PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کم شدن 80 درصد از امار چی کار کنم دوبار امار به دست بیارم؟

فرهاد م
January 8th, 2014, 10:02
سلام دوستان
سایت بنده به خاطر ***** شدن و به خاطر مشکل داشتن لینک هام اونم به خاطر 2 روز الان سایتم 80 درصد از امارو از دست داده البته سایتم سئو شده بود به دست شمال سئو که نصف پولشو ندادم به خاطر این که گفتم به 1000 ای پی رسید میدم اونم قبول کرده بود قبل این که این اتفاق بیفته الان به نظر شما چه تدبیری بیاندیشم که امارمو دوباره بیارم بالا؟ مگه مردم شیلتر شکن ندارن که بیان تو سایت عجب روزگاری سپری کردم تو این 2 روز
تا باحل این اتفاق افتاده که سایت اینقدر امار از دست بده؟
چطور باز امار به دست بیارم؟

hannah
January 8th, 2014, 10:20
چیز عادیه ای !!
وقتی سئو می کنید یکسری لینک ها توی گوگل ثبت میشه که وقتی شیل تر می شید اون لینک ها دیگه جواب گو نیست و چون شیل تر شکن ها سرعت دانلود رو پایین میارن اکثرن ترجیح میدن بدون اون برن
برای همین اکثرا برای سایت های غیر قانونی هزینه زیادی برای سئو نمیدن اکثرا برای تبلیغات میدن

loox2music
January 8th, 2014, 10:42
به احتمال خیلی زیاد همون شیلتر هست . اما یک چکی هم بکنین ببینین توی لیست سیاه گوگه نرفته باشین

فرهاد م
January 8th, 2014, 10:49
چیز عادیه ای !!
وقتی سئو می کنید یکسری لینک ها توی گوگل ثبت میشه که وقتی شیل تر می شید اون لینک ها دیگه جواب گو نیست و چون شیل تر شکن ها سرعت دانلود رو پایین میارن اکثرن ترجیح میدن بدون اون برن
برای همین اکثرا برای سایت های غیر قانونی هزینه زیادی برای سئو نمیدن اکثرا برای تبلیغات میدن

منم تو این فکر بودم که برای سئو دیگه خرج نکنم چون داشتم دوباره به یک سئو کننده دیگه 300 تومان http://3eo.in/ میدادم گفت که امار ای پی ت به 10 هزار نرسید در 20 روز کل پولرو پس میده این واقعیت دار؟