PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فضای رایگان 5 گیگ برای اپلود و دانلود

666regab
January 10th, 2014, 23:08
با عرض سلام و خسته نباشید .
بنده چون در انجمن های مختلف کار می کنم و فعالیت دارم برای همین اگه بخوام تو هر انجمنی فایلها رو آپ کنم زمان و حوصله نیست .
برای همین از آپلودرهای عمومی استفاده می کنم . آپلودسنتر آپلودبوی این امکان رو می ده که از طریق دانلود فایل کسب درامد هم کرد و این خوبه .
ولی مشکلی که وجود داره اینه که فایلها در صورت عدم دانلود برای مدت زمانی حذف می شن .

دوستان فضایی رو سراغ دارند که بشه هم فالها رو آپلود/دانلود کرد + هم کسب درامد کرد + هم حذف فایلها به دست خوده شخص باشه.

666regab
January 13th, 2014, 10:28
سایت جالبی هست .
البته پرشین گیگ هم برگشته .

dertgtr
January 13th, 2014, 10:51
سایت جالبی هست .
البته پرشین گیگ هم برگشته .

این سایت همون parsaspace.com هست که کل فایل های کاربرانش رو نابود کرد ! هیچ وقت به رایگان اعتماد نکنید ! پرشین گیگ با سابقه های انجمن خاطرشون هست که یه بار یادشون رفته بود دومین رو تمدید کنن ! منظورم این مشکل اخیر پرشین گیگ نیست . اخیرا خودشون دی ان اس ها رو تغییر داده بودن تا به قول خودشون جلوی حملات به پرشین گیگ رو بگیرند ! این وسط هم اطلاعات مشتری ها هیچ اهمینی نداشته ! قبلا یه بار پرشین گیگ کلا فراموش کرده بود دومین را تمدید کند !

maadsoft
January 13th, 2014, 11:00
از یوهاستینگ (http://youhosting.ir) استفاده کن ، البته اگه تعداد دانلودها زیاد باشه و فشار وارد بشه، یه دو سه روزی ساسپند میشی!