PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در تغیر نسخه

ali_yas19
January 8th, 2014, 20:59
با سلام

دوستان گرامی من چند وقت پیش نسخه 5.2.12 ره به 5.2.15 ارتقا دادم ولی متوجه شدم که هر چند وقت یه بار پسورد کاربران از کار می افتده و هی باید دوباره رست پسورد بدن حتی پسورد ادمینی هم از کار افتاده که به علت مشکل در نسخه امکان باز یابی پسورد ادمینی نبود ایمیل که میدادم به مرحله بعد گیر میکرد حالا می خوام به نسخه قدیمی برگردم ولی دیتا بیس به وصل نمیشه و ارور در حال اپگرید می باشیم لطفا بعد مراجعه کنید میاد . اینجاست که گیر کردیم نه میشه نسخه جدید استفاده کرد نه ایمیل میاد حالا باید دستی تیبل های دیتا بیس رو انتقال بدم ؟

vahab00
January 8th, 2014, 22:27
استاد شما در همین نسخه فعلیتون میتونید با تغییر ورژن php به نسخه 5.2 مشکل رو حل کنید
متاسفانه php جدید با whmcs مشکل داره
کمی بگردید قبلا چندبار آموزش نوشتم

Yas-Host
January 8th, 2014, 22:36
در صورت نیاز اطلاعات هاست خودتون رو پ.خ کنید به اخرین ورژن 5.2.15 آپگرید کنم براتون.
موفق باشید.

ULTRAWEB
January 8th, 2014, 22:38
منظورتون اگر Whmcsهست ایراد از نسختون هست احتمالا میتونین بدین براتون نسخه ی جدید رو نصب کنم و بدون مشکل کار خواهد کرد

ali_yas19
January 8th, 2014, 23:24
دوستان می خوام بدونم مشکل از چی هست ؟

ULTRAWEB
January 8th, 2014, 23:26
دوستان می خوام بدونم مشکل از چی هست ؟

ما که نمیدونیم شاید مشکل از نسخه باشه عوض شدن پسورد کاربران شاید یکی سیستم رو هک کرده کرم می ریزه
ولی ما در نسخه ی جدید 5.2.15هیج یک از این مشکلات شما رو نداریم

666regab
January 9th, 2014, 12:51
بنده هم در نسخه جدید 15 چنین مشکلی رو نداریم .
احتمالا نسخه شما نال شده هست و تو برخی از این نسخه ها متاسفانه ایرادات و شل هایی گذاشته می شه .
به بخش اموزش سایت ما مراجعه کنید نسخه ای گذاشته شده است . با اون آپگرید کنید ببینید مشکل حل می شه یا نه .

در مورد کرم ریختن هم پچ های امنیتی توسط خوده whmcs متشر می شه که اونا رو هم اجرا کنید .