PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کپی به یک هاست

datasharing.ir
January 11th, 2014, 15:07
سلام.من از یک vps به vps دیگه با دستور scp فایل هارو کپی کردم می خواستم ببینم میشه از یک vps به یک هاست هم این دستور رو استفاده کرد یا اینکه دسترسی ندارم

AvalinHost
January 11th, 2014, 15:13
سلام.من از یک vps به vps دیگه با دستور scp فایل هارو کپی کردم می خواستم ببینم میشه از یک vps به یک هاست هم این دستور رو استفاده کرد یا اینکه دسترسی ندارم

نه نمیشه، چون این دستور از پروتکل ssh استفاده میکنه.

TARIMEHR
January 11th, 2014, 15:23
اگر بتونید فایلهای درون vps رو تبدیل به لینک کنید میتونید درون هاست با دستور زیر فایل ها رو دانلود کنید

<?php
set_time_limit(0);
$file = 'آدرس فایل';
$newfile = basename($file);

if (!copy($file, $newfile)) {
echo "failed to copy $file...\n";
}
?>

irangate
January 11th, 2014, 15:55
از هاستتون میتونید درخواست کنید بهتون دسترسی ssh‌محدود بدن و وقتی کارتون تموم شد دسترسی رو ببندن.

datasharing.ir
January 11th, 2014, 18:51
سلام
می تونید براحتی از ssh به ftp هاست انتقال بدید.

میشه دستورش رو بنویسید چون من وقتی میخوام این کار رو بکنم خطا میده

downloaddl
January 11th, 2014, 19:03
اگر بتونید فایلهای درون vps رو تبدیل به لینک کنید میتونید درون هاست با دستور زیر فایل ها رو دانلود کنید

<?php
set_time_limit(0);
$file = 'آدرس فایل';

}
?>

فکر کنم این کد یک جور لیجر در تام مشخص باشه
درسته ؟!

datasharing.ir
January 11th, 2014, 20:01

<?php
set_time_limit(0);
$file = 'آدرس فایل';

}
?>

این یک جور لیچر محسوب میشه و فکر کنم غیر قانونیه ولی استفاده از scp یکجور آپلود از طریق ftp هستش