PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دنبال کار میگردم !!!

Azad Web
January 11th, 2014, 13:24
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
بنده حدود ۱۵ سالی میشه که کار اصلیم سخت افزار و نرم افزار هست. فروشگاه داشتم ولی بدلیل نداشتن پشتوانه مالی حتی یک ریال... هر سال با خونه نشینی مواجه شدم. این در حالیه که همیشه بدیگران و ادمهای نامرد کار یاد دادم و خرشون که از پل گذشت منو کنار گذاشتن و علی موند و حوضش.و مجدد خونه نشینی
حدود ۱۰ سالی میشه با وب سر و کار دارم و در این مدت همیشه در حال مطالعه و کسب تجربه بودم.
لذا برای کار مستقل همچنان با عدم سرمایه روبرو هستم. دیدم چاره ای نیست جز اینکه در ازای دریافت حقوق کار کنم
خب مشخصات من:
مرد
۳۳ ساله
متاهل
ساکن گیلان

مهارتها:
سخت افزار و نرم افزار شامل عیب یابی و تعمیر بصورت حرفه ای
ﭐشنایی کامل به وردپرس و طراحی قالب و سایت وردپرسی
سئو سازی اصولی و کامل
۵ سال سابقه مفید هاستینگ و پشتیبانی
۵ سال سابقه مفید فروش سرور مجازی و کانفیگ سرورها
ﭐشنا به کانفیگ سرورهای ویندوز و لینوکس شامل نصب دایرکت ادمین. سی پنل. کلوکسو. فایروال. ای بی اس و غیره
سابقه کار با WHMCS شامل نصب. رفع معایب. فارسی سازی. ارتقا . رفع موارد امنیتی و غیره
سابقه کار و ارائه انواع اسکریپتها به مشتری و راه اندازی سایتهای مختلف
ﭐشنایی با html5,css3,php
ﭐشنایی با برنامه نویسی سی شارپ در حد متوسطه و در حال تکمیل دوره تا پایان
اشنا به انگلیسی خواندن نوشتن و مکالمه در حد ۷۰ درصد (قبلا زیرنویس ارائه میدادم )
اشنا به زبان ترکی استانبولی خواندن و نوشتن و مکالمه در حد ۵۰ درصد (چنتا دوست ترکیه ای دارم )

اما نکته مهم. هرگز در کارم نه و نمیشود و غیرممکنه ... ندارم و برای رفع هر مشکلی بالاخره راهش رو پیدا میکنم بسیار پر حوصله هستم در زمینه مشاوره و را هنمایی کم نمیزارم.

Abolijoon
January 11th, 2014, 13:27
با سلام چند نفر بازاریاب نیاز داریم اگه مایلید در خدمتیم

mehrshad13and11
January 11th, 2014, 14:11
سلام چه جالب قصد اسپم ندارم کجای گیلان هستی داداش؟
من رشت هستم.
راستی اگه بازاریابی میتونی انجام بدی بهم پ.خ بده.
نیاز داریم ولی هنوز مورد خاصی نیومده.

milad_it
January 11th, 2014, 14:36
درود خسته نباشید
اگر در زمینه برنامه نویسی اندروید ، طراحی وب و... میتونید بازاریابی انجام بدید و شراکت در گروه...
و میتونید در بخش برنامه نویسی فراز دیتا هم کار کنید نوشتن نرم افزار ، مدیریت محتوا و...
پیام خصوصی بدید

maadsoft
January 11th, 2014, 16:26
ببینید به کارتون میاد:
طراحی وب سایت،طراحی فروشگاه اینترنتی،سئو سایت | فرم استخدام (http://design.hostiran.net/employ)

Mr.Te0
January 11th, 2014, 20:15
واقعا جای تاسف داره جوانی که این همه معلومات و تجربه داره بیکار باشه ولی ( پوزش یخوام این لحن زو به کار میبرم) بچه سال هایی که هنوز فرق بین VPs و Dedicte رو نمیدونن همه هاستینگ دارند...
ارزوی بهترین ها رو براتون دارم و امیدوارم کاری لایق شایستگی شما پیدا بشه.

Azad Web
January 12th, 2014, 03:39
واقعا از لطف و توجه همه دوستان سپاسگذارم... گاهی دوستانی که تو نت هستن واقعا ﭐدم رو به زندگی امیدوار میکنن. دمتون گرم. با تک تک دوستان تماس میگیرم انشالله کار مناسب پیدا بشه
باز هم ممنون

Azad Web
January 12th, 2014, 03:48
واقعا جای تاسف داره جوانی که این همه معلومات و تجربه داره بیکار باشه ولی ( پوزش یخوام این لحن زو به کار میبرم) بچه سال هایی که هنوز فرق بین VPs و Dedicte رو نمیدونن همه هاستینگ دارند...
ارزوی بهترین ها رو براتون دارم و امیدوارم کاری لایق شایستگی شما پیدا بشه.

سلام به شما. بله متاسفانه همینطوره که میفرمایید.
هرگز در هیچ زمانی و مکانی عدالت برقرار نبوده و نخواهد بود.
من متاسفانه همیشه در زمانی اشتباه در مکانی اشتباه قرار گرفتم و عقب افتادم.
امیدوارم مشکل تمامی دوستانی که مستحق بهترینها هستن حل بشه
برای شما دوست خوبم هم ارزوی موفقیت دارم.

pspasp
January 12th, 2014, 05:20
سلام
من میتونم به شما سرور قوی
بدم با کنترل پنل کار کنید

60 درصد برای شما 40 درصد برای من

Mr.Te0
January 14th, 2014, 06:59
بازاریابی میتونید انجام بدید؟
یا نمایندگی بهتون بدیم از هر فروش هر میزان که مایل بودید به ما بدید.

Azad Web
January 14th, 2014, 21:05
سلام
من میتونم به شما سرور قوی
بدم با کنترل پنل کار کنید

60 درصد برای شما 40 درصد برای من

سلام به شما...
لطفاً در پ خ بیشتر توضیح ممنون میشم
چه سروری؟ اختصاصی، مجازی، هاستینگ....
جزئیات رو بفرمایین سپاسگذار میشم

Azad Web
January 14th, 2014, 21:15
بازاریابی میتونید انجام بدید؟
یا نمایندگی بهتون بدیم از هر فروش هر میزان که مایل بودید به ما بدید.

سلام به شما...
اگر هاست خوب دارید که بشه با خیال راحت براش تبلیغات کرد و صدای مشتری در نیاد.... چرا که نه...
چون تا به االان از هر جا نمایندگی گرفتم هجز ضرر و آبروریزی چیزی برام نموند... البته جسارت خدمت شما نشه. چون صاحب سرور شاید فقط 10 درصد مفصر باشه... 90 درصد اشکالات از دیتا سنتره
اما مساله اینجاست اینجور مواقع مثل این میمونه که دو نفر روی یک موتور سیکلت بشینن یکی فرمون رو بگیره و دیگری دنده عوض کنه...
بخاطر همین این عدم هماهنگی باعث مشکلات بیشتر میشه.
باورتون نمیشه تابحال چند صد بار مشتری هاست جمع کردم و بخاطر قطعیها همه ناراضی رفتن..

لذا دوستانی که پیشنهاد بازاریابی میدن عاجزانه خواهشمندم اگر در مورد کیفیت سرور مطمئن هستید که کاربر رو اذیت نمیکنه من برای همکاری پایه ام.

SAHAND.I
January 14th, 2014, 21:36
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
بنده حدود ۱۵ سالی میشه که کار اصلیم سخت افزار و نرم افزار هست. فروشگاه داشتم ولی بدلیل نداشتن پشتوانه مالی حتی یک ریال... هر سال با خونه نشینی مواجه شدم. این در حالیه که همیشه بدیگران و ادمهای نامرد کار یاد دادم و خرشون که از پل گذشت منو کنار گذاشتن و علی موند و حوضش.و مجدد خونه نشینی
حدود ۱۰ سالی میشه با وب سر و کار دارم و در این مدت همیشه در حال مطالعه و کسب تجربه بودم.
لذا برای کار مستقل همچنان با عدم سرمایه روبرو هستم. دیدم چاره ای نیست جز اینکه در ازای دریافت حقوق کار کنم
خب مشخصات من:
مرد
۳۳ ساله
متاهل
ساکن گیلان

مهارتها:
سخت افزار و نرم افزار شامل عیب یابی و تعمیر بصورت حرفه ای
ﭐشنایی کامل به وردپرس و طراحی قالب و سایت وردپرسی
سئو سازی اصولی و کامل
۵ سال سابقه مفید هاستینگ و پشتیبانی
۵ سال سابقه مفید فروش سرور مجازی و کانفیگ سرورها
ﭐشنا به کانفیگ سرورهای ویندوز و لینوکس شامل نصب دایرکت ادمین. سی پنل. کلوکسو. فایروال. ای بی اس و غیره
سابقه کار با WHMCS شامل نصب. رفع معایب. فارسی سازی. ارتقا . رفع موارد امنیتی و غیره
سابقه کار و ارائه انواع اسکریپتها به مشتری و راه اندازی سایتهای مختلف
ﭐشنایی با html5,css3,php
ﭐشنایی با برنامه نویسی سی شارپ در حد متوسطه و در حال تکمیل دوره تا پایان
اشنا به انگلیسی خواندن نوشتن و مکالمه در حد ۷۰ درصد (قبلا زیرنویس ارائه میدادم )
اشنا به زبان ترکی استانبولی خواندن و نوشتن و مکالمه در حد ۵۰ درصد (چنتا دوست ترکیه ای دارم )

اما نکته مهم. هرگز در کارم نه و نمیشود و غیرممکنه ... ندارم و برای رفع هر مشکلی بالاخره راهش رو پیدا میکنم بسیار پر حوصله هستم در زمینه مشاوره و را هنمایی کم نمیزارم.
سلام دوست عزیز
من دنبال چنین فردی بودم
داداش میتونیم با هم همکاری کنیم
چند وقت پیش داشتم هاستینگ میزدم تا اخرین مراحل رفتم اما به دلایل نداشتن اطلاعات کافی گذاشتمش کنار
حتی دامین و قالبم خریدم براش
اگه میخوای بیا درصدی کار میکنیم
سرمایه از من دانش هاستینگ از شما
یکی از دوستان یه سرور داره برای کارهای شخصی اما زیاده برای کارش
میتونیم از اون استفاده کنیم
سرورم اصلا قطعی نداره یعنی نمیتونه تا قطعی یا مشکل داشته باشه چون برای یه کار خیلی مهمه :d

glxx
January 14th, 2014, 21:48
مدرک تحصیلی شما چیست؟

Mr.Te0
January 15th, 2014, 03:19
سلام به شما...
اگر هاست خوب دارید که بشه با خیال راحت براش تبلیغات کرد و صدای مشتری در نیاد.... چرا که نه...
چون تا به االان از هر جا نمایندگی گرفتم هجز ضرر و آبروریزی چیزی برام نموند... البته جسارت خدمت شما نشه. چون صاحب سرور شاید فقط 10 درصد مفصر باشه... 90 درصد اشکالات از دیتا سنتره
اما مساله اینجاست اینجور مواقع مثل این میمونه که دو نفر روی یک موتور سیکلت بشینن یکی فرمون رو بگیره و دیگری دنده عوض کنه...
بخاطر همین این عدم هماهنگی باعث مشکلات بیشتر میشه.
باورتون نمیشه تابحال چند صد بار مشتری هاست جمع کردم و بخاطر قطعیها همه ناراضی رفتن..

لذا دوستانی که پیشنهاد بازاریابی میدن عاجزانه خواهشمندم اگر در مورد کیفیت سرور مطمئن هستید که کاربر رو اذیت نمیکنه من برای همکاری پایه ام.

دوست عزیز دقیقا بنده نگرانی شما رو درک مکینم.
بنده به شما سرویس هاستینگ ایران میدم اگر بتونید مشتری جمع کنید برای هر دو طرف سود خوبی خواهد داشت.

sarinainc
January 15th, 2014, 03:40
سلام
زمینه های کاری فراوانی برای شما داریم.خواهشمندم در صورت تمایل با یکی از روشهای ارتباطی موجود در امضا با من نیز تماس بگیرید.
با آرزوی موفقیت

Azad Web
January 16th, 2014, 00:51
مدرک تحصیلی شما چیست؟

دیپلم هستم دوست عزیز...
ادامه تحصیل برام مقدور نبود و خودم نخواستم که برم ادامه بدم..
وگرنه از کودکی نابغه بودم ولی توجهی نشد.

2244
January 24th, 2014, 10:37
احيانا از زبان چينى هم چيزى مى دونيد. البته با امکان ادامه.

Azad Web
February 1st, 2014, 08:57
احيانا از زبان چينى هم چيزى مى دونيد. البته با امکان ادامه.

نه متاسفانه
سعی کردم یاد بگیرم ولی دیدم خیلی سخته