PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تک وب : با giga-international.com کار نکنید

takweb.ir
April 23rd, 2010, 03:29
بعد از این همه حمایت و تغریف ما از گیگا آلمان
دیگه قابل تحمل نیستن

2 هفته پیش یه سرور و بستن و گفتن به شبکه ما آسیب می زنید
گفته بودن فلان IP مشکل داره
گفتیم باز کنید ببینیم چی می گید گفتن نت نمیدیم باید KVM بگیرید
30 یورو گرفتن برای 24 ساعت kvm
ما هم اون vps رو حذف کردیم
گفتیم مشکل باید رفع شده باشه
گفتن 90 یورو جریمه بدید تا باز کنیم
اونم دادیم
بعد گفتم ما 5 دقیقه به سرور شما نت دادیم
500 یورو به ما ضرر زدید
90 یورو جریمه بدید
30 یورو هم برای kvm که مشکل رو حل کنید
که چون بکاپ داشتیم گفتیم سرور رو حذف کنید نمی خوایم

این ماجرا گذشت و چند ساعت پیش یه مشتری بنده خدا تو ویندوز اشتباهی یه IP غیر از IP های خودش و رو ست کرد

سرور و بستن کامل
و میل دادن که 90 یورو جریمه بدید تا باز کنیم

لازم دونستم این ***ا رو معرفی کنم

و همچنین اعلام کنم کلیه سرور هایی که در گیگا داشتیم به xlhost iweb این هفته منتقل میشه

M-Soltani.ir
April 23rd, 2010, 03:34
شما هم خوب پول میدی ها :d
من بودم همون اول بک اپ میگرفتم میرفتم رو یک دیتاسنتر دیگه
اینجور مسائل گاه گاهی پیش میاد...

takweb.ir
April 23rd, 2010, 03:39
جابجایی اعتبار و کاهش میده
و مشتری و ناراحت می کنه
تا جایی میشه باید جلوش و گرفت

Arashdn
April 23rd, 2010, 08:11
خدایی من از روز اول با این گیگا مخالف بودم
حالا کم کم تمام طرفداراش هم میفهمن که چیه و ازش میان بیرون
آقای شاهری ممنون بابت اطلاع رسانی خوبتون

asrhosting
April 23rd, 2010, 08:58
دیتا سنتری آشغال هست . نمی دونم آقای رایان نت چه طوری با این دیتا سنتر سر می کنه ! خدا می دونه !

mehdi24
April 23rd, 2010, 09:17
ما هم دیگه از دست گیگا خسته شده بودیم و طی یک ماه گذشته سرورها رو به ThePlanet انتقال دادیم و خیالمون راحت شد

aghaee
April 23rd, 2010, 09:28
خوب شد گیگ رو شناختیم!‌ همه از ازش خاطره بد دارن

Sajad
April 23rd, 2010, 09:28
اینکه چیز تازه ای نیست ! صد تا تاپیک مشابه همینم دیدیم. شما با پورتش مشکل نداشتی ؟ :))

pardishosting
April 23rd, 2010, 09:41
ما هم دیگه از دست گیگا خسته شده بودیم و طی یک ماه گذشته سرورها رو به ThePlanet انتقال دادیم و خیالمون راحت شد

یه کم خطرناک نیست ؟

VpsLand
April 23rd, 2010, 09:52
سلام. من هم دقیقا همین مشکل رو داشتم با این تفاوت که 30 یورو جریمه کردند و گفتند شما به شبکه ما ضرر زدید و اینها. هزینه رو که واریز کردیم گفتند زود باید مشکل رو حل کنید ! من دقیقا 5 دقیقه نشد که بیام خاموش کنم سرور مجازی مورد نظر رو باز هم بستند ! گفتند ما به شما گقتیم زود عمل کنید !!!!!!!!!!! 30 یورو دیگه دادم و گفتند اگر بار سوم باشه دیگه سرور رو باز نمیکنیم ! هیچی دیگه سرور باز شد و من هم وی پی اس هارو زود خاموش کردم !

9 کاربر وی پی اس داشتم روی اینها که یکیشون وی پی ان ارائه میداد نتونستم انتقال بدم روی دیتا سنتر دیگری !
میسوزیم و میسازیم !

ولی Softlayer واقعا چیز دیگریست !

Roka
April 23rd, 2010, 10:51
منم احتمالاً جریانم رو شنیدین !
دو هفته پیش باهاشون کلی هماهنگ کردم که شنبه ظهر من شروع میکنم به بک آپ گرفتن و وقتی تمام شد ( احتمالاً ساعت 5 عصر ) باید شروع به عوض کردن سیستم عامل کنید
اونها هم گفتن سرور شما فلان مدل هست و هزینه os-reload 60 یورو هست .
من روز شنبه تقریباً ساعت 12 ظهر شروع کردم به بک آپ گیری و ساعت 4:30 تمام شد
ایمیل زدم به گیگا گفتم مشخصات بدین واسه پرداخت ، تقریباً ساعت 9 شب جواب دادند ، بعد از پرداخت من تقریباً 1 هفته باهاشون هماهنگ کردم که Vmware ESX میخوام ولی ساعت 1 شب به وقت ایران سرور بالا اومد دیدم vmware esxi هستش !
هر چی ایمیل زدم جواب ندادند تا فرداش ساعت 12 ظهر ( به وقت ایران )
جواب دادند که سیستم عاملی که شما خواستی پولی هست و شما واسه لایسنس به مشکل بر میخوری و ما براتون vmware esxi نصب کردیم و هیچ فرقی هم با هم ندارند

یه لینک فرستادم که فرق های vmware esx رو با vmware esxi نوشته بود و کلی توضیح دادم که من فرق هارو میدونم ، خودمم میتونم لایسنس بگیرم و ....

بعد 3-4 ساعت جواب دادن که باشه ما اینو نصب میکنیم براتون !
بعد 1 ساعت ایمیل زدند که این مدل سروری که شما داری کارت شبکش Vmware esx رو پشتیبانی نمیکنه و باید 39.9 یورو دیگه بدین
بعد 3 ساعت ( تقریباً ساعت 8-7 ) ایمیل زدند که ما چند مدل esx داریم و یه لینک فرستادن که من انتخاب کنم ، مدل رو بهشون گفتم
بعد 1 ساعت ایمیل فرستادن که متاسفانه ما نتونستیم اینو دانلود کنیم و لطفاً فایل ISO بدین

منم فایل رو آپلود کردم و دادم بهشون و بعد از تقریباً 4 ساعت سرور بالا اومد

رفتم Vps بسازم ، موقع آپلود کردن فایل iso باید ssh برا یوزر root فعال باشه که نبود ! ایمیل زدم گفتن یا 20 یورو بده برا نصب KVM یا 30 یورو بده ما خودمون فعال کنیم !

و جابله لیست قیمت هاشون رو :

Technical support (30 EUR)
Intel PRO/1000 NIC for ESXi 4.0
OS-Restore
Download Vmware esx
Write Vmware Esx ISo To DVD
کلاً اینکه واسه یه عوض کردن سیستم عامل 100 یورو از من گفتن و میخواستن 20-30 تا دیگه هم بگیرن و تقریباً 24 ساعت به خاطر اشتباه اونها سرور من پایین بود!
من مشکل اینجاست که مشتریام عادت کردن بهش و میگن دیتاسنتر عوض نکن ! وگرنه این رو صلاً دیتاسنتر حساب نمیکنم

البته من مشکل پورت و ... رو اصلاً ندارم و پورتم 100 واقعی هست

VpsLand
April 23rd, 2010, 10:56
سلام ! راستش گیگا عادت کرده به پول گرفتن و حتی وقتی میبینند ایرانی هستید باز هم بد تر میشه !

takweb.ir
April 23rd, 2010, 11:41
اینکه چیز تازه ای نیست ! صد تا تاپیک مشابه همینم دیدیم. شما با پورتش مشکل نداشتی ؟ :))
نه روی پرت هیچ مشکلی نداشتم
من حتی میل زدم
که سرویستون خوبه
ولی این پول گرفتناتون مشتری ما و شما رو میپرونه
گفتن ما شرکت معتبری هستیم و این سیاست کاری ما هست و قابل تغییر هم نیست

takweb.ir
April 23rd, 2010, 11:45
من به این راحتی ولشون نمی کنم
یه حال اساسی باید بهشون داده بشه
دوستانی که چوب این ***ا رو خوردن پیشنهاد بدن

LoveLife
April 23rd, 2010, 12:02
کلا دیتا سنتری که هیچ چیز و قانون مشخصی نداشته باشه ! همینه ! 1 سال پیش اشتباها این سایت رو دیدم و خرید کردم و هنوز مشتری های خوبی رو که از دست دادم رو حسرت می خورم

1eng.ir
April 23rd, 2010, 12:04
صد رحمت به ورلد استریم :))
حداقلش پول زور نمیگرفت :دی

Arashdn
April 23rd, 2010, 12:18
Web Hosting Talk - The largest, most influential web hosting community on the Internet (http://www.webhostingtalk.com)
برید و ریویو بنویسید ....

Arashdn
April 23rd, 2010, 12:19
صد رحمت به ورلد استریم :))
حداقلش پول زور نمیگرفت :دی
بابا اون بیچاره ها خیلی خوب بودن
فقط شبکه شون خیلی داغون بود

takweb.ir
April 23rd, 2010, 12:29
من میگم یه وبلاگ بزنیم
همه مشکلاتمون و بگیم
به انگلیسی
بعد تو گوگل تبلیغ بدیم

pardishosting
April 23rd, 2010, 12:32
این ها نتیجه وقتی هست که کیفیت فدای قیمت بشه ! حالا بعضی دوستان تو زمان خودشون چه قدر گیگا گیگا می کردند !!!

takweb.ir
April 23rd, 2010, 12:36
این ها نتیجه وقتی هست که کیفیت فدای قیمت بشه ! حالا بعضی دوستان تو زمان خودشون چه قدر گیگا گیگا می کردند !!!
شاید
ولی نه برای مایی که 2 سال تمام با iweb به اون گرونی کار می کردیم
اینقدر اینجا اون آقای persianwhois و مشتریاشون جو مثبت برای گیگا درست کردن
گفتیم ببینیم چه خبره
با یه سرور شروع کردیم
مشکلی هم نبود
کم کم خر تعریفی جفتکی در اومد

shixaz
April 23rd, 2010, 13:05
جناب رایانت هم سرور هاشون و سرور های که با قیمت بیشتر میفروشند در رک اقا مسعود (persian whois ) هست!

pardishosting
April 23rd, 2010, 13:06
منظور شما نبودید ... شما اهل این کارها و جوسازی ها نیستید.
کلا جای با کیفیت و استاندارد قیمت بالایی داره. از Iweb گرون تر هم داریم که کیفیت های بالایی دارند.

VpsLand
April 23rd, 2010, 14:11
سلام. راستش به نظر من بهترین جایگزین به جای گیگا Softlayer هست و کمی گرون تر بخواید حساب کنید Singlehop
ضعف های گیگا خیلی بیشتر از نقاط قوت اون هست !
به نظر من هم کشور های اروپایی واسه هزینه به صرفه نیستند !
یورو در مقابل دلار چیز دیگریست !
هر آی پی 1 یورو
جریمه 30 یورو
پهنای باند کم
سخت افزار های غیر حرفه ای !
پشتیبانی ضعیف
قیمت بسیار بالا
توبیخ های اجباری و غیر منطقی
اینها همه نقاط ضعف گیگا هست !

حالا یک دیتا سنتر دیگر مثل Softlayer رو بخوایم بررسی کنیم !
قیمت بسیار عالی
آی پی : 50 سنتی !
پهنای باند بسیار بالا
پورت 1 گیگابیت واقعی
پشتیبانی واقعا سطح بالا و حرفه ای
پنل مدیریتی سرور رایگان
سخت افزار های حرفه ای !
سوپر میکرو !

قبل از هر کاری هم اول به شما اخطار میدند و بعدا میان خفت میکنند !

من نمیدونم. ولی مشتریاتون رو اگر میخواید نگه دارید خب از جاهای معتبر سرویس تهیه کنید ! در دراز مدت به دردتون میخوره

tar.gz
April 23rd, 2010, 15:20
درسته مشتری با تغییر مداوم سرور ممکنه حتی سایتش رو منتقل کنه.واقعیت شرکتها یا سایتهای کمی رو دیدم که با softlayer کار کرده باشن در حالی که این دیتاسنتر در wht تقریبا محبوبیت بالایی رو داره در عین حال که قیمتهای مناسبی رو ارائه میده. شاید جای تامل داشته باشه

goldstar
April 23rd, 2010, 15:24
سلام
متاسفانه باید بگم که عامل روی آوردن ایرانی ها به دیتاسنتر های غیر حرفه ای اروپا همون تحریم هست
وگرنه خیلی هم ارزون نبود با همون قیمت در آمریکا با کیفیت بهتر میشه سرور پیدا کرد

1eng.ir
April 23rd, 2010, 15:35
زنگ تفریح!

بی خیال این گیگا بشید! اصلاً گور پدرشون :دی

کلفتتون کیه ؟ :دی
http://www.webhostingtalk.ir/f85/%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%DB%8C-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-ssl-10137/
Ssl همون موقع ست میشه یا نه، وقت میبره ؟

IFACO.Net
April 23rd, 2010, 15:47
صد رحمت به ورلد استریم
حداقلش پول زور نمیگرفت

بابا اون بیچاره ها خیلی خوب بودن
فقط شبکه شون خیلی داغون بود
ورلد استریم فقط مشکل شبکه داشت (الان نمی دونم شاید بهتر شده باشه ) و کیفیت پایین سخت افزار داره والا همکاری خوبی میکرد و اذیت نمیکرد.

1eng.ir
April 23rd, 2010, 15:57
ورلد استریم فقط مشکل شبکه داشت (الان نمی دونم شاید بهتر شده باشه ) و کیفیت پایین سخت افزار داره والا همکاری خوبی میکرد و اذیت نمیکرد.
همکاریشون که خیلی خوب بود.
شبکشونم اولاش خوب بود، بعد که پورت 1 گیگ رو حراج کرد داغون شد. الان دوباره مثه اینکه یه گونی پورت خریدن بهتر شده :دی

VpsLand
April 23rd, 2010, 16:10
سلام
متاسفانه باید بگم که عامل روی آوردن ایرانی ها به دیتاسنتر های غیر حرفه ای اروپا همون تحریم هست
وگرنه خیلی هم ارزون نبود با همون قیمت در آمریکا با کیفیت بهتر میشه سرور پیدا کرد

سلام. 100 ترابایت پهنای باند خودش رو از سافت لایر تامین میکنه و همچنین قیمت ها و آفر های فوق العاده ای رو گذاشته ! باید بگم که این شرکت انگلیسی هیچ مشکلی با یارن از نظر تحریم نداره میتونید خودتون ایمیل بزنید یا از ساپورت آنلاین اونها بپرسید !

دلیل اینکه ایرانی ها با این دیتا سنتر ها کار نمیکنند رو نمیدونم ولی خودم روزی که میخواستم برم سمتس کمی دلهره داشتم ولی الان باید بگم کمال راحتی رو دارم تجربه میکنم اینجا !

سرور های مجازی هم که ارائه میدیم جدیدا روی اینها ، واقعا عالی دارن جواب میدن و کار پسند هست.

takweb.ir
April 23rd, 2010, 16:12
دوستان
:دی
بحث انتخاب دیتاسنتر نیست
کسی هست برنامه ای داشته باشه حال اینا رو بگیریم؟

1eng.ir
April 23rd, 2010, 16:16
دوستان
:دی
بحث انتخاب دیتاسنتر نیست
کسی هست برنامه ای داشته باشه حال اینا رو بگیریم؟
با بابک نفری 25.000 دلار میگیریم، گردن ادمین گیگا رو برات میزنیم :113:
چیز دیگه هم خواستی از آلمان برات میاریم :71:

takweb.ir
April 23rd, 2010, 16:22

Dtk

asrhosting
April 23rd, 2010, 16:23

ارزش نداره !
خواستی 25 هزار تومن بهت می دم دیتا سنتر رو بیار ! ؟ یا اینکه آتیششون بزن

takweb.ir
April 23rd, 2010, 16:27
آقایانی که از این ***ا آسیب ندیدن
لطف کنن احساس خوشمزگیشون و بروز ندن

AfraWeb.net
April 23rd, 2010, 17:02
بهتره با یه دیتا سنتر کار کنید که وقتی گفتید که حاضر باشن هارد سرور را هم براتون به ایران بفرستند . این همه هزینه برای چی ؟ به احتمال زیاد شناخت خوبی از مشتریان ایرانی پیدا کردند نوعی درامد زایی . بهترین گزینه برای شما همون کانادا هست . هزینه بیشتر میکنید ولی با خیال اسوده از سرور استفاده میکنید . امریکا هم سرور هایی خوبی میدن ولی بر اساس قوانین امریکا هرگونه تجارت با ایران ممنوع هست پس کسی که میخواد حرفه ای کار کنه برای هزینه کمتر هیچ موقع حاضر نمیشه حتی 1 درصد ریسک کند . و با توجه به شرایط کنونی احتمال هرگونه مشکلی وجود دارد بالاخره این قوانین نوشته شده اند
U.S. Treasury - Sanctions Program Summaries - Iran (http://www.ustreas.gov/offices/enforcement/ofac/programs/iran/iran.shtml) با کلک و پنهان کاری و این مسائل هم نمیشه سرور خرید و ارائه کرد . همون 100TB باهاش زیاد صحبت کردیم ولی تضمین 100 درصد نمیده میگه شرکت در انگلیس هست ولی سرور ها در امریکا اگه SOFTLAYER گیر بدن ما هم قطع میکنیم و هیج قرار داد رسمی ارائه نمیکنند . در صورتی که 1 هفته قبل گفته بود اطلاعات رو بفرست تا قرارد داد براتون بفرستیم WRITING CONTRACT حتما 1 هفته دیگر هم میگن دیگه به ایرانی ها سرویس نمیدیم . ,و جالبتر اینکه یه اپراتور میگه سرویس میدیم یکی دیگه میگه سرویس نمیدیم .
در هر صورت برای شرکت های معتبر و اشخصاصی که چند سال در این کار هستند و دارند حرفه ای کار میکنند همانند پرشین هویز بهترین کار کولو سرور هست و کاهش مقدار زیادی از هزینه های جانبی .و کاهش اینگونه مشکلات .

1eng.ir
April 23rd, 2010, 17:18
Dtk
U 2 :d

irlogo
April 23rd, 2010, 17:31
ورلد استریم هر وقت دلخ بخاد 10 دقیقه ای جواب می ده و مشکل رو حل می کنه و هر وقت دلش نخاد اصلا جواب نمی ده !! حالا 10 تا هم ایمیل بزنی جواب نمی ده
الان سرعت پورتش واقعا خوبه ولی حساب و کتاب جالبی نداره و خیلی به هم وره

takweb.ir
April 23rd, 2010, 17:57
این تاپیک برای انتخاب دیتاسنتر نیست

1eng.ir
April 23rd, 2010, 18:05
این تاپیک برای انتخاب دیتاسنتر نیست
کدوم دیتاسنتر بهتره ؟
گیگا یا ورلداستریم ؟

shixaz
April 23rd, 2010, 19:48
none of them!

shixaz
April 23rd, 2010, 19:57
بهتره با یه دیتا سنتر کار کنید که وقتی گفتید که حاضر باشن هارد سرور را هم براتون به ایران بفرستند . این همه هزینه برای چی ؟ به احتمال زیاد شناخت خوبی از مشتریان ایرانی پیدا کردند نوعی درامد زایی . بهترین گزینه برای شما همون کانادا هست . هزینه بیشتر میکنید ولی با خیال اسوده از سرور استفاده میکنید . امریکا هم سرور هایی خوبی میدن ولی بر اساس قوانین امریکا هرگونه تجارت با ایران ممنوع هست پس کسی که میخواد حرفه ای کار کنه برای هزینه کمتر هیچ موقع حاضر نمیشه حتی 1 درصد ریسک کند . و با توجه به شرایط کنونی احتمال هرگونه مشکلی وجود دارد بالاخره این قوانین نوشته شده اند
U.S. Treasury - Sanctions Program Summaries - Iran (http://www.ustreas.gov/offices/enforcement/ofac/programs/iran/iran.shtml) با کلک و پنهان کاری و این مسائل هم نمیشه سرور خرید و ارائه کرد . همون 100TB باهاش زیاد صحبت کردیم ولی تضمین 100 درصد نمیده میگه شرکت در انگلیس هست ولی سرور ها در امریکا اگه SOFTLAYER گیر بدن ما هم قطع میکنیم و هیج قرار داد رسمی ارائه نمیکنند . در صورتی که 1 هفته قبل گفته بود اطلاعات رو بفرست تا قرارد داد براتون بفرستیم WRITING CONTRACT حتما 1 هفته دیگر هم میگن دیگه به ایرانی ها سرویس نمیدیم . ,و جالبتر اینکه یه اپراتور میگه سرویس میدیم یکی دیگه میگه سرویس نمیدیم .
در هر صورت برای شرکت های معتبر و اشخصاصی که چند سال در این کار هستند و دارند حرفه ای کار میکنند همانند پرشین هویز بهترین کار کولو سرور هست و کاهش مقدار زیادی از هزینه های جانبی .و کاهش اینگونه مشکلات .

به این دلیل که شما نماینده اون دیتاستر با پورت 100 هستید؟!

AfraWeb.net
April 23rd, 2010, 20:20
به این دلیل که شما نماینده اون دیتاستر با پورت 100 هستید؟!

دوستانی که سابقه طولانی در این حرفه داشته باشند یادشون هست که چند سال قبل چه مشکلات عظیمی همین شرکت های امریکایی برای مشتریان ایرانی درست کردند
1 - بسته شدن سی پنل و از بین رفتن حجم بالایی از اطلاعات ایرانیان بر روی سرور ها
2- بسته شدن تعداد زیادی دامین هایی که بر روی شرکت های امریکایی همچون enom - godady قرار داشتند
3- بسته شدن بسیاری از سرور ها بر روی دیتا سنتر های امریکایی و این مسله همچنان ادامه دارد .

قرار نیست ما خودمون رو گول بزنیم و چون قیمت سرور ها در امریکا پایین تر هستند و سرعت بالاتری دارند از این دیتا سنتر ها خریداری نمایید . اقای شاهری یکی از دوستان قدیمی ما هستند و از سال 1386 اشنایی با ایشان و نحوه فعالیتشون داشتیم و در این مدت که سرور هایی در کانادا داشتند هیچ مشکل خاصی نداشتند . و این مشکلات جدید از طرف دیتا سنتر گیگا که میشه گفت یک دیتا سنتر درجه 2 اروپاییی هست برای ایشان درست شده است که یک مسله مهم که متاسفانه قیمت های پایین و فریبنده ایرانیان را سوق میدهد به طرف این دیتا سنتر ها و بعد از بوجود امدن مشکلات باید چند برابر این هزینه را پرداخت نمایند تا مشکلاتشون حل شود همانطوری که در پست اول گفته شد .
درباره دیتا سنتر مطرح شده در کانادا متاسفانه شما اطلاعات زیادی ندارید و بهتره یه جستجو تو فروم wht.com بزنید و ببنید در سابقه 10 ساله دیتا سنتر فقط 3 مشتری ناراضی وجود داشتند که دلایل هم نوشته شده و متوجه میشید که این یک سابقه بسیار خوب هست که هر دیتا سنتری بهش دست پیدا نمیکند

ولی بحث اصلی درباره دیتا سنتر گیگا و مشکلات اون هست که تجربیات ایرانیان و دوستانی که از این دیتا سنتر خرید داشتتند نشان میدهد که واقعا دیتا سنتر قابل اعتمادی نیست و فقط پهنای باند نا محدود باعث سوق دادن ایرانیان به سمت این دیتا سنتر بوده . که ما هم پیشنهاد میکنیم سایت های خودشون رو از این دیتا سنتر منتقل کنند به یک دیتا سنتر دیگر که همچین مشکلاتی را نداشته باشد و برای هر موضوع کوچیکی از مشتری های خودش درخواست جریمه نکند . و با توجه به همکاری از قبل با دیتا سنتر iweb و تجربیات خوب بهتره در همین دیتا سنتر به مشتریان خود سرویس دهی نمایید .

Skoot
April 23rd, 2010, 20:28
تک وب جان شما بجای این کار پیغام هایی که بهتون میدیم رو جواب بده
بعد بیا دیگران رو مورد اتهام قرار بده
یه پشتیبانی ساده شما خودت نداری!!!!
(توجه:این قضیه هیچ ربطی به خرید دامین و هاست از ایشون نداره)

takweb.ir
April 23rd, 2010, 20:33
تک وب جان شما بجای این کار پیغام هایی که بهتون میدیم رو جواب بده
بعد بیا دیگران رو مورد اتهام قرار بده
یه پشتیبانی ساده شما خودت نداری!!!!
(توجه:این قضیه هیچ ربطی به خرید دامین و هاست از ایشون نداره)
ما کجا اعلام کردیم که پیغام خصوصی در wht جز پشتیبانی ما هست ؟
هر وقت از تک وب تماس گرفتید و یا زنگ زدید پاسخگو نبودیم. بگید

Arte
April 23rd, 2010, 20:35

ایولا منم چوب خوردم رپیدفا رو روی 2 تا سرور 200 تومنی بردم ( I7 ها ) برای من پورتش مشکل داشت و 10 مگ داده بودن و 100 نمیدادن و با پورت 10 مگ اصلا نمیشد لیچ کرد .
حالا علی آقا برنامه چیه برای حال اساسی دادن ؟ :d

takweb.ir
April 23rd, 2010, 20:38
من شدیدا می خوام یه درسی به این حروم خورا بدم
پیشنهادی ندارید ؟
یعنی سایر دوستان به همین راحتی با این مسئله کنار اومدن؟

1eng.ir
April 23rd, 2010, 20:38
حالا علی آقا برنامه چیه برای حال اساسی دادن ؟
قراره با لیسان آبی بریم آلمان :دی

takweb.ir
April 23rd, 2010, 20:40
قراره با لیسان آبی بریم آلمان :دی
محمد dtk و عملی می کنما
خواهشا این تاپیک و ول کن
این همه تاپیک برو اسپم بده حال کن
این و ول ):

1eng.ir
April 23rd, 2010, 20:46
محمد dtk و عملی می کنما
خواهشا این تاپیک و ول کن
این همه تاپیک برو اسپم بده حال کن
این و ول ):
باشه کاریت ندارم :دی

آخه میخواید چی کار کنید ؟!
یه سایت میزنید از بدیهای گیگا میگید ؟!
همچین کاری شبیه کار بالاترین میمونه ... مگه تا حالا تونسته خدشه ای به جمهوری اسلامی عزیزمون :x وارد کنه ؟ :دی

پ.ن: اسپم تعطیل ... BiBilakh Bye :دی

Arte
April 23rd, 2010, 21:40
من شدیدا می خوام یه درسی به این حروم خورا بدم
پیشنهادی ندارید ؟
یعنی سایر دوستان به همین راحتی با این مسئله کنار اومدن؟

آره کاریش نمیشه کرد زورش زیاده فقط نباید باهاشون کار کنیم و عزیزانی که میخوان خرید کنن بهشون هشدار بدیم ....
اینم بگما اونی که حالیشه طرف گیگا نمیره اونیم که حالیش نیست ( که عده ی کمی هستن ) مهم نیست برن یا نرن همین که اینجا میایم و خرابشون میکنیم و اجنبی ها هم میرن wht.com اونا هم یطور دیگه گیگا رو خراب میکنن به نظر من کافیه.

iranwebwork
April 23rd, 2010, 22:01
webhostingtalk.com
به نظر من فعلا برای شروع برید اینجا و یه پست بزنید و ریویو بزنید بقیه بچه ها هم میان تایید میکنن و ریویو میزنن. کلا من اونجا بودم وی پی اس لنوکس میساختم لاگین نکرده کار نکره دست یوزر نداده ایمیل abuse dep میمود که اتک کردین با این

delta
April 24th, 2010, 00:38
کجا بودید آن موقعها وقتی میگفتم این دیتاسنتر آشغالی بیش نیست و فرت و فرت پول میگیره میگفتید فلان هاستینگ ایرانی داره ازش استفاده میکنه و راضی هست. حالا که خودتون به مشکل خوردید شد آشغال؟ از اولم من یکی میگفتم هر کی رو دیدم رو این دیتاسنتر بوده داشتند میچاپیدنش.اینا کلا کارو زندگی ندارند. هر چی آپلود کنی رو هاست کلا نمیدونم چطور میفهن! انگار یکی رو گزاشتند مسئول اینکه فایلهای روی هاست رو بگرده و بیخودی گیر بدن و پول زور بگیرن. رو یکی از همین سرورهای آشغالشون یک فایل زیپ داشتم که اسمش هم اصلا چیز دیگری بود! بهم گفتن شما ویندوز آپ کردی 250 یورو بده بابت ضرر کپی رایت! بهشون گفتم خود مایکروسافت گیر نمیده شما الکی گیر میدی میگی شکایت شده ضرر بدید؟گفتند یا میدید این مبلغ رو یا .... روم به دیوار 4 تا فحش بارشون کردم گفتم سرویستون مال خودتون :d یک vps در پیتی که هیچ. سرورهاشون کلا از ریسلر هم بدتره! خدا نگه داره این آمریکا و هلند رو

armanforghani
April 24th, 2010, 04:19
بابا دستتون درد نکنه. تا دیروز همه تعریف کردن و هر کی اومد گفت خوب نیست همه بهش اعتراض کردن. تا ما سرور رو گرفتیم طرفدارای دیروز اومدن گفتن کار نکنید. این مسائل همه به خاطر اینه که تعریف و تمجید ها و بدگویی و ... خیلی وقت ها از روی تعصب هست که من نمی دونم چه جایی در بیزینس داره.

AfraWeb.net
April 24th, 2010, 04:52
Giga International the worst - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=932658&highlight=GIGA)
How Giga International ruined my business - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=899277&highlight=GIGA)
Giga-international.com - 3 day review - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=898189&highlight=GIGA)
Giga-hosting / Giga-international sluggish support - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=675061)
opinions about giga-international - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=892541&highlight=GIGA)
giga-international.com review - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=618429&highlight=GIGA)
Giga-International - don't use! - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=652461&highlight=giga-international)
My experiences with giga-international.com - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=656376&highlight=GIGA)

از این تاپیک ها زیاد هست فرقش اینه از این مشتری ها پول نمیگیرن ولی از ایرانی ها خوب پول میگیرن چون راهش رو یاد گرفتن . تاپیک زدن تو این فروم ها هم مشکلی رو حل نمیکنه بهترین کار این هست که قبل از خرید تحقیق کنید و اینکه دنبال ارزونی نباشید . هر کسی رفت دنبال ارزونی این مشکلات را داشته و چند برابر ضرر داده و هنوز هم جالبه تو فروم برخی ها دنبال سرور ارزون هستند و باید بیان این تاپیک ها رو ببینند .

M-Soltani.ir
April 24th, 2010, 06:02
مثل اینکه حجم بیشتر درآمد این دیتاسنتر از جریمه ها به دست میاد! :دی

delta
April 24th, 2010, 08:51
من که بهتون میگم.انگار تمام فایلهای روی سرور مشتری های ایرانی ها رو میگردند.با مال بقیه کاری ندارند اما مال ماها رو میشینن میگردند و یک فایل پیدا میکنند و جریمه میگیرند! والا آمریکا که اینهمه دنبال اطلاعات ایرانیهاست از این کارا نمیکنه اما اینا میشینن فایلها رو همینطوری سرچ میکنند.

takweb.ir
April 24th, 2010, 12:49
نتیجه گیری از گفته های دوستان:
گیگا جان دستت درد نکه ایرانی ها رو اذیت می کنی شاهری جنبه کلاهبرداری شما رو نداشت
مشکل از شاهری هست
شما راحت باش

AfraWeb.net
April 24th, 2010, 16:13
تا حالا با Iweb کار کردید ؟
Iweb مخصوص کسانی هست که کیفیت از هر چیزی براشون مهمتر هست

پس چرا رفتید رو گیگا ؟ آیا قیمت پایین سرور های گیگا باعث این کار نشد ؟ در هر صورت بهتره دیگه تجربه ها را تجربه نکنیم . و با هزینه بیشتر به فکر بهترین ها باشیم

http://www.webhostingtalk.ir/f34/talk-about-iweb-com-4800/index3.html#post45105

IFACO.Net
April 24th, 2010, 19:04
پارسال یه سرور بواسطه یکی از دوستان (بخاطر مسائل تحریم)، از گیگا گرفتیم همون اولش پسورد روت رو عوض کردیم، سرور هنگ کرد و دیگه بالا نیومد، ایمیل زدیم که سرور هنگ کرده ، ریبوتش کنید ، 24 ساعت بعد ریبوتش کردن ولی دیگه لوگین نمیکرد و ... خودبخود هنگ میکرد، معلوم شد که چه سرور باکیفیتی قالب کردند به ما :71: ، ما هم بیخیالش شدیم و رفتیم از کارو سرور گرفتیم و از دردسرها راحت شدیم.

takweb.ir
April 24th, 2010, 19:37
پس چرا رفتید رو گیگا ؟ آیا قیمت پایین سرور های گیگا باعث این کار نشد ؟ در هر صورت بهتره دیگه تجربه ها را تجربه نکنیم . و با هزینه بیشتر به فکر بهترین ها باشیم

http://www.webhostingtalk.ir/f34/talk-about-iweb-com-4800/index3.html#post45105
ما به پهنای باند نا محدود نیاز داشتیم

databack
April 27th, 2010, 19:44
آلمانی ها کم دارن بابا

tar.gz
April 28th, 2010, 23:49
بالاخره نتیجه چی شد. چیکار میخواین انجام بدین

aghaee
September 12th, 2010, 18:01
منم هستم! هر کسی میخواد باهم همکاری کنیم خودشو معرفی کنه تا بیشتر صحبت کنیم! توی تاپیک نمی شه

جیمیل
aghaee.sajjad

tokiyo
September 14th, 2010, 08:58
من 3 سال پیش از گیگا گرفتم خیلی سرویس بدی می داد همون وقت قطع همکاری دادم,
الان هم با ورلد استریم کار می کنم و هم با آی وب کانادا
ورلد استریم خیلی گل خدا وکیلی هیچ کاری نداره تو با سرور چیکار میکنی یا چی نصب میکنی , ایمیلها هم من هر موقع زدم سریع جواب دادن , پورتشم خیلی خوبه
آی وب هم خوبه بخاطره 1.پورتش 2.پشتیبانی فارسیش 3.سرور استاندارد

Rapid
September 14th, 2010, 12:23
اي وب كه پشتيباني فارسي نداره!
فكركنم تو بخش فروش يه ايراني هست...

irlogo
September 14th, 2010, 13:30
من فعلا 2 تا ایرانی در فروش آ ی وب دیدم