PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحلیلگر بازار فارکس - دنبال حامی مالی هستم

Revolution
January 10th, 2014, 20:34
سلام.

تقریباً دو سال از فعالیت من در بازای های فارکس میگذره و اگر کسی تمایل داشت تو این بازار ها سرمایه گذاری کنه، برای تحلیل ارز ها در خدمتش هستم.
کسانی که تمایل به همکاری دارند سرمایه اولیه ترجیحاً 950 دلار یا بیشتر باشه ..
در مورد شرایط کار و درصد سود هم میشه با گفتگو به توافق رسید.

Mr.Te0
January 10th, 2014, 22:41
در مورد این فعالیت میشه ییشتر توضیح بدید؟

ULTRAWEB
January 10th, 2014, 22:48
اگر میشه بیشتر از چند خط و نحوه ی سو آوری برامون بگی ممنون میشم
صبح تا شب گوشم به این موضوع و فارکس میخوره و نمیدونیم اصلا چی هست
و مثلا با اینقدر سرمایه چقدر میشه در آورد و چقدرش احتمال داره نیست و نابود شیم و....

camelian77
January 11th, 2014, 01:19
لطفا بیشتر در مورد روش همکاری توضیح بدید

Revolution
January 11th, 2014, 01:37
در مورد این فعالیت میشه ییشتر توضیح بدید؟

من نمیدونم دقیقاً منظورتون از توضیح دادن کدوم بخش موضوع هست ولی اگه کلی بخوام بگم شما یه حساب باز میکنید و مقداری پول تو اون قرار میدید و بقیش مثل بازار های بورس هست که انلاین مشغول خرید و فروش ارز میشید.

اگر میشه بیشتر از چند خط و نحوه ی سو آوری برامون بگی ممنون میشم
صبح تا شب گوشم به این موضوع و فارکس میخوره و نمیدونیم اصلا چی هست
و مثلا با اینقدر سرمایه چقدر میشه در آورد و چقدرش احتمال داره نیست و نابود شیم و....

نحوه سود اوری بستگی به مقدار پول، حجم معاملاتی، نوع تحلیل و صبر و حوصله داره. معمولا ارزها هر روز حدود 100 پیپ (واحد) حرکت دارند. مثلاً سرمایه شما 950 دلار باشه و ما بخوایم با ریسک کم کار رو شروع کنیم برفرض بخوایم با حجم 0.15 معامله کنیم میتونیم تو این 16 واحد حرکت 27 دلار سود کرد. البته بازار بورس فراز نشیب های زیادی داره مثلا ممکنه اول 16 واحد منفی بره و سرمایه 950 دلار شما بشه 923 دلار و بعد یک ساعت بعدش بشه 975 که البته تو اینجور شرایط با اینکه منفی رفته باید صبر کرد تا خودش به همون هدف اصلیش برگرده. برای همینه که میگم صبر و حوصله یکی از عوامل مهم توی سودآوری هست. طبیعتاً هرچقدر سرمایه شما زیادتر باشه سود بیشتر هم نسبتون میشه. مثلاً اگه 5000 دلار داشته باشید شاید دیگه لازم نباشه دنبال موقعیت 16 واحدی بگردین. چون با 5000 دلار باشه میشه حجم معامله رو بالا برد و مثلاً به 10 واحد اکتفا کرد. مثلاً اگه با حجم 2.00 وارد معامله بشید به ازای هر حرکت واحد 20 دلار سود کرد که 10 واحد میشه حدود 200 دلار. البته همونطور که گفتم نحوه سودآوری به مقدار پول هم بستگی داره. در مورد احتمال نیست و نابودی باید بگم تقریباً این احتمال صفر هست. چون سیستم های فارکس طوری هستند مثلاً در غیاب من و شما اگه معامله ای باز کرده بودیم میتونیم برای اون حد سود و حد ضرر تعیین کنیم. مثلا با 950 دلار شما یه معامله با حجم 0.10 باز کرده باشید و حد ضرر رو میزارید 100 واحد. یعنی اگه 100 واحد خلاف هدف مورد نظر من حرکت کنه به اون 100 واحدی که به عنوان حد ضرر انتخاب کرده بودیم برسه معامله به صورت اتوماتیک چه سیستم شما روشن باشه چه نباشه بسته میشه و از اونجایی که معامله شما با حجم 0.10 بوده ضرر شما میشه 100 دلار. حد سود هم همینطور عمل میکنه، مثلا حد سود رو 10 واحد پاینتر از هدف قرار میدیم و معامله تا به اون حد سود برسه خود به خود بسته میشه. اینم بگم خیلیا فکر میکنن تو بازار بورس اگه مثلاً فلان ارز پایین بیاد یعنی ضرر .. باید بگم نه اینطوری نیست و شما با پایین رفتن ارز هم میتونید سود کنید چون علاوه بر گزینه خرید، یه گزینه دیگه هم به عنوان فروش در کنارش هست. اگه سئوال و یا چیز دیگه ای هست در خدمتم.

لطفا بیشتر در مورد روش همکاری توضیح بدید

برای همکاری 65% به سرمایه گذار تعلق میگیره و 35% به من. شما میتونید تو هر بروکر مربوط به فارکس که دوست داشته باشید حساب باز کنید(البته یه سری بروکر غیر معتبر هم هست) و وقتی که حساب شخصی به اسم خودتون باز کردید همکاری هم از اونجا شروع میشه. خود شما هم میتونید روی سرمایتون نظارت داشته باشید.

mehrania
January 11th, 2014, 14:21
ای دی یاهوتون میدید ؟

Revolution
January 11th, 2014, 14:47
Theunluckyman4ever@yahoo.com

Mr.Te0
January 11th, 2014, 20:16
چه تضمینی ارایه میدین که کار با شکست روبه رو نشه و سودهی داشته باشه.؟

Revolution
January 11th, 2014, 21:22
ده روز از کار که بگذره خودتون متوجه میشید. در خصوص شکست هم باید بگم شکستی در کار نیست. ممکنه ضرر داشته باشه اما شکست به اون معنا سرمایتون به باد بره نیست. هرچند بازار بورس یه کار ریسکی محسوب میشه و باید روحیه ریسک پذیری داشته باشید. در در مورد شکست، چون حدد ضرر رو 100 واحد اونورتر قرار میدم و اگه بخواد خلاف هدف مورد نظر من اونم 100 واحد(!) حرکت کنه نهایتا ضرر شما 100$ هست.