PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Caro خوب یا بد؟

Techno Pars
April 22nd, 2010, 21:24
سلام به همه ی دوستان.
از کسانی که از Caro.net سرویس دارند چند سوال در مورد کیفیت سرویس دهی این دیتاسنتر داشتم.
پورت 1 گیگابیت حداقل سرعتش چه قدر هست؟
کیفیت سخت افزار؟
پشتیبانی؟
Uptime?(مسئول فروش قول uptime 100% به من داد ولی اطمینان ندارم)
ممنونم

1eng.ir
April 22nd, 2010, 21:26
پورت 1 گیگ گرفتیم واسه تست :-p
سرعتش از یه سرور تو نزدیکیاش با پینگ 3 میلی ثانیه، 30 مگ بر ثانیه بود.
بقیشو اطلاعی ندارم.

delta
April 22nd, 2010, 21:28
8 ماهه ازش سرویس دارم آخش در نیومده. کلا کم بیار نیست.جون میده برای فایل هاستینگ دانلود :d

Ali-718
April 22nd, 2010, 21:29
در کل دیتاسنتر خوبیه - مخصوصا مدیرتش ، من ازش سرویس دارم مشکلی نداره / نداشته ...

IFACO.Net
April 22nd, 2010, 22:12
بیسته 20 :53:

asrhosting
April 22nd, 2010, 22:32
سلام . ما به صورت مستقیم و غیر مستقیم با کارو کار کردیم :
1 . دیتا سنتری هست که با ما ایرانی ها مشکلی نداره !
2. پرت یک گیگش حداقل از 90 مگابایت پایین تر نیومده
3 . سخت افزار dell داره و بهترین سخت افزار رو می ده
4. در پشتیبانی این دیتا سنتر شک نکنید ! به نظر من بهترین هست بین دیتا سنتر های جهان حتی !
5. بهتره به آپ تایم 100% که گفتند اعتماد کنید . شک نکنید !

موفق باشید .

TukaNet
April 22nd, 2010, 22:52
سلام . ما به صورت مستقیم و غیر مستقیم با کارو کار کردیم :
1 . دیتا سنتری هست که با ما ایرانی ها مشکلی نداره !
2. پرت یک گیگش حداقل از 90 مگابایت پایین تر نیومده
3 . سخت افزار dell داره و بهترین سخت افزار رو می ده
4. در پشتیبانی این دیتا سنتر شک نکنید ! به نظر من بهترین هست بین دیتا سنتر های جهان حتی !
5. بهتره به آپ تایم 100% که گفتند اعتماد کنید . شک نکنید !

موفق باشید .

مورد 2 - محمد (1eng.ir) دقیقا نظری عکس نظر شما دارند
مورد 4 - شما با چند تا از دیتاسنتر های درجه یک دنیا کار کردید که همچین حرفی می زنید ؟
مورد 5 - کارو خوب هست ولی سالی یه بار کلا داون میشه ( یادتون که هست .... )

shixaz
April 22nd, 2010, 22:53
6-وارز هست و به حمله و اسپم و ... حسساس نیست:))

تا وقتی ادم با یک دیتاسنتر خوب کار میکنه فکر میکنه بهترینه توی دنیا=))

Hosting Providers gaining most sites over the last 30 days (http://uptime.netcraft.com/netmove/thismonth)

RezaFH
April 22nd, 2010, 22:59
با وارز بودن موافقم
دیروز یه دی داس داشتیم با آی پی این دیتاسنتر
گزارش دادیم ، خبری نشد ! :d
یه ماه پیش هم یه port scaning داشتیم و گزارش دادیم ، بازم خبری نشده
قبلا هم موارد مشابهی داشتیم
اسکریپت نال و ... هم مثل اینکه مشکلی ندارن

shixaz
April 22nd, 2010, 23:10
درضمن هر لحظه امکان اتش گرفتن سرور ها وجود دارد:-ss

behrooz_iri
April 22nd, 2010, 23:15
با وارز بودن موافقم
دیروز یه دی داس داشتیم با آی پی این دیتاسنتر
گزارش دادیم ، خبری نشد ! :d
یه ماه پیش هم یه port scaning داشتیم و گزارش دادیم ، بازم خبری نشده
قبلا هم موارد مشابهی داشتیم
اسکریپت نال و ... هم مثل اینکه مشکلی ندارن

= هتل

Web.Manager
April 22nd, 2010, 23:15
کارو حرفه ای و بهترین

M-Soltani.ir
April 22nd, 2010, 23:22
سخت جونـــه

TukaNet
April 22nd, 2010, 23:33
میشه گفت برای ایرانی ها انتخاب نسبتا خوبی میتونه باشه
ولی این که بگیم بهترین هست یا حتی در دنیا بهترین هست به هیچ
وجه درست نیست ... کارو رو میشه به خاطر قیمت و ساپورتش در دسته
دیتاسنتر های درجه دوم قرار داد .

asrhosting
April 23rd, 2010, 00:11
مورد 2 - محمد (1eng.ir) دقیقا نظری عکس نظر شما دارند
مورد 4 - شما با چند تا از دیتاسنتر های درجه یک دنیا کار کردید که همچین حرفی می زنید ؟
مورد 5 - کارو خوب هست ولی سالی یه بار کلا داون میشه ( یادتون که هست .... )

سلام .
مورد 2 : من تا حالا برام چنین موردی پیش نیومده ! مشکا محمد هست:109:
مورد 4 : منظور من پشتیبانی بود !!! که در بین چهار دیتا سنتری که کار کردم که بقیه هم بزرگ بودند ، کارو فوق العاده بود .
مورد 5 : بله کارت شبکه شون یه بار کامل ریخت بهم ! حالا سالی یه بارش نمی دونم از کجا اومده خوب ؟:68:

mehrank
April 23rd, 2010, 01:46
سلام

من حدودا یک سال از کارو سرور دارم کلا راضی هستم شاید بهترین نباشد اما عضو بهترینها هست حداق در ضمینه ساپورت و کلا خیالت باحاش راحته

aghaee
April 23rd, 2010, 02:14
به نظر بنده دیتاسنتر بدی نیست اینو نسبت به گفته های مهندسین انجمن میگم
ولی کمی قیمت هاش بسبت به بعضی از دیتاسنترها گرون هست!‌ولی نسبت به خدماتش خوبه!‌ در کل قیمت متوسطی داره

ولی جای سوال هست که چرا شرکت هایی که قبلا با کارو کار می کردن الان رفتن سراغ ThePlanet.com Internet Services یا iweb یا و...

delta
April 23rd, 2010, 02:16
انواع ویندوزها رو رو سروش آپلود کردم و لینک مستقیم تو سایت هست. آخریش شاهکار بوده. ویندوز 7 از نوع 33 تاییش !

TukaNet
April 23rd, 2010, 02:18
مورد 5 : بله کارت شبکه شون یه بار کامل ریخت بهم ! حالا سالی یه بارش نمی دونم از کجا اومده خوب ؟:68:

سال پیش که یک بار به خاطر مشکل سیستم برقشون آتیش گرفتند
امسال هم یادمه که حدود یک ساعتی کامل داون بودند ، حتی توی فروم پاپیکش بود

Nikan
April 23rd, 2010, 10:18
پورت 1 گیگ گرفتیم واسه تست :-p
سرعتش از یه سرور تو نزدیکیاش با پینگ 3 میلی ثانیه، 30 مگ بر ثانیه بود.
بقیشو اطلاعی ندارم.

سلام

لطفا اطلاعات کامل تر در این مورد را برای من پیغام خصوصی ارسال کنید تا بتوانم دقیقتر بررسی کنم .

با تشکر

درضمن هر لحظه امکان اتش گرفتن سرور ها وجود دارد:-ss

در مورد اتفاقی که یک سال و نیم پیش افتاده بود من فکر می کنم در همین فروم به صورت کامل توضیح داده شده بود موضوع ربطی به سرور ها نداشت مشکل از قسمت کنترل برق بود.

سلام

من با این نظر شما کاملا مخالف هستم. Caro نسبت به این موضوعات کاملا حساس است شما به Abuse@caro.net ایمیل ارسال کنید پیگیری می کنند.

در مورد اسکریپت نال شده و .... تا زمانی که از شما شکایتی به Abuse نرسد به شما کاری ندارند ولی اگر شکایت بشود بایستی حل کنید یعنی یا با شکایت کننده به نتیجه برسید یا اینکه حذف کنید

ولی جای سوال هست که چرا شرکت هایی که قبلا با کارو کار می کردن الان رفتن سراغ ThePlanet.com Internet Services یا iweb یا و...

سلام

در مورد سوال شما باید عرض کنم که این باعث ناراحتی من هم هست که چند تا از دوستان خیلی خوب و قدیمی که قبلا فقط با Caro کار می کردند در طی چند ماه قبل شروع به همکاری با سایر دیتا سنتر ها کردند ولی باید به این موضوع خیلی منطقی نگاه کرد در خیلی از موارد این حق هر فردی است که به دلیل قیمت های بهتر و شرایط کاری بهتر و یا حتی درخواست مشتری نهایی اقدام به همکاری با سایر دیتا سنتر ها کند

به هر حال تنها کاری که از دست ما بر می آید این است که تلاش خودمان را افزایش بدیم تا بتوانیم شرایط بهتری را ایجاد کنیم

RezaFH
April 23rd, 2010, 10:44
سلام

من با این نظر شما کاملا مخالف هستم. Caro نسبت به این موضوعات کاملا حساس است شما به Abuse@caro.net ایمیل ارسال کنید پیگیری می کنند.

در مورد اسکریپت نال شده و .... تا زمانی که از شما شکایتی به Abuse نرسد به شما کاری ندارند ولی اگر شکایت بشود بایستی حل کنید یعنی یا با شکایت کننده به نتیجه برسید یا اینکه حذف کنید

ما هر دو مورد رو با آی پی و مشخصات کامل براشون ایمیل کردیم Abuse@caro.net و هنوزم که هنوزه خبری نشده

یک مورد همین دو روز پیش بود (دی داس) و یک مورد هم حدود 1 ماه پیش (اسکن پورت)

Desperados
April 23rd, 2010, 10:45
عنوان تاپیک رو به نظر من باید بزارید "Caro.net بهتر یا بهترین ؟" چون فکر نمیکنم کسی از Caro بدی دیده باشه !
از نظر سخت افزاری و دیتاسنتر و ... جداً در حد مطلوبی هست من 2 تا سررو دارم از کارو و از نمایندگی رسمی این دیتاسنتر یعنی نیکان هاست و آقای میرزاخانی گرفتم و همین گروه نیکان هاست با پشتیبانی خوبی که دارن و اعتبار خوبی هم که پیش دیتاسنتر دارن نکته مثبتی هست که در دیتاسنتر های دیگه کمتر شاهدش هستیم. به امید موفقیت Caro و نیکان هاست ! ( و ما مشتریانش :دی )

Nikan
April 23rd, 2010, 10:49
ما هر دو مورد رو با آی پی و مشخصات کامل براشون ایمیل کردیم Abuse@caro.net و هنوزم که هنوزه خبری نشده

یک مورد همین دو روز پیش بود (دی داس) و یک مورد هم حدود 1 ماه پیش (اسکن پورت)

این موضوع برای من خیلی عجیب است . لطفا اطلاعات را برای من ارسال کنید تا با Abuse پیگیری کنم. والا ما که دیروز یک مورد شکایت داشتیم Abuse فعال داشت گیر می داد.

با تشکر

RezaFH
April 23rd, 2010, 11:26
این موضوع برای من خیلی عجیب است . لطفا اطلاعات را برای من ارسال کنید تا با Abuse پیگیری کنم. والا ما که دیروز یک مورد شکایت داشتیم Abuse فعال داشت گیر می داد.

با تشکر

ممنون
اطلاعات رو براتون میفرستم

Techno Pars
April 23rd, 2010, 15:18
سلام.
بالاخره پورت 1 گیگابیتش خوبه یا نه؟
یکی از مسولین فروش caro به اسم Jason پیشنهاد خیلی خوبی بهم داده.SLA خود این دیتاسنتر نشون میده که uptime 100% را تضمین نمی کنند.
خود این آقای Jason گفت که سال گذشته آتش سوزی داشتیم که باعث Down شد.
در کل اگر خوب هست سرور ازش بگیرم

Desperados
April 23rd, 2010, 15:29
سلام.
بالاخره پورت 1 گیگابیتش خوبه یا نه؟
یکی از مسولین فروش caro به اسم Jason پیشنهاد خیلی خوبی بهم داده.SLA خود این دیتاسنتر نشون میده که uptime 100% را تضمین نمی کنند.
خود این آقای Jason گفت که سال گذشته آتش سوزی داشتیم که باعث Down شد.
در کل اگر خوب هست سرور ازش بگیرم

پورت 1 رو من تست نکردم ولی باید خوب باشه Uptime هم واقعاً 99.99 هست از لحاظ آپتایم خیلی عالی هست هر 6 ماه یکسال یکبار 30 دقیقه طبیعی هست برای تعمیرات و به روز رسانی و ... هر جا بگه نداریم دروغ گفته ! کارو نکات مثبت به اندازه کای داره که اگر در سال 30-40 دقیقه احتمالاً دان بود ( که اصلاً قابل ذکر و مشاهده نیست ) جبران کنه. این مورد هم که 100٪ رو نمیگن به نظر من صداقت کارو هست خیلی دیتاسنتر های دیگه میگن 100٪ ولی بار ها و به بهانه مختلف دان تایم دارند حتی بیشتر از کارو که واقعاً دان تایم نداره به اون شکل.
با آقای میرزاخانی تماس بگیرید به نظر من راهنمایی میکنند.

irlogo
April 23rd, 2010, 17:45
این جور که من فهمیدم دیتاسنتر جدید کارو هنوز سرعت پورت قابل قبول خودشو نداره

اما دیتاسنتر قبلیش که فکر می کنم آقای میرزاخانی عزیز از این دیتاسنتر سرور میدن خیلی استابل و قابل قبول هست

حالا همه هاستینگ ها سالانه چندین ساعت و یا شاید هم چندین روز دوون تایم دارن یک ساعت دوون تایم دیتاسنتر هم روش !!!

پشتیبانی خود دیتاسنتر در حد لالیگا هست و واقعا عالیه، اینو آدم هایی مثل من که چندین ساله با iEWB کار می کنیم خوب می فهمیم !!!!!!

روابط حسنه با ایران : این از همه و همه مهمتره که آقای میرزاخانی nikanhost این شرایط رو به خوبی ایجاد کرده و شما بدون هیچ مشکلی می تونی با دامنه .ir . هویت ایرانی از این دیتاسنتر پشتیبانی بگیری و چک چونه بزنی به خدا این خیلی مهمه و واقعا ارزشمنده و باعث می شه که همیشه استابل بمونین !

موردی که باعث میشه این چند وقته بعض هاستینگ های سوئیچ کنن روی دیتاسنتر های دیگه مثل Iweb و یا Softlayer و ... مشخصات فنی سرور ها هست
من اینو از چندین دوستان که قبلا روی کارو بودن و رفتن یه جای دیگه پرسیدم مثلا اگه توی کارو یه سرور با 8 گیگ رم و 1 ترابایت هارد بخواهید باید خداتومان پول بدید ولی سرور های عرفی که آقای میرزاخانی ارائه می دن از لحاظ قیمتی یه کم بالا هست ولی چون می تونین بدون مشکل تحریم و به تومان خرید کنین از همه ارزشمند تره و از طرفی از یک ایرانی خرید کردیم و این خدا پسندانه هست

این فقط یه نظر شخصی هست و امیدوارم کسی چیزی به دل نگیره