PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : من چطور می تونم رابطه مالی از nic دریافت کنم؟

focus8m
April 23rd, 2010, 14:39
با سلام خدمت مدیران وکاربران انجمن اگر کسی تا به حال تونسته رابطه مالی از برای ثبت دامنه های آر آر بگیره منو راهنمایی کنه. من چند بار سایت رو مطالعه کردم ولی ازش چیزی متوجه نشدم، مدارک چی می خواد قیمت ثبت دامنه برای رابطه مالی چنده ؟:77::77::77::77::77::77::77::77:

ممنون

pouyasazan
April 23rd, 2010, 16:32
سلام

اگر منظور شما نمایندگی سازمان فیزیک نظری است(nic.ir) برای اینکار اول باید یک درخواست که شامل سوابق شما و نام شرکت یا شخص درخواست دهنده است به همراه یک متن درخواستی مثلا بنویسید اینجانب ... درخواست نمایندگی آن سازمان محترم را دارم. با ایمیل info@nic.ir ارسال کنید. اونها بررسی می کنند و به شما پاسخ می دهند البته الان شرایط خیلی سخت شده است و نمایندگی های زیادی حتی تمدید نشدند چون الان یکسری کد نویسی باید آماده باشه چون به زودی امکان ثبت مستقیم از سایت nic حذف می شود و حتی ایجاد نیک هندل هم از طریق سایت نماینده ها امکان پذیر می شود.
در نهایت قیمت بستگی به حجم فروش شما در 6 ماه دارد بازه زمانی 6 ماه. اما حداقل قیمت هر واحد 1800 تومان است که دامین یک ساله می شود 3600 تومان. اگر توانایی کد نویسی دارید بهتر است نمایندگی دریافت کنید در غیر این صورت ضرر زیادی می کنید.