PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در لاگین شدن به پنل مدیریت کلوکسو

shandiz
January 7th, 2014, 23:53
دوستان ساعتی قبل من داخل قسمت allow ip در پنل کلوکسو یه آی پی اد کردم.الان با هر آی پی غیر اون میخوام وارد بشم این اررور نشون داده میشه موقع ورود به مدیریت کلوکسو.عکس رو اتچ کردم.خواهش می کنم کمک کنید برطرف کنم این مشکل رو.ip tables هم غیر فعاله.ولی مشکل پابرجاست.

Alert: not_in_list_of_allowed_ip [95.81.103.154]

ULTRAWEB
January 7th, 2014, 23:57
این دستور از اس اس اچ باید مشکلتون رو حل کنه
/script/clearallowedblockedip --class=client --name=admin

shandiz
January 8th, 2014, 00:02
مهندس کارت حرف نداره.ممنون.یه سوال فقط اگه iptables غیر فعال باشه مشکلی پیش میاد؟اگه بله دستور فعالسازیشم بدین ممنون میشم.

ULTRAWEB
January 8th, 2014, 00:04
مهندس کارت حرف نداره.ممنون.یه سوال فقط اگه iptables غیر فعال باشه مشکلی پیش میاد؟اگه بله دستور فعالسازیشم بدین ممنون میشم.

نه مشکلی نداره میشه غیر فعال باشه فعلا:)بعدشم هم خواستی بده برات کانفیگ کنم بسته به نیازت باید یکسری پورت باز باشه بقیه پورت هایی نیاز نیست باید بسته باشن

shandiz
January 8th, 2014, 00:08
فقط یک سوال دارم.چطوری میشه یکبار نیم سرور هارو ریست کرد؟دلیل بر اینکه چندروز پیش من دوتا نیم سرور اد کرده بودم.بعدش اونارو عوض کردم.همچنان اون دوتا ان اس رو هم تو قسمت Missing nameservers reported by parent نشون میده متاسفانه.

ULTRAWEB
January 8th, 2014, 00:11
برای نیم سرور nano /etc/hostname
برای دی ان اس سرور از پنل کلوکسو میشه تنظیمات رو انجام داد و bindرو ریست کرد
فعلا دیگه شب بخیر تا صبح

shandiz
January 8th, 2014, 00:13
ممنونم ازتون.اینم میشه بگید چطوری میشه آی پی آزاد کرد از بلک لیستش؟منظورم از فایروالش هست.از کدوم قسمت یا با چه دستوری؟

ULTRAWEB
January 8th, 2014, 00:16
ممنونم ازتون.اینم میشه بگید چطوری میشه آی پی آزاد کرد از بلک لیستش؟منظورم از فایروالش هست.از کدوم قسمت یا با چه دستوری؟

منظورت پورت هست دیگه اینم راهنماش بشین بخون دوساعت کار داره مستر میشی توش
CentOS / Redhat Iptables Firewall Configuration Tutorial (http://www.cyberciti.biz/faq/rhel-fedorta-linux-iptables-firewall-configuration-tutorial/)

shandiz
January 8th, 2014, 00:20
منظورم آی پی بلاک شده توسط فایروال هستش.مثلا آی پی یه شخص رو بلاک کرده.الان میخواییم آزادش کنیم بتونه وارد سرور بشه.

ULTRAWEB
January 8th, 2014, 00:26
منظورم آی پی بلاک شده توسط فایروال هستش.مثلا آی پی یه شخص رو بلاک کرده.الان میخواییم آزادش کنیم بتونه وارد سرور بشه.
همین رو بخون شما کارت رو راه میاندازه بعدشم آی پی تیبل چکارش به بلاک کردن ای پی شخص!

shandiz
January 8th, 2014, 00:28
مهندس عکس رو ببینید یه لحظه.شرمنده ام بخدا.الان درسته هست یا مشکلی داره servers?