PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سؤال درباره OVH فرانسه (soyoustart)

OmidX
January 10th, 2014, 03:36
درود ،

من میخوام از OVH فرانسه بصورت مستقیم خرید کنم ، تو سایت شون موقع ثبت نام ایران نبود ،

حالا ب نظر شما از چه ملیتی برای ثبت نام استفاده کنم ؟ :|

و اینکه کلا با ایران مشکل داره ؟ یا نه ؟

برای دانلود / اپلود و مجازی سازی میخوام ...

کلا هر نظری درباره این دیتاسنتر دارید ، بگید ...

Le serveur pour tous vos projets - So you Start (http://www.soyoustart.com)

OmidX
January 10th, 2014, 20:30
Up ...

arc1o0
January 10th, 2014, 21:07
100% مدارک باید ولید باشه

فقط 5 آی پی به شما میدن، به درد مجازی سازی نمی خوره!

majidisaloo1
January 10th, 2014, 21:35
مدارک دارید؟

ProLiant
January 10th, 2014, 21:43
حالا کشور به کنار کل پستال کد و ایناتون باید دقیق به محل شهر و کشورتون باشه
بهتره از یه شرکت که خودش میفروشه بخرید پنل هم ازش بگیرید

websazha
January 10th, 2014, 22:01
سلام
دوست عزیز ابتدا به شما عرض کنم که so you start دیتاسنتر نیست! یکی از برند های کمپانی OVH هست به مانند kimsufi همان طور که می دانید این سرور ها در شبکه اصلی دیتاسنتر OVH هستند فرق چندانی نیست طبق خبری که انتشار داده شد برای این برند برای دور کردن تجارت ها و حجم بالای سفارش ریز و کم سود از سایت اصلی کمپانی بوده و حجم بالای چک کردن فاکتور ها و سرور ها و پشتیبانی این تعداد دشوار بود با بهای 40.99 یورو که آیا شما حاضر هستید برای این میزان روزانه 1 ساعت زمان بگذارید!؟خیر.و..............
خوب چیزی که معلوم هست برای این سایت فقط حوضه اروپا و امریکا برای خرید در نظر گرفتند فعلا .
از این دیتاسنتر اگر مدارک معتبر و ولید و همیشه در دسترس ندارید هیچ وقت خرید نکنید.
برای کار مد نظر انتخاب مناسبی هست.
موفق باشید.

OmidX
January 13th, 2014, 16:49
دوستان ، پس احتمالا با واسطه از یکی از شرکت های ایرانی میگیرم ، پس بحث مدارک رو بزارید کنار ...

الان بین OVH فرانسه (کانادا نمیخوام) و Hetzner آلمان موندم ، کدوم دیتاسنتر پیشنهاد میشه ؟؟؟؟

برای مجازی سازی و دانلود / آپلود با پینگ پایین ب ایران .

majidisaloo1
January 13th, 2014, 17:04
ovh فرانسه به نظر بنده مناسب تر است

AvalinHost
January 13th, 2014, 17:06
دوستان ، پس احتمالا با واسطه از یکی از شرکت های ایرانی میگیرم ، پس بحث مدارک رو بزارید کنار ...

الان بین OVH فرانسه (کانادا نمیخوام) و Hetzner آلمان موندم ، کدوم دیتاسنتر پیشنهاد میشه ؟؟؟؟

بستگی به نیازتون داره.
هر دو دیتاسنتر مناسب هستن.

arc1o0
January 13th, 2014, 17:15

سلام

به نظر من بهترین گزینه سرور زیر هست

Votre serveur dédié - OVH (http://www.ovh.com/fr/serveurs_dedies/enterprise/2014-SP-64.xml)

دلایلش رو در تاپیک های مختلف اشاره کردیم - مهمترینش آنتی دیداس و فایروال قدرتمند و کارآمد هستش که به شکل اوتوماتیک عمل می کنه

فقط مشکلی که هست هزینه ستاپ که می تونید ....

مزیت دیگر 256 آی پی قابل ارائه هستش.

arc1o0
April 20th, 2014, 02:07
mistake

arc1o0
May 7th, 2014, 11:59
100% مدارک باید ولید باشه

فقط 5 آی پی به شما میدهند،

به روز رسانی:

آی پی های قابل سفارش به 16 عدد ارتقا یافت.

با تشکر

hanzaleh
July 8th, 2014, 00:20
من از کیم سوفیسرویس داشتم
هیچ مشکلی نداره
با خیال راحت بده یکی که برات فقط بتونه پرداخت کنه و همیشه با همون آی پی ینی از همون کشور باشه

taha_2011
July 8th, 2014, 01:06
عذز میخوام به تاریخ دقت نکرده بودم