PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش قالب سایت هاستینگ (اختصاصی)

Mohammad_reza
January 10th, 2014, 06:02
قالب زیر برای یکی از دوستان طراحی شده بود ، که بدلیل کنسل شدن پروژه ، می خوام اینجا بفروشمش.
قالب فقط به یک نفر فروخته میشه و اختصاصی هست. و تا الان روی هیچ سایتی پیاده سازی نشده.
همچنین درصورت نیاز ، امکان اعمال تغییرات برای خریدار هست.

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/17880-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-dwppnv1431gd7kkl6x-jpg http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/17881-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-nrlzu3wgefoesvb1yhw-jpg

قیمت :

طرح PSD قالب :
150,000 تومان

قالب HTML شده :
300,000 تومان

قالب Wordpress شده :
450,000 تومان

WHMCS + HTML
350,000 تومان

WHMCS + Wordpress
500,000 تومان

- یک لوگو و یک بنر رایگان هم برای خریدار طراحی میشه !

برای خرید :
1- پیغام خصوصی ارسال کنید
2- با ایمیل من تماس بگیرید » mrsabzevari (a) gmail (dot) com
3- با من چت کنید » mohammad.reza_sa

تذکر: منظور از Wordpress قالب پی اس دی هست که اچ تی ام ال شده و سپس به وردپرس تبدیل شده. اشتباهاً فکر نکنید که هزینه ها رو باید جداگانه حساب کنید ...
یعنی شما برای دریافت یک قالب وردپرس نیاز نیست هزینه پی اس دی و اچ تی ام ال رو بدید هزینه وردپرس هم بدید. قیمتی که تحت عنوان "وردپرس" در نظر گرفته شده ، شامل HTML + PSD هم میشه و مبلغی بهش اضافه نمیشه ...

Yas-Host
January 10th, 2014, 07:38
دوست عزیز قیمت هاتون خیلی بالاست.!
البته نظر شخصی من هست ولی تبدیل به وردپرس و whmcs و دیتالایف و freer این قالب حدود چند ساعت بیشتر وقت نخواهد برد.
همچنین تبدیل به html آن 2 ساعت حداکثر با بهترین کد نویسی..!

به هر حال موفق باشید.

Mohammad_reza
January 10th, 2014, 10:39
البته نظر شخصی من هست ولی تبدیل به وردپرس و whmcs و دیتالایف و freer این قالب حدود چند ساعت بیشتر وقت نخواهد برد.

به هر حال موفق باشید.

شما از این آمارهایی که دادید مطمئنید؟
من فکر نمی کنم یه کدنویس حرفه ای اگر بخواد یه کار حرفه ای تحویل مشتری بده ، با این ارقامی که شما گفتید بتونه کاری از پیش ببره ...
لطفاً به حرف من دقت کنید ، عرض کردم ، کار حرفه ای ، نه اینکه کارو با بریدن اسلایس های بزرگ و غیر قابل ویرایش بخواهیم سریع تموم کنیم ...
و احتمالاً منظورتون از وردپرس هم یه قالب html هست با فقط قسمت اخبار قایل ویرایش ، ولی منظور من از وردپرس ، داشتن حداکثر امکان مدیریت روی قالب هست.

با این حال ، فقط به خاطر شما (که از قبل میشناسمتون) قیمت ها کمی کاهش یافت.
درصورتی که مورد دیگری باقی مانده خواهشاً از طریق پیغام خصوصی با من در ارتباط باشید و اجازه بدید خریداران واقعی در این تاپیک شرکت کنند ...

servervds.com
January 10th, 2014, 10:54
سلام
قیمت که داده اند مناسب هست اما هرکس سلیقه ای دارد
و قیمتی ...
انشاا.. فروش برود

mehrshad13and11
January 10th, 2014, 11:03
سلام این قالب چی داره مگه؟
html ؟
:60:

Mohammad_reza
January 10th, 2014, 11:07
سلام این قالب چی داره مگه؟
html ؟
:60:

منظورتون از چی داره مگه چیه ؟

mehrshad13and11
January 10th, 2014, 11:08
منظورتون از چی داره مگه چیه ؟

منظورم چه امکانی در این قالب است که قیمتش بالاست!؟

Ashkankamangar.ir
January 10th, 2014, 11:09
قالب زیبایی هست
قیمتهاتونم در مقابل زیبایی قالب بسیار بسیار مناسبه
امیدوارم به کسی که لایقش باشه بفروشید
یوزر i-whost دنبال قالب هست با ایشون در ارتباط باشید

Mohammad_reza
January 10th, 2014, 11:11
منظورم چه امکانی در این قالب است که قیمتش بالاست!؟

دوست عزیز ، قیمت های غیرمنطقی و بیش از حد پایین برخی از طراحان (عموماً تازه کارها) دلیل بر بالا بودن قیمت بنده نمیشه. به نظرم قیمتی که دادم پایین هم هست ...
شما قیمت های اتحادیه طراحان و همچنین قیمت های سایر طراحان حرفه ای رو استعلام کنید و بعد مقایسه کنید.

درضمن ، بالا عرض کردم ، قالب با وردپرس و whmcs قابل ارائه است. یعنی هر امکاناتی که این سیستم ها دارند ، قالب هم می تونه داشته باشه ...
موفق باشید.

RoobinaServer
January 10th, 2014, 11:53
دوست عزیز ، قیمت های غیرمنطقی و بیش از حد پایین برخی از طراحان (عموماً تازه کارها) دلیل بر بالا بودن قیمت بنده نمیشه. به نظرم قیمتی که دادم پایین هم هست ...
شما قیمت های اتحادیه طراحان و همچنین قیمت های سایر طراحان حرفه ای رو استعلام کنید و بعد مقایسه کنید.

درضمن ، بالا عرض کردم ، قالب با وردپرس و whmcs قابل ارائه است. یعنی هر امکاناتی که این سیستم ها دارند ، قالب هم می تونه داشته باشه ...
موفق باشید.

چه جالب طراح هم پيدا ميشه تو انجمن كه حرفه اي كار كنه. (ما كه بعد كلي جستجو در انجمن بيخيال طراح در خود انجمن شديم)

البته جاي پست دادن در تاپيك شما نيست ولي خب از تاپيك هاي جداگانه به نتيجه نرسيديم متاسفانه !!!

اين طرح ها به نظر شخصي بنده براي ما ابتدايي هست لطفا اگر نمونه كار خيلي حرفه اي داريد پيغام خصوصي كنيد يا ... (مثلا در حد 1 ميليون تومان يا كمي بالا پائين) يعني ميشه با قيمت هاي شما امكانات و طراحي قالب مد نظر ما 3 يا 4 برابر قالب فعلي :)

زيبايي - كدنويسي قوي - html5 طبق صلاح ديد طراح - حرفه اي بودن و جديد بودن طرح و ...

سيستم مد نظر : html - whmcs

يا حق

namesis R
January 10th, 2014, 11:56
سلام جناب میدونم خارج از بحث دارم سوال میکنم.
قالب tenqhosting رو میفروشید ؟
اگر بله قیمت ؟

SoltanHost.Net
January 10th, 2014, 12:01
قالب بسیار زیباییی هستش ولی قیمتتون یه خورده بالاست ! امید وارم به همین قیمت بتونید بفروشیدش ! تبدیل psd به html کار سختی نیست ! به html که تبدیل شد راحت میشهواس whmcs هم ترجمه کرد ! موفق باشید

Web4
January 10th, 2014, 12:12
شما از این آمارهایی که دادید مطمئنید؟
من فکر نمی کنم یه کدنویس حرفه ای اگر بخواد یه کار حرفه ای تحویل مشتری بده ، با این ارقامی که شما گفتید بتونه کاری از پیش ببره ...
لطفاً به حرف من دقت کنید ، عرض کردم ، کار حرفه ای ، نه اینکه کارو با بریدن اسلایس های بزرگ و غیر قابل ویرایش بخواهیم سریع تموم کنیم ...
و احتمالاً منظورتون از وردپرس هم یه قالب html هست با فقط قسمت اخبار قایل ویرایش ، ولی منظور من از وردپرس ، داشتن حداکثر امکان مدیریت روی قالب هست.

با این حال ، فقط به خاطر شما (که از قبل میشناسمتون) قیمت ها کمی کاهش یافت.
درصورتی که مورد دیگری باقی مانده خواهشاً از طریق پیغام خصوصی با من در ارتباط باشید و اجازه بدید خریداران واقعی در این تاپیک شرکت کنند ...

میشه از کنترل پنل قالب عکس قرار بدید تا ببینیم این کنترل پنلی که میگید در چه حدی هست :d

از نظر w3 تضمین میکنید یک خطا هم در کد نویسی نباشه ؟

Mohammad_reza
January 10th, 2014, 12:14
سلام جناب میدونم خارج از بحث دارم سوال میکنم.
قالب tenqhosting رو میفروشید ؟
اگر بله قیمت ؟
اون قالب که به لطف دوستان دو اینترنت پخش شد ... متأستفانه من فایل هاشو ندارم در حال حاضر وگرنه تقدیمتون می کردم. یه جست و جویی تو اینترنت بزنید پیدا می کنید ...

قالب بسیار زیباییی هستش ولی قیمتتون یه خورده بالاست ! امید وارم به همین قیمت بتونید بفروشیدش ! تبدیل psd به html کار سختی نیست ! به html که تبدیل شد راحت میشهواس whmcs هم ترجمه کرد ! موفق باشید

اگر دقت کنید من قیمت whmcs رو 50 تومن زدم ، چون کار سختی نیست. درضمن ، برای دوستان قبلی هم گفتم ، به شما هم می گم ، هرکاری یه قیمتی داره و ربطی به سختی یا آسونی اون کار نداره ...
قیمت پایین طراح های تازه کار دلیل بر بالا بودن قیمت بنده نمیشه (برای بار چندم) ممکنه کسی پیدا بشه که از فرط بیکاری بخواد رایگان کار کنه ... اما من اینطور نیستم.
از دوستان خواهش می کنم ، لطفاً راجع به قیمت سوال نفرمایید.

Mohammad_reza
January 10th, 2014, 12:18
میشه از کنترل پنل قالب عکس قرار بدید تا ببینیم این کنترل پنلی که میگید در چه حدی هست :d

از نظر w3 تضمین میکنید یک خطا هم در کد نویسی نباشه ؟

دوست عزیز قالب هنوز کدنویسی نشده و فقط از نظر گرافیکی طراحی شده. که درصورت خرید مشتری ، فوراً براش کدنویسی میشه.
درضمن ، اگر شما نیاز به تضمین دارید ، تضمین می کنم!

namesis R
January 10th, 2014, 12:18
اون قالب که به لطف دوستان دو اینترنت پخش شد ... متأستفانه من فایل هاشو ندارم در حال حاضر وگرنه تقدیمتون می کردم. یه جست و جویی تو اینترنت بزنید پیدا می کنید ...

بنده اسم قالب رو هم میدونم ولی نسخه ویرایش شده شما رو مدنظر داشتم ، نسخه ویرایش شده شما پخش شده ؟

Web4
January 10th, 2014, 12:28
دوست عزیز قالب هنوز کدنویسی نشده و فقط از نظر گرافیکی طراحی شده. که درصورت خرید مشتری ، فوراً براش کدنویسی میشه.
درضمن ، اگر شما نیاز به تضمین دارید ، تضمین می کنم!

نمونه کار دارید قبلا کد نویسی کرده باشید ؟
اخه گفتید تازه کار نیستید میخوام ببینم کد نویسی تان به چه صورت هست .
شخصی فقط قالب whmcs تنها بخواد به صورت اختصاصی 50 تومان ؟

Web4
January 10th, 2014, 12:32
چه جالب طراح هم پيدا ميشه تو انجمن كه حرفه اي كار كنه. (ما كه بعد كلي جستجو در انجمن بيخيال طراح در خود انجمن شديم)

البته جاي پست دادن در تاپيك شما نيست ولي خب از تاپيك هاي جداگانه به نتيجه نرسيديم متاسفانه !!!

اين طرح ها به نظر شخصي بنده براي ما ابتدايي هست لطفا اگر نمونه كار خيلي حرفه اي داريد پيغام خصوصي كنيد يا ... (مثلا در حد 1 ميليون تومان يا كمي بالا پائين) يعني ميشه با قيمت هاي شما امكانات و طراحي قالب مد نظر ما 3 يا 4 برابر قالب فعلي :)

زيبايي - كدنويسي قوي - html5 طبق صلاح ديد طراح - حرفه اي بودن و جديد بودن طرح و ...

سيستم مد نظر : html - whmcs

يا حق

قیمت بالا به نظرتون دلیل بالا بودن کیفیت طراحی می باشد ؟!

طراح خوب که زیاده برای اینکه توی این تایپک تبلیغ نشه پیام خصوصی بدید کسایی رو بهتون معرفی کنم که طراح قالب های سایت های بزرگ هستند و کارشون هم زیباست ..

اگر شما اینقدر هزینه میکنید بهتر نیست هزینه ظاهر رو یکم کمتر کنید بدید برایتان سیستم اختصاصی بنویسن ;;)

Mohammad_reza
January 10th, 2014, 12:41
دوست عزیز اون طراح هایی که شما میگید پر از h1 بود ماله زمانی بود و الان همه چی فرق کرده ...

قصد بنده هم خراب کردن تاپیک فروش شما نیست ان شا الله فروش خوبی داشته باشید.
شما که انتقاد و پیشنهاد بهتون نمیاد بهتر است در این انجمن فعالیت نکنید و تاپیک فروش نزنید چون قطعا کسانی مخالف نظرات شما پیدا خواهند شد پس بهتر است انتقاد رو دوستانه بگیرید و به دیگران احترام بگذارید.

کیفیت کد نویسی و طراحی ما برای کسانی که باید ثابت میشده ثابت شده و خواهد شد و نیاز نمیبنم بیشتر از این به شما توضیح بدهم.

موفق باشید.

دوست عزیز من جنبه انتقاد دارم ، اما انتقادی که پایه منطقی نداشته باشه و بدون دلیل باشه ، جنبه تخریب پیدا می کنه.
اگر شما واقعاً قصد انتقاد داشتید ، داخل پیغام خصوصی منو راهنمایی می کردید. از پاسختون هم مشخصه کی جنبه انتقاد نداره.

نمونه کار دارید قبلا کد نویسی کرده باشید ؟
اخه گفتید تازه کار نیستید میخوام ببینم کد نویسی تان به چه صورت هست .
شخص فقط قالب whmcs تنها بخواد به صورت اختصاصی 50 تومان ؟

اونطوری میشه html + whmcs
که قیمتش بالا درج شده.

درضمن ، من چون بصورت فری لسنری کار می کردم و عمدتاً با سایر طراح ها همکاری می کردم (و می کنم) نمی تونم نمونه کارها رو عمومی بیان کنم ، درصورت نیاز موقع خرید به مشتری اعلام میشه.
با این حال کد ولید شده ی یکی از قالب ها رو پیوست کردم ...

i-whost
January 10th, 2014, 12:43
قالب واکنش گرا هست؟

Mohammad_reza
January 10th, 2014, 12:45
یک سوال ازتون دارم

دلیل اینکه روی PSD اسم yaldaweb ذکر شده چی می باشد؟!
آدرس سایت شماست؟!

در ضمن گفته بودید که تازه کار نیستید لطفا آدرس سایتتون رو + نمونه کار های دیگه اعلام کنید.

اون فقط یک مارک ساده روی کار هست تا سوء استفاده نشه.
بله ، سایت بنده و همکارانم هست و کارها تحت عنوان یلداوب انجام میشن.
سایت شخصی ندارم ، بابت نمونه کار هم به Web4 توصیح دادم ، شما هم بخونید.

dreamdata
January 10th, 2014, 12:55
سلام - قالب زیبایی هست - مذاکرده میکنم باهاتون - انشالله قسمت بود میگیرم .

Mohammad_reza
January 10th, 2014, 13:03
قالب واکنش گرا هست؟
بله Resposive کدنویسی خواهد شد درصورت نیاز شما

سلام - قالب زیبایی هست - مذاکرده میکنم باهاتون - انشالله قسمت بود میگیرم .
در خدمتم

دوست عزیز اینکه قالب شما مطابق استاندارد ها هست و طی عکسی که پیوست کردید هیچ چیزی ثابت نمیشه و اینکه ممکن است شما از کد های قالب های دیگران استفاده کرده باشید پس بهتره بصورت دقیق و واضح شفاف سازی کنید چون اینکه کد هارو قرار بدید و معلوم نیست خودتان کد نویسی کردید یا کسانی دیگر(طراح های همکار شما - بنا به حرف خودتون -).

بنده دیگر به این تاپیک سر نخواهم زد و از بنده جوابی ارسال نخواهد شد همچنین اشتراکم را از این تاپیک حذف کردم.

ولی انتقاد و پیشنهاد هارو دوستانه بگیرید به نفع خودتون هست.

موفق و سربلند باشید.

درصورت نیاز می تونم کد کامل قالب رو براتون پیغام خصوصی کنم تا مطمئن بشید.
انتقاداتی که بدون تخریب باشه (و با دلیل قانع کننده) روی چشم ما جای دارند ...

موفق باشید.

auuob
January 10th, 2014, 13:35

به هر حال موفق باشید.

با سلام.

تبدیل PSd یه Html باتوجه به اون پی اس دی ، بالای یک روز زمان میبرد!
البته به قول دوستمون کار حرفه ای باشد.

کدنویسی Html5 و Css3
بهینه سازی از نظر کیفیت تصاویر و حجم اونها
سئو
رسپانسیو
و....

که بدون شک توی 2 ساعت انجام نخواهد شد!

قصد جسارت نداشتم فقط از کاری که بخشی از زندگیم شده دفاع کردیم. ارادتمند

GoldinHost.IR
January 10th, 2014, 13:58
قالب زیر برای یکی از دوستان طراحی شده بود ، که بدلیل کنسل شدن پروژه ، می خوام اینجا بفروشمش.
قالب فقط به یک نفر فروخته میشه و اختصاصی هست. و تا الان روی هیچ سایتی پیاده سازی نشده.
همچنین درصورت نیاز ، امکان اعمال تغییرات برای خریدار هست.

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/17880-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-dwppnv1431gd7kkl6x-jpg http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/17881-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-nrlzu3wgefoesvb1yhw-jpg

قیمت :

طرح PSD قالب :
150,000 تومان

قالب HTML شده :
300,000 تومان

قالب Wordpress شده :
450,000 تومان

WHMCS + HTML
350,000 تومان

WHMCS + Wordpress
500,000 تومان

- یک لوگو و یک بنر رایگان هم برای خریدار طراحی میشه !

برای خرید :
1- پیغام خصوصی ارسال کنید
2- با ایمیل من تماس بگیرید » mrsabzevari (a) gmail (dot) com
3- با من چت کنید » mohammad.reza_sa

تذکر: منظور از Wordpress قالب پی اس دی هست که اچ تی ام ال شده و سپس به وردپرس تبدیل شده. اشتباهاً فکر نکنید که هزینه ها رو باید جداگانه حساب کنید ...
یعنی شما برای دریافت یک قالب وردپرس نیاز نیست هزینه پی اس دی و اچ تی ام ال رو بدید هزینه وردپرس هم بدید. قیمتی که تحت عنوان "وردپرس" در نظر گرفته شده ، شامل HTML + PSD هم میشه و مبلغی بهش اضافه نمیشه ...

با سلام

لطفا با بنده تماس بگیرید:
09351885198
01226550904

انشالله که توافق کنیم چون به دنبال قالب خوب و اخصتصای هستم.

منتظرم عزیز

Mohammad_reza
January 10th, 2014, 15:54
دوستان قالب به کاربر dreamdata فروخته شد.
افرادی که مایل باشن می تونم طرح جدیدی بصورت اختصاصی براشون بزنم. جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.