PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با هاست اشتراکی

saeed_061
April 24th, 2010, 08:13
سلام دوستان عزیز ما یه سایت موزیک زدیم الان 2 هفته ای هست که داریم مرتب پست میدم و ....
که اومدیم دیدیم که سایت رو زدن ساسپند کردن:-o:66:

این متنی که ایمیل شده:

سلام دوست عزیز ،

متاسفانه سایت شما بیشتر از حد معمول از سی پی یو و رم استفاده کرده و ما ساسپند کردیم . با توجه به اینکه سرور برای هاستینگ اشتراکی هست پس اگر مقدار استفاده سایت شما از منابع و بازدیدتون بالا بره

باید هزینه هایی پرداخت کنید

موقتا من برای شما سایت رو باز می کنم ، اما هواستان به سایتتان باشد

من این قسمتش رو خوب متوجه نمیشم!!!(اما هواستان به سایتتان باشد) یعنی تحدید کرده؟:-w
درضمن سایت که آماری نداره هنوز بابا! میگم که زیاد نیست راه افتاده
ممنون میشم نظرتون رو بگید

ParsDade
April 24th, 2010, 08:25
سلام دوستان عزیز ما یه سایت موزیک زدیم الان 2 هفته ای هست که داریم مرتب پست میدم و ....

این متنی که ایمیل شده:

سلام دوست عزیز ،

متاسفانه سایت شما بیشتر از حد معمول از سی پی یو و رم استفاده کرده و ما ساسپند کردیم . با توجه به اینکه سرور برای هاستینگ اشتراکی هست پس اگر مقدار استفاده سایت شما از منابع و بازدیدتون بالا بره

من این قسمتش رو خوب متوجه نمیشم!!!(اما هواستان به سایتتان باشد) یعنی تحدید کرده؟:-w

سلام
این هم از مزایای ما ایرانی هاست
هاست میفروشیم وقتی دیدیم طرف زیادی میکشه می بندیم
البته هایت فروش های خارجی هم از این طرفند بهره می برند
دوست عزیز اگه مدت زیادی نیست شما هاست رو خریدی مرجوع کن و بگو هزینتون رو پس بدن
معقول ترین راه حل است

ممنونم

delta
April 24th, 2010, 08:53
اگر سایتت موزیکه به هاستینگه مرجع موزیک داران ارجا کنید :d همه میدونن کی رو میگم. hostdl.com .از انجا سرویس بگیر از اینکارا نمیکنن

saeed_061
April 24th, 2010, 13:13
اگر سایتت موزیکه به هاستینگه مرجع موزیک داران ارجا کنید :d همه میدونن کی رو میگم. hostdl.com .از انجا سرویس بگیر از اینکارا نمیکنن

چه خبره بابا این که قیمتهاش نجومیه!! مگه میخواد چیکار کنه؟!

LoveLife
April 24th, 2010, 13:22

خوب کسی زور نکرده از این شرکت بخری
بیا خودم 1 ترابایت فضا می دم 1000 تومان !

کیفیت هزینه داره

mehdi24
April 24th, 2010, 13:31

هرچی پول بدی همونقدر آش می خوری
شما انتظار داری هاستی که 20 تومن سالیانه دادی واسش، اندازه هاست 100 تومنی ساپورت کنه سایتتو؟

saeidj
April 24th, 2010, 13:48
سلام
این هم از مزایای ما ایرانی هاست
هاست میفروشیم وقتی دیدیم طرف زیادی میکشه می بندیم
البته هایت فروش های خارجی هم از این طرفند بهره می برند
دوست عزیز اگه مدت زیادی نیست شما هاست رو خریدی مرجوع کن و بگو هزینتون رو پس بدن
معقول ترین راه حل است

ممنونم

یعنی می فرمایید یکی بیاد با هاست اشتراکیش کل سی پی یو و رم سرور رو استفده کنه؟؟؟!!!! حتما زیاد استفاده کردید که او شرکت بتون ایمیل داده دیگه

IFACO.Net
April 24th, 2010, 15:01

این متنی که ایمیل شده:

سلام دوست عزیز ،

اگه سایت تون تازه راه افتاده و آمار زیادی نداره، ممکنه ایراد از اسکریپتی باشه که در سایت تون نصب کردید، مخصوصا قسمت های آجاکسی اذیت می کنند و همینطور باید تا جایی که امکان داره ماژول ها و کامپوننت های قدیمی و یا بدرد نخور رو حذف کنید و سایت تون رو اوپتیمایز کنید تا اینجور مسائل پیش نیاد.

shixaz
April 24th, 2010, 15:30
هاست ارزون همینه روی سرور مجازی openvz 30 هزار تومانی میزبانیت میکنن بد میگن زیادی مصرف کردی پول بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!:))
از جاهای معتبر خرید کنید;)