PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در مورد خرید adsl

porya8738
January 11th, 2014, 20:46
سلام

به علت انتقالی پدرم به کرمانشاه اومدیم
الان نیاز به یک شرکت مناسب از نظر کیفیت برای adsl هستم
دوستان و همکاران عزیز کرمانشاهی لطفا راهنمایی و نظرات خودتون در مورد شرکتی که استفاده میکنید ذکر کنید.
فقط کیفیت مهم هست.
من خودم بین شاتل و آشنای اول و آسیاتک موندم
از دوستان خواهشمندم که نظریات خودشون رو در مورد سرویس Adsl بیان کنند و بفرمایند که در سرعت دانلود چقدره؟؟

traxex12345
January 11th, 2014, 20:59
با سلام
بنده از هر دو سرویس استفاده کردم - سرعت آسیاتک بسیار بالاتر بوده <حدود 700 کیلوبایت بر ثانیه> و از نظر قیمت و ترافیک هم به صرفه تر هست به نظر من

Sir.DarKNesS
January 11th, 2014, 21:18
با سلام
بنده از هر دو سرویس استفاده کردم - سرعت آسیاتک بسیار بالاتر بوده <حدود 700 کیلوبایت بر ثانیه> و از نظر قیمت و ترافیک هم به صرفه تر هست به نظر من

پینگت چطوره ؟ به 4.2.2.4 یا به آیپی های ایران ؟

parsa-server
January 11th, 2014, 23:34
تو کرمانشاه در حال حاضر بهترین سرویس دهنده آسیاتک هست.

lived
January 12th, 2014, 00:19
آسیا تک پشتوانه خوبی داره و پورتالهای قوی داره ، سرویس های حجمی این سرویس دهنده خوبه

majidisaloo1
January 12th, 2014, 00:24
در صورتی که از آسیاتک بخواهید استفاده بکنید ما نماینده رسمی آسیاتک در کل کشور هستیم میتوانید خریدتان را با 10 درصد زیر قیمت سایت آسیاتک بدهیم و در صورتی که نصب را میتوانید خودتان انجام بدهید هزینه نصب دریافت نکنیم
(در آسیا تک دو نوع نصب داریم که انتخاب یکی اجباری است : نصب تلفنی 7000 تومان و نصب حضوری 10000 تومان می باشد که میتونیم در صورتی که خودتان بتوانید نصب بکنید این هزینه را هم ندهید)

radar
January 12th, 2014, 00:26
های وب ... شرکت pap جدید ... با خدمات جدید ... هیچکس تنها نیست ... های وب :))