PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سایت بازی آنلاین بهمراه قالب و دامنه اختصاصی (بازی باران)

Mohammad_reza
January 10th, 2014, 19:54
قرار بود این وبسایت رو خودم راه اندازی کنم ولی متأستفانه وقتم اجازه این کار رو نمیده ، پس تصمیم گرفتم اینجا برای فروش قرار بدمش.

چرا وبسایت بازی آنلاین ؟
این وبسایت از بازی های فلش و کوتاه پشتیبانی می کنه ، لذا گزینه بسیار خوبی برای تمام کاربران اینترنت می باشد ، از جمله کاربرانی که در ادارات هستند و بین کارشون می خوان چند دقیقه ای استراحت داشته باشن. همچنین کاربران خانگی هم که عاشق بازی های فلش هستند. بنابراین ، اگر کمی خودتان انگیزه و پشت کار داشته باشید می تونید این وبسایت رو به بازدید خوبی برسونید و ازش کسب درآمد کنید.

-- بهمراه این سایت ، یک پکیج بزرگ از بازی های فلش هم به رایگان بهتون داده میشه تا بتونید یه آرشیو خوب داشته باشید.
-- برای خریدار این سایت یک بنر تبلیغاتی رایگان نیز طراحی خواهد شد.

چه چیزی به فروخته می شود ؟
دامنه bazibaran.com و bazibaran.ir
بهمراه قالب اختصاصی که تصاویرش رو پیوست کردم. قالب مذکور بصورت اختصاصی برای این سایت طراحی و کدنویسی شده.

از مزایای این قالب ، داشتن لوگوی اختصاصی ، سئوی بالا و کاملاً استاندارد هست.

این سایت و قالب آن تنها به یک نفر فروخته خواهد شد و به معنای واقعی اختصاصی خواهد بود.

امکانات :
- عدم نیاز به داشتن دانش فنی برای مدیریت سایت (مدیریت بسیار آسان با وردپرس)
- امکان دسته بندی بازی ها
- نمایش بازی های مرتبط
- سئوی بالا
- کدنویسی استاندارد
- و ...

قیمت پایه : 300,000 تومان

دقت کنید که حدود 40 هزار تومان قیمت دامنه ها خواهد بود. و مبلغ باقی بابت سایت و طراحی اختصاصی آن است که نسبت به قیمت های بازار رقم بسیار مناسبی هست.

درصورتی که پرسشی دارید من در خدمتم.

روش های ارتباطی :
- پیغام خصوصی
- ایمیل mrsabzevari (a) gmail (dot) com
- یاهو mohammad.reza_sa

Mohammad_reza
January 11th, 2014, 23:24
به روز رسانی ...

alireza_sol
January 14th, 2014, 10:18
سایت باز نمیشه :-$

alishamekhi
January 16th, 2014, 16:40
سایت مشکل داره !

Mohammad_reza
January 16th, 2014, 23:22
سایت باز نمیشه :-$

سایت مشکل داره !

سایت که آنلاین نیست. سایت در شرف راه اندازی هست و هنوز راه اندازی نشده ، درصورتی که کسی قصد خرید داشته باشه این وب سایت رو به اسم ایشون راه اندازی می کنم و تحویلشون میدم.