PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین شرکت برای خرید هاست با آخرین مدل CPU Xeon ، پورت 1Gbps و آپتایم %100 واقعی و قیمت مناسب کدامه ؟

CyberLife
April 23rd, 2010, 14:44
سلام از بس برای خرید هاست اشتراکی اینور و اونور گشتم خسته شدم و از هر چی

سایت فروش هاست که میخواهد سرویسهای خودش رو قالب کنه حالم ....

بعد از کلی جستجو بین شرکتهای مختلف رفتم سراغ پرشین هویز که نماینده گیگا اینترنشنال هست و خیلی

تعریفشو میکردن و میگفتن آپتایمش خیلی بالا هست و از این حرفها ، ولی توی همین انجمن فهمیدم که اونها

از سیستمهای خانگی برای سرورهاشون استفاده میکنند و پورت اونها هم 100 مگابیت هست که سرعت زیاد

خوبی نداره و CPU هم که Q9300 Intel هست و همانطور که خودتون بهتر از من میدونید در مقابل پردازنده

Xeon که مخصوص سرور طراحی شده ، حرفی برای گفتن نداره . اینجوری که دوستان و اساتید در این انجمن

میگفتن سرورهای شرکت گیگا به دلیل استفاده از سیستمهای دسکتاپ خانگی ، پایداری خوبی ندارند و از

کیفیت مناسبی برخوردار نیستند ، من از خرید از این شرکت پشیمون شدم و دنبال یک سرویس دهنده

هاستینگ با سرورهایی که دارای CPU های Xeon و سخت افزارهای Dell و HP و آپتایم %100 واقعی ، پورت

1Gbps و قیمت مناسب باشه میگردم .

ممنون میشم چند تا سرویس دهنده خوب برای اینکار به من معرفی کنید .

راستی سرورهای آمریکا بهتره یا کانادا یا آلمان و یا هلند ؟

با تشکر

hostina
April 23rd, 2010, 14:50
سلام
از فردا شب می تونم بهتون سرویس رو بدم
xeon x3220
پورت 1گیگابیت
دیتاسنتر امریکا 100tb.com

VatanVPS
April 23rd, 2010, 14:55
از نظر تحریم نشدن و امنیت کانادا و هلند
هلند هم WS که مال نیس زیاد اما leaseweb دوستان سرور دارن راضی هستند
اما دیتا سنتری که هستینا معرفی کرد به نظر من خیلی خوبه و سرویس دهیشون عالیه! تایید میشه.

RezaFH
April 23rd, 2010, 15:01
شما همچین مشخصاتی رو برای چه کاری نیاز دارید ؟
اصلا سی پی یو آخرین مدل به چه درد شما میخوره ؟ (چون هاست اشتراکی میخواید بگیرید میپرسم)
سرور من این سی پی یو رو داره : Intel(R) Xeon(R) CPU X3360 @ 2.83GHz - cache size: 6144 KB
و پورت یک گیگ و این هم آپتایم : HostTracker [Website Uptime Monitoring Service] | http://188.165.45.201 (http://host-tracker.com/web-site-monitoring-statistics/4148594/lvuc/)

شما چقدر هاست و پهنای باند نیاز دارید ؟

TukaNet
April 23rd, 2010, 15:07
@استارتر : شما استفاده و محدوده بودجه رو بفرمایید
تا دوستان بهترین آفر های ممکن رو بدند ... متشکرم

اگر دنبال کیفیت + قیمت مناسب هستید ، آمریکا یا کانادا

Shc
April 23rd, 2010, 15:17
سلام از بس برای خرید هاست اشتراکی اینور و اونور گشتم خسته شدم و از هر چی سایت فروش هاست

که میخواهد سرویسهای خودش رو قالب کنه خسته شدم ، بعد از کلی جستجو بین شرکتهای مختلف رفتم

سراغ پرشین هویز که نماینده گیگا اینترنشنال هست و خیلی تعریفشو میکردن و میگفتن آپتایمش خیلی بالا

هست و از این حرفها ، ولی توی همین انجمن فهمیدم که اونها از سیستمهای خانگی برای سرورهاشون

استفاده میکنند و پورت اونها هم 100 مگابیت هست که سرعت خوبی نداره و CPU هم که Q9300 Intel

هست . اینجوری که دوستان و اساتید در این انجمن میگفتن سرورهای شرکت گیگا به دلیل استفاده از

سیستمهای دسکتاپ خانگی ، پایداری خوبی ندارند و از کیفیت مناسبی برخوردار نیستند ، من از خرید از

این شرکت پشیمون شدم و دنبال یک سرویس دهنده هاستینگ با سرورهایی که دارای CPU های Xeon و

آپتایم %100 واقعی ، پورت 1Gbps و قیمت مناسب باشه .

ممنون میشم چند تا سرویس دهنده خوب برای اینکار به من معرفی کنید .

با تشکر

اولا اینکه آپتایم 100درصد از طرف مدیر سرور 100درصد دروغه(ممکنه دیتاسنتر خوب 100درصد بده ولی نه بابت هاست اشتراکی)
مشخصات سی پی یو،تعداد هسته سی پی یو و ... متوجه نشدم روی هاست اشتراکی بدرد چی شما میخوره؟
روی هر سروری که استانداردها رعایت نشده باشه،تعداد کاربران زیاد باشند،همه نوع هاست(دانلود،رپیدلیچ) و vps ارائه شده باشه دیگه مشخصات سرور مهم نیست.
پورت 1گیگ و ...

CyberLife
April 23rd, 2010, 16:53
شما همچین مشخصاتی رو برای چه کاری نیاز دارید ؟
اصلا سی پی یو آخرین مدل به چه درد شما میخوره ؟ (چون هاست اشتراکی میخواید بگیرید میپرسم)
سرور من این سی پی یو رو داره : Intel(R) Xeon(R) CPU X3360 @ 2.83GHz - cache size: 6144 KB
و پورت یک گیگ و این هم آپتایم : HostTracker [Website Uptime Monitoring Service] | http://188.165.45.201 (http://host-tracker.com/web-site-monitoring-statistics/4148594/lvuc/)

شما چقدر هاست و پهنای باند نیاز دارید ؟

آخرین مدل رو همین جوری نوشتم ، ولی در کل میخوام پردازنده Xeon باشه ، تا با افزایش تعداد بازدید کننده

، از سرعت سایت کم نشه و ثبات و پایداری سایت از بین نره .

فعلاً قصد راه اندازی یک سایت ساده دارم ، ولی چون تعداد سایتهای ما به 10 عدد میرسه و بعضی از اونها

بازدید کننده بالایی خواهند داشت بنابراین میخوام هاست اشتراکی و سرور VPS رو از یک شرکت با سیستم

های قوی و با پایداری بالا برای هر دو گروه سایت ساده و پربازدید خودم بگیرم

@استارتر : شما استفاده و محدوده بودجه رو بفرمایید
تا دوستان بهترین آفر های ممکن رو بدند ... متشکرم

اگر دنبال کیفیت + قیمت مناسب هستید ، آمریکا یا کانادا

فعلاً برای این سایت ساده از 14 الی 20 هزار تومان بودجه گذاشتم .

کسانی که پیشنهاد میدند لطفا مشخصات دقیق سرورهای خودشون رو بنویسند .

توی این مطلب شکی نیست که سرورهای آمریکا و کانادا از بقیه بهتر هستند ، ولی آیا فاصله زیاد اونها باعث

این نمیشه که سرعت بالا آمدن سایت برای کاربران ایران که اکثراً از Dialup استفاده میکنند خیلی کند باشه .

من اینجور فکر میکنم که هاستهای اروپایی چون به ایران نزدیک تر هستند از نظر سرعت بهتر هستند .

Ali-718
April 23rd, 2010, 17:09
از softlayer با بهترین کیفیت میتونم بهتون بدم اگه خواستید از طریق پیام خصوصی تماس بگیرید ....

mohsen1
April 23rd, 2010, 17:10
قویترین هاست اشتراکی هم که سرویس بگیرید اگه مصرف منابع شما افزایش پیدا کنه سایتتون رو می بندند!
بهتره از همین اول وی پی اس بگیرید.
اگه هاست اشتراکی هم خواستید بگیرید ماهانه قرارداد ببندید.
سروری که از اون سرویس هاست لینوکس می دیم مشخصاتش اینه:

The Planet Data Center
LOcation USA Dallas
Server Xeon Dual Quade 8CPU
RAM: 4GB
HDD: 2x 750GB
RvSite Builder
Cpanel
Fantastico
php & perl
MySql

irlogo
April 23rd, 2010, 17:32
سافت لایر و آی وب

TukaNet
April 23rd, 2010, 17:43
عزیز من اولا که برداشت شما از این که پردازنده Xeon سرتر از مدل های دیگه هست همیشه درست نیست
ممکنه سرور پردازندهxeon داشته باشه ولی فرکانسش کمتر از یک پردازنده دیگه باشه ... به هر حال این مورد
خیلی تخصصی هست و باید پردازنده ها رو دقیقا کامپیر کرد تا معلوم بشه کدوم قوی تر هست

نکته بعدی اینکه باید استفاده شما و تعداد بازدیدها معلوم بشه ، مثلا اگر سایتی با بازدید بالای 500-600 در
روز خواهید داشت بهتر هست یک وی پی اس اختصاص بدید تا اینکه بیاریدش روی هاست اشتراکی ، چون
در این حالت سایت شما منابع سرور رو زیاد مصرف می کنه و بعدا با مدیر سرور مشکل پیدا می کنید

نکته دیگر هم این که دیتاسنتر های اروپا هیچ کدوم نتورک خوبی ندارند به همین خاطر گول پینگ پایینشون رو
نخورید ، کم نبودند دوستانی که با دیتاسنتر های اروپا کار می کردند ولی کم کم داریم می بینیم همه ترنسفر
می کنند به آمریکا یا کانادا .

اما مورد آخر ، سعی کنید اول کار کمی زیاد هزینه کنید و از شرکت های معتبر ، ثبت شده و اسم و رسم دار خرید
کنید ، مطمئن باشید که هزینه ای که کردید روزی جواب خواهد داد . حد اقل خیالتون راحت هست جای معتبری
هستید و مثلا صبح بیدار نمی شید ببینید از هاست و سرور و ... خبری نیست ، یا مثلا دو روز دیگه سرویس شما
به شرکت دیگه ای واگذار (http://www.webhostingtalk.ir/f54/ملت-هاست-واگذار-شد-10210/) نمیشه

RezaFH
April 23rd, 2010, 17:59
نکته دیگر هم این که دیتاسنتر های اروپا هیچ کدوم نتورک خوبی ندارند

دیتاسنتر OVH چطور ؟
3 ماه هست که سرور دارم ، حتی یک دقیقه هم نتورکشون مشکل نداشته ! (خودمون سرور رو مونیتور میکنیم)
اون داون تایمی هم که توی HostTracker ثبت شده ، مربوط به آپگرید و ... سرور هست که یک بار سرور رو ریستارت کردم :)
دیتاسنتر واقعا"عالی هست و از هر لحاظ کارش بیسته 20

TukaNet
April 23rd, 2010, 18:12
Ovh هم موارد دیگه ای داره که اینجا جاش نیست بحث کنیم !
الان میان پستمون رو پاک می کنند و میگن چرا پست بی ربط زدی :78:

CyberLife
April 23rd, 2010, 20:42
از softlayer با بهترین کیفیت میتونم بهتون بدم اگه خواستید از طریق پیام خصوصی تماس بگیرید ....

ببخشید این Softlayer همون 100tb.com که Hostina معرفی کرد ؟ چون سایت 100tb.com رو که آوردم داخل سایت نوشته Softlayer .

pardishosting
April 23rd, 2010, 20:46
هاست مورد نظر شما رو ما داریم .. اگر تمایل داشتید در خدمتیم.

hostina
April 23rd, 2010, 20:56
بله
در Washington DC و Seattle دیتاسنتر دارن

hostservice
April 23rd, 2010, 22:59
خدمات ميزباني شركت هاست سرويس

شركت هاست سرويس با هدف فروش سرويس هاي ميزباني لينوكس و با دارا بودن سرور هاي قدرتمند و مطمئن و سيستم جامع خدمات مشتريان
مفتخر است تا ميزبان امن و مطمئن سايت هاي ايرانيان گرامي شود.

انواع خدمات ميزباني وب توسط شركت هاست سرويس
1- ميزباني لينوكس با تضمين اپ تايم
2- داراي كنترل پنل قدرتمند دايركت ادمين تنضمين عدم تحريم
3- كليه امكانات از قبيل بانك اطلاعاتي،زير دامنه و... كاملا نامحدود
4- پشتيباني و اموزش رايگان كار با خدمات و پنل ها توسط اپراتور هاي شركت

ميزيت هاي خريد از شركت هاست سرويس:
1- ارائه فاكتور آني همراه امضا مديريت شركت براي مشتريان گرامي
2- گارانتي 7 روزه بازگشت پول شما در صورت عدم رضايت از خدمات
3- ارائه خدمات پشتياني منحصر به فرد در ساعت روز و ساعت پاياني شب به صورت 24 ساعته
4- داراي سرويس هاي قدرتمند و سرور هاي اختصاصي
و...

جهت مشاهده تعرفه هاي پكيج هاي لينوكس به ادرس زير مراجعه فرماييد:
Hostservice.ir- Professional Hosting Service - (http://www.hostservice.ir/host.php)
جهت مشاهده پكيج هاي وارز به ادرس زير مراجعه كنيد:
Hostservice.ir- Professional Hosting Service - هاست سرويس- هاست - ميزباني وب - هاستی&#16 (http://www.hostservice.ir/hostw.php)
جهت تماس با بخش پشتيباني هاست سرويس به ادرس زير مراجعه فرماييد:
سامانه پشتيباني مشتريان هاست سرويس 24 ساعته (http://www.hostservice.ir/live)
تماس با واحد فروش:
09133668083

با تشكر
روابط عمومي شركت هاست سويس

CyberLife
April 24th, 2010, 11:19
هاست مورد نظر شما رو ما داریم .. اگر تمایل داشتید در خدمتیم.

خدمات ميزباني شركت هاست سرويس

شركت هاست سرويس با هدف فروش سرويس هاي ميزباني لينوكس و با دارا بودن سرور هاي قدرتمند و مطمئن و سيستم جامع خدمات مشتريان
مفتخر است تا ميزبان امن و مطمئن سايت هاي ايرانيان گرامي شود.

انواع خدمات ميزباني وب توسط شركت هاست سرويس
1- ميزباني لينوكس با تضمين اپ تايم
2- داراي كنترل پنل قدرتمند دايركت ادمين تنضمين عدم تحريم
3- كليه امكانات از قبيل بانك اطلاعاتي،زير دامنه و... كاملا نامحدود
4- پشتيباني و اموزش رايگان كار با خدمات و پنل ها توسط اپراتور هاي شركت

ميزيت هاي خريد از شركت هاست سرويس:
1- ارائه فاكتور آني همراه امضا مديريت شركت براي مشتريان گرامي
2- گارانتي 7 روزه بازگشت پول شما در صورت عدم رضايت از خدمات
3- ارائه خدمات پشتياني منحصر به فرد در ساعت روز و ساعت پاياني شب به صورت 24 ساعته
4- داراي سرويس هاي قدرتمند و سرور هاي اختصاصي
و...

جهت مشاهده تعرفه هاي پكيج هاي لينوكس به ادرس زير مراجعه فرماييد:
Hostservice.ir- Professional Hosting Service - (http://www.hostservice.ir/host.php)
جهت مشاهده پكيج هاي وارز به ادرس زير مراجعه كنيد:
Hostservice.ir- Professional Hosting Service - هاست سرويس- هاست - ميزباني وب - هاستی&#16 (http://www.hostservice.ir/hostw.php)
جهت تماس با بخش پشتيباني هاست سرويس به ادرس زير مراجعه فرماييد:
سامانه پشتيباني مشتريان هاست سرويس 24 ساعته (http://www.hostservice.ir/live)
تماس با واحد فروش:
09133668083

با تشكر
روابط عمومي شركت هاست سويس

دوستان لطفاً مشخصات سرورهای خودتون به همراه مکان اون رو ذکر کنید .

CyberLife
April 26th, 2010, 14:59
عزیز من اولا که برداشت شما از این که پردازنده Xeon سرتر از مدل های دیگه هست همیشه درست نیست
ممکنه سرور پردازندهxeon داشته باشه ولی فرکانسش کمتر از یک پردازنده دیگه باشه ... به هر حال این مورد
خیلی تخصصی هست و باید پردازنده ها رو دقیقا کامپیر کرد تا معلوم بشه کدوم قوی تر هست

نکته بعدی اینکه باید استفاده شما و تعداد بازدیدها معلوم بشه ، مثلا اگر سایتی با بازدید بالای 500-600 در
روز خواهید داشت بهتر هست یک وی پی اس اختصاص بدید تا اینکه بیاریدش روی هاست اشتراکی ، چون
در این حالت سایت شما منابع سرور رو زیاد مصرف می کنه و بعدا با مدیر سرور مشکل پیدا می کنید

نکته دیگر هم این که دیتاسنتر های اروپا هیچ کدوم نتورک خوبی ندارند به همین خاطر گول پینگ پایینشون رو
نخورید ، کم نبودند دوستانی که با دیتاسنتر های اروپا کار می کردند ولی کم کم داریم می بینیم همه ترنسفر
می کنند به آمریکا یا کانادا .

اما مورد آخر ، سعی کنید اول کار کمی زیاد هزینه کنید و از شرکت های معتبر ، ثبت شده و اسم و رسم دار خرید
کنید ، مطمئن باشید که هزینه ای که کردید روزی جواب خواهد داد . حد اقل خیالتون راحت هست جای معتبری
هستید و مثلا صبح بیدار نمی شید ببینید از هاست و سرور و ... خبری نیست ، یا مثلا دو روز دیگه سرویس شما
به شرکت دیگه ای واگذار (http://www.webhostingtalk.ir/f54/ملت-هاست-واگذار-شد-10210/) نمیشه

دوست عزیز بدون هیچ رودرواسی با بقیه عزیزانی که به فروش هاست مشغول هستند و در این انجمن حضور دارند ، شما اگه خودت میخواستی هاست لینوکس

بگیری اقدام به خرید از کدام یک از شرکتها میکردی ؟

AfraWeb.net
April 26th, 2010, 15:37
میشه بفرمایید سایت شما چقدر بازدید کننده و چقدر مصرف رم و سی پی یو دارد . مطمعن باشید اگر مصرف بالایی داشته باشید هر جایی رو هر سروری هم باشید لیمیت میشید در هاست اشتراکی محدودیت ها بسیار زیاد هست و برای سایت های شخصی و معمولی گزینه مناسبی هستند ولی وقتی سایت یا فروم بازدید بالا دارید مطمعنا امکان میزبانی روی هاست اشتراکی را نخواهید داشت در صورتی که تمایل به خرید مستقیم از دیتا سنتر را دارید میتوانید از این لینک اطلاعات تکمیلی را ببنید

netelligent - SHARED HOSTING - LINUX (http://netelligent.ca/services/shared/linux/)

CyberLife
April 26th, 2010, 16:17
میشه بفرمایید سایت شما چقدر بازدید کننده و چقدر مصرف رم و سی پی یو دارد . مطمعن باشید اگر مصرف بالایی داشته باشید هر جایی رو هر سروری هم باشید لیمیت میشید در هاست اشتراکی محدودیت ها بسیار زیاد هست و برای سایت های شخصی و معمولی گزینه مناسبی هستند ولی وقتی سایت یا فروم بازدید بالا دارید مطمعنا امکان میزبانی روی هاست اشتراکی را نخواهید داشت در صورتی که تمایل به خرید مستقیم از دیتا سنتر را دارید میتوانید از این لینک اطلاعات تکمیلی را ببنید

netelligent - SHARED HOSTING - LINUX (http://netelligent.ca/services/shared/linux/)

خوب ببینید سایت من چون تازه درست شده ممکنه چندین ماه بازدید کننده بالایی نداشته باشه و تا بیاد

معروف بشه خوب 1 سال یا شایدم بیشتر طول بکشه ، بنابراین من نمیتونم از همون اول بیام و یک سرور

مجازی یا اختصاصی بگیرم ، اینجوری که به صرفه نیست . خوب حالا تا بخواد سایت من معروف بشه و تعداد

بازیدکننده ها از سایت بیشتر از 5000 نفر در روز بشه میام و از هاست اشتراکی استفاده میکنم و بعد از

بالارفتن رتبه سایت و افزایش بازدید کننده از سرور مجازی استفاده میکنم .

RezaFH
April 26th, 2010, 17:58
خوب ببینید سایت من چون تازه درست شده ممکنه چندین ماه بازدید کننده بالایی نداشته باشه و تا بیاد معروف بشه خوب 1 سال یا شایدم بیشتر طول بکشه ،

بنابراین من نمیتونم از همون اول بیام و یک سرور مجازی یا اختصاصی بگیرم ، اینجوری که به صرفه نیست . خوب حالا تا بخواد سایت من معروف بشه و تعداد

بازیدکننده ها از سایت بیشتر از 5000 نفر در روز بشه میام و از هاست اشتراکی استفاده میکنم و بعد از بالارفتن رتبه سایت و افزایش بازدید کننده از سرور مجازی

استفاده میکنم .

خب مساله همینه :)
الان روی سرور بنده ، مشتری دارم که 8000 بازدید روزانه داره بعد از اون هم چند تا سایت ریز درشت بالای 2000 بازدید و چند تا سایت دانلود فیلم و نرم افزار و موزیک و ... هست اما لود سرور حتی 3% هم نمیشه :)
پس نیاز نیست اینهمه وسواس به خرج بدید ، هاست اشتراکی معمولی هم کاملا" جوابگوی سایت شما خواهد بود

CyberLife
April 26th, 2010, 18:39
خب مساله همینه :)
الان روی سرور بنده ، مشتری دارم که 8000 بازدید روزانه داره بعد از اون هم چند تا سایت ریز درشت بالای 2000 بازدید و چند تا سایت دانلود فیلم و نرم افزار و موزیک و ... هست اما لود سرور حتی 3% هم نمیشه :)
پس نیاز نیست اینهمه وسواس به خرج بدید ، هاست اشتراکی معمولی هم کاملا" جوابگوی سایت شما خواهد بود

پس اکثر مشتری های شما از هاست اشتراکی استفاده میکنند ، حتی اونی که نزدیک به 10000 نفر بازدید کننده در روز داره ، درست میگم ؟

راستی شما فروش سرویسهای اشتراکی لینوکس ماهیانه هم دارید ؟

RezaFH
April 26th, 2010, 19:07
پس اکثر مشتری های شما از هاست اشتراکی استفاده میکنند ، حتی اونی که نزدیک به 10000 نفر بازدید کننده در روز داره ، درست میگم ؟

راستی شما فروش سرویسهای اشتراکی لینوکس ماهیانه هم دارید ؟

بله
و بازم بله
برای اطلاعات بیشتر میتونم از قسمت پشتیبانی آنلاین در خدمت باشم :)

Ebit-Host.Info
December 10th, 2010, 19:33
با سلام
کوتاه و مختصر
مشخصات سرورهای هاست وب ابیت هاست
-----------------------------------------------------------------------
1- استفاده از تکنولوژی کلاستر (17 عدد سرور)
2-استفاده از پردازنده های 16 هسته ای زئون اینتل در هر سرور
3-در هر سرور 18 گیگابایت رم
4-پورت 1 گیگابیت برای هر سرور
5-سرور ها از The Planet خریده شده اند که هم اکنون توسط سافت لایر پشتیبانی میگردند.(دیتا سنتر:آمریکا)
6-آنتی دی داس و فایروال سخت افزاری
7-تضمین عدم کندی سایت شما حتی با بازدید روزانه بالای 100 هزار نفر
8-در مورد آپ تایم در سال گذشته فقط 2 ساعت دسترسی به بعضی از سایت ها به دلیل ممکن نبود به دلیل آپدیت تمامی سرور ها
---------------------------------------------------------------------
قیمت های 3 پنل حرفه ایی و قدرتمند هاست لینوکس
10 گیگابایت = 3500 تومان ماهیانه
20 گیگابایت = 4950 تومان ماهیانه
50 گیگابایت = 7950 تومان ماهیانه
----------------------------------------------------------------------
ابیت هاست | خرید و فروش هاست | رسلر و نمایندگی | هاست دانلود | هاست رپیدلیچ و لیچ | هاست بر روی سرور های پرقدرت | سرور مجازی VPS | (http://www.ebit-host.info)

1eng.ir
December 10th, 2010, 19:45
با سلام
کوتاه و مختصر
1- استفاده از پردازنده های 16 هسته ای زئون اینتل
2-در هر سرور 18 گیگابایت رم
3-پورت 1 گیگابیت برای هر سرور
4-استفاده از تکنولوژی کلاستر (17 عدد سرور)
5-آنتی دی داس و فایروال سخت افزاری
6-در مورد آپ تایم در سال گذشته فقط 2 ساعت دسترسی به بعضی از سایت ها به دلیل ممکن نبود به دلیل آپدیت تمامی سرور ها
قیمت های 3 پنل حرفه ایی و قدرتمند هاست لینوکس اشتراکی
ابیت هاست | خرید و فروش هاست | رسلر و نمایندگی | هاست دانلود | هاست رپیدلیچ و لیچ | هاست بر روی سرور های پرقدرت | سرور مجازی VPS | (http://www.ebit-host.info)

1. لطف کنید قوانین فروم رو مطالعه کنید.
2. تاپیک قدیمی رو بالا نیارید.
3. یه اسکرین شات از رم و سی پی یو و کلاستر و فایروال سخت افزاریت بذار! ;)

pardishosting
December 10th, 2010, 19:53
با سلام
کوتاه و مختصر
1- استفاده از تکنولوژی کلاستر (17 عدد سرور)
2-استفاده از پردازنده های 16 هسته ای زئون اینتل در هر سرور
3-در هر سرور 18 گیگابایت رم
4-پورت 1 گیگابیت برای هر سرور
5-سرور ها از The Planet خریده شده اند که هم اکنون توسط سافت لایر پشتیبانی میگردند.(دیتا سنتر:آمریکا)
6-آنتی دی داس و فایروال سخت افزاری
8-در مورد آپ تایم در سال گذشته فقط 2 ساعت دسترسی به بعضی از سایت ها به دلیل ممکن نبود به دلیل آپدیت تمامی سرور ها
قیمت های 3 پنل حرفه ایی و قدرتمند هاست لینوکس

با این ادعاها که کردی معلومه حتی سواد درست و حسابی نداری.

Ebit-Host.Info
December 10th, 2010, 20:45
1. لطف کنید قوانین فروم رو مطالعه کنید.
2. تاپیک قدیمی رو بالا نیارید.
3. یه اسکرین شات از رم و سی پی یو و کلاستر و فایروال سخت افزاریت بذار! ;)

از کاربران سایت به علت رعایت نکردن قوانین عذرخواهی میکنیم
http://www.ebit-host.info/banners/1.JPG

http://www.ebit-host.info/banners/2.JPG

pardishosting
December 10th, 2010, 21:53
این از کاربرای شماست ؟ 1quicktech.com

Sina7
December 10th, 2010, 22:13
ebit-host.info

Registrant Organization:TizHost
Billing Organization:TizHost
Tech Organization:TizHost
Hostgator

delta
December 11th, 2010, 00:08
دوست عزیز بدون هیچ رودرواسی با بقیه عزیزانی که به فروش هاست مشغول هستند و در این انجمن حضور دارند ، شما اگه خودت میخواستی هاست لینوکس

بگیری اقدام به خرید از کدام یک از شرکتها میکردی ؟

میخوای من بگم از کجا میگرفتم؟ از جایی که کلی سایتهای بزرگ روش هست .از پی سی دانلود و ترفندستان و دانلودها و میهن دانلود و کمیاب انلاین و.. گرفته تا بزرگترین های دیگر.... خود من با وجود داشتن سرور و وی پی اس بازم سایت اصلیم روشه!! بدون هیچ گونه تهدید و کم اوردنی و حتی وارز ساپورت با سرعتی بسیار بسیار بالا!!

نمونه ای از یکی از چندین سرورهاش:
» Server: HP ProLiant DL180 - G6
» CPU: Dual Xeon X5650 (24 core)
» RAM: 32G DDR3
» HDD: SAS 15K rpm RAID 5
» Speed: 1Gbit/s Full duplex
» Location: NL

یک کلام.. برو رو هاست دل HostDL :: Major Web Hosting Services (http://www.hostdl.com)

Pczero
December 11th, 2010, 00:44
میخوای من بگم از کجا میگرفتم؟ از جایی که کلی سایتهای بزرگ روش هست .از پی سی دانلود و ترفندستان و دانلودها و میهن دانلود و کمیاب انلاین و.. گرفته تا بزرگترین های دیگر.... خود من با وجود داشتن سرور و وی پی اس بازم سایت اصلیم روشه!! بدون هیچ گونه تهدید و کم اوردنی و حتی وارز ساپورت با سرعتی بسیار بسیار بالا!!

یک کلام.. برو رو هاست دل HostDL :: Major Web Hosting Services (http://www.hostdl.com)

ضمن عرض سلام
دلتای عزیز hostdl رو بابت سرویس دانلود تائید می کنی؟ برای مثال p30download سرویس وب اش رو هاست ایران هستش و سرویس دانلودش رو hostdl درسته؟؟
ممنون میشم دوستان سرویس های ارائه شده توسط ehost.ir مخصوصا سرویس رسیلریش رو نظری دارن بگن؟ ایا این شرکت رو تائید می کنید؟

Pczero
December 11th, 2010, 14:18
دوستان نظری ندارند؟

AfaghData
December 11th, 2010, 15:50
عزیز همه شرکت های هاستینگ میدونن که هاست دی ال هیچ مشکلی تا به الان نداشته!

و نخواهد داشت! چه سرویس های میزبانی و چه دانلود! و باید اینم متذکر بشم که هر کی بابت 1 گیگ هاست 10.000 تومان بگیره مسلما سرویس خوبی میده:65:

delta
December 11th, 2010, 18:05
ضمن عرض سلام
دلتای عزیز hostdl رو بابت سرویس دانلود تائید می کنی؟ برای مثال p30download سرویس وب اش رو هاست ایران هستش و سرویس دانلودش رو hostdl درسته؟؟
ممنون میشم دوستان سرویس های ارائه شده توسط ehost.ir مخصوصا سرویس رسیلریش رو نظری دارن بگن؟ ایا این شرکت رو تائید می کنید؟

اصلا نیازی به تایید ندارند. خودتون دارید یک نمونه از سرورهاشو میبینید! سرورهای به این گرانقیمتی به نظرتون کم میارند؟ یا سایتهای بزرگ به نظرتون آبروی خودشون رو میبرند و میروند از یک هاستینگ معمولی خرید میکنند؟ هاست دل چندین ساله امتحانش رو پس داده. چه دانلود و چه سایت نه کم بیار هست و نه قطعی داره.. تو این یک سال اخیر شاید کل قطعیهاش 10 دقیقه هم نشه! لایت اسپید استفاده میکنند و سرعتاشون هم واقعا بالاست چه از نظرسرور و چه محل دیتاسنتر... هر کسی قادر به خرید همچین سرورهایی نیست.پشتیبانیشون هم واقعا حرفه ای هست سوالاتی رو که خیلی ها نمیتونستند برام جواب بدند رو چند دقیقه ای حل میکردند! الکی نیست به قول دوستمون 1 گیگ رو میده ماهانه 10 هزار تومان! سرویس خوب میخوای بگیر ازش مطمعن باش ناراضی نمیشی.گرچه باید پول خوبی هم داشته باشی چون با همین 10 تومان ماهانه 1 گیگ میتونی همین انجمن سالانه بگیری!

pardishosting
December 11th, 2010, 19:10
اصلا نیازی به تایید ندارند. خودتون دارید یک نمونه از سرورهاشو میبینید! سرورهای به این گرانقیمتی به نظرتون کم میارند؟ یا سایتهای بزرگ به نظرتون آبروی خودشون رو میبرند و میروند از یک هاستینگ معمولی خرید میکنند؟ هاست دل چندین ساله امتحانش رو پس داده. چه دانلود و چه سایت نه کم بیار هست و نه قطعی داره.. تو این یک سال اخیر شاید کل قطعیهاش 10 دقیقه هم نشه! لایت اسپید استفاده میکنند و سرعتاشون هم واقعا بالاست چه از نظرسرور و چه محل دیتاسنتر... هر کسی قادر به خرید همچین سرورهایی نیست.پشتیبانیشون هم واقعا حرفه ای هست سوالاتی رو که خیلی ها نمیتونستند برام جواب بدند رو چند دقیقه ای حل میکردند! الکی نیست به قول دوستمون 1 گیگ رو میده ماهانه 10 هزار تومان! سرویس خوب میخوای بگیر ازش مطمعن باش ناراضی نمیشی.گرچه باید پول خوبی هم داشته باشی چون با همین 10 تومان ماهانه 1 گیگ میتونی همین انجمن سالانه بگیری!

شما سرورهاش رو مانیتور می کنی که با این قطعیت نظر قطعی می دید ؟

delta
December 11th, 2010, 19:44
شما سرورهاش رو مانیتور می کنی که با این قطعیت نظر قطعی می دید ؟

خیر هم استفاده میکنم هم باهاشون همکاری میکنم که این نظر رو میدمl-)

GOD
December 11th, 2010, 19:50
هاست دی ال واقعا سرویساشون خوبه
پشتیبانی هم اکثر مواقع هستند

Pczero
December 11th, 2010, 21:39
ضمن تشکر از همه دوستان
اگه اطلاعاتی در مورد ehost.ir دازید ممنون میشم در مورد کیفیت و ..... نظراتی ارائه فرمائید

Doublex
December 11th, 2010, 23:24
هاست دی ال به عنوان یک سرویس دهنده ناامن خدمت همگی کاربران دراومده ... از اون افتضاحی که بر سر سایت های موزیک اورد که بالاتر در طول تاریخ میزبانی وب ایران که نداریم ...
توصیه اکید من خدمت همه عزیزان چه از مدیران سایتهای موزیک گرفته تا نرم افزار و ... سمت هاست دی ال نرین ... هاست دی ال تحت الشعاع نظارت شدیده ...
احتمالا میگن سایت های نرم افزاری هم غیرمجازن و سریعا هاست دی ال ترتیبشونو به آسونی و با خیال راحت میده ...

Pczero
December 12th, 2010, 16:28

هاست دی ال به عنوان یک سرویس دهنده ناامن خدمت همگی کاربران دراومده ... از اون افتضاحی که بر سر سایت های موزیک اورد که بالاتر در طول تاریخ میزبانی وب ایران که نداریم ...
توصیه اکید من خدمت همه عزیزان چه از مدیران سایتهای موزیک گرفته تا نرم افزار و ... سمت هاست دی ال نرین ... هاست دی ال تحت الشعاع نظارت شدیده ...
احتمالا میگن سایت های نرم افزاری هم غیرمجازن و سریعا هاست دی ال ترتیبشونو به آسونی و با خیال راحت میده ...

دلتا جان زیاد عصبانی نشو عزیزم ، هاست دی ال قدردان زحماتت هست عزیز جان
لینک رو مشاهده کن داداش >>>>> HostDL :: Major Web Hosting Services (http://hostdl.com/?cat=news&item=detail&newsid=17)

delta
December 12th, 2010, 18:18
چی بگم والا... تقصیر اینا نیست برادر.. نمیخوام حرفی بزنم چون 3 یا 3 میشه.. خود من کلی ضرر میبینم اما میدونم تقصیر اینا نیست.شما هم بودی جمع میکردی برادر!

Pczero
December 12th, 2010, 18:28
چی بگم والا... تقصیر اینا نیست برادر.. نمیخوام حرفی بزنم چون 3 یا 3 میشه.. خود من کلی ضرر میبینم اما میدونم تقصیر اینا نیست.شما هم بودی جمع میکردی برادر!

قصد اذیت نداشتم دلتا جان ، ما همه جزو یک خانواده هستیم و این مشکل ، مشکل هممون هستش چه برا کسایی که از هاست دی ال بودن و چه نبودن! به هر حال باید فکری اندیشید.

Arvin
January 29th, 2011, 20:28
خیر هم استفاده میکنم هم باهاشون همکاری میکنم که این نظر رو میدمl-)

دوست عزیز در قدرت این سرور ها شکی نیستولی در صلاحیت کسانی که این سرویس هارو ارائه می دن ...

AriyaDownload
January 21st, 2012, 13:37
در مورد هاست دی ال فکر نکنم حرفی باشه
خیلی حرفه ای و عالی دارن کار می کنن

پ.ن: من سایتم رو رویه چندتا میزبانی وب انتقال دادم ولی به هفته نکشید می گفتن فشار رویه سرور زیاد هست و مجبور به انتقال به جایه دیگه می شدیم
آخر هم تصمیم گرفتیم یکم هزینه بیشتر بکنیم و بریم هاست دی ال
الان شش ماه هست تقریبا رویه هاست دی ال هستیم و خدا رو شکر هیچ مشکلی نداشتیم
پشتیبانیشون هم که حرف نداره
حداکثر زمانی که برای پاسخ گویی یک تیکت صبر کردم فکر کنم 15 دقیقه بود (اونم ساعت 1 شب)

P30Tools
January 21st, 2012, 14:52
تاپیک مربوط به 2 سال پیشه:|

E!3
January 21st, 2012, 15:00
تاپیک مربوط به 2 سال پیشه:|
افزایش تعداد پستاشون سال نمیشناسه :d
گفته یه چیزی بگیم :-|