PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به دنبال کار با درآمد متوسط

Raid_10
January 12th, 2014, 21:24
سلام دوستان عزیز
بنده می خواسنم با چند نفر شریک بشم برای شروع یه پروژه ی خوب فروش ولی به هر حال نشد و دوستان فاقد محتوای درونی لازم بودند
به هر صورت الان برای جمع کردن سرمایه به یه کار خوب نیاز دارم
در آمد ماهیانه بین 150 تا unlimited ( هر چی بیشتر بهتر ی)
فقط در راابطه با بازاریابی نباشه چرا که نمیتونم کمکی تو این قضیه کنم ( علت داره ها)
فقط در پشتیبانی هاست وی پی اس بخش فروش رو مدیریت کنم ساپورت باشم و از این حرفا
به صورت حضوری فعلا برام مقدور نیست
و اینکه یه پیشنهاد خوب بدید با تشکر
With
Solus vm _kvm _vmware_cpanel_opration system
and all about hosting virtual private server and vitual dedicated server and ..........................

studio
January 12th, 2014, 21:35
اگر وقت داری در سایت جامعه علمی و مجازی اکو پشتیبان ما باشید و در درامد های اینده سایت شریک باشی خوشحال می شویم زمینه کاری خود را برای ما بگین

Raid_10
January 12th, 2014, 21:45
اگر وقت داری در سایت جامعه علمی و مجازی اکو پشتیبان ما باشید و در درامد های اینده سایت شریک باشی خوشحال می شویم زمینه کاری خود را برای ما بگین

پ خ را چک کنید
با تشکر

Raid_10
January 12th, 2014, 23:01
up

kaajhost
January 13th, 2014, 15:13
سلام دوستان عزیز
بنده می خواسنم با چند نفر شریک بشم برای شروع یه پروژه ی خوب فروش ولی به هر حال نشد و دوستان فاقد محتوای درونی لازم بودند
فقط در راابطه با بازاریابی نباشه چرا که نمیتونم کمکی تو این قضیه کنم ( علت داره ها)
With
and all about hosting virtual private server and vitual dedicated server and ..........................

با سلام
اگر تمایل دارید فرم زیر را تکمیل و ارسال بفرمایید
www.kaajhost.net/emp.pdf

موفق باشید

SoltanHost.Net
January 13th, 2014, 15:53
سلام دوستان عزیز
With

با سلام لطفا تحصیلات یا چقدر آشنایی به سرور و هاستینگ دارید ؟ ما نیاز داریم به پشتیبانی که میتونیم ماهانه 30 الی 50 هزار تومان ارائه بدیم خواستید در خدمتیم

samansystems
January 13th, 2014, 15:58
نقاشه رو ميتونيد استفاده کنيد:
نقاشه (http://www.naghashe.com)

Raid_10
January 13th, 2014, 18:14
با سلام لطفا تحصیلات یا چقدر آشنایی به سرور و هاستینگ دارید ؟ ما نیاز داریم به پشتیبانی که میتونیم ماهانه 30 الی 50 هزار تومان ارائه بدیم خواستید در خدمتیم

با سلام من مهارتم خوبه منتهی ماهی 50 30 تومان به کارم نمیاد به هر حال ممنون 2 عزیز دیگه که لطف کردن
کاج هاست عزیز شما یه حقوق پایه ای برای من در نظر بگیرید فرمو هم برسی می کنم پر می کنم با تشکر

Raid_10
January 13th, 2014, 18:15
نقاشه رو ميتونيد استفاده کنيد:
نقاشه (http://www.naghashe.com)

در حال ثبت نام هستم چطوری چقدر در میاد توش؟:ی

Mr.Te0
January 14th, 2014, 06:55
رزومه کاریتون رو برای بنده پ.خ کنید.

Raid_10
January 14th, 2014, 11:16
کار پیدا شد از مدیران محترم خواهشمندیم که تایپیک رو ببندن
با تشکر