PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسپانسر قوی برای فرومی با هشت هزار کاربر

وارز
April 22nd, 2010, 16:00
با عرض سلام و خسته نباشید به تک تک عزیزان

اسپانسری قوی برای فرومی با هشت هزار کاربر

فعلا حدود 500 مگ هاست وارز با پهنای باند 15 گیگ ماهیانه مورد نیاز است
پشتیبانی ، آپ تایم و سرعت بسیار بسیار مهمه چون اسپانسر زیاده ولی این شرایط را نداره
سایت دومینی بسیار زیبا دارد و کلا فروم بسیار زیبایی است! رتبه الکسا خوبی هم داره، هر کسی دارای این شرایط است لطفا ای دی یا ایمیل خودش را اعلام کند تا صحبت کنیم
با سپاس

RezaFH
April 22nd, 2010, 21:13
مشخصات سایت رو بذارید !

pardishosting
April 22nd, 2010, 21:18
ایدی من : pardishosting@yahoo.com فقط ان لاین

وارز
April 23rd, 2010, 00:16
مشخصات سایت رو بذارید !

هر کسی دارای این شرایط است لطفا ای دی یا ایمیل خودش را اعلام کند تا صحبت کنیم
با تشکر

asrhosting
April 23rd, 2010, 00:19
ما می تونیم اسپانسر شیم . سایت + ... رو پیغام خصوصی .

موفق باشید.

وارز
April 23rd, 2010, 00:36
دوستان لطف کنند بفرمایند سرور از کجاست

delta
April 23rd, 2010, 00:40
دوستان لطف کنند بفرمایند سرور از کجاست

شما هم لطف کن بگو سایتت کجاست؟

وارز
April 25th, 2010, 17:21
شما هم لطف کن بگو سایتت کجاست؟

هر کسی دارای این شرایط است لطفا ای دی یا ایمیل خودش را اعلام کند تا صحبت کنیم
ممنون از دقتی که می کنید

hostina
April 25th, 2010, 17:32
vps919@yahoo.com

ادرس رو پی ام بدید

RezaFH
April 25th, 2010, 18:02
با سلام
آی دی یاهو webdd_ir
ایمیل support@webdd.ir

vPsPersia.COM
April 25th, 2010, 18:42
با عرض سلام و خسته نباشید به تک تک عزیزان

اسپانسری قوی برای فرومی با هشت هزار کاربر

فعلا حدود 500 مگ هاست وارز با پهنای باند 15 گیگ ماهیانه مورد نیاز است
پشتیبانی ، آپ تایم و سرعت بسیار بسیار مهمه چون اسپانسر زیاده ولی این شرایط را نداره
سایت دومینی بسیار زیبا دارد و کلا فروم بسیار زیبایی است! رتبه الکسا خوبی هم داره، هر کسی دارای این شرایط است لطفا ای دی یا ایمیل خودش را اعلام کند تا صحبت کنیم
با سپاس

مثلا اگه اسم سایتت رو مزاشتی چی میشد ؟

0x21HATE
April 25th, 2010, 21:59

ترسیده دامینشو چش بزنیم

amk
April 25th, 2010, 22:23

ترسیده دامینشو چش بزنیم

خب يه وبمستر حرفه اي اين كارو نميكنه ديگه :)

delta
April 25th, 2010, 22:56

پسر خوب تمام ماهایی که تو این فروم هستیم فکر نکنم آماتور باشیم. یا برنامه نویسیم یا مدیر سرور یا ... آبدارچی تومون پیدا نمیشه! مدیرای شرکتهای بزرگ هم تو جمع هستند. ایشون هم فکر نکنم ادمین گوگل باشند که شانشون پایین بیاد!

vPsPersia.COM
April 25th, 2010, 23:28

قرن 21 ام و آدم چی چیزایی می شنوه ها !

مثلا اگه بگی افت کلاس داره ؟ یا چه طوریه /؟ من متوجه نمیشم که شما که حرفه هستی دلیلش چیه که نمی گی ؟

من برات پیغام خصوصی میزنم !

شاید این پ.خ کلاس شده ؟!

amk
April 26th, 2010, 00:15
قرن 21 ام و آدم چی چیزایی می شنوه ها !

مثلا اگه بگی افت کلاس داره ؟ یا چه طوریه /؟ من متوجه نمیشم که شما که حرفه هستی دلیلش چیه که نمی گی ؟

من برات پیغام خصوصی میزنم !

شاید این پ.خ کلاس شده ؟!

جوش نيار واسه قلبت ضرر داره.
لطفا تاپيك رو از اول بخون! منكه صاحب دومين نيستم....
دليلش هم به نظر من حرفه اي :)

delta
April 26th, 2010, 01:06
جوش نيار واسه قلبت ضرر داره.
لطفا تاپيك رو از اول بخون! منكه صاحب دومين نيستم....
دليلش هم به نظر من حرفه اي :)

اگر انجمن سایت معمولی بود چرا عزیز قبول. نه سایتی که محل تجمع حرفه ای ها و مدیران شرکتهاست!

amk
April 26th, 2010, 01:44
اگر انجمن سایت معمولی بود چرا عزیز قبول. نه سایتی که محل تجمع حرفه ای ها و مدیران شرکتهاست!

يه جورايي با حرفت موافقم ولي خب هركي يه جور فك ميكنه.... طرف نگران آبروي سايتشه ديگه... ولي حق با شمام هست..

lianteam
April 26th, 2010, 13:19

:))

mr.bahram
April 26th, 2010, 13:41
الان این جنبه جک داشت ؟

htfearless
April 26th, 2010, 14:12
از نظر ایشون نگفتن اسم سایت نشانه حرفه ای بودن است . خوب بزارید فکر کنه حرفه ای :دی چرا میزنیدش :دی

آرزو بر جوانان عیب نیست :71:

amk
April 26th, 2010, 18:39
ماشالله اينجا پره از اسپمر ...
من فك ميكردم فقط تو پرشين تولز اينهمه اسپم ميكنن ولي ميبينم اين موجودات در سطح نت توزيع شدن :)
+
نميخواستم جواب بدم ولي ديگه:
آقايون چه خودشونو تحويل ميگيرن ! حال كوت كردن مستقيم ندارم ولي دوستمون delta فرموده:نه سایتی که محل تجمع حرفه ای ها و مدیران شرکتهاست!
ميتونيد بفرماييد شركت يعني چي؟ درآمد ساليانه اين شركت چقدره؟
آيا شما به يه سرور اختصاصي ميگيد شركت؟ :) من موندم اينهمه مديرعامل از كجا پيداشون ميشه...

يا مثلا lianteam با گذاشتن يه اسمايلي خواست به تعداد پستهاش يه واحد اضافه كنه...
و يا sparksun خواست از رقيباش يه پست عقب نيفته...
رو اين دو نفر توصيه اكيد دارم كه اسپم كردن..

شما آقاي htfearless كه دو ماه از فعاليتت تو فروم نميگذره ادعاي وبمستري داري :) واسه شخص شما جوابي ندارم چون اميدي ندارم منظورمو بفهمي :)

به هر حال بزرگاي اين فروم منو ميشناسن و لازم نيست اينجا منبر برم.
فخرايي جمع كن فرومو ;)

htfearless
April 26th, 2010, 18:53
شما آقاي htfearless كه دو ماه از فعاليتت تو فروم نميگذره ادعاي وبمستري داري :) واسه شخص شما جوابي ندارم چون اميدي ندارم منظورمو بفهمي :)

منم توقع ندارم و نداشتم شما از وبمستری چیزی بدونی که بفهمی چه کسی وب مستر هست یا نیست :دی

با دیدن حرفاتون در نوشته های قبلی در این تایپیک آدم نمیدونه بخنده یا گریه کنه !!!!!

0x21HATE
April 26th, 2010, 21:02

دوستان درست میکن . اینجا فروم آشپذی و اینجور چیزا نیست که
کاربران هم هیچکدوم خانوم خانه دار و اینجور چیزا نیستن .
دیگه بچه ترین و بی تجربه ترینشون منم که برنامه نویسم و جدیدا هم به سرور و مدیریت سرور علاقه مند شدم واسه همین تو این فروم میام ( در مورد برنامه نویسی تجربم همچین کم هم نیست )

من بت حق میدم . ولی اینو بدونید که وب مستر حرفه ای همچین تاپیک هایی نمیزنه . ( البته جسارته ها )

mr.bahram
April 26th, 2010, 21:12
خب دوستان هم که بنده رو میشناسن
کوچیک همه انجمن داره ها و بچه های اینجا ، یه چیزهایی در خصوص ویبولتین سرمون میشه که بیشتر شبیه شایعه هست
نزدیک به 5 سال و خورده ای هم هست که انجمن دار هستیم و غیره شاید هم 5 سال و خورده ای هست عضو یک انجمن شدیم LOL
از وب مستری چیزی بارمون نمیشه و دفعه اولمون هست میشنویم کلمه وب مستر رو ، واسه همین هم یکم خنده دار بود این جمله نا اشنا he he

lianteam
April 26th, 2010, 22:54
\
يا مثلا lianteam با گذاشتن يه اسمايلي خواست به تعداد پستهاش يه واحد اضافه كنه...

:))

amk
April 26th, 2010, 23:02
منم توقع ندارم و نداشتم شما از وبمستری چیزی بدونی که بفهمی چه کسی وب مستر هست یا نیست :دی

با دیدن حرفاتون در نوشته های قبلی در این تایپیک آدم نمیدونه بخنده یا گریه کنه !!!!!

دوست دارم شديد :)

دوستان درست میکن . اینجا فروم آشپذی و اینجور چیزا نیست که
کاربران هم هیچکدوم خانوم خانه دار و اینجور چیزا نیستن .
دیگه بچه ترین و بی تجربه ترینشون منم که برنامه نویسم و جدیدا هم به سرور و مدیریت سرور علاقه مند شدم واسه همین تو این فروم میام ( در مورد برنامه نویسی تجربم همچین کم هم نیست )

من بت حق میدم . ولی اینو بدونید که وب مستر حرفه ای همچین تاپیک هایی نمیزنه . ( البته جسارته ها )

با همه ي حرفات كاملا موافقم.
حرف من اينه كه نگفتن اسم سايت يه كار حرفه اي هستش و اينم اضافه كنم كه آدم بياد از اينا اسپانسري بگيري ديگه نهايته بدبختيه... البته جسارت نباشه...بعضي دوستان محترمن ولي متاسفانه بعضي هاشون ...
راستي به اين هم توجه كنيد كه استارتر تاپيك من نبودم..

خب دوستان هم که بنده رو میشناسن
کوچیک همه انجمن داره ها و بچه های اینجا ، یه چیزهایی در خصوص ویبولتین سرمون میشه که بیشتر شبیه شایعه هست
نزدیک به 5 سال و خورده ای هم هست که انجمن دار هستیم و غیره شاید هم 5 سال و خورده ای هست عضو یک انجمن شدیم LOL
از وب مستری چیزی بارمون نمیشه و دفعه اولمون هست میشنویم کلمه وب مستر رو ، واسه همین هم یکم خنده دار بود این جمله نا اشنا he he
شما 5 ساله كه فروم داري؟
اينو جدي جدي ميگم: خوشحال ميشم با فرومت آشنا شم و از تجربيات شما بعنوان مدير يه فروم فارسي كه 5 ساله داره كار ميكنه استفاده كنم.
البته براي اين پستتون جواب سنگين دارم ولي ترجيح ميدم ببينم طرف مقابلم كيه بعدش بگم .

delta
April 27th, 2010, 00:34
شما 5 ساله كه فروم داري؟
اينو جدي جدي ميگم: خوشحال ميشم با فرومت آشنا شم و از تجربيات شما بعنوان مدير يه فروم فارسي كه 5 ساله داره كار ميكنه استفاده كنم.
البته براي اين پستتون جواب سنگين دارم ولي ترجيح ميدم ببينم طرف مقابلم كيه بعدش بگم .
تو امضاش هست که آدرس انجمنش؟ میتونید ببینید و استفاده کنید