت جی پال داره این کارا دقیقا انجام میده البته جی پال به صورت نمایندگی هست خودش که از سایت پرشین سویچ پین گرفته

ممنونم

samansystems
February 28th, 2014, 00:30
مرسی از پيشنهاد دوستان. برنامه هایی مد نظر زرين پال هست که انشالله در بازه های مختلف زمانی رونمائی خواهند شد.
به دليل جلوگيری از کپی برداری ترجيح مون اين هست تا زمان عقد قرار داد ها و رونمائی صحبتی ازشون به عمل نياريم.
عزيزانی که در سطح تاييد نقره ای قرار دارن ميتونن برای درخواست کارت از طريق آدرس زير (صفحه: زرين کارت (https://www.zarinpal.com/zarincard) چيست ؟) اقدام کنن:

https://www.zarinpal.com/zarincard

هزينه صدور و ارسال زرين کارت برای کاربران نقره ای 10500 تومان در نظر گرفته شده.

Dr.Oxygen
February 28th, 2014, 00:54
درود.
طرح بسیار خوبی هست ...
انشاالله زرین پال روز به روز به روند روبه رشد خودش ادامه بده .
با احترام.

samansystems
February 28th, 2014, 15:15
درود.
طرح بسیار خوبی هست ...
انشاالله زرین پال روز به روز به روند روبه رشد خودش ادامه بده .
با احترام.

مرسی
باعث افتخار ما خواهد بود که بتونيم سايت ميزبان دی ال رو در ليست پذيرنده های خدمات میزبانی وب و دامنه (https://www.zarinpal.com/Merchants/listCategory/Hosting) داشته باشيم.

Dr.Oxygen
February 28th, 2014, 15:25
مرسی
باعث افتخار ما خواهد بود که بتونيم سايت ميزبان دی ال رو در ليست پذيرنده های خدمات میزبانی وب و دامنه (https://www.zarinpal.com/Merchants/listCategory/Hosting) داشته باشيم.

ممنون .
احتمالا از طریق درگاه اختصاصی همکاری داشته باشیم .

samansystems
February 28th, 2014, 15:41
ممنون .
احتمالا از طریق درگاه اختصاصی همکاری داشته باشیم .

در خدمتتون هستيم.
فقط يکی از قوانين زرين پال استفاده از درگاه مستقيم و غير مستقيم در کنار هم هست. چون اينکار باعث ميشه بقيه پذيرنده ها هم بتونن نياز خودشون رو از سايت های پذيرنده فعال در زرين پال، بدون کسر کارمزد، تامين کنن.

samansystems
March 21st, 2014, 13:53
عزيزان امکان مشاهده موجودی زرين کارت (http://www.webhostingtalk.ir/www.zarinpal.com/zarincard) از داخل وبسايت زرين پال فراهم شده.

mahrsh3
March 23rd, 2014, 10:06
سلام کارت های نقدی از کدوم بانک هست وچطوری داده میشه

samansystems
March 23rd, 2014, 12:14
سلام کارت های نقدی از کدوم بانک هست وچطوری داده میشه

قرارداد زرين پال برای ارائه اين کارت ها با دو بانک بسته شده که در حال حاضر در حال ارائه کارت ها از بانک آينده هستيم.
کاربرانی که درخواست ميدن، کارت ها به صورت پستی براشون ارسال ميشه و به آدرسی که ثبت کردن تحويل داده ميشه.

delta
March 23rd, 2014, 12:21
عزیز این بانکی که باهاش قرارداد بستید و زرین کارت هست تو خیلی شهرها نیستش.. تو شهر خود ما یکی هست عابر بانک نداره...نه میشه رمز دوم روش گذاشت نه هیچی دیگر..کاش حداقل تو پنل زرین پال یک امکانی چیزی میزاشتید بتونیم رمز دوم برای کارت بزاریم یا رمزمون رو بتونیم عوض کنیم...

samansystems
March 23rd, 2014, 12:36
عزیز این بانکی که باهاش قرارداد بستید و زرین کارت هست تو خیلی شهرها نیستش.. تو شهر خود ما یکی هست عابر بانک نداره...نه میشه رمز دوم روش گذاشت نه هیچی دیگر..کاش حداقل تو پنل زرین پال یک امکانی چیزی میزاشتید بتونیم رمز دوم برای کارت بزاریم یا رمزمون رو بتونیم عوض کنیم...

اگر در شهر شما بانک نباشه ميتونيد به همکاران اطلاع بديد پيش از ارسال کارت، رمز دوم رو ست کنن روی کارت و داخل تيکت بهتون بدن و بعد کارت رو ارسال کنن. البته اسم شهری که هستيد رو بگيد چون بانک آينده شعب زيادی داره. ممکن هست شعبه ای باز کرده باشن و شما اطلاع نداشته باشيد. (چون برای بقيه دوستان اين مورد بوجود اومده بود.)

از کارتی که در اختيار داريد ميتونيد عمليات زير رو بدون نياز به خود پرداز های آينده، انجام بديد:
-- انتقال وجه کارت به کارت از کليه دستگاه های خود پرداز متصل به شتاب
-- دريافت وجه از کليه دستگاه های خود پرداز متصل به شتاب
-- خريد از کليه کارت خوان های شتاب و شاپرک
-- خريد از کليه درگاه های پرداخت شتاب و شاپرک
-- مشاهده موجود کارت از زرين پال
-- انتقال وجه کارت به کارت از زرين پال به کليه کارت های شتاب (با توجه به توافقی که در روزهای پايانی سال گذشته انجام شد، اين سرويس طی روزهای 6 و 7 فروردين برای استفاده عموم کاربران در دسترس خواهد بود.)

viasky
March 23rd, 2014, 12:42
بنده یک سوال داشتم
این کارت ها تاریخ انقضا هم دارن؟

samansystems
March 23rd, 2014, 12:52
بنده یک سوال داشتم
این کارت ها تاریخ انقضا هم دارن؟

بله. کارت هایی که الان صادر ميشن تاريخ انقضای 3 ساله دارن.

mahrsh3
March 23rd, 2014, 13:38
سلام
جناب امیری

همکار عزیز
آیا امکان داره وب سرویس این برنامه هم برای همکاران اضافه کنید وهمکارانتون هم از این سرویس استفاده کنن
میشته در این مورد بیشتر توضیح بدین؟ من میخوام اطلاعات بیشتری داشته باشم

samansystems
March 23rd, 2014, 20:15
سلام
جناب امیری

همکار عزیز
آیا امکان داره وب سرویس این برنامه هم برای همکاران اضافه کنید وهمکارانتون هم از این سرویس استفاده کنن
میشته در این مورد بیشتر توضیح بدین؟ من میخوام اطلاعات بیشتری داشته باشم

سلام
همکار اميری ها هستم در مجموعه سامان سيستم.
انشالله قرار هست وبسرويس واريز به زرين کارت رو ارائه بديم تا سايت هایی که کاربران زيادی دارن و در واريز به کاربرانشون مشکل دارن هم بتونن ازين روش عمليات پرداخت به کاربران خودشون رو انجام بدن.

mahrsh3
March 23rd, 2014, 20:33
سلام
دوست عزیز
از طرف بانکی وب سرویس خاصی داده شده ؟ اگر در شهرها شعبه نداشته باشن یا دستگاه عابر بانک نباشه رمزدوم نداره چطوری میشه رمز دوم بگیریم

samansystems
March 23rd, 2014, 20:36
سلام
دوست عزیز
از طرف بانکی وب سرویس خاصی داده شده ؟ اگر در شهرها شعبه نداشته باشن یا دستگاه عابر بانک نباشه رمزدوم نداره چطوری میشه رمز دوم بگیریم

با سلام
وبسرويس از سايت زرين پال ارائه ميشه. خود زرين پال به وبسرويسی که بانک طرف قرار داد ارائه داده متصل ميشه.
ست کردن رمز دوم از دستگاه خود پرداز بانک آينده قابل ست شدن هست و تنها در اختيار کاربر نهائی که کارت به نامش صادر ميشه هست.
اين سرويس برای سيستم های همکاری در فروش يا سايت هایی که واريز های روزانه برای مشتريان خودشون دارن مناسب هست.

mahrsh3
March 23rd, 2014, 20:39
همکار گرامی میشه در این مورد اطلاعات بیشتری بدین اگر براتون زحمتی نداره من برام هنوز موضوع روشن نشده به چه شکلی هست

samansystems
March 23rd, 2014, 20:45
شما لازم هست دو کار رو انجام بديد:
1. برای کاربران خودتون زرين کارت فعال کنيد. هزينه فعالسازی هر زرين کارت 2300 تومان هست.
2. زرين کارت رو برای کاربران خودتون ارسال کنيد.
3. وبسرويس مخصوص اينکار رو از زرين پال دريافت کنيد.
4. هر زمان که ميخواين واريز انجام بديد از طريق اين وبسرويس و از زرين کارت خودتون وجه رو به حساب مشتری خودتون که قبلا زرين کارت داديد بهش، انتقال بديد.
5. زرين کارت خودتون رو هم ميتونيد از سايت زرين پال يا از طريق کليه کارت های شتابی شارژ کنيد.

mahrsh3
March 23rd, 2014, 20:49
سئوال من اینه میشه زرین کارت با لوگوی شرکت ما ولوگوی شرکت شما ارائه بشه؟

samansystems
March 23rd, 2014, 20:52
سئوال من اینه میشه زرین کارت با لوگوی شرکت ما ولوگوی شرکت شما ارائه بشه؟

بله. در صورتی که تعداد درخواستی شما بيش از 2000 عدد باشه ميتونيد لوگوی خودتون رو هم روی کارت قرار بديد.
حتی ميتونيد طرح اختصاصی خودتون رو هم داشته باشيد که در اين صورت قيمت بر اساس طرح خدمتتون ارائه ميشه.

mahrsh3
March 23rd, 2014, 20:57
1- هزینه چاپ چقدره
2- خودشما چاپ میکنید یا بانک ؟
3- قیمت خودکارت ها با طرح خودمون چقدر هست ؟

samansystems
March 23rd, 2014, 21:00
1- هزینه چاپ چقدره
2- خودشما چاپ میکنید یا بانک ؟
3- قیمت خودکارت ها با طرح خودمون چقدر هست ؟

توسط چاپخونه بانک ملی انجام ميشه و بعد به بانک آينده تحويل داده ميشه برای فعالسازی. بعد از فعالسازی از طريق زرين پال به شما تحويل داده ميشه.
قيمت هم بر اساس مقدار چاپ و طرح شما خواهد بود.