PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به معرفی یک DNS Server رایگان با قابلیت Round Robin

hamidreza2155
January 8th, 2014, 21:32
سلام دوستان , به یک DNS Server رایگان که از قابلیت Round Robin پشتیبانی کنه نیازمندیم :) ممنون میشم دوستان معرفی کنند ؟

یک سوال دیگر >> DNS Server سی پنل ( که خود از Apache قدرت گرفته است) این قابلیت را دارد ؟؟

DeathKnight
January 8th, 2014, 22:10
بجز گوگل بقیه سرور ها بیخود هستند به فکر یه سرور پولی باش فکر کنم بهترین نوعش ماهیانه 90 تومن بشه تازه قابلیت های خیلی زیادی هم داره

Metalik
January 9th, 2014, 08:35
Round Robin قابلیت نیست. یک روش اجراست. شما با هر dns سروری می توانید این روش رو اجرا کنید و ارتباطی به dns server ندارد.

hamidreza2155
January 9th, 2014, 12:50
Round Robin قابلیت نیست. یک روش اجراست. شما با هر dns سروری می توانید این روش رو اجرا کنید و ارتباطی به dns server ندارد.

الان من از سایت entrydns.net برای ساخت رکورد هام استفاده می کنم , ولی توی این سایت این قابلیت رو بهم نداده که راند رابین رو فعال و یا غیر فعال کنم . از طرفی دیگه در قسمت DNS Zone های سی پنل فقط میشه رکورد ساخت . بنابراین اونجا هم این قابلیت رو نداره

سایت هایی باید باشند که نقش DNS Server رو ایفا کنن و این قابلیت رو بدن و من دنبال این موارد هستم

azadfalah
January 9th, 2014, 16:05
Google (http://www.google.com/#q=free+dns+Round+Robin)

wanener
January 9th, 2014, 16:23
راندروبین قابلیت پاسخ گویی به درخواستهای رسیده به سرور را بر اساس اولویت بندی که مدیر سرور به مقاصد مختلف می فرستد را میگویند و ربطی به DNS سرورهای پابلیک گوگل و یا سرویسهای DNS و dynamic DNS خریداری شده شما ندارد
درواقع نوعی لود بالانسینگ در سطح دی ان اس سرور است که درخواستهایی که به یک آی پی / دامنه ارسال می شود را بر اساس لود و یا نوع تنظیمات خاص به دو وب سرور یا هر سرویس دهنده دیگر ارسال میکند

البته راند روبین معایبی هم خواهد داشت که خارج از بحث است
میتونیداز BIND استفاده کنید و سی پنل هم از BINF پشتیبانی میکند و تقریبا همه سرورهای دیگر

hamidreza2155
January 9th, 2014, 19:25
راندروبین قابلیت پاسخ گویی به درخواستهای رسیده به سرور را بر اساس اولویت بندی که مدیر سرور به مقاصد مختلف می فرستد را میگویند و ربطی به DNS سرورهای پابلیک گوگل و یا سرویسهای DNS و dynamic DNS خریداری شده شما ندارد
درواقع نوعی لود بالانسینگ در سطح دی ان اس سرور است که درخواستهایی که به یک آی پی / دامنه ارسال می شود را بر اساس لود و یا نوع تنظیمات خاص به دو وب سرور یا هر سرویس دهنده دیگر ارسال میکند

البته راند روبین معایبی هم خواهد داشت که خارج از بحث است
میتونیداز BIND استفاده کنید و سی پنل هم از BINF پشتیبانی میکند و تقریبا همه سرورهای دیگر

ضمن تشکر از پاسخگویی شما
در قسمت دی ان اس سرور ویندوز اگر قابلیت Round Robin را فعال کنیم و برای یک A رکورد 2 آی پی را مشخص کنیم بصورت چرخشی عمل می کند و پاسخ هر Query را با یک IP می دهد ( یکی در میان ) . خوب این یک لود بالانسینگ در سطح DNS است که شما هم بهش اشاره کردید .

حال منظور شمارو از Bind متوجه نشدم و اینکه آیا DNS Hosting هایی وجود ندارند که این قابلیت رو در اختیار ما قرار بدن ؟