PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كسي كانفينگ سرور مجازي براي دانلود انجام ميده؟؟

davoodr2
January 9th, 2014, 19:22
سلام خسته نباشد من يك سرور (vps)نيمه اختصاصي دارم كه براي دانلود سرورم ازش استفاده ميكنم پهنا باند مصرفيش خيلي بالاست و ميخوام يكي با كانفينگ روش برام محدوديت بزاره؟
ويندوز سرور من 2003 هستش ايا ميشه رو iis كانفينگ گزاشت؟
اگر به 2008 تغير بدم مشكلاتم حل ميشه و ميشه محدوديت ها زير رو گزاشت؟
محدودت سرعت دانلود + هر اي پي همزمان فقط دو فايل رو بتونه دانلود كنه

لطفا بگيد چطوري ميتونم اين مشكلات رو حل كنم

safeith
January 9th, 2014, 19:32
با سلام؛ بهتر از سرور لینوکس برای سرور دانلود استفاده کنید چون خیلی خیلی پایدار از ویندوز است و وب سرور های قدرتمندی مثل Nginx و Lighttpd دارد که می شود بهترین کارایی را ازشون انتظار داست

Mr(s).Anonymous
January 9th, 2014, 19:34
سلام
پیشنهاد میشه از لینوکس استفاده کنید.
با محیط گرافیکی هم مقدور هست.

کانفیگ حرفه ای وب سرور Apache یا Lighttpd با نصب و راه اندازی محیط گرافیکی انجام میشه.

davoodr2
January 9th, 2014, 19:35
با سلام؛ بهتر از سرور لینوکس برای سرور دانلود استفاده کنید چون خیلی خیلی پایدار از ویندوز است و وب سرور های قدرتمندی مثل Nginx و Lighttpd دارد که می شود بهترین کارایی را ازشون انتظار داست

اگه سرور لينوكس كرش كند همه اطلاعات ميپره درسته؟؟؟
امكان اين نيست كه همه اطلاعات رو همين ويندوز باشه و بشه كانفينگ كرد؟
مثلا اگه به 2008 تغير بدم ميشه كانفينگ هاي بالا رو روش انجام داد؟ و يا روش نرم افزاري باشه كه نصب كنم و اين محدوديت هارو بزاره؟

Yas-Host
January 9th, 2014, 19:39
مثلا اگه به 2008 تغير بدم ميشه كانفينگ هاي بالا رو روش انجام داد؟ و يا روش نرم افزاري باشه كه نصب كنم و اين محدوديت هارو بزاره؟

خیر اگه درست کانفیگ بشه چرا کرش کنه یعنی اینقدر سرویس دهنده در حال سرویس دهی هستند همه کرش میکنند؟!
میشه روی ویندوز اوکی کرد ولی بازدهی جالبی نخواهید داشت.

------

در کل بهتر است از لینوکس با کنترل پنل کلکسو کانفیگ شده بصورت حرفه ای برای دانلود و یا دایرکت ادمین استفاده کنید.
وب سرور هم nginx مناسب هست بازدهی خوبی خواهد داشت.

davoodr2
January 9th, 2014, 19:42
بعد براش فضاي بك اپ هم لازمه بگيرم جهت حفظ اطلاعات؟

Yas-Host
January 9th, 2014, 19:44
بعد براش فضاي بك اپ هم لازمه بگيرم جهت حفظ اطلاعات؟

بک آپ میتونید یک سرور اختصاصی بگیرید و دوتا هارد یکی اطلاعات و دیگری هم جهت بک آپ و یا هم یک هاست یا سرویس بک آپ تهیه کنید.

در صورت نیاز برای مشاوره پیشتر در خدمتیم

اطلاعات تماس در امضا موجود می باشد.

Mr.Te0
January 9th, 2014, 21:28
همانطور که دوستان عرض کردند اگر میخواید محدودیت اعمال کنید و کیفیت مطلوب تری هم داشته باشید لینوکس بهترین گزینه است.
البته روی ویندوز هم میشه با کانفیگ خاص محدودیت اعمال کرد.

novin-web
January 9th, 2014, 23:33
سلام
شما میتونید سرعت و تعداد کانکشن رو محدود کنید روی iis ولی اگر امار بازدیدتون خیلی زیاد هست لینوکس با وب سرور nginx پیشنهاد میکنم.

irangate
January 9th, 2014, 23:45
سرور لینوکس تنها در صورتی اطلاعاتش از بین میره که از فایل سیستم‌هایی مثل ext2 استفاده بشه که journaling ندارد. در ext3 و ext4 چنین مشکلی خیلی کم پیش میاد

ProLiant
January 10th, 2014, 00:08
من اینکار رو براتون انجام میدم با من درتماس باشید proliant0 [ at ] yahoo.com