PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور در قالب

mahmoodi.1313
January 12th, 2014, 19:44
سلام
من یک سال پیش یک قالب اختصاصی سفارش داده بودم.الان از یک سال پیش تا دیروز استفاده نکرده بودم ولی دموشو دیده بودم و خرید کردم مطمئن بودم که کار می کنه ولی وقتی رو وردپرس نصبش کردم دیدم ارور داد:

این بسته نمی‌تواند نصب شود. PCLZIP_ERR_BAD_FORMAT (-10) : Unable to find End of Central Dir Record signature

شماره تماس طراحشم ندارم.اگر کسی می دونه مشکلش چیه لطفا راهنماییم کنه.

mahmoodi.1313
January 12th, 2014, 20:39
یکجوری درستش کردم ولی حالا ارور "نمی توان پوشه ای جدید ساخت" رو می ده من از wampserver استفاده می کنم.نه از سی پنل راهی هست که این ارور رو برطرف کرد؟

saeedagha
January 13th, 2014, 09:53
فایل های قالب را در یک پوشه دلخواه در قسمت themes بریزید و قالب رو از قسمت پیشخوان فعال کنید

iNicz.Com
January 13th, 2014, 10:14
سلام
من یک سال پیش یک قالب اختصاصی سفارش داده بودم.الان از یک سال پیش تا دیروز استفاده نکرده بودم ولی دموشو دیده بودم و خرید کردم مطمئن بودم که کار می کنه ولی وقتی رو وردپرس نصبش کردم دیدم ارور داد:

این بسته نمی‌تواند نصب شود. PCLZIP_ERR_BAD_FORMAT (-10) : Unable to find End of Central Dir Record signature

ممکنه قالب لیسانس دار باشه و روی لوکال کار نکنه .

mahmoodi.1313
January 13th, 2014, 12:04
فایل های قالب را در یک پوشه دلخواه در قسمت themes بریزید و قالب رو از قسمت پیشخوان فعال کنیدبله ممنون درست شد. فقط اون قالبی که توی دمو دیدم نبود یعنی بعضی از قسمتاش نبود باید چه کار کنم تا مثل خود دموش بشه؟

saeedagha
January 13th, 2014, 18:15
بله ممنون درست شد. فقط اون قالبی که توی دمو دیدم نبود یعنی بعضی از قسمتاش نبود باید چه کار کنم تا مثل خود دموش بشه؟
قریب به یقین قالب برای نمایش بعضی از قسمت ها به افزونه نیاز داره افزونه های مورد نیازشو نصب کنید

mashadp30
January 16th, 2014, 05:17
قریب به یقین قالب برای نمایش بعضی از قسمت ها به افزونه نیاز داره افزونه های مورد نیازشو نصب کنید

يا ميشه گفت سايدبار هاي مربوطه و قسمت هاي اضافي قالب رو بايد دستخوش تغييرات قرار بديد . مثل فوتر و منو ها

mhiizadi
January 16th, 2014, 10:40
اگر قالب های خریدنی خارجی بوده ؛ یک فایل ایمپورت دیتا بیس یا xml دادن بهتون
با wordpress importer ایمپورت کنید؛
قالب هایی که farm work خاص و ویژه ای دارند کار باهاشون هم کمی سخته

mahmoodi.1313
January 18th, 2014, 10:27
اگر کسی می تونه این کار رو انجام بده با آی دی بنده تماس بگیره
چون هر کار کردم امکان پذیر نبود

milad4292
January 18th, 2014, 10:48
سلام

درود
اگر مشكلتون هنوز حل نشده به لينك زير مراجعه كنيد
WordPress › Support » PCLZIP_ERR_BAD_FORMAT (-10) :Unable to find End of Central Dir Record signature (http://wordpress.org/support/topic/pclzip_err_bad_format-10-unable-to-find-end-of-central-dir-record-signature-1)