PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای سایتی که مورد حمله ddos فرار گرفته است

amir_amd
January 10th, 2014, 04:07
سلام

بنده وب سایتی دارم که متاسفانه تحت حمله شدید udp flood هستش و هر جا که برای میزبانی خواستم ببرم , قبولش نکردن

سایت تا میاد بالا به سرعت بهش حمله میشه و دان میشه

راه حل برای چنین سایتی چیه؟ من حتی مشکلی با خرید سرور اختصاصی ام براش ندارم , فقط دنبال راه حل هستم که سایت بالا باشه

با بستن تمام آی پی ها به جز ایران مشکل حل میشه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

Yas-Host
January 10th, 2014, 07:42
سلام

بنده وب سایتی دارم که متاسفانه تحت حمله شدید udp flood هستش و هر جا که برای میزبانی خواستم ببرم , قبولش نکردن

راه حل برای چنین سایتی چیه؟ من حتی مشکلی با خرید سرور اختصاصی ام براش ندارم , فقط دنبال راه حل هستم که سایت بالا باشه

بهترین راه برای شما خرید سرور اختصاصی خارج و بستن آی پی های به جز ایران و باز گذاشتن آی پی های موتور های جستجو گر می باشد.
همچنین با خرید وی پی اس ایران (اگر ترافیک بالایی ندارید) میتونید راحتر مدیریت کنید.

amir_amd
January 10th, 2014, 08:28
امکانش هست سایت رو بیاریم رو سرور های ایران و اینترانت بشه و فقط آی پی گوگل و بینگ باز باشن؟

Ramin
January 10th, 2014, 08:52
فعالیت تها برای آیپی های ایران هیچ پیشرفتی برای سایت شما نخواهد داشت . و همیشه همان هستید که بوده است ! سعی کنید از راه های مقابله استفاده کنید. خرید سرور مجازی ، استفاده از فایروال سخت افزاری ، استفاده از وب سرور هایی مانند لایت اسپید ، کانفیگ حرفه ای و امنیتی با توجه به نوع حمله و ...

safeith
January 10th, 2014, 08:58
بستن آی پی مشکلی را حل نمی کند چون حمله کننده می تواند از طریق جعل ای پی آدرس دوباره حمله کند

InterServer.ir
January 10th, 2014, 09:29
مقابله با دیداس با روش های معمول غیر ممکن شده مگر در مورادی که طرف ناشی باشه اینترانت هم امکان بازدید گوگل رو نداره !
روش هایی هست بدون فایروال سخت افزاری میشه با دیداس های سنگین مقابله کرد و 60 درصد مواقع امکان پیدا کردن دیداسر هست چیزی که 98 درصد فروشندگان سرور اعتقاد دارند امکان نداره : )

nginxweb
January 10th, 2014, 10:24
درود بر شما

دوست گرامی با harden کردن kernel و tune کردن tcp پکت های ارسالی روی سرور و همچنین نصب مازول هایی مانند mod_evasive روی وب سرور و همینطور فعال کردن proccess & connection tracking ذر فایروال سرور تا حد زیادی میتوان مقابله کرد
البنه منابع کافی داشتن سرور نیز اهمیت زیادی دارد

RoobinaServer
January 10th, 2014, 11:18
سلام

راه زياد هست اما هزينه چي ؟ هزينه مشكلي نداريد ؟

به نظر بنده يا بايد بيخيال گوگل و ... بشيد تا چند وقت و سايتتون در ايران لود بشه فقط روي سرور ايران يا اينكه در خارج كشور امنيتتون را بالا ببريد و اگر هم لازم باشه فايروال سخت افزاري و ... بگيريد از ديتاسنتر كه مقابله كنه تا جايي كه ميتونه با ديداسر.

اگر داخل كشور باشيد و بخواهيد گوگل سايت را ببينه عملا بايد پس دسترسي خارج كشور داشته باشيد و باز هم همان ميشود و ديداس كننده مجدد ديداس ميكنه.

يا حق

smhnw
January 10th, 2014, 11:29
یکی از ساده ترین راه حل ها بستن دستور Ping روی سروره که تا حدودی از DOS شدن پیشگیری میکنه!

webna
January 10th, 2014, 11:53
یکی از ساده ترین راه حل ها بستن دستور Ping روی سروره که تا حدودی از DOS شدن پیشگیری میکنه!

:-?:-?:-?

websazha
January 10th, 2014, 12:02
سلام
دوست عزیز
ظاهرا خیلی برای شما مشکل درسته کرده این دیداس ها...
کار درستی نیست عقب نشینی به سمت سرور های ایران که باعث عقب افتادگی سایت شما می شود.بهتر هست از دیتاسنتر های که آنتی دیداس دارند سرور اختصاصی تهیه کنید مثل ovh یا online net هر چیزی راه دارد ولی راهش مطمئنن سرور ایران نیست.
در ovh از طریق نسخه رایگان تا حد زیادی دیداس های در حال انجام موفق به رد کردن شدیم خوشبختانه.