PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل و قطعی های پی در پی هماراسیستم

666regab
January 10th, 2014, 22:35
سلام و خسته نباشید .
الان در حدود دو هفته هست که اینترنت بنده اتوماتیک قطع می شه و بعد از چند بار خاموش/روشن کردن بزور یه کانکتی می ده و باز قطع می شه . زنگ زدم پشتیبانی همارا گفتند که ایراد از ماست و نیم ساعت خاموش کنید تا درست بشه .
الان دو هفته هست که چنین مشکلی رو دارم و قطعی های پی در پی و طولانی اون کلافم کرده .
دوستان هم این ایراد رو دارند یا نه ؟

Raid_10
January 10th, 2014, 22:42
اگر من باشم میرم شرکتشون از رییس تا کوچیکرو می کشم زیشون
ولی اگه یه آدم با فکر بخواد کار کنه میره شرکتشو عوض می کنه :(

ProLiant
January 10th, 2014, 22:46
شما یه مدرک جور کن برو شکایت کن کل پولی که تاحالا دادی رو باید برگردونن

Raid_10
January 10th, 2014, 22:50
شما یه مدرک جور کن برو شکایت کن کل پولی که تاحالا دادی رو باید برگردونن
آخه الان دیگه شکایت هزینشم بالا میشه وکیل این حرفا ببینید از نظر من اگه واقعا دلت خونه
یه آدم 50 تومان پول بده بره بزنش پیغامتم برسونه برات فیکسش نکرد یه بارم خودت بزنشون که دیگه حسابت صاف باشه بعدشم برو صبانتی جیزی بگیر

666regab
January 10th, 2014, 23:03
آخه مشکل اینجاست که 4 دی شارژ کردم و مبلغ قابل برگردوندن نیست .
برای شرکت دیگه هم بخوام ثبت نام کنم حدود یک ماه طول می شکه . باید شمارم بره جمع اوری که اونم دیر می فرستن . بعد ثبت نام کنم به یه شرکت دیگه و ... .

666regab
January 10th, 2014, 23:04
پس در کل مشکلی روی سرویس های دیگه نیست .

Raid_10
January 10th, 2014, 23:17
اگر شماره خودتو ن و نام و مشخصاتتون رو پ خ کنید
من براتون صحبت می کنم مشکلتون رو حل می کنم بهتره این؟

sarv-it
January 10th, 2014, 23:43
الان بله چند وقتی هست همارا باز هم به مشکل خورده سرعت خیلی بده و دیگر مشکلات
پشتیبانی هم که میگی بعضی ها قبول نمیکنن بعضی ها میگن حل میشه و....
اما مشکل شما مودمتون یک لحظه هنگ میکنه از اون ور همارا فک میکنه روشنه در حالی که مودم نمیتونه ای پی بگیره در این شرایط حداقل باید20دقیقه خاموش کنی تا درست بشه
پیشنهاد میکنم مودمتونو ریست بدید و دوباره کانفینگ کنید

pc-narmak
January 11th, 2014, 00:27
دندون لق بکن بنداز دور :d 1ماه تحمل کن آخر آخرش اینه که با سیمکارت میای اینترنت ولی اینترنتت برای همیشه درست میشه

آخه مشکل اینجاست که 4 دی شارژ کردم و مبلغ قابل برگردوندن نیست .
برای شرکت دیگه هم بخوام ثبت نام کنم حدود یک ماه طول می شکه . باید شمارم بره جمع اوری که اونم دیر می فرستن . بعد ثبت نام کنم به یه شرکت دیگه و ... .