PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک فوق العاده ( خیلی مهمه )

akisar
January 7th, 2014, 21:59
سلام
من میخوام سایتم رو با آدرس akisar.ir رو به آدرس جدیدی تو .com ببرم .
به پشتیبان هاست گفتم میگن که تغییر دامنه اصلی یه مقدار خرج داره اما با تغییر دامنه اصلی به .com وردپرس بالا نمیاد و تنظیماتش به هم میریزه و باید تنظیمات رو درست کنند که این هزینه جدا داره .
مگه تو وردپرس با تغییر آدرس در تنظیمات همگانی کار دیگه ای هم باید انجام بدم برای ریدایرکت مطالب ؟؟
توروخدا زودتر کمکم کنید اگر اطلاع دارید

mahdiazarnia
January 7th, 2014, 22:13
خیر دوست عزیز نیازی نیست
برو داخل phpmyadmin و wp-option کاملاً مشخصه آدرس سایت رو عوض کن

akisar
January 7th, 2014, 22:35
من تو تنظیمات وردپرس نشانی وردپرس و نشانی سایت رو تغییر دادم
کد htacces رو هم درست کردم
الان ریدایرکت میشه و مشکلی نداره
آیا کار دیگه ای هم باید بکنم .

akisar
January 8th, 2014, 11:35
دوستان کمک فوری میخوام
الان تمام کارهای انتقال انجام شده فقط مونده انتقال آدرس فایل ها
چطور میشه این کار رو انجام داد

flexhost.ir
January 8th, 2014, 12:47
دوستان کمک فوری میخوام
الان تمام کارهای انتقال انجام شده فقط مونده انتقال آدرس فایل ها
چطور میشه این کار رو انجام داد

تغییر آسان آدرس سایت و مطالب - همیار وردپرس (http://www.hamyarwp.com/wordpress/%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%A2%D8%B3%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8/)

RayanDade
January 8th, 2014, 13:52
به هاستینگتون بگید شما دیگه کره گرفتن رو هم رد کردید.

دوتا کلیک هم میخوان هزینه بگیرن؟!!!!!!

البته شاید حق دارن احتمالا براشون خیلی دشوار هست که میگن هزینه داره.بعضی وقتا چیزایی تو این انجمن میبینیم که ... .به امید روزی نو...

akisar
January 8th, 2014, 14:01
تغییر آسان آدرس سایت و مطالب - همیار وردپرس (http://www.hamyarwp.com/wordpress/%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%A2%D8%B3%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8/)

این افزونه نمیتونه عکس ها و فایل هامو انتقال بده چون تو هاست دانلودن و هرکاری کردم انتقال نداد

akisar
January 8th, 2014, 14:02
به هاستینگتون بگید شما دیگه کره گرفتن رو هم رد کردید.

دوتا کلیک هم میخوان هزینه بگیرن؟!!!!!!

البته شاید حق دارن احتمالا براشون خیلی دشوار هست که میگن هزینه داره.بعضی وقتا چیزایی تو این انجمن میبینیم که ... .به امید روزی نو...

خب دیگه اینجا ایرانه یعنی کشوری که ...

i-whost
January 8th, 2014, 14:30

قوانین سرویس دهنده مطالعه کنید، سبک برخورد سرویس دهنده شما حرفه ای می باشد به پاسخ های آماتور برخی کاربران توجه نکنید (اینجا ایرانه).

از phpmyadmin تیبل option میتوانید ادرس جدید سایت وارد کنید

برای تغییر لینک داخل متن از افزونه Find Replace استفاده کنید

d3m0n3y3z
January 8th, 2014, 14:37
از دیتابیس یه export بگیرید تو کامپیوترتون یه find and replace ساده انجام بدید و دیتابیس جدید رو import کنید.

akisar
January 8th, 2014, 14:52
قوانین سرویس دهنده مطالعه کنید، سبک برخورد سرویس دهنده شما حرفه ای می باشد به پاسخ های آماتور برخی کاربران توجه نکنید (اینجا ایرانه).

از من طلب هزینه بالایی کردند
این حرفه ایه
کارش فقط یه کد تو اچ تی اکسس بود و یه آدرس عوض کردن تو تنظیمات همگانی وردپرس
واسه فایل ها هم به لطف یکی از دوستان که همینجا نظر دادند با نصب یه افزونه تمامی فایل ها و لینک ها انتقال پیدا کرد .
وب مسترم که خودم تنظیم کردم
قبول کنید بعضیا خیلی بی انصافند

ULTRAWEB
January 8th, 2014, 14:56
از من طلب هزینه بالایی کردند
این حرفه ایه
کارش فقط یه کد تو اچ تی اکسس بود و یه آدرس عوض کردن تو تنظیمات همگانی وردپرس
واسه فایل ها هم به لطف یکی از دوستان که همینجا نظر دادند با نصب یه افزونه تمامی فایل ها و لینک ها انتقال پیدا کرد .
وب مسترم که خودم تنظیم کردم
قبول کنید بعضیا خیلی بی انصافند

یک احتمالی وجود داره اینه خودشون بلد نیستن باید بدن یکی انجام بده واسه همین بایدد به اون شخص هزینه بدن
این مورد خیلی دیده شده

RayanDade
January 9th, 2014, 10:31

بله. ما هم نگفتیم خارج از قوانین دارن پاسخ میدن چون این موارد به پشتیبانی مربوط نمیشه.