PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در اکسترکت کردن فایل های zip روی سرور لینوکس

مکانبین
January 12th, 2014, 11:09
عزیزان متخصص من به خاطر تحریم ها و بسته شدن هاستم، هاست ایرانی خریدم، پوشه بکاپ که به صورت زیپ بوده رو آپلود کردم و اکسترکت و سایت بالا اومده اما تنها مشکلی که دارم اینه که برای سئو بهتر تمام عکس های سایت فارسی نامگذاری شده بودند و الان که روی هاست جدید من اکسترکت کردم نام فارسی عکس ها خرچنگ قورباغه شده و این موجب می شه تا نام عکس ها که عوض شده در سایت دیده نشه و بگه این عکس موجود نیست در صورتیکه هست و یه خاطر اکسترکت شدن نامش عوض بشه
با هاست تماس گرفتم می گه موقع اکسترکت کردن روی هاست اینطوری می شه و با ftp عکس ها رو آپلود کنید و این برای چندتا عکس امکان پذیره اما راه مناسبی نیست برای تعداد بسیار بالایی از عکس
لطفا دوستانی که متخصص هستند راهنمایی کنند
ارادتمند

iNicz.Com
January 12th, 2014, 12:21
اگر حجم فایل zip شما خیلی زاید نباشه میتویند در یک سرورو مجازی ویندوز به کمک winrar وارد شده و ببینید که اگه باز هم در winrar فارسی ها مشکل داره . پس اشکال از موقع zip کردن شما بوده

syncronet
January 12th, 2014, 23:37
احتمالا سیستم عامل سرور شما، CentOS هست و مشکلی هم که شما باهاش مواجه شدین باگ برنامه unzip در سیستم عامل RHEL و در نتیجه توزیع رایگان اون یعنی CentOS هست. این باگ باعث میشه که فایلهای حاوی کاراکترهای غیر اسکی مثل فارسی موجود در یک آرشیو zip در هنگام استخراج با این برنامه با نام های غیر صحیح و کاراکترهای غیر عادی ایجاد بشه.

برای رفع مشکل می تونید آرشیو فشرده zip خودتون رو در یک سیستم دیگه استخراج کنید بعد فایلها رو در یک آرشیو جدید فشرده tar.gz قرار بدین و بعد از آپلود روی سرور فایل رو استخراج کنید و یا فایلها رو به صورت مستقیم با FTP آپلود کنید.

https://bugzilla.redhat.com/show_bug.cgi?id=885540

fazelit
April 6th, 2014, 17:12
بهترین راه استفاده از برنامه bandzip هستش که به صورت رایگان هم وجود داره.
شما با این برنامه کل فایلتون رو با پسوند tar ذخیره کنید و پس از آپلود توی سی پنل اون رو اکسترکت کنید ومشکلتون حل میشه
این هم لینک برنامه
Bandizip - All-In-One Free Zip Archiver (http://www.bandisoft.com/bandizip/help/utf8/)