PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک کار خوب حتی با در آمد پایین اما ثابت؟؟

Ne&in
January 12th, 2014, 11:45
با سلام و احترام
دوستان خسته شدم اونقدر شغل عوض کردم نو نت ...
همشون اینجور لود فقط باید یا سرمایه داشته باشی یا کلی وقت بذاری یاد بگیری بعدم درآمد هم داری باید انو خرج کنی....

یک کار بگین که حداقل ماهی 20 هزار تومان اما ثابت در آمد داشته باشم...همش از صبح تا شب نشینم پای نت آخرم فقط ترافیکم رفته....

Ne&in
January 12th, 2014, 16:45
هیچ کس پیشنهادی نداشت؟

mnb1392
January 12th, 2014, 20:01
سلام
اگه نویسندگی یادداری تاپیک بازکن پولشم خوبه

studio
January 12th, 2014, 21:23
اگر دارای مهارت در نویسندگی هستید براتون شرایط پخ شد .

Ne&in
January 13th, 2014, 13:02
متاسفانه نویسندگیم خوب نیست:((

sarinainc
January 13th, 2014, 13:06
متاسفانه نویسندگیم خوب نیست:((

خوب توانایی هاتو بگو تا دوستان جذبت کنند.هیچی بلد نباشی هیچی در نمیاری دوست من

MEHDI KARAMI
January 13th, 2014, 13:06
منم نویسندگی رو پیشنهاد میدم زیاد کار سختی نیست چندتا مقاله بخونید کم کم راه میوفتید

samansystems
January 13th, 2014, 13:08
نقاشه يک پيشنهاد خوب برای شماست.
تگ بزنيد و در ازای تگ هایی که زديد پول کسب کنيد:
نقاشه (http://www.naghashe.com)

SoltanHost.Net
January 13th, 2014, 13:10
با سلام و احترام
همشون اینجور لود فقط باید یا سرمایه داشته باشی یا کلی وقت بذاری یاد بگیری بعدم درآمد هم داری باید انو خرج کنی....

یک کار بگین که حداقل ماهی 20 هزار تومان اما ثابت در آمد داشته باشم...همش از صبح تا شب نشینم پای نت آخرم فقط ترافیکم رفته....

اگر از هاستینگ و سرور سر در میارید یا از بازاریابی خوب سر در میارید خیلی ها دنبالشن ! یکی خود من دنبال بازاریابم به ازای هر خرید بهتون 1 هزار تومان میدم 20 تا خرید باشه همون روز 20 هزار تومان میدم

شاید اگه حرفه داشته باشید بیش از 50 هزار تومان در ماه در آمد داشته باشید ! موفق باشید ...

mehrshad13and11
January 13th, 2014, 13:57
با سلام به بازاریاب حرفه ای نیاز داریم با ما تماس بگیرید

Ne&in
January 13th, 2014, 14:27
کار هاستینگ کارشناس فروش بودم....
حتی خودمم دیده باشید آفر داشتم برای فروش سایت هاستینگ خودم...ولی درآمد نداشتم...
الان یک سایت فروش کارت شارژ دارم و فروشگاه اینترنتی و کلی تبلیغ کردم فایده ای نداره....
خسته شدم تلاش کردم و نتیجه نداشت...دوستی که میگین هر فروشی هزار تومان برای سایت خودم وبلاگ و وبسایت نموند جا نموند تبلیغ نکنم انگشت شمار بود ...اینجا آفر دادم....ولی دیگه خسته شدم ...جواب کارهامو نمیبینم...
کپی پیست میکنم ولی تویسندگی بلد نیستم
در حد مبتدی رو به متوسط خوب طراحی قالب وبسایت و وبلاگ برای وردپرس بلدم نمونه کارهامم اینجاست همین طور قالب خود سایت:میزبان دیزاین (http://www.mizbandesign.ir) یه قالب طراحی کردم برا یک شرکت تو نمونه کارامم هست کد رو گرفت رفت دیگه پیداش نشد...
فروش کارت شارژم:فروشگاه 19 (http://www.19charge.ir) ازین ناراحتم یه عده پول آدم رو میخورن باعث میشه مردم اعتماد نکنن به هر سایت تازه کاری برا همین مایی که تازه شروع میکنیم پیشرفت نمیکنیم....
اینم فروشگاه محصولات کامپیوتریم فروش محصولات کامپیوتری (http://froshop19.tk) ولی اینم علارغم اینکه فروشگاه شناخته شده ای هست فروشگاه اصلی ...تبلیغاتم کم نکردم جدی فروش نداشنم...
بخدا قصدم تبلیغ نیست مدیران و کاربران بزرگوار...
خواستم بگم اینارو تجربه کردم...

کمکم کنید دیگه اشتباه نرم..و دوستمون که گفتن بگن چیا بلدم گفتم...

MizbanIrani
January 13th, 2014, 14:28
سلام
منم به بازاریاب نیاز دارم که به ازای هر فروش 10 درصد از مبلغش را به بازاریاب میدم.

Ne&in
January 13th, 2014, 14:29
نقاشه يک پيشنهاد خوب برای شماست.
تگ بزنيد و در ازای تگ هایی که زديد پول کسب کنيد:
نقاشه (http://www.naghashe.com)

نقاشه تجربه کردم تلاش روزانه ام توی یک ماه شد 28000 تومان ....

hrv
January 13th, 2014, 14:29
با سلام و احترام

توانایی هاتون چی هست؟
شرایط ؟
علاقه؟
امکاناتون؟
همگی موثر هستن!
بفرمایید اون وقت میشه راهنمایی کرد!
اونوقت فقط نت فقط؟

SoltanHost.Net
January 13th, 2014, 14:34
اگر از هاستینگ و سرور سر در میارید یا از بازاریابی خوب سر در میارید خیلی ها دنبالشن ! یکی خود من دنبال بازاریابم به ازای هر خرید بهتون 1 هزار تومان میدم 20 تا خرید باشه همون روز 20 هزار تومان میدم

شاید اگه حرفه داشته باشید بیش از 50 هزار تومان در ماه در آمد داشته باشید ! موفق باشید ...

داش اگه خواستید بنده به بازاریاب نیاز دارم اگه شرایط رو قبول میکنید و توانایی انجام این کار رو دارید بسم الله

Ne&in
January 13th, 2014, 14:35
توانایی هاتون چی هست؟
شرایط ؟
علاقه؟
امکاناتون؟
همگی موثر هستن!
بفرمایید اون وقت میشه راهنمایی کرد!
اونوقت فقط نت فقط؟

کار هاستینگ کارشناس فروش بودم....
حتی خودمم دیده باشید آفر داشتم برای فروش سایت هاستینگ خودم...ولی درآمد نداشتم...
الان یک سایت فروش کارت شارژ دارم و فروشگاه اینترنتی و کلی تبلیغ کردم فایده ای نداره....
خسته شدم تلاش کردم و نتیجه نداشت...دوستی که میگین هر فروشی هزار تومان برای سایت خودم وبلاگ و وبسایت نموند جا نموند تبلیغ نکنم انگشت شمار بود ...اینجا آفر دادم....ولی دیگه خسته شدم ...جواب کارهامو نمیبینم...
کپی پیست میکنم ولی تویسندگی بلد نیستم
در حد مبتدی رو به متوسط خوب طراحی قالب وبسایت و وبلاگ برای وردپرس بلدم نمونه کارهامم اینجاست همین طور قالب خود سایت:میزبان دیزاین (http://www.mizbandesign.ir) یه قالب طراحی کردم برا یک شرکت تو نمونه کارامم هست کد رو گرفت رفت دیگه پیداش نشد...
فروش کارت شارژم:فروشگاه 19 (http://www.19charge.ir) ازین ناراحتم یه عده پول آدم رو میخورن باعث میشه مردم اعتماد نکنن به هر سایت تازه کاری برا همین مایی که تازه شروع میکنیم پیشرفت نمیکنیم....
اینم فروشگاه محصولات کامپیوتریم فروش محصولات کامپیوتری (http://froshop19.tk) ولی اینم علارغم اینکه فروشگاه شناخته شده ای هست فروشگاه اصلی ...تبلیغاتم کم نکردم جدی فروش نداشنم...
بخدا قصدم تبلیغ نیست مدیران و کاربران بزرگوار...
خواستم بگم اینارو تجربه کردم...

کمکم کنید دیگه اشتباه نرم..و دوستمون که گفتن بگن چیا بلدم گفتم...

و فقط میخوام تو نت باشه....
درآمد زیاد بالا نباشه هم عیب نداره ولی شده 20 تومانه باشه فقط برای اینکه بدونم تلاشم نتیجه داشته ناامید نشم...

Ne&in
January 13th, 2014, 14:37
داش اگه خواستید بنده به بازاریاب نیاز دارم اگه شرایط رو قبول میکنید و توانایی انجام این کار رو دارید بسم الله

تواتایی کار دارم ولی دیگه تحمل اینکه از صبح تا شب تبلیغ کنم و نتیجه نده ندارم....

hrv
January 13th, 2014, 14:43
خوب اگر تو کار هاستینگ بودید چه مشکلی داشتید؟ چه تبلیغی کردید؟ اگر تخصص دارید به اندازه کافی شاختون رو عوض نکنید!
بیاید مشکل کارتون رو پیدا کنید!
فقط کار تبلیغ نیست! برخورد پشتیبانی و شناخت محیط مناسب برای جذب مشتری هست! چه تبلیغی کردید؟ کجا سرمایه گذاری کردید؟

Ne&in
January 13th, 2014, 14:50
خوب اگر تو کار هاستینگ بودید چه مشکلی داشتید؟ چه تبلیغی کردید؟ اگر تخصص دارید به اندازه کافی شاختون رو عوض نکنید!
بیاید مشکل کارتون رو پیدا کنید!
فقط کار تبلیغ نیست! برخورد پشتیبانی و شناخت محیط مناسب برای جذب مشتری هست! چه تبلیغی کردید؟ کجا سرمایه گذاری کردید؟

بنده مشتری آنچنانی نداشتم که پشتیبانی رو ببینن...
مثلا اینجا کم آفر ندادم...
ببنید چون تازه امسال کار رو از صفر شروع کردم باید اول سایتم شناخته میشد برای همین تبلیغ کردم ...پشتیبانی هم از همون مشتریان انگشت شمارم سوال کنید کم نذاشتم حتی یکیشون گفت یک بعدش پول بده نداد بعد یک ماه خورده ای داد بازهم صبوری کردم با اینکه اول کارم بود...حرفه ای نیستم ولی حین کار خوب یاد گرفتم چون بزرگواری که پشتیانیم کردن حرفه ای بودن و کار کشته...

Ne&in
January 13th, 2014, 14:55
لازم به ذکر هست بنده برای تفریح یا تعطیلات تابستونیم هاستینگ انتخاب نکردم بلکه برای کارم انتخاب کردم...
بنده مهندس نرم افزار هستم...ازونجایی که دانشگاه ها چیز زیادی یاد نمیدن و باید یه سری اندازه دانشگاهم کلاس بری تا بشی حرفه ای خواستم هاستینگ رو شروع کنم...
صادقانه گفتم دوست دارم کمک بشم و تخریب نشم در آینده که شما که تازه مار بودی ...آفری اگر زدم در آینده به چشم بی تجربه نگاه بشه...حرفه ای به نظرم فقط دانش زیا نیست نصفیشم تجربه هست...

persianboy
January 13th, 2014, 15:05
سلام

بنده ایشون رو می شناسم
فرد بسیار محترم و قابل اعتمادی هستن
مدتی خودشون هاستینگ داشتن و مدتی هم بازرایاب و کارشناس فروش ما بودن

پیشنهاد من به شما ادامه طراحی وب و یادگیری بیشتر در این زمینه و کار روی همان انجمن کامپیوتر هست
شاید تا مدتی درآمد چندانی از طراحی وب نداشته باشید ولی میتونید یه طراح حرفه ای باشید
فقط یکم هم سعی کنید آستانه تحمل و صبر خودتون رو بالا ببرید

samansystems
January 13th, 2014, 15:07
یک کار بگین که حداقل ماهی 20 هزار تومان اما ثابت در آمد داشته باشم.

نقاشه تجربه کردم تلاش روزانه ام توی یک ماه شد 28000 تومان ....

خودتون گفتيد ماهی 20 درآمد داشته باشيد. با نقاشه تا الان تونستيد 28 کسب کنيد. تازه قطعا هنوز همه تگ هایی که زديد بازبينی نشده. :64:

kaajhost
January 13th, 2014, 15:08
لازم به ذکر هست بنده برای تفریح یا تعطیلات تابستونیم هاستینگ انتخاب نکردم بلکه برای کارم انتخاب کردم...
بنده مهندس نرم افزار هستم...ازونجایی که دانشگاه ها چیز زیادی یاد نمیدن و باید یه سری اندازه دانشگاهم کلاس بری تا بشی حرفه ای خواستم هاستینگ رو شروع کنم...
صادقانه گفتم دوست دارم کمک بشم و تخریب نشم در آینده که شما که تازه مار بودی ...آفری اگر زدم در آینده به چشم بی تجربه نگاه بشه...حرفه ای به نظرم فقط دانش زیا نیست نصفیشم تجربه هست...

با سلام

تهران تشریف دارید؟ امکان کار حضوری دارید؟ لطفا رزومه ای اگر دارید برای ما ارسال بفرمایید
cv@kaajhost.net

موفق باشید

Ne&in
January 13th, 2014, 15:10
سلام

بنده ایشون رو می شناسم
فرد بسیار محترم و قابل اعتمادی هستن
مدتی خودشون هاستینگ داشتن و مدتی هم بازرایاب و کارشناس فروش ما بودن

پیشنهاد من به شما ادامه طراحی وب و یادگیری بیشتر در این زمینه و کار روی همان انجمن کامپیوتر هست
شاید تا مدتی درآمد چندانی از طراحی وب نداشته باشید ولی میتونید یه طراح حرفه ای باشید
فقط یکم هم سعی کنید آستانه تحمل و صبر خودتون رو بالا ببرید

سلام بزرگوار
شما حق استادی بر گردن حقیر دارید....
درسته باید فعلا به فکر پیشرفت باشم تا در آمد....:(

arianmahdavi78
January 13th, 2014, 15:14
سلام دوست عزیز ....
شما به علاقت فکر کن و تلاشت رو بکون خوب یادش بگیری ....
دیر و زود داره اما به موفقیت میرسی ....
تو چند تا سایت نویسندگی رو شروع کن پول خوبی توشه ...
باتشکر

hrv
January 13th, 2014, 15:37
ببین شما اینجا نمیتونی بگی افرها باعث فروشتون بشه!
از اونجا که تازه وارد این عرصه شدی باید از فرومهای دیگه ای که وب مستر توش هست و فروشنده کم هست شروع میکردی!
مثلا اون امضاتون مال خودتونه؟
یه نکته دیگه کسب در آمد با کارکردن و زحمت کشیدن فرق داه میشه بی زحمت هم درآمد داشت واقعا!
در مورد هاستینگ هم میتونی برای تازه کارها شروع کنی!
که لازمش کاردر خارج نت هست یعنی مثل بازاریاب حضوری بری تو جاهای مختلف اگر بتونی بری میتون جاهای نابی رو معرفی کنم بهت!
و یک سری ترفند هم هست چون یکم زیادی میشه اگر خاستی تو پ خ میگم بهت

SoltanHost.Net
January 13th, 2014, 15:38
سلام بزرگوار
شما حق استادی بر گردن حقیر دارید....
درسته باید فعلا به فکر پیشرفت باشم تا در آمد....:(

دوست عزیز شما اولا توانایی کار هاتون رو اعلام کنید , چقدر میتونید وقت بزارید , سرعت اینرتنتون چقدره ؟ ( اینو پرسیدم مثلا برای نویسندگی در سایت فیلم و موزیک )

بهتره چند تا کار رو بگیرد مثلا بازاریابی , نویسندگی , پشتیبانی , حداقل ماهی 60 تومن در میارید

ehsan_296
January 13th, 2014, 18:11
سلام . با من در تماس باشید پیشنهاد بدم

studio
January 13th, 2014, 19:34
با توجه به اینکه مشخصه چند کار انجام دادین و نتیجه ندین به علت تجربه کم و سن کمتون است . شما الان بهتره به فکر درستون باشید و روی اینکارها زیاد خودتون را درگیر نکنید . الان با توجه به سنتون بهترین زمان یادگیری است بهتره یاد بگیرید و آزمون و خطا برید تا بدونید در چه زمینه ای می توانید موفق باشید یا نباشید .

vahab00
January 13th, 2014, 20:53
سلام
لطفا این موارد رو مشخص کنید :
1- چند ساعت آنلاین هستید ؟
2- علاقه و مهارتتون در جیه ؟
3- چقدر حقوق ماهیانه مد نظر دارید ؟

Ne&in
January 13th, 2014, 23:34
سلام
لطفا این موارد رو مشخص کنید :
1- چند ساعت آنلاین هستید ؟
2- علاقه و مهارتتون در جیه ؟
3- چقدر حقوق ماهیانه مد نظر دارید ؟

علاقم طراحی سایت هست چون نزدیکتر هست به زمینه ی تحصیلیم...ولی خیلی حرفه ای نیستم در این حدم:میزبان دیزاین (http://www.mizbandesign.ir)

بین 3-4 ساعت آنلاینم....

به اندازه تلاشم یاشه...

Ne&in
January 13th, 2014, 23:37
ببین شما اینجا نمیتونی بگی افرها باعث فروشتون بشه!
از اونجا که تازه وارد این عرصه شدی باید از فرومهای دیگه ای که وب مستر توش هست و فروشنده کم هست شروع میکردی!
مثلا اون امضاتون مال خودتونه؟
یه نکته دیگه کسب در آمد با کارکردن و زحمت کشیدن فرق داه میشه بی زحمت هم درآمد داشت واقعا!
در مورد هاستینگ هم میتونی برای تازه کارها شروع کنی!
که لازمش کاردر خارج نت هست یعنی مثل بازاریاب حضوری بری تو جاهای مختلف اگر بتونی بری میتون جاهای نابی رو معرفی کنم بهت!
و یک سری ترفند هم هست چون یکم زیادی میشه اگر خاستی تو پ خ میگم بهت

امضام برای دوستان هست ولی زیاد فعالیت میکنم اونجا و دوسش دارم...

Mr.Te0
January 14th, 2014, 06:53
خیلی کارها میشه انجام داد در نت...
بازاریابی / نویسندگی/ نمایندگی فروش محصولات / فروش اکانت های اپدیت نود32 و...

vahab00
January 14th, 2014, 08:59
علاقم طراحی سایت هست چون نزدیکتر هست به زمینه ی تحصیلیم...ولی خیلی حرفه ای نیستم در این حدم:میزبان دیزاین (http://www.mizbandesign.ir)

بین 3-4 ساعت آنلاینم....

به اندازه تلاشم یاشه...

میتونید psd طراحی کنید ؟ اگه آره نمونه دارید بهم بدید ؟
میتونید psd رو به html تبدیل کنید ؟ اگه بله نمونه بهم بدید
در صورتی که یکی از این دو رو وارد باشید میتونیم با هم همکاری کنیم حتی با حقوق ثابت

Ne&in
January 15th, 2014, 14:50
خیلی کارها میشه انجام داد در نت...
بازاریابی / نویسندگی/ نمایندگی فروش محصولات / فروش اکانت های اپدیت نود32 و...

نمایندگی فروش دارم :فروشگاه 19 (http://www.19charge.ir) و فروش محصولات کامپیوتری (http://froshop19.tk) ولی تبلیغم کردم فروش نداره
فقط زمانم داره میره...بازم 19 شارژم خوبه...

Ne&in
January 15th, 2014, 14:52
میتونید psd طراحی کنید ؟ اگه آره نمونه دارید بهم بدید ؟
میتونید psd رو به html تبدیل کنید ؟ اگه بله نمونه بهم بدید
در صورتی که یکی از این دو رو وارد باشید میتونیم با هم همکاری کنیم حتی با حقوق ثابت

در حد متوسط بلدم نمونه کارهای هر دو در سایتم هست...هم طراحی قالب وبلاگ هم ورد پرس....www.mizbandesign.ir

Parserver
January 15th, 2014, 14:58
یک کار خوب با درآمد بالا
قطعات کوچک bmw را از دبی بخرید ارسال کنید بفروشید
4 برابر سود داره

psfa
January 15th, 2014, 15:01
یک کار خوب با درآمد بالا
قطعات کوچک bmw را از دبی بخرید ارسال کنید بفروشید
4 برابر سود داره

یارو داره میگه سرمایه ندارم دنبال 20 تومن پولم
اومدی میگی برو از دبی قطعه bmw بیار؟
فازت چیه عمو جون؟
همون قضیه 100 تا اینا دیگه؟

Parserver
January 15th, 2014, 15:06
عمو جان سنسور اکسیژن bmw بخره 4تاش میشه 100 $
میدونی قیمتش تو ایران چنده ، تو ایران 2 میلیون هست برادر ! ابعادشم اندازی فر فره هایی که بچه ها میزارن زمین و باهاش بازی میکنن ، گمرگ هم هیچ کاری نداره راحت میاد ایران
حالا شما بفرمائید زنگ بزنید نمایندگی بپرسید به شما اعلام میکنند

mnb1392
January 16th, 2014, 19:19
سلام داداش بیاخودم نویسندگی یادت میدم روسیستم عامل وردپرس

Ne&in
January 16th, 2014, 19:22

اینترنتی ؟سخته؟

mnb1392
January 16th, 2014, 19:24
اره یه ویدیو بهت میدم نه خیلی اسونه فقط بایدخوبگوش کنی نویسندگی فول سئوبهت یادمیده

Ne&in
January 16th, 2014, 19:28
اره یه ویدیو بهت میدم نه خیلی اسونه فقط بایدخوبگوش کنی نویسندگی فول سئوبهت یادمیده

بعد چه استفاده ای داره؟
در مقابلش به شما پولی باید بدم؟یا باید کار کنم براتون؟

mnb1392
January 16th, 2014, 19:33
بیایاهوبهت همه چیومیگم
این ای دیمه
mnbv1392@yahoo.com

maadsoft
January 16th, 2014, 20:13
وردپرس خیلی وقته شده سیستم عامل؟
خیلی وقته نت نیومدم ...

mnb1392
January 16th, 2014, 20:15
خیلی وقته نت نیومدم ...
:39:

studio
January 16th, 2014, 20:38
در خبر ها اومده
قراره مایکروسافت ویندوز ها را برداره وردپرسو سیستم عامل معرفی کنه همه حالشو ببرند !!!8-|

reza115
January 16th, 2014, 20:40
خیلی وقته نت نیومدم ...

:71:

خطاب به استارتر:

موقعیت جغرافیائی شما کجاست ؟

سربازی هم رفتین ؟

زن و بچه دارین ؟

با ماهی چند راضی میشین ؟

studio
January 16th, 2014, 20:54
استارتر عزیز انجمنت دانه بک آپ انجمنتو چند می فروشی با قالب

Ne&in
January 16th, 2014, 20:55
:71:

خطاب به استارتر:

موقعیت جغرافیائی شما کجاست ؟

سربازی هم رفتین ؟

زن و بچه دارین ؟

با ماهی چند راضی میشین ؟

بنده خانم هستم
تازه فارغ التحصیل شدم...
به ماهی 50 -40 تومان قانعم...

delta
January 16th, 2014, 20:57
والا ما هر کی رو آوردیم سر کار دو ماه نشده زن گرفته از کار بیرون آمده..نمیدونم جریان چیه.همه کار رو واسه زن گرفتن میخوان. ببین برادر من اگر دنبال کار موقتی هستی بیخیال نت و. شو. برای موفقیت در نت و کسب و کار خیلی چیزها باید یاد بگیری..یعنی اولش چند سالی باید از جیب خرج کنی و سرمایه بزاری تا بفهمی چی به چی هست.اگر نمیتونی همچین وقت و سرمایه ای رو بزاریبیخیال نت شو.
فروشگاه شما رو دیدم.واقعا شما انتظار داری گارفیلد 1 رو که چند ساله همه روزه داره شبکه های مختلف تکرارشو نشون میده و بچه نگاه نمیکنه مردم بیان 3000 تومان پول بدند و با 7 هزار تومان هزینه پست بخرندش؟ این حرف من مثال بود.فروشگاه اگر میزنی چیزی بزنم دم دست مردم نباشه.چیزی بزن جنسی بزار مشتری بیاد طرفش..نه اینکه برید نمایندگی فروشگاه های داغان دیگران را بگیرید یا جنسهای انباری رو بزاری فروش!

نظر من اینه.. یک پیک نیکی - یک ماهی تابه-کمی روغن.. یک فلافلی دم در خونتون بزن.( حالا بقیه میان گیر میدن بهم) :71:

Ne&in
January 16th, 2014, 20:59
استارتر عزیز انجمنت دانه بک آپ انجمنتو چند می فروشی با قالب

در حال انتقال سرور هستیم و فروشی نیست بزرگوار...

Ne&in
January 16th, 2014, 21:02
والا ما هر کی رو آوردیم سر کار دو ماه نشده زن گرفته از کار بیرون آمده..نمیدونم جریان چیه.همه کار رو واسه زن گرفتن میخوان. ببین برادر من اگر دنبال کار موقتی هستی بیخیال نت و. شو. برای موفقیت در نت و کسب و کار خیلی چیزها باید یاد بگیری..یعنی اولش چند سالی باید از جیب خرج کنی و سرمایه بزاری تا بفهمی چی به چی هست.اگر نمیتونی همچین وقت و سرمایه ای رو بزاریبیخیال نت شو.
فروشگاه شما رو دیدم.واقعا شما انتظار داری گارفیلد 1 رو که چند ساله همه روزه داره شبکه های مختلف تکرارشو نشون میده و بچه نگاه نمیکنه مردم بیان 3000 تومان پول بدند و با 7 هزار تومان هزینه پست بخرندش؟ این حرف من مثال بود.فروشگاه اگر میزنی چیزی بزنم دم دست مردم نباشه.چیزی بزن جنسی بزار مشتری بیاد طرفش..نه اینکه برید نمایندگی فروشگاه های داغان دیگران را بگیرید یا جنسهای انباری رو بزاری فروش!

نظر من اینه.. یک پیک نیکی - یک ماهی تابه-کمی روغن.. یک فلافلی دم در خونتون بزن.( حالا بقیه میان گیر میدن بهم) :71:

شارژ گوشی چی؟
فروشگاه 19 (http://www.19charge.ir)

studio
January 16th, 2014, 21:03
در حال انتقال سرور هستیم و فروشی نیست بزرگوار...

ماهی 80 تومان می دم براتون و می خوام برای من کار کنی تنها کارت اینکه روی سایت جامعه علمی و مجازی ما باشی و روزانه تعدادی پست ارسال کنی حداقل 10 تا 15 پست آموزشی
آموزش خواستی براتون می دیم شروع کنی
مایل بودی پخ کنید .

Ne&in
January 16th, 2014, 21:04
ماهی 80 تومان می دم براتون و می خوام برای من کار کنی تنها کارت اینکه روی سایت جامعه علمی و مجازی ما باشی و روزانه تعدادی پست ارسال کنی حداقل 10 تا 15 پست آموزشی
آموزش خواستی براتون می دیم شروع کنی
مایل بودی پخ کنید .

باید چی بلد باشیم؟

Azad Web
January 16th, 2014, 21:58

داش کار درست درمون سراع داری مارو بی نصیب نزار:101:
پوکیدیم تو خونه

studio
January 16th, 2014, 22:05
باید چی بلد باشیم؟

خیلی ساده
به دنبال مطالب اموزشی درزمینه کنکور و حوزه مربوطه و نیز رشته های دانشگاهی در گرایش های کاردانی - کارشناسی و دکتری می گردی مطالب مناسب اموزشی با ذکر منبع در انجمن سایت و خود سایت قرار می دهید .
عرض کردم روی 15 مطلب آموزشی که برات تشریح می کنم این 15 تا قراره چه نوع مطلبی باشه
بقه کارها را هم من می کنم
مشکلی هست بگین

delta
January 17th, 2014, 16:40
شارژ گوشی چی؟
فروشگاه 19 (http://www.19charge.ir)

من خودم واسه همراه اول میرم ازسایت خودش میخرم.ایرانسل هم همینطور.جدیدا هم که کد دادند با گوشیتم میتونی بخری.یکی دوتا سایت فروش شارژ موفق بودند آن هم اولینا بودند بقیه الکی وقت میپوکونن..شما برای فروشگاه و فروش خوب نیاز اول به یک سایت داری.یک سایت دانلود بزن برای موبایل.بعد فروشگاهشو هم بزن..ولی بازم میگم اگر وقت و پول و.. نداری نیا تو کار..ماها رو نبین تو نت داریم کار میکنیم ماها عمرمون رو گذاشتیم پای نت یک چیزی یاد گرفتیم داریم ازش نون در میاریم.خدایی اینقدر وقتم رو گذاشتم پای نت الان به جاش کتابامو خونده بودم الان آنور آب بقل بیل گیتس چایی میخوردم!!

داش کار درست درمون سراع داری مارو بی نصیب نزار:101:
پوکیدیم تو خونه
نون خشکی - تخلیه چاه - آب حوض کشی - لوله باز کنی - رو راست گفتم بهت بدون سرمایه همینا هم نمیشه دیگه تهش رو خودت بخون!

mnb1392
January 17th, 2014, 16:44
نون خشکی !
نون خشکی نیازبه سرمایه داره :d

studio
January 17th, 2014, 17:00
کلا تاپیکو به انحراف کشوندید این تاپیک بسته بشه عالی میشه

Ne&in
January 17th, 2014, 18:47
من خودم واسه همراه اول میرم ازسایت خودش میخرم.ایرانسل هم همینطور.جدیدا هم که کد دادند با گوشیتم میتونی بخری.یکی دوتا سایت فروش شارژ موفق بودند آن هم اولینا بودند بقیه الکی وقت میپوکونن..شما برای فروشگاه و فروش خوب نیاز اول به یک سایت داری.یک سایت دانلود بزن برای موبایل.بعد فروشگاهشو هم بزن..ولی بازم میگم اگر وقت و پول و.. نداری نیا تو کار..ماها رو نبین تو نت داریم کار میکنیم ماها عمرمون رو گذاشتیم پای نت یک چیزی یاد گرفتیم داریم ازش نون در میاریم.خدایی اینقدر وقتم رو گذاشتم پای نت الان به جاش کتابامو خونده بودم الان آنور آب بقل بیل گیتس چایی میخوردم!!

نون خشکی - تخلیه چاه - آب حوض کشی - لوله باز کنی - رو راست گفتم بهت بدون سرمایه همینا هم نمیشه دیگه تهش رو خودت بخون!

واقعا متاسف هستم ...بنده فکر نمیکردم اینجا هستند اینطور باشند.....شما هم یه روزی تازه کار بودین...
غرور خوب نیست ....مواظب باشید وقتی مسخره میکنید...

از تمامی دوستانی که پیشنهاد دادند و یا راهنمایی کردند ممنونم...
مشکلم حل شد...
و مدیران خواستند این تاپیک رو ببندند...

delta
January 17th, 2014, 18:56
واقعا متاسف هستم ...بنده فکر نمیکردم اینجا هستند اینطور باشند.....شما هم یه روزی تازه کار بودین...
غرور خوب نیست ....مواظب باشید وقتی مسخره میکنید...

از تمامی دوستانی که پیشنهاد دادند و یا راهنمایی کردند ممنونم...
مشکلم حل شد...
و مدیران خواستند این تاپیک رو ببندند...

دوست گرامی چی رو مسخره کردم؟ جواب دوم مال شما نبود مال یک دوست دیگرمون بود.. دقت کن ببین..جواب اول مال شما بود.کو توهینش؟ دارم نصیحتت میکنم مثل من و دوستان یک عمر وقتت رو به هدر ندی. بد کاری دارم میکنم؟ این وقتی که ما پای نت گذاشتیم با هزینشو و وقتش میشد الان کارهای خیلی بزرگتری انجام داد.کجاشو بد گفتم؟

کامران غلامی
January 17th, 2014, 19:55
با سلام و احترام

آخ آخ گفتی این مشکل را منم دارم .چندسال پیش فکر کردم اگه یه اینترنت پرسرعت داشته باشم میتونم کلی پول پارو کنم .این چندسال فقط پول اینترنت دادم حیفه این همه پول یه هزار تومانی هم نتو نستم درامد داشته باشم.تازه کلی هاست سرور دامین سی دی کسب درامدم خریدم.

studio
January 17th, 2014, 20:01
آخ آخ گفتی این مشکل را منم دارم .چندسال پیش فکر کردم اگه یه اینترنت پرسرعت داشته باشم میتونم کلی پول پارو کنم .این چندسال فقط پول اینترنت دادم حیفه این همه پول یه هزار تومانی هم نتو نستم درامد داشته باشم.تازه کلی هاست سرور دامین سی دی کسب درامدم خریدم.

سلام کامی جون
من درک می کنم شما را چون کسی نبود راهو برات نشون بده با کله رفتین باقالی

Ne&in
January 17th, 2014, 20:10
دوست گرامی چی رو مسخره کردم؟ جواب دوم مال شما نبود مال یک دوست دیگرمون بود.. دقت کن ببین..جواب اول مال شما بود.کو توهینش؟ دارم نصیحتت میکنم مثل من و دوستان یک عمر وقتت رو به هدر ندی. بد کاری دارم میکنم؟ این وقتی که ما پای نت گذاشتیم با هزینشو و وقتش میشد الان کارهای خیلی بزرگتری انجام داد.کجاشو بد گفتم؟
شاید بنده بد برداشت کردم...
بنده از شما معذرت میخوام بزرگوار....

Ramin
January 17th, 2014, 20:19
دوستان کمی رعایت کنید !
یک تازه کار وقتی وارد انجمن می شود. حتما نباید تاپیک را کاری کنید که بسته و حذف شود !

استارتر محترم این انجمن تخصصی وب هستش. اکثر دوستانی که اینجا فعالیت دارند در زمینه خدمات وب و موارد مشابه کار می کنند. اینطور که از ظاهر ماجرا پیداست شما در این زمینه ها تخصصی ندارید؟! پس در این انجمن احتمالا نتیجه ی خاصی حاصل نمی شود !

کامران غلامی
January 17th, 2014, 21:37
دوستان کمی رعایت کنید !
یک تازه کار وقتی وارد انجمن می شود. حتما نباید تاپیک را کاری کنید که بسته و حذف شود !

استارتر محترم این انجمن تخصصی وب هستش. اکثر دوستانی که اینجا فعالیت دارند در زمینه خدمات وب و موارد مشابه کار می کنند. اینطور که از ظاهر ماجرا پیداست شما در این زمینه ها تخصصی ندارید؟! پس در این انجمن احتمالا نتیجه ی خاصی حاصل نمی شود !
Raminn (http://www.webhostingtalk.ir/member/11998/)
دوستت داریمRaminn (http://www.webhostingtalk.ir/member/11998/)دوستت داریم